про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ

Буца став заступником міністра оборони

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України проведено кадрові призначення у Міністерстві оборони України , повідомив Урядовий портал.

Зокрема, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 23 січня 2008 року на посади заступників Міністра оборони України призначено Буцу Богдана Еманоїловича та Монтрезора Ігоря Леонідовича.

Богдан Буца – депутат Львівської обласної ради. Як відомо, він дуже дружний з Юрієм Єхануровим, а практично вся його політична кар’єра пройшла під патронатом нинішнього міністра оборони. У 1995-1997 рр. Буца був заступник голови Фонду державного майна України, у 1997 -1998 рр. - першим заступником голови Державного комітету України з питань розвитку підприємництва. У 1998-1999 рр. – заступник голови Львівської облдержадміністрації з питань промисловості та будівництва.

У 2005-2006 роках працював міністром Кабінету Міністрів в уряді Юрія Єханурова. На початку 2007 року балогізований Віктор Ющенко вирішив почати щільнішк контролювати Фонд Держмайна і заснував президентським указом нову посаду – Уповноваженого Президента у ФДМ. Тим самим документом Ющенко усадив в новостворене крісло Богдана Буцу. Звичайно, зрозуміло, що на цю посаду Буца потрапив унаслідок того, що в середині 90-х був заступником голови ФДМ і не забув «кухню».

Прихід до керівництва ЗС України таких знакових фахівців у сфері приватизації як Ю. Єхануров і його незмінний Санчо Панса означає тільки одне – гряде коупномасштабний розпродаж військового майна. Ще лдин шанс для мільйонерів стати мільярдерами. Нещодавно Ю.Єханкров назвав одним з п’яти пріоритетних напрямків діяльності Міністерства оборони на 2008 рік вивільнення з’єднань і військових частин Збройних Сил України від виконання невластивих функцій. “Третина минулорічного бюджету витрачена саме туди, і тільки дві третини витрачено на Збройні Сили України. Мова йде про те, що сьогодні у Збройних Силах 22 бази, 5 арсеналів і 27 складів, які нам не потрібні”, – зазначив Ю.Єхануров. Міністр наголосив, що в подальшому відкрито говоритиметься про те, чи буде армія позбавлятися цих об’єктів.

Відомо, що майно ЗСУ, яке є у Львові та області, вважається одним із найбільш ласих шматків з тих, що на сьогодні перебувають у віданні військових.

Крім того, відомо, що Богдан Буца для багатьох львівських бізнесменів та політиків був та залишається фігурою знаковою. Серед таких – мер Львова Андрій Садовий та голова Львівської облради Мирослав Сеник.

Зокрема, подейкують, що мер Львова Андрій Садовий,  не в останню чергу завдяки комерційному генію Буци примножив свої статки, ставши власником акцій Львівської пивоварні, Мікроприладу, Стрийських маслозаводу та заводу бетонних виробів, Радехівського цукрового заводу, двох львівських АТП та стількох же ж науково-дослідних інститутів в числі яких і “Львівприлад”. Але найбільш вдалим придбанням того часу виявився Трест із будівництва ліній високовольтних електропередач “Південьзахіделектромережбуд” і директором якого офіційно рахувався Андрій Іванович Садовий перед тим, як обійняти посаду мера.

А нинішній голова обласної ради Мирослав Сеник був безпосереднім начальником Б. Буци, коли той ще тільки починав робив кар’єру структурі ФДМ. У 1992-1995 рр. Буца обіймав посади спочатку начальника відділу, потім – заступника начальника, а відтак і першого заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна у Львівській області, А М. Сеник з червня 1992 р. по липень 1994 р. очолював регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області.

Вголос, 26.01.2008 12:02:15

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Гоп-стоп, 2008-01-31 17:40:23
Ты шубки беличьи носила, кожи крокодила, все полковникам стелила, ноги на ночь мила. И перо за это получай
олег, 2008-01-27 12:51:06
найбільше злодійство військового майна на ЛЬвівщині і слід чекати за Буци. Тут звичайно поласує Сеник, найкращий приятель Буци, разом відпочивали у Хорватії! УРА хлопці цілком дорвалились до корита!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Головою ЛОО ВО «Батьківщина» переобрали Деньковича »»  

Чи знаєте Ви, що ...

... всі місця є рівновіддаленими від раю; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівська «Батьківщина» попросила Тимошенко посприяти у призначенні голови Городоцької райради Полумацканича керівником РДА  »»  
  Львівська «Батьківщина» дорікнула Олійнику, що він ігнорує її членів при призначенні керівників виконавчих структур області  »»  
  Львівська «Батьківщина» попросила Тимошенко змінити керівників виконавчих структур області, призначених попереднім урядом  »»  
  Денькович застеріг однопартійців, що почалася компанія з дискредитації «Батьківщина»  »»  
  Восени можуть відбутися будь-які вибори – Денькович  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Тимошенко знає, хто сварить її з Ющенком »»  
  Фірташу не сподобалася ідея Тимошенко »»  
  "Росукренерго" попереджає, що Росія може обійтися й без України »»  
  Тимошенко звинуватила Світовий банк у заполітизованості »»  
  Тимошенко думає, як затягти людей у казарми »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Депутатські колядки в картинках »»  
  "Пора" пікетує польське консульство »»  
  Квіти на руїнах бою під Крутами »»  
  Львівські депутати підняли руку на Ющенка »»  
  Олійник на Місяці »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олексій Антипович
А правда де?
 
 
Олег Немчінов
Чи повинні у Львові працювати світлофори?
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Все для Производства Топливных брикетов. Ягама. http://w717.com Дробилка барабанная. Дробилка БОБ »»
Все для Производства Топливных брикетов. Ягама. http://w717.com Дробилка барабанная. Дробилка БОБ »»
Ну і що зробив хорошого той "справжній" патріот для нормального життя і добробуту? »»
Олійник просто пішов з цієї "наради", П ятак, щоб не світитись біля Сеник, бо це шкодить нині репу »»
І це вірно!! Денькович дуже достойна ,правдива і поважна людина.Він справжній патріот і УКРАІНЕЦ.Як »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .