про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

СТАТТІ

Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака

Піпли готуються на Юлю, як на свято. Дружини видзвонюють своїм чоловікам і агітують їх за чисті мешти, чистий костюм і чисту справедливіть, за яку варто боротись. Тимошенко закидує фотографістів малиновим варенням і відправляє журналістів прогулятись неозорими пампасами палацу Потоцьких.

Це зустріч Тимошенко з львівською інтєлігєнцією. Ця зустріч розпочинається з трояндових пелюсток на її сходах, пахучих залівань Садіка, який ще зимою зарубав усі її тарифні ініціативи. А також, з привітань і фотографувань з дитячим коллєктівом “Цьомчики”, з яким Тимошенко пов'язує тривала і плодюча кіssка-іриска.

Потім – молитва за текстом апокрифу преподобного Ігнатія Новобранця "9-ть проповідей ГНІХ польовим бджолам". Далі – зустріч з оспіваною у піснях та зустрічах з Януковичем та Ющенком, всесвітньовідомою львівською інтєлігєнцією.

Ліворуч – Мирослав Сеник, у дивному поєднанні сірого костюма, коричневих мештів і синіх шкарпеток, обговорює з невідомим отцем Церкви питання відміни лімбу та проблематику 3-го фатімського пророцтва.

Праворуч – поросла мохом львівська інтєлігєнція, як потім пояснила журналістам Юля Тимошенко. Саме ця всрана інтєлігенція попросила маму Юлю відправити журналістів на двір, щоб останні не бачили, не чули і не фоткали їх старчєскіх маразмів та усього їх баблоносного набору для відсосу в дорогих львівських гостей.

Заради бабла ці дєятелі іскувств, світочі та совісті нації готові сосати до самих старих лєт, як на плакатах "Рєзінотрєста". Лучших сосок нє било і нєт. Продаюцца вєздє. Резінотрєст. Легенди про історичну встрєчу Яника з львівською інтєлігенцією читайте на сторінках Вголоса.

Саме поважний енд літній вік цих інтєлігєнтів не дозволив журналістам залишитись у залі. Така офіційна відмазка ЮВТ. Серед вищеописаних дєятлєй іскувств не було виявлено жодного реально престарілого мена. Але що таке славнозвісна львівська інтєлігєнція? Одні алкоголіки, стукачі і підараси. Тому й зрозуміло, що у них трабли зі здоров'ям.

Десь у проміжку між молитвою та вигнанням журналістів з дубового гаю, Тимошенко встигає тишком-нишком обляпати дужевідомого львівського фотографа та просто класного мена Віталія Грабара малиновим варенням власного приготування. Щоб переконатись у будь-якій адекватності автора даних рядків, варто поглянути на 2-ві фоткі Грабара на дошці пошани нижче за текстом.

Як і коли ЮВТ встигла зробити таку каляку-маляку відомо тільки великому Гудвіну, який точно знає, що Юля повернеться додому з Тотошкою, а Залізний Дроворуб отримає полум'яне червоне серце.

У процесі вимушеного фото, аудіо та відео простою, під руку журналістам попадають 2-ві особи жіночої статті. Відповідно, з картиною і яблуком в руках. Яблучна терористка стоїть біля брами палацу Потоцьких, смачно жує яблуко та соковито матюкає Тимошенко на всього Коперніка.

Редакція не може достовірно покласти на вордові слова її матюкання, оскільки це суперечить Конвенції з прав людини, а також статті 182-й Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Жіночка з Дублян привезла Юлі Володимирівні особливий презент. Картину невідомого дублянського художника на прізвище Пікассо, на якій зображена лідерка БЮТу. На 1-й погляд, на картині зображена авторка цього картинного презенту. Тільки їй домальовано косу та пофарбовано волосся. На 2-й погляд, краще не дивитись.

Також, чарівна дубляночка демонструє самостійно придуману оду Тимошенко, а також фотографії попередніх приїздів мами Юлі, де у правому нижньому кутку видніється рука нашої дублянської героїні. Все інше її тіло, на жаль, на увійшло у історичний кадр.

Якийсь польський журналіст з англійським акцентом та українською дівчиною-перекладачкою намагаються розговорити презентовану вище авторку презенту, соррі за подарункову тавталогію.

Цього дня, закордонні журналісти були в особливому нокауті. Під час прес-конференції працівниця фінського телебачення намагалась донести своє багатостраждальне запитання до ЮВТ на інгліш-рашен. Однак Юля, як чистокровна українка, відповіла їй на рідній мові та попросила львівських журналістів перекласти свій спіч на російську мову фінської журналістки.

Російськомовна журналістка якоїсь невідомої американської газети з індіанською назвою, тіпа "Чінгачгук трібюн", здивувала присутніх своєю присутністю та вперше почутою назвою американської газети з якогось глухого штату Канзас, чи Коннєктікут, чим загнала всіх присутніх у глухий кут.

Польський журналіст з англійським акцентом та українською дівчиною-перекладачкою намагається докопатись у Тимошенко причину її небажання вийти заміж за Білла їхнього Клінтона. Усім присутнім ця орально-причиндальна причина імені моніки_лєвінські та її за цілий рік непраної суконки усім давно зрозуміла.

Але польського журналіста з англійським акцентом та українською дівчиною-перекладачкою надихає бажання внести відповіді ЮВТ у загальносвітовий контекст, а не обмежуватись одни лише галицьким П'ємонтом. Це така благородна місія. Схилімо голову перед таким лицарським завзяттям.

Тимошенко переконливо відповідає, що до безтями кохає свого чоловіка, ім'я якого тримає за 7-ма замками. Про ключі невтомного рятівника Шуфрича, ані пари з вуст та ані льоду з вух.

Далі за графіком: героїчні пози, фанатичні автографи та дзеркальні посмішки. Тільки от боягузливий львівський лев, ніяк не може випросити у Великого і Жахливого Гудвіна хоч краплинку сміливості. В цьому йому заважають перешкоди літаючих мавп надісланих злою чарівницею Бастіндою.

Ну, яка еліта, такий і лев. Докладно про львівську еліту ви можете прочитати у 5-му, 6-му та 7-му абзацах цього тексту, от після цієї крапки.олександр ковальчук, 26.09.2007 23:04:41
ЮВТ

па сікрєту всєму свєту

Садік і кабукі

ЮВТ і флаверс пресс

гаряча фінка

партійний манікюр

швидконога американка

світлий Денькович

twix

Садові квіти

дівчина-весна

ЮВТ і цьомчики

Садовий без цьомчика

Сеник і вершники апокаліпсису

щось у вусі жжужить

приховані подарунки

похилий Маринович

ТЮВ

народний оркестр

Високий курпіль

капкан для Януковича

Тимошенко і звірятко з фольгою

Шкіль-пургіль

Грабар в малиновому варенні

Юлькіне варення

Юлькін автопортрет

ратушний оркестрик

яблунева терористка

літня інтєлігєнція

нєвєдома звєрюшка

інтєлігєнція


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  ЛОО НСНУ ініціює скликання міжпартійної обласної конференції БНУНС щодо партійної дисципліни серед депутатів блоку »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  ЛОО НСНУ ініціює скликання міжпартійної обласної конференції БНУНС щодо партійної дисципліни серед депутатів блоку  »»  
  90% львів’ян не знають прізвищ міських депутатів  »»  
  Львівська міськрада розпочала формування проекту бюджету розвитку Львова на 2008 рік  »»  
  Журналісти «Ратуші» припинили голодування  »»  
  У Дрогобицькому районі виявили витік нафти з нафтопроводу «Дружба»  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Зіпсовані земельним питанням, або Хто отримує землю в Києві »»  
  "НУ-НС" от-от визначитися, кого передати в руки Морозу »»  
  "Януковичі" святкують ювілей. У Мороза скромно відзначають дату »»  
  "Знищити" Черновецького можна трьома способами, але не раніше весни »»  
  Інтернетники розсекретили, як Янукович незаконно "добуватиме" інформацію »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Процик - просто мудак. На місці журналістів я б просто зібрався всім цехом, прийшов у Ратушу і щоб к »»
„Українські інвестиційні системи" цього року засвітилися в історії з купівлею-продажем Ягільницько »»
Думаю, що в разі, якщо запахне смаженим, Садовий відкрутиться і здасть Березюка прокуратурі. Вміє ві »»
to kavuch & UMBROKEN: Мо ви й праві. тре буде не в філі його бити. Що ж до питання чому, - тому щ »»
Якщо чесно, то жалко дивитися на Савельєва. Таке враження, що він не здатен знайти собі роботу і зар »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин