про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”          СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі          АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»          100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру          У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП         

СТАТТІ

Дзвінке свято творчих starпьорів

Кругообіг бабла в природі добіг до ще одного свого логічного кешу. Львівська ОДА у сестринських обіймах з Львівською ОР оголосили увесь список претендентів на присудження обласної премії 2007 року в галузі літератури, журналістики, культури та іншої архітектури.

Традиційно, цю премію спаскуджену сало-шароварною творчістю її номінантів та незрозумілими рішеннями щодо переможців, видають за близькі зв'язки з нашою любою шоблою владою, анальний лізинг та калиново-солов'їні запльоти старпьорів і старпопьрок.

Але на велике-превелике диво, поміж цьогорічних лауреатів є справді нормальні люди, або ж принаймні цікаві речі, які, якщо й не тягнуть на аж такий вагомий внесок в українську культуру, то на просто внесок – абсолютно.

Абсолютно закономірними у цьому списку є театр Курбаса за "Очікування Годо", Микола Ільницький за свої літературознавчі дослідження, Василь Габор – більше за свою толкову "Дванадцятку". Наймолодша львівська літературна богема 30-х рр. ХХ ст.: Антологія урбаністичної прози", ніж за свою діяльність і прізвище.

От і все. Принаймні з тих номінацій, що мене цікавлять: поезія, проза, журналістика, театральне мистецтво + літературознавство, сучасна літературна критика та переклади.

Ну й далі – одні педалі. Тупі, традиційні, закономірні. І тут вже немає чому дивуватись. Сеник ще минуло року сказав, що їх дають за минулі заслуги.

Але що минулі заслуги мають спільного з вагомим внеском, так і залишається невідомим. Так би й писали, що тіпа видаються медальки за минулі заслуги, а то починають вимахуватись якимсь невідомим внеском.

Цікаво, за який такий внесок номіновані на цю шнягу поетески Вівчар Ганна Миколаївна 1944 року народження та Курташ-Карп Юлія 1956 року? Тільки за одні назви збірок: "Крик пломеня" та "Яблунева сага" їх потрібно гнати під 3-ри чорти.

Дівчатка пишуть душевну кон'юктурку про модну нині псевдодуховність та іншу сопливу пургу про те, як усе фігово. Моральність вивітрилась, побожність вичерпалась, надої падають. Бог мовчить. По тєліку і стометрівкою гасають голі шалави. Голий секс. Карочє, апокаліпсис любі друзі. Бабські воплі-і-соплі. Суцільна пластмаса.

Тому й назви їх поетичних збірок цих аматорок богословського руху відповідні: "До слова – ніби до іконостасу", "Святість земна" + Курташ-Карп ще й переклала вірші Кароля Войтили, в миру – Івана Павла II.

Враховуючи той факт, що голова ЛОР Мирослав Сеник є заядлим фанатом апофатичного богослів'я та драбини преподобного Іоана Лєствічніка, явління народу цих 2-ї смиренних овечок Божих, а також раба Божого Козаренка Олександра Володимировича зі своєю стихирою Новомученикам УГКЦ „Вінець нетлінний”, не є справою віри, а звичайною життєвою прагматикою.

Та. Якщо оця штука Курташ-Карп, яку ви можете прочитати тут є поезією, то я не знаю, що тоді писали Пауль Целан, Георге і Рільке. Це – я худєю дарагая рєдакция, а не поезія.

Прізвища таких прозаїків, як Городницький, особливо Коритко, Легкий (ще один фанат богословських запльотів) мають таку спільність з вагомим внеском в українську культуру, як я з балєтом.

Окрема розмова за Неборака. "Бу-Ба-Бу" – вже давно закінчилось. І це ще питання до дослідників, який вплив вони мали на українську літературу. Свята трійця лише їздить країною і збиває бабло на своїх виступах. Ніколи не був шанувальником "Літаючої голови" та іншої творчості Неборака.

Ну так, це минулі заслуги. Ну ще книжка про Львів. Така благодатна тема. Наш славний Львів. Бла бла бла.

Ну, а номінування на найкращу журналістику Олександра Масляника, Петра Франка і Петра Шкраб'юка – це взагалі, сказкі вєнского лєса. Чи вже краще Галілейського озера. Ще одні ловці людських душ, халявного бабла і адепти пенсіонерного періоду.

Шкраб’юк писав, чи пише альбомні віршики рівня ясельок, а потім підсів на всячєску лизоблюдну хрєнь на патріотичну тематику та на сусальну-пазітівну "Дорогу до храму" на радіо "Воскресіння".

Масляник – це взагалі повне пі-пі-пі. Газета "За вільну Україну", гендиректор Львівської обласної державної телерадіокомпанії та головний редактор галімої газетки "Український шлях" засновниками якої були ЛОДА і ЛОР. В 2005 році на нього напали якісь невідомі чувачки. Масляник то всьо пов'язав зі своїми гострими публікаціями про місцевих олігархів. Хоча, яка гострота може бути у примітивній газеті – невідомо.

Петро Франко – голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, нагороджений орденом "За заслуги" І ступеня. І це що, головний його внесок в українську культуру?

Ось таке воно щастя. Такі 2-ві хвилинки слави, за які ці побожні громадяни України раді перегризти один одного до євчиного ребра.

Добре, що хоч є Ільницький, "Дванадцятка", а не "Двадцятка", шановна прес-служба ЛОДА, Габора та театр Курбаса. Бо вже театр Заньковецької повісив новий слоган, що вони тіпа "сучасний театр". Якщо нафталінові ахі і охі заньківчан – це сучасність, то що ж тоді Грішковєц, Метью Борн, Кіріл Сєрєбрянніков і Іван Вирипаєв?

олександр ковальчук, 19.10.2007 21:46:57

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


bober, 2007-10-23 17:07:44
А той Петро Франко на мене в суд подає. Я, відітє лі, образив його честь і гідність, бо розказав, шо ті старпьори замість приміщень для зборів тримають два магазини. Вн, тіпа, прийшов і почав розказувати, що він, відітє лі, ФРАНКО! Пох@й, дядечко, яке в тебе прізвище! А тих чуваків у тексті я взагалі не знаю... Срань господня!
журналіст, 2007-10-22 12:53:58
нормально написано. жодного нормального журналіста, жодного людського літератора. прізвища тих кобіт я перший раз бачу, хоч в літературі далеко не профан. та хто взагалі ті їх поезії читав?
verbicky, 2007-10-21 11:59:39
У нас було знищено цілий пласт справжніх літераторів 30-х років. Тому й нинішня література не досягає навіть рівня 1913 року, а про Ліну Костенко тільки говорять, бо прочитати її ніде- замість її творів матюкальні прозаь Андруховичів, вінничуків та іншої графоманії. Жаль, що в нинішній Україні крім Сашка та Бузини і почитати нікого. Он книжки Марка Вороного та Ладі Могилянської, кращих поетів 30-х років пробували видати і директор інституту ім.Шевченко Гальчинський, і головний редактор "Вмсокого Валу" Влад Савенок, так всі українські видавництва зажадали від них такі кошти за мізерний наклад у 5000примірників, що хлопці відмовились.Коли культуру заміняє кон"юктура втрачається майбутнє!
агаага, 2007-10-20 22:29:17
шановна Надія (якщо Ви, звісно, не Ковальчук), а чо то Ви так агресивно? відсутність у Вас у креденсі диплому мистецтвознавця не робит же ж, наприклад, пам"ятник Чорноволу шедевром галактичного масштабу, і не заважає ж Вам його критикувати? (якщо мистецтвознавці замість критикувати сидять і тупо улибаются?) я, наприклад, маю право судити про все. і ковальчук має. і навіть Ви! (якщо Ви, звісно, не ковальчук) (:
не-Нобель, 2007-10-20 22:25:54
можливо і є певні раціональні думки у автора щодо того, що у нас незаслужено даються більшість премій, але їхній виклад не додає авторитету тим кого він хвалить і викликає солідарність до тих кого він поносить. Треба вже вирости з коротких штанців - і спробувати писати хоча б як у Бульварі
Надія, 2007-10-20 17:17:51
Хто Ви такий, пане Ковальчук? Ви вважаєте, що маєте право судити про все: мистецьку цінність пам"ятника Бандері, сучасну поезію, прозу, журналістику і т.п. Ви що такий суперрозумний? То чому про Вас так мало знає людей? Вам треба зайнятись піаром. Або попросіть про це своїх друзів, якщо вони у Вас є (переважно в таких суперрозумних друзів немає, тому що немає достойних їхнього товариства людей). Жаль, що Ваші супермудрі думки відомі лише вузькому загалу. Постарайтесь донести їх хоча би половині львів"ян. І тоді наше місто прославиться не тільки красою архітектури, але й великою кількістю суперрозумних мешканців, які розуміються буквально на всьому: мистецькій цінності пам"ятника Бандері, поезії, прозі, журналістиці і т.п. Удачі Вам.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго” »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”  »»  
  СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі  »»  
  АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»  »»  
  100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру  »»  
  У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Футбол. "Мілан" поглумився над "Шахтарем" »»  
  На Укртатнафті знову намагаються змінити владу. Тепер з міліцією »»  
  Екс-пасинка Фірташа нарешті почне шукати Інтерпол? »»  
  Цушко сидить на лікарняному і чекає Раду »»  
  Суркіс схилив Ющенка на свій бік »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
а чьо. мене например заперла тема. вот один дістав. Ше іваськевич на черзі! стопудово! а так гляди з »»
БЛЯДЬ А ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ КРИЛАТІ ВИСЛОВИ І АФОРИЗМИ З БІБЛІОТЕКИ КОНГРЕСУ????? А ТО Я НЕ ЗНАЙШОВ І ВІ »»
Шокируещие порно, видео с малолетками так же отец и доч, мать и сын, и многое многое http://lerbizz »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин