про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ

Львівський губернатор закохався в Путіна

Енциклопедичні знання голови ЛОДА Петра Олійника завжди вражали своїм мультиплікаційним ефектом. На останньому засіданні колегії Львівської ОДА він одним махом довів правильність аж двох приказок: що язик – без кісток, а говорити – не мішки носити. Петро Михайлович вже вкотре наговорив стільки, що мимоволі виникають думки про його адекватність. А також про адекватність тієї влади, яку він представляє.

Найголовнішою і найскандальнішою заявою Олійника-геополітика стала заява про велику любов Володимира Путіна до української економіки: «На мою думку, для розвитку економіки Росії найбільше зробили Буш і Хусейн, розв’язавши війну, вони сприяли підняттю цін на газ.

Водночас найбільше для економіки України зробив Володимир Володимирович Путін, бо, піднявши ціну на газ, він примушує нас шукати альтернативні джерела палива та енергозбереження.» (Я сподіваюся, що це він так пожартував. Петросян майданний).

Але, як кажуть, в кожному жарті є частка жарту. Чутки про прихильність Олійника до прем’єра Януковича постійно швендяли львівськими ЗМІ. Але Януковича вже не має, потрібно ж тоді висловити свою шану і захоплення комусь іншому. Більшому. Путіну. Хто його знає, як складеться подальша доля України та самого Петра Олійника. Завжди потрібно мати запасний вихід.

Без жодних зупинок на осмислення сказаного, Петро Михайлович почав нести якусь лабуду з претензією на економічний (?) аналіз. І у цій сфері свого глобального мислення Петро Михайлович, як завжди, відзначився дивовижною ерудицією та глибиною думки:

Він став перераховувати економічні виклики, які гальмують роботу львівської економіки. Себе чомусь він до числа цих викликів не зарахував. А даремно.

Перший виклик – інфляційний. "Бо ріст цін «б'є» насамперед по бідних".

Другий виклик – "так звана політизація-доларизація, бо сьогодні люди ходять за другою «пенсією» в банки".

Тут вдамося до певних коментарів. Значення терміна «політизація-доляризація» відомо напевне тільки самому Олійнику. Цим терміном він також зробив суттєву заявку на 1 000 фунтів від Бі-Бі-Сі за відкриття такого мовного покруча.

Щодо реальних грошей, то Олійник ще перед Помаранчевою революцією вихвалявся, що закопав десяток мільйонів доларів на чорний день, Буратіно хренів. Щоправда, проценти там не ростуть, але Олійник ще той жук і він своє від бюджету відкусить у будь-якому випадку.

Варто хоча б згадати заяву міністра Тулуба про те, що перевезення львівського вугілля на збагачення в Донецьк є економічно доцільнішим, ніж збагачення його у Червонограді на фабриці відділеного від бізнесу губернатора Олійника.

Третій виклик за Петром Олійником – це ріст цін на енергоносії. «Враховуючи вибори в Росії, ціни на газ незабаром сягнуть 220-230 дол. США».

Четвертий виклик – зменшення експорту Львівщини. Олійник відверто і відважно заявив, що це сталося тільки «завдяки бездіяльності уряду Януковича».

Оп-ля. Пройшла любов – зів’яли помідори. На улюбленого Януковича, якого успішно погнали з крісла вже можна трохи погавкати. Можна спокійно і без наслідків в області чола. Стоп. Янукович – козел, який заважає експорту Львівщини. А губернатор тоді хто? Він що тут робить? Які його функції?

П'ятий виклик – це демографічна ситуація. «Цього року на Львівщині у перший клас пішло менше дітей, ніж на перший курс вузів».

Зрештою, останній виклик – це відсутність кваліфікованих працівників. «Ми маємо колосальний дефіцит робочих рук – середнього менеджменту.», - продовжує різати правду-матку губернатор

Сам губернатор у нас, як зрозуміло з контексту – на належному рівні. Тільки з демографічною ситуацією не зовсім справився, а щодо іншого – вилитий Клінтон. Суміш ковбоя Мальборо з Брюсом Віллісом.

Продовжуючи свої макроекономічні заїди по бездоріжжю, Петро Олійник заїхав навіть на філологічний факультет: «За словами Олійника, аби подолати ці виклики, економіка Львівщини повинна відштовхуватися від конкретних точок росту.»

Фраза «відштовхуватися від точок росту» і маємо ще один словесний прорив у різноманітній мультиплікантності вченого львівського губернатора.

Такі конкретні точки відштовхування Олійник бачить в «реалізації проектів до Євро-2012, в продовженні базових інвестиційних проектів транснаціональних компаній, як наприклад, «Леоні», «Хенкель, НПК «Галичина» тощо ( про Бродівський НПК за 2 млрд. доларів він вже напевне забув), в розвитку транспортної інфраструктури, реформі ЖКГ, переформатуванні інфраструктури села (наприклад, припинити з наступного року створювати нові сільські амбулаторії, а розвивати існуючі), в розвитку енергозберігаючих технологій та перехід на альтернативне паливо тощо». Бла-бла-бла.

Коротше кажучи – залишилося тільки почати і скінчити! А він що робив понад два роки? Бігав від виборів до відпустки і від відпустки до виборів.

І як вчив мудрий Штірліц, на закінчення своєї вченої промови, львівський губернатор закликав «Припинити хамство органів державного управління та дозвільних установ в частині розвитку малого і середнього бізнесу. Рекомендую червоним олівцем записати в календарі, що завжди правий малий і середній бізнесмен».

Олійник проти хамства, Рок проти наркотиків, Коні проти вівса, бджоли проти меду, Ющенко проти кума, депутати проти хабарів

P.S. Чому Колесников має орден, а Петро Олійник, Орел Майданний, ще досі без ордена? Що за феншуй? Куди дивиться Ющенко?

Петро Маслов, 21.12.2007 15:41:38

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Читач, 2008-01-11 17:55:15
В ручки, ножки і пупик трошки.
marian, 2007-12-24 09:48:23
Мабуть не того, не там цілує і лиже раз ордена не має-:))))))))))
marx, 2007-12-21 17:10:49
До речі, про енергозбереження. Чи відомо п.Олійнику, що із закладених у бюджеті на 2007 рік 3 млн.грн. на енергозбереження до кінця року ЛОДА використає заледве 2 млн.? Що, не було куди їх вкласти??? І це господарник такий?
, 2007-12-21 16:08:04
нехай Олійник поцілує Путіна в животік
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  УРП (Лук'яненка) вимагає відставки «Галицького Хруня» - голови Львівської ОДА Петра Олійника »»  

ВІДОЗВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ДО УРЯДІВ УКРАЇНИ І ПОЛЬЩІ

Включимо всю Львівську область »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  3 особи загинуло та 3 особи постраждало внаслідок ДТП у Стрийському районі  »»  
  УРП (Лук'яненка) вимагає відставки «Галицького Хруня» - голови Львівської ОДА Петра Олійника  »»  
  В’язні Личаківської виправної колонії № 30 виготовляють унікальні будматеріали, які вбивають туберкульозну паличку  »»  
  Фракція БЮТ у ЛОР вимагатиме введення візового режиму для громадян Польщі, якщо не буде запроваджено спрощений перетин кордону для мешканців прикордоння та депортованих  »»  
  Сеник пообіцяв у березні прозвітувати про свою роботу у 2007 році  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Єврокомісія хоче почути неофіційну думку »»  
  Президент розповів, навіщо Україні до СОТ »»  
  Ющенко попередив, що газ краще не чіпати »»  
  Ющенко погрожує не підписати бюджет »»  
  За Луценка й Черновецького взялася прокуратура »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Депутатські колядки в картинках »»  
  Заморожені квіти Чорноволу »»  
  "Пора" пікетує польське консульство »»  
  Мени 2007 року »»  
  У Львові з'явився новий небезпечний наркотик! »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олег Немчінов
Про 1000 гривень та тисячі людей
 
 
Юрій Шведа
Український прорив!
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Кого??? Деньковича???!! Цього підара в прямому розумінні слова?! Цього збоченця??? Відколи це церква »»
Шминець! ЛЮДЕЙ, яких ти так щедро поливаєш брудом в своїх корисливих цілях я знаю особисто, як чесн »»
Пасічника на пасіку!!! »»
А садовий, що в мерії творить! »»
Міліція їх кришує. »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .