про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

СТАТТІ

Імпотентність Олійника і Садового лікуватимуть хірургічно?

Ми не знаємо коли і яка саме коаліція буде сформована в Києві, але для нас вже є очевидним той факт, що позитивним наслідком дострокових виборів стало усвідомлення того, що львівська правляча еліта втратила силу. Акела промахнувся! І Олійника, і Садового – обох слід усунути. Справа ця обіцяє бути запеклою і нелегкою, особливо у випадку з лідером «Самопомочі» Садовим. Але її робити треба...

Олійник

Олійник – це вже навіть не Акела, а просто кульгава качка львівського політикуму.

Сьогодні міська організація НСНУ поставила питання руба, зажадавши, щоб Олійник визначився і відмовився від однієї із займаних ним посад: або губернатора, або голови ЛОО НСНУ. Його феєричні успіхи на обох фронтах втомили навіть однопартійців. І якщо на посаді голови ОДА йому ще якось вдавалося викручуватися, списуючи власну неспроможність упередженим ставленням з боку уряду Януковича, а також маніпулюючи цифрами статистики, то результатами волевиявлення виборців не поманіпулюєш! Попри всі махінації влади під час дострокових виборів, БНУНС з тріском програв вибори на Львівщині.

Ніхто не змушував Олійника обіцяти в Києві, що БНУНС набере на Львівщині 50% голосів виборців, і навіть поставити підпис під цією обіцянкою. Одного цього факту цілком достатньо, щоб вимагати усунення Олійника з посади голови ЛОО НСНУ.

Губернаторське крісло з-під Олійника першим почав вибивати БЮТ. Це природно, оскільки БЮТ є переможцем виборчих змагань на Львівщині, плюс у нього за ці роки нагромадився досить довгий список претензій до лідера ЛОО НСНУ.

Проте участь у цій кампанії, як стверджують київські джерела, беруть майже всі партії, які сьогодні складають Блок НУ-НС, і навіть частина НСНУ. Отож, ця посада є предметом серйозних торгів між ними.

Зрозуміло, що президент не хоче віддавати Львівщину Юлії Тимошенко, але розміняти Олійника, перевівши свого лизунця на якусь почесну посаду до Києва, вочевидь доведеться – надто вже всім допік Олійник на Львівщині. Звичайно, президент старатиметься, щоб посаду голови Львівської ОДА посіла людина, особисто віддана Віктору Ющенкові. Наскільки нам відомо, Секретаріат президента вже запросив у Львові об’єктивки на можливих претендентів на губернаторське крісло. Однак, найвірогідніше, серед кандидата на губернаторську посаду шукатимуть в Києві. Ним може стати, наприклад, екс-міністр Кабміну Богдан Буца.

Навряд чи Тимошенко серйозно воюватиме з Ющенком за посаду голови Львівської ОДА, але ЮВТ може поборотися за крісло міського голови Львова.

Садовий

Ми передбачали, що Андрію Івановичу ще не раз відгукнеться лютнева «тарифна» сесія. Тоді, здобувши тактичну перемогу над ЮВТ, Садовий навіть не усвідомив, що ця перемога – Піррова.

Садовий — майстер не вирішувати конфлікти, а створювати їх.

Можливо, це анекдот, але розповідають таку історію. Тоді, у лютому, на "тарифній сесії", Юлії Володимирівні на прощання подарували пишний букет. Тимошенко передала ці квіти Садовому. Недолугий львівській мер став дякувати Юлії Володимирівні, заявляючи, що розцінює цей подарунок як знак примирення і порозуміння. На що ЮВТ без посмішки поглянула на Садового і спокійно сказала: «Це не букет. Це – вінок».

Нині претензії БЮТ до міського голови Львова виглядають об’єктивними і позбавленими політичного забарвлення: Садовий своєю бездіяльністю ставить під загрозу проведення Євро-2012 у Львові. Це очевидно. Цю тезу складно заперечити. Як мильні бульбашки лускають усі його «грандіозні плани» і обіцянки: побудувати 70 готелів, реконструювати аеропорт, збудувати стадіон. Ну, а про дороги, цілодобове водопостачання та вирішення проблеми сміття взагалі вже просто смішно згадувати. Садовий – голий король. І навіть десятки журналістів та піарщиків, які за кошт громади обслуговують Садового, неспроможні цього сховати.

Додайте до цього всього ще історію з продажем Євро-2012 Львовом Харкову чи Одесі, і розумієш, що вона далеко не безпідставна. Адже в любому випадку її організатори залишаються не тільки в матеріальному виграші, але й матимуть на кого спихнути всі свої прорахунки та невдачі.

Технологія усунення Садового з посади міського голови Львова не тільки існує, але й вже була апробована у Львові. Маємо на увазі зняття з цієї посади Любомира Буняка двома третинами голосів депутатів міськради. Це абсолютно реально в ситуації з Садовим. Але, якщо в ситуації з Буняком перехідним мером став секретар міськради Зіновій Сірик і на той момент це влаштовувало більшість депутатів, то в теперішній ситуації, відповідно до закону, будуть призначені позачергові вибори міського голови. А отже постає питання хто стане наступним міським головою? Зрозуміло, що передумовою усунення Садового є досягнення домовленостей між основними політичними гравцями у Львові щодо іншого претендента на цю посаду. Чи можливо це? Адже часу для реалізації цієї всієї комбінації не так вже й багато.

Вголос, 12.10.2007 13:37:30

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Справді - наступний мер буде або Тягнибок, 2007-10-18 11:22:35
або Писарчук. Але аж ніяк не Садовий, бо останній своєю ніби-то діяльністю уже всіх задовбав!!!! Скоро у Львові не залишиться людини, яку б він не обдурив.
Не гей, 2007-10-18 10:10:09
Наступним мером тра Писарчука
Тягнибок, 2007-10-17 18:45:14
Наступний мер - Олег Тягнибок!!!!! І цьому бути! Садовий - політичний труп!!!!!!!!!!!!!
Тягнизад, 2007-10-17 14:30:14
Якщо Юльці не допомогти, то вона скоро помре. Почитайте її декларацію про доходи на "Українській правді".
Юлька, 2007-10-17 14:25:35
Люди допоможіть хто чим може !!!!!!!! Почитав декларацію про доходи Юльки і побачив, що вона жебрак і бідося. Якщо ми їй не допомогти, то вона скоро помре.
Vitamin, 2007-10-17 13:04:35
а давайте подумаєм, хто може бути наступним мером та наступним губернатором на Львівщині? губернатором, думаю Іван Денькович, як голова ЛОО Батьківщини, а от мером.. наразі ідей нема
Петру, 2007-10-13 14:24:29
А до чого тут статут міста? Ваше повідомлення - набір слів, жодної логіки. Існують чіткі і зрозумілі інструменти звітування влади перед громадою
Петро, 2007-10-13 12:19:11
Влада має звітувати перед громадою. Підтримую! Порядок і процедуру слід прописати в Статуті міста, а також в Статуті Львівської області. Хто скаже чи займається у Львові - Синютка, Бабак, Засадний, Процик, Бурган, Березюк ? А над чим працюють на Львівщині Пятак, Федак, Пітко, Стефанишин, Лесів ? Деякі з них вже не перший десяток років крутяться коло бюджетного (такого маленького, ну вже зовсім малесенького) корита.
mskyj, 2007-10-13 11:41:54
На мою думку, порядку в державі, а зокрема в області нашій не буде до тих пір, поки чиновник( слуга народу-а не цар його) не буде звітувати перед народом!!!!!!!!!!!!!Що маємо сьогодні, кожен маразматик політик ( а інших там пока нема) розказує народові що він собі хоче, а не те що конкретно цікавить людей, от і виходить розмома глухого з німим! P S Влада не має жодного поняття, як живе народ!!!!!
чиж і Со, 2007-10-13 10:32:49
якийсь брєд... навіть відзив грамотно написати не можуть
соловей, 2007-10-13 09:48:30
якийсь брєд... навіть заказуху грамотно написати не можуть
цеце, 2007-10-12 23:32:37
ну квурт з марушкіною розійшлись...
Іванка, 2007-10-12 19:19:51
А при чому Буба чи Держко??? Так як живемо при Олійнику. ще ніколи не жили, при садовому також. Нагло розкрадаються бюджетні кошти шляхом відкатів. Віи подивіться хто формально виграє тендери на виконання робіт??? Вам все стане ясно, відкати Олійнику та Садовому роблять свою справу. Вони самі не повішаються, їх потрібно змусити до цього.
ааа, 2007-10-12 17:53:24
Вголос, а чи думав хтось, як буде житити область при губернатору Бубі чи Держкові?
кряк, 2007-10-12 17:00:33
заказуха смердюча
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Всі депутати будуть голосувати за продовження фінансування газети «Ратуша» - Адамик »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Міліція затримала п‘яного водія, який скоїв наїзд на колону курсантів Львівського інституту Сухопутних військ  »»  
  Всі депутати будуть голосувати за продовження фінансування газети «Ратуша» - Адамик  »»  
  У Львові розпочались громадські слухання по підняттю тарифу на воду  »»  
  Українські ідіоти спалять на Говерлі прапор Євразійського союзу молоді  »»  
  Косів розпочинає розпродаж ностальгії  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  За крісло президента Тимошенко заплатить популістським бюджетом? »»  
  За урядування Януковича борги України продовжують рости »»  
  Єхануров за широку коаліцію, де не буде тільки комуністів »»  
  Вексельберг виконав обіцянку перед потерпілими Дніпропетровська »»  
  Через проекти Шустера страждає свобода слова? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Привет форумчане! Я хотела открыть свое дело. Я нашла хорошего специалиста, он сможет ответить на вс »»
Привет форумчане! Я хотела открыть свое дело. Мне нашли знающего человека этой области, который смож »»
Films are cultural artifacts created by specific cultures,movie of greek which reflect those movie »»
А хіба дірявий мер взяв би в команду когось із натуралів? »»
А за такий цинізм я би теж Процика вїбала. але на жаль немає навіть за що вїбати... »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин