про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”          СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі          АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»          100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру          У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП         

СТАТТІ

Львівські БЮТівці ділитимуть крісла

Обрання Івана Деньковича народним депутатом вивільнило відразу дві вакансії: заступника голови Львівської облради та голови фракції БЮТ в облраді. Хто займе ці посади, вірогідно, вирішаться вже до 30 жовтня – дати проведення чергової сесії Львівської облради.

Іван Денькович порекомендував своїм однопартійцям обрати на обидві посади Людмилу Козак. Його вибір був цілком прогнозованим. Адже Івана Деньковича та Людмилу Козак пов’язують довгі роки спільної роботи в освітній галузі. Свого часу саме Денькович запросив Козак на партійну роботу і довірив їй посаду заступника голови ЛОО БЮТ з організаційних питань. Під час останніх виборів Людмила Козак також була призначена на посаду заступника голови обласного виборчого штабу БЮТ, тобто Деньковича. Отож без перебільшення можна стверджувати, що саме Людмилі Козак Іван Денькович довіряє найбільше, а тому залишивши на неї облраду, він може бути спокійним з цей напрям роботи.

Здається, депутати-бютівці не мають серйозних персональних претензій по кандидатурі Людмили Козак. Але частина членів фракції не погоджуються з тим, щоб обидві вакантні посади знову посідала одна людина. З їхньої точки зору розведення двох керівних посад і призначення на них двох людей свідчитиме про наявність демократії у внутріпартійному житті. На свою користь вони наводили і ще один безперечний аргумент. Адже за останні роки в рядах фракції і партії зібралося немало людей, які пройшли через серйозні політичні випробування, а тому їм варто дати можливість кадрового зростання.

Список «бувалих» може відкрити хоча б екс-голова Львівської облради Михайло Сендак. Ми, звичайно, переконані, що Михайло Дмитрович не покине свою нинішню посаду заради  крісла заступника облради. Та й посада керівника фракції для нього зараз не є актуальною. Хіба би у Києві щось не так склалося і ЮВТ знову знадобився «борець і бунтар» на чолі БЮТівської фракції у Львівській облраді з перспективою перевороту і захоплення влади в ній.

Другим, з огляду на попередні заслуги, йде Ігор Держо, який вже працював на посаді заступника голови Львівської облради, а також на посаді заступника голови Львівської ОДА. Його претензії є тим вагомішими, що Держко сьогодні обіймає посаду одного із заступників голови фракції, а перед тим певний час був головою фракції БЮТ. Ігор Держко – політик, інтелектуал і елоквент. Більш того, він, мабуть, є єдиним депутатом облради, який розуміє значення слова «елоквент». Але п. Держкові часто закидають, що він нехтує рутинною партійною та депутатською роботою. Зрозуміло, що Держка цікавить передусім посада заступника голови облради, а посадою лідера фракції він може й поділитися з тим, хто підтримає його кандидатуру на заступника.

Підвищити свій статус в облраді не проти й інші депутати БЮТівці з числа «молодих». Зокрема, на понеділковому засіданні фракції на одну з цих посад була запропонована кандидатура Ярослава Дубневича – неформального лідера ГО «Крок». Віддамо належне Дубневичу – він досить активно займається депутатською діяльністю, посідає посаду заступника голови фракції з економічних питань, а отже має всі формальні підстави, аби розглядатися як потенційний кандидат. Дубневич має близько 10 «штиків» у облраді. Цього навряд чи вистачить, щоб самому зайняти одну із вакантних посад, але цілком достатньо, щоб вплинути на боротьбу за них. Але проти кандидатури Дубневича є те, що ГО «Крок» категорично не сприймають у центральному офісі БЮТу.

Ми назвали лише чотири кандидатури, хоча їх, насправді є більше. До цього переліку можна додати також всіх обласних депутатів-бюівців, які потрапили до списку кандидатів у нардепи.

Але … Маємо великий сумнів щодо того, що заміна вакансій відбуватиметься в рамках демократичних процедур. Багато хто ще пам’ятає, як свого часу Тимошенко своїм розпорядженням призначила голів партійних організацій на посади голів фракцій відповідних рад. До речі, фракція БЮТ у Львівській міській раді до цього часу з невідомих для нас причин не виконала розпорядження партійного лідера. Враховуючи, що Львівська область має стратегічне значення для БЮТ, питання того, хто займе посаду заступника голови облради і очолить партійну фракцію в раді, а також буде це одна чи дві людини, скоріше за все, вирішуватиметься на рівні центрального керівництва. Ну а далі … справа техніки і процедури.

Вголос, 17.10.2007 16:43:51

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Галина, 2007-10-20 18:16:24
А ще у БЮТ нардеп Давимука, а це за його керівництва Фондом держмайна у Львівській області гуртожитки вводили в статутні фонди підприємств,а тепер мешканці гуртожитків - раби, і скільки б люди не пікетували міську раду, обласну раду, облдержадміністрацію ніхто про людей не думає. І совісті в наших можновладців немає. П. Давимука може виправіть помилку і допоможіть людям приватизувати ті нещасні квадратні метри в гуртожитку.
Донечанка, 2007-10-19 21:11:39
Привіт! Мандрую по сайтах. Після виборів є дуже цікава інформація. Багато повчального... Не знаю, який у вас Денькович. Та не переймайтесь. У наших регионалів і не такі є. Додайте Шуфрича, Богословську, Герман, Тараса ... Перепрошую, але нем можу второпати значення слова "рагуль", але думаю, що щось недуже гречне...
ii, 2007-10-19 18:48:54
Якби знав, що такий рагуль як Денькович стане народним депутатом, за БЮТ не голосував би! Жах! Жах! Жах! Невже Тимошенко не бачить який непотреб тягне у парламент!
муся, 2007-10-19 11:34:24
невже нема більш достойніших, ніж зацмаканий Денькович? Невже нема кому гідно представити Львівщину? От і маємо - через таких придурків нас ніхто і ніколи не буде поважати. З другої сторони - хай пакує валізи на київ, -одним дурнем менше буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
шофер, 2007-10-18 22:58:29
Я пропоную на посаду заступника голови облради- Михайла Хвойницького. Людина у політиці досвідчена, адже Михайло змінив до 5 партій. А те що він сьогодні в БНУНСІ - не проблема. Для нього перейти до будь-якої партії, що шкарпетки поміняти. Раніше стояв на вколічки перед Сендаком та цілувався з ним в засос, а нині бачите - на колінка припадає перед Петриком Олійником та його побратимами. Але якщо Михайло Хвойницький і очолить фракцію БЮТ то начувайся. За місяць фракція розвалиться. Ставлю один до ста. Адже в нього вже є великий досвід. Згадаймо славнозвісну телекомпанію " Міст". Яка завдяки Михайликові пукнула та зникла. А якщо йому не довірять очолити фракцію БЮТ, то М.Х.з успіхом згодом створить в обласній раді фракцію регіонів і керуватиме нею. Але це вже за умови, що нанайці створять широку коаліцію з януковичами. Але якби там не складалось, МИхасьо не пропаде. Бо самі ж знаєте - гівенце не тоне.
ЛЮДОНЬКИ!!!!!!!!!, 2007-10-18 11:20:38
Денькович - нардеп!!!!!!!!!!!!!! Та над цим рагулем регочуть усі, кому не лінь. Кому лінь - теж регочуть! Тупий, обмежеий, неначитаний, косоязичний, амбітний, мстивий - справжній представник БЮТ!!!!!!! Рятуймося! Юлю, вигадай щось аби цієї ганьби не було в парламенті, бо це будуть дрова!
Христя, 2007-10-18 11:01:41
Дуже задоволене перемогою БЮТ, і сама голосувала, но навіщо рагулів у парламент??? Купіть скотч тай заклейте рот Деньковичу хай не позорить Львівщину.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго” »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”  »»  
  СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі  »»  
  АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»  »»  
  100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру  »»  
  У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Футбол. "Мілан" поглумився над "Шахтарем" »»  
  На Укртатнафті знову намагаються змінити владу. Тепер з міліцією »»  
  Екс-пасинка Фірташа нарешті почне шукати Інтерпол? »»  
  Цушко сидить на лікарняному і чекає Раду »»  
  Суркіс схилив Ющенка на свій бік »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
а чьо. мене например заперла тема. вот один дістав. Ше іваськевич на черзі! стопудово! а так гляди з »»
БЛЯДЬ А ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ КРИЛАТІ ВИСЛОВИ І АФОРИЗМИ З БІБЛІОТЕКИ КОНГРЕСУ????? А ТО Я НЕ ЗНАЙШОВ І ВІ »»
Шокируещие порно, видео с малолетками так же отец и доч, мать и сын, и многое многое http://lerbizz »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин