про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ

Місце клізми змінити не можна

Ми – Супермени. Ми – Бетмени. Ми – моряки Папаї. Ми – Спайдермени. Ми – Тарзани. Саме з такого скрімінгу розпочав Олійник міжпартійну конференцію блоку «Наша Україна». Ще був гімн України, фонограма якого запізнилась на 4 секунди. Через 4 секунди фанеру відрубали. Делегати доспівували гімн на автопілоті.

Паріхмахєри з президентської пасіки розвели в червоному Кузнєчіку нехілий голохвастовський екшн. І якщо Тім Бартон та Джонні Депп простібнулись над своїми героями, то високоморальні шанувальники жала і матки, провели свій готичний собор на повному трипільському серйозі, тобто морозі.

Варто відразу ж наголосити любим друзям, що час від часу, в абзацах з’являтиметься голос з залу, такий собі глас народний, таке собі колективне-підсвідоме, що коментуватиме харизматичні виступи підкованих емо-трутнів. І це не alter ego автора, а лише голоса молодих делегатів конференції, яких не допустили до місця намазаного медом (трибуни жіночого роду) старі хричі.

Як уже повідомлялось, 1-ше слово від представників нареченої (не забуваймо про Ющенка-месію) взяв Петро Олійник. Не втративши ще навиків свого крісельного минулого, він розчесав народу про інтегральні показники та інфернальні вершини і оголосив Львівщину впєрєді планети всєй за темпами іноземних інвестицій.

Хоча, планета, а, особливо, Європа, перманентно відвертається від нас (пауза Олійника) спиною. Не рятує Європу від такої незручної пози й проголошення Олійником НАТО – базовою цінністю українського народу. ОУН-УПА та українська мова фінішували на 2-му і 3-му місці.

Поки що, Олійник закінчив свою промову згадкою про злих яструбів в оточенні Ющенка і ЮВТ, крила яким, він колись і пообрізає.

За прозору трибунку вийшов просвітлений Пітко, язик якого почав заплітатись  в абракадабру і макабричний фактаж з танцювальними аргументами, які можуть зрозуміти тільки зомбі з далекої Ямайки. Згодом, старший брат, перемкнув його тумблер у потрібно напрямку і він заговори, на диво, розумні речі: наїхав на Путіна, наїхав на створення єдиної партії шляхом шантажів унд маніпуляцій та запропонував у рік Бандери думати і діяти, як Бандера.

Голоси з залу дико заіржали з такої його пропозиції. Почали мустангово з нього стібатись. Хоча, процес обстьобування не оминув жодного партійного лектора. Не любить народ своїх лідерів і в цьому проблема блоку. Величезна прірва між старими трутнями, яким тут не місце і юними осами з великими амбіціями.

Пішла пропозиція накатати звернення стосовно дебільної заяви Путіна і з’явилось питання, кому ж її надіслати: Гузєєву, Чорномирдіну, Путіну чи Ющенку? Голос з залу запропонував послати лист Бушу. Дємбєль Олійник вказав черпаку з залу на недоречність такого ворду і натякнув на бєгущєго алєня після закінчення конференції. Після такого хуку, Олійник подякував мандатній комісії та побажав їй плідної роботи. На облізлій стелі Кузнєчіка маталяються залишки новорічного карнавалу.

На трибуну возноситься заступник голови ЛОО ХДС чувак Рудницький. Біблійні алюзії, слава Ісусу Христу, вівці розпорошені, пастирський тон і пропагандистський плафон, про те, як ці сукі безморально звільнили наших людей, які заслужили ці посади. Пшевлоцький і Пітко травлять під час його проповіді анекдоти. Хай Бог благословить вашу працю. Олійник танцює за столом танець маленьких ведмедиків Балу.

Олійник вносить пропозицію Кендзьора не закривати конференцію, а лише крапаль її призакрити для майбутніх звершень. Голос з залу перепитує кого-кого пропозицію? Олійник – є в нас такий нардеп Кендзьор. Голос з залу – а ми думали, що його вже немає. Олійник – він там…

Олійник натужився за столом, як папужка в клітці і мовчки лічить про кулінарний технікум. Передбачає своїми крилами, що на сцену возпламеніє Парубій Андрій. Парубій засадив, пальцем зробленій державі Росія, яка існувати довго не буде, по самі гланди з істинним бандерівським азартом. Це вже після закінчення конференції, делегати не розуміли, чому саме Парубій презентує Бандеру, а не КУН.

Парубій-християнин нагадав депутатам, що вони обрані Богом і є посередниками для людей. Парубій-історик розповів про 3-ри різні УПА. Парубій-чоловік ледве не заплакав, коли Юлька знюхавшись з комуняками, вирішила ліквідувати посаду Президента. Це ж богохульство, атеїзм, грати її боком.

Парубій нагадав присутнім про діяння Бандери. Голос з залу запропонував Парубію розповісти про бабки, які чомусь не пішли на пам’ятник Бандері. Парубій пропонує не впадати в отаманщину і розповідає, як Кендзьор заслонив його грудьми від комуністів. Видно, що Парубій добре надрочився на парламентських промовах, шпарить свій спіч, як справжнісінький Цицерон. Олійник з нагоди дня варення панянки Крушельницької, пропонує останній виставляти only чайок, оскільки на дворі буяє Великий піст.

Але піст не заважає В’язівському звернутись з високої трибуну до дорогих українців і розпрягати їм про якусь дивну українську енергетику своїх побратимів. Ясно, що про енергію, він наслухався від Руслани, але де він бере траву на усе інше?

На трибуну виходить застуджений Сеник. Тільки вночі він прилетів з відрядження, а точніше, з Парижу. Нічтоже сумняшися, Сеник почав муленружити єдину партія, яка тупо тягне за собою совкову ідею монополізації партії влади. Усі ми вийшли із совка, каже Сеник. Голос з залу: ну та, Сеник пройшов через усі такі проекти, він то точно знає.

Сеник заявив, що Україна зараз, це Америка 200 років тому. Протистояння Північ-Південь і різношерста компашка релігійних і мовних елементів. І тільки Конституція їх об’єднала. І тільки нова Конституція, яку підтримають на референдумі, зробить Україну монолітною.

50-літньому відставанню України від Юесея – хана. Тепер Україна відстає від райських кущів Буша на 200 років. І усе завдяки голові львівської облради.

Делегати читають різні ліві журнальчики і їм далеко, як до інтелектуальних детективів Руші Полякової, так і до того, що відбувається на трибуні. Олійник шось там чеше, а Старовойт у цей час вирішив перекинутись файлами з Пшевлоцьким. Олійник (громовержно): хтось тут з нас зайвий.

Після такої блискавиці, Старовойт, згодом, проголосить міжпартійну конференцію – міжнародною. Голос з залу неделікатно виправить його міжгалактичну помилку всепланетарного масштабу. Головне, що московські яструби не залякають своїми заявами славних нащадків Сагайдачного і Бандери, тобто, маленьких ющенків.

На цьому, Церква Ющенка останніх днів призупинила на прохання апостола Кендзьора свою історичну місію. Дружини ж мають коритись своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік – голова дружини, як і Ющенко – голова Церкви, сам спаситель партії.

І тільки євангелист Олійник оголосив, що на вході до раю будуть стояти мени, які будуть збирати лаве на пам’ятник Петрушевичу на Сокальщині.

Апокаліпсис to be continued. Дочекайтесь його наступних серій.

олександр ковальчук, 13.04.2008 13:50:13
Боже, Ющенка збережи

гімнова емпатія

співочі пальці

народний євангелист

зв'язок з чистилищем

сизий орел

притча про мудрих і нерозумних дів

только мьортвиє с косамі стаят. і тішина

бандерівський привид

привіт Тягнибоку

привіт Родену

привіт дантисту

загублена буква

кулінарний технікум

люцифер

апостоли

Боллівуд

актуальне питання про траву

пекельні аліменти

Сеник після Парижу

Мулєн-Руж

мікрофонний файтінг

оздоровлення біснуватих


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


, 2008-06-12 09:20:31
ФАРС ! ПРОСТО ФАРС ! В черговий раз "ГРАЮТЬ АЛЕ ВЖЕ З ВОГНЕМ". Ведуть інформаційну війну з власним народом -це так. ЗАРАЗ ПРОСТО ХОЧУТЬ УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. ОТЕ і є основною причиною ЇХ гризні. !!!! Побіжуть за допомогою до народу - а народ це МИ.
Миокла, 2008-06-12 06:31:08
І до чого довела ця війна (я маю на увазі війну між премьєром та Президентом), а ні до чого, лише ще більше негативу отримала Україна як держава, і український народ! Ось і все!
Микола, 2008-05-19 16:51:56
Тимошенко взагалі вже з глузду з'їхала! Це ж треба було оголосити війну Президенту. Зовсім баба здуріла! Моська гавакє на слона. Ви це бачили?
Львів'янка, 2008-05-17 10:39:27
Побечене - здивувало. Увага ! 15.05.08 мала щастя відвідати м.Київ. На площі "Європейській" масово -колами палатки БЮТ (ОЧАМ СТРАШНО-як при комунізмі).Рекламку БЮТ роздають на дуже доброму глянцовому папері (от би книги українською на такому) , а на рекламках як по- лєніну (ленін-маркс-енгельс) так і тут Тимошенко-Турчинов-Третій ? (?-хто-? ) ТАК ! це не рекламна компанія (інші кандидати зовсім скромні-навіть Черновецький) ЦЕ НАСИЛЬНЕ НАВЯЗУВАННЯ ТІЛЬКИ СВОЄЇ ДУМКИ.
!!!!, 2008-05-17 08:19:07
Балога - розумний чоловік, його з Турчиновим навіть і порівнювати не варто! Турчинов зі своєю господаркою просто посміховисько
Коля, 2008-05-16 06:37:05
А Балога дійсно чудовий менеджер, і тому достойний бути на верхівці влади.
Правда, 2008-05-14 11:42:41
Секретаріат - цікаво ? На сьогоднішній день - єдине що цікаве бо непробивається. Балога -прекрасний мененджер ! В сьогоднішньму часі - б'ють Балогу думають Ющенко.
карп савєліч, 2008-05-14 11:17:39
)))Ну про всі інституції ти, друже, загнув)) Секретаріат президента дуже сумнівна інституція щодо поваги)
Правда, 2008-05-14 11:06:58
ТАК ! Я за повагу ПРЕЗИДЕНТА - і ВСІХ його ІНСТИТУЦІЙ . ПРЕЗИДЕНТА- ОБРАНОГО НАРОДОМ ВИБОРНИМ ШЛЯХОМ.
карп савєліч, 2008-05-14 10:32:36
Коаліця "Шановна Україно! + Любі друзі!" така ж цинічна і здеморалізована політична формація як і будь-які минулі чи майбутні аналогічні продукти електоральних фрикцій)) Не любили ніколи владу і не полюблять. Можуть поважати, боятися чи терпіти... Тому це нормальний процес критики. А інституцію президента ми мусимо навчитись поважати. Бо виходить так: "На майдані біля церкви революція іде. "Хай чабан, - усі гукнули, - за отамана буде!" І пізніше цього ж отамана поливають лайном. Ніззя так, панове "кожумяцькі аристократи")))
, 2008-05-13 11:31:08
БЮТ це апатія, моральна втома, пригніченість, не визначеність -депресія. Б В - психологічний вампір ! Вампір ! Нічого не робить... бреше....бреше...аж вуха болять.
От-такої !, 2008-05-13 10:22:19
А влада є такою,як народ - ні краще,ні гірше. НАРОД МУДРИЙ-ТЕРПЕЛИВИЙ ! А влада змінна величина. Вона як мавпа на голому дереві -видно із всіх сторін, але мавпа плюється, кривляється, нервує. Зняти б цю дурнувату мавпу , друга вилізе -бо дурноту тільки на горі видно.
Серый, 2008-05-13 09:12:32
Ну почему же. я тоже так считаю, но хотя у Юща сейчас много недочетов, которые необходимо исправлять, и чем быстрее тем лучше
Коля, 2008-05-11 14:10:51
Может кто-то и несогласится, но единственным действительно досойным политиком, который управляет страной в интересах Украины и украинцев. является Президент. Пускай он много что делает не так, но он заботится о нашей национальной идее, и это не так уж и просто!
..., 2008-05-10 13:14:06
"Який народ,такі й бояре".На себе подивіться,критики. Скільки будете ховатися за спинами політиків ?Ви самі на щось здатні крім того,щоб істерити і лаятися?Читати гидко.Де масові протести проти зростання цін?Комусь із вас це ,напевно, вигідно..Кому інфляція,а кому - мама рідна..А влада є такою,як народ - ні краще,ні гірше.
!!!!!!!, 2008-05-10 09:15:25
Правильно! Хоча українці самі за неї віддали свої голоси! Сподіваюсь що цього разу такого не буде!
.юлька, 2008-05-09 19:43:57
юлька сука.........вона біда для України
!, 2008-05-09 00:37:47
Тимошенко - основна нероба! Вона спричиняє всеукраїнську лінь, яка розповсюджується на прктично на всіх політиків її оточення!
, 2008-05-08 09:55:55
"НУНС" = "БЮТ"= НЕРОБИ.
ага, 2008-05-08 09:40:28
Они, эти бютовцы, вообще ребята шустрые! ))) Только не выполняют то. что пообещали, и это делает их последними падонками
Коля, 2008-05-07 07:20:26
"Ми – Супермени. Ми – Бетмени. Ми – моряки Папаї. Ми – Спайдермени. Ми – Тарзани"" Эти слова больше подходят к команде Тимошенко
, 2008-05-06 09:16:08
Для "Я". По Тимошенківськи не голосувати ,а г"А"ласувати, не конституція - к"А"нституція", не коаліція -к"А"аліція і т.д.
Я, 2008-05-06 08:21:45
Голосувати за Юлю - себе не поважати
!!!!!!!, 2008-05-05 09:48:59
Слава НАРОДУ ! Народу який ГАЛАСУВАВ за ЮЛЮ.... слава.... Народе -відкрий очі , а також звільни мізки .
Коля, 2008-05-03 08:35:16
Стосовно того, скільки грошей у нас краде Тимошенко навіть говорити не хочеться!
!!!, 2008-05-02 09:06:01
Шановний В цьому контексті "на рахунок" взагалі не ліпиться, на рахуном можна гроші положити, які Тимошенко в нас краде.... Зрозуміло? Освітчений Ви наш
!!!!!!!, 2008-04-30 10:21:35
Реалісту. Ви бачите тільки одну сторону. Подивіться ширше.!!! На рахунок "лоховатості"- лох-це львівський охайний хлопчик (тобиш мужчина -наприклад -реаліст).
реаліст, 2008-04-30 08:42:18
"Люпі дгузі" навколо нього зосередяться. Такі самі. як і довкола Юлєчкі Гріг'янс чи Вітєчкі Януковітча. Яке їхало, таке здибало. А турок турка в дупу штурка. : )))))))))))) "Люпі дгузі" -- то така нацменшина, яку прилюдно справжнім ім'ям називати не мона, бо накличеш на себе прокляття :))) О, так! Вони -- дуже "національно свідомі сили"! А лохуватим "оптимістам" дійсно "потрібно бути готовими до праці і довгої"... на благо "люпих дгузів". Головне -- тішити себе думкою, що "Перевертні були в усі часи..." -- менше ярмо буде муляти :)))))))
оптиміст, 2008-04-29 11:42:27
Вірю ,що навколо Ющенка зосередяться національно свідомі сили, які зможуть підняти державу Україна !!!! Перевертні були в усі часи -потрібно бути готовими до праці і довгої....
!!!!!!!!!!!, 2008-04-29 07:22:36
От того в нашей стране и бардак, что под статьей политического характера, пользователи размещают ссылки на какие-то непонятные сайты, рассчитанные на глупых людей, и которые просто пытаются подзаработать. Нет что об обсудить политическую ситуацию в стране...
Cторінки: 1 2 
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Біля ЛНУ ім. І. Франка відбуваються пікети противників та прихильників НАТО »»  

Чи знаєте Ви. що...

... норма - це ідіотизм, з яким усі змирилися»»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  В України нема об’єктивних перепон вступу до НАТО - директор Інституту трансформації суспільства Соскін  »»  
  Переконувати українців в перевагах НАТО не потрібно, оскільки найкраще переконують не слова, а дії – Садовий  »»  
  Розширення НАТО на схід – це загроза стратегічної безпеки Росії – генконсул РФ  »»  
  Після вступу України до НАТО її безпека не збільшиться, бо Росія обіцяє направити ракети на Україну - комуніст Калинюк  »»  
  На Львівському локомотиво-ремонтному заводі виявили понад 5 тонн прекурсорів, які там незаконно зберігались  »»  
  Вступ України до НАТО дасть безпеку для бізнесу - Кміть  »»  
  Працівники МНС заспокоїли, що біля готелю "Супутник" нічого не трапилось, а просто триває підготовка до планових навчань  »»  
  В смт. Шкло виявили склад сучасних боєприпасів  »»  
  «Ензим» запустив виробництво мінеральних добрив  »»  
  Посли НАТО прибули на круглий стіл в ЛНУ ім. І. Франка  »»  
  Тимошенко проведе сьогодні селекторну нараду з керівниками держадміністрацій  »»  
  У Львові пройде «Конгрес української діаспори»  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Листівки для прем’єр-міністра »»  
  Тимошенко доручила щомісяця піднімати ціни на газ для населення »»  
  Червоненко свариться з Тимошенко за аеропорти »»  
  Ющенко порадиться про корупцію і зустріне "колегу" »»  
  Тимошенко замінила комуністку на Удода »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Секретний дворик Львівської облради »»  
  Елементи стриптизу в творчості Арсенія Яценюка »»  
  Жертвоприношення Львівської облради »»  
  Вплив прози Захер-Мазоха на творчість Катерини Ющенко »»  
  "Суботня пошта" в день журналіста »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Скнилівська трагедія - як зеркало ставлення влади до "маленьких" українців!
 
 
Олексій Антипович
Шанс для "Свободи"
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Галина Заяць, начальниця відділу торгівлі й тендерних закупівель ЛМР: «Ми не боремося з вітряками, т »»
СКАЗАНО ПРАВДУ !!! Володимир Гірняк, депутат міськради, фракція УНП: «Відкрито більше нових закладів »»
За последние 5 лет олигархи умножили свое состояние в 8 раз.А простые Украинцы стали богаче в 8 раз? »»
Кон"юктурниця і пристосуванка.Вважає народ за ідіотів. Думаю,що втретє люди на ті самі граблі вже т »»
Я пики які! »»
              Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .