про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ

Ющенко пофарбував пальці

Прибуття Ющенка на Форум Видавців зупинило сонце і винайшло веселку. Приїзд його американської дружини обійшовся одним кевіномкостнером. Приїзд її українського чоловіка супроводжував цілий кортеж з чорними, а-ля вітніх'юстон, валізками. Значить, на безпеку дружини президента можна забити. Її не шкода. Вона ж баба.

А Ющенка – шкода. Львовом блукають бандери з сокирками. Не дай боже, тюкнуть гаранта Конституції за русизми. Осиротіє тоді українська земля без пасічника усіх українських маток. Перестануть дзюрчати медові ріки та шуміти прополісні ясени, ви мої, ясени.

Перекрито всі входи і виходи. Територію зачищено. На шляху президента розставлено бутафорську масовку рожевощоких діточок зі своїми правильними батьками. Заготовлено питання для журналістів. Сценарій розроблено. Президент працює. Потом землю рясно всіває.

Журналістів зібрали вже десь в 15:40. За сценарієм, зустріч з всенародновибраним і богомпомазаним мала відбуцатись о 16:30. Ющенко турноffнув свої святоотцівські промови в 18:30. Відповідав на 3-ри запитання. Це максимум 20 хвилин. От і рахуйте, коли він прийшов.

Добре, що хоч вибачився за запізнення (традиційне). Але дану покутну процедуру він відбив чолом, лише після нагадування йому, про майже 3-х године очікування світлості його темряви. А якби не нагадали?

І ця його фраза: "ну що, потомились?". Це що, докори сумління. Знає ж, блін, що журналісти його чекають. Але ж замріяна українська душа не стежить за часом. Що таке 3-ри години у добі смиренного і серцем сумирного Месії, який навіть підпалену пір'їну не загасить.

Але за 10 метрів від журналістів, Ю-щен-ко вирішив перепочити у видавництві "Основи" і щось там записати на пам'ять. Писав хв. 15. Навіть, вже Олійник почав приглядатись до основівських книжок. Фемінізм_гендер_постмодернізм – ці 3-ри матюки, ніколи навіть не блукали його просвітленою просвітянством душею.

Але завдяки президенту, довелося скуштувати й цю ложку дьогтю, в меді екзистенціалізму, на якому, для переважної більшості викладачів універу ім. Франка, закінчується філософія. Далі – стіна з надписом "Абсурд спить. Просимо не турбувати своїми деррідами". І діра в підлозі.

Цікаво, що міг знайти в модерних "Основах" любитель історії та народницьких байок Віктор Ющенко? Напевне, він ніколи не читав Соломії Павличко. Інакше, цей народолюбець не казав би, що Пантелеймон Куліш входить у десятку найвидатніших людей планети, а "Чорна рада" – це бест оф зе бест. З таким допотопними поглядами, хіба що сидіти на печі і жувати калачі.

Ірина Ваннікова і то, пришла з цілим кульком від "Абабигаламаги". Дешевша, на декілька гривень, ціна на книги Малковича, не підстава купувати їх на Форумі Видавців і потім, везти додому, до хати, до Києва. У будь-якому разі, то звичайна побутова показуха.

Ющенко щось говорить. Бакланить Януковича. Залітає в нетрі україноплавання та духовнопірнання. Слухати його – шкода, краще – фоткати різнопальцеві ефекти, помічати сєрєбрянку на пальці, та перевернуту долілиць каблуку на іншому. Ющенко перевертає її на людях, щоб не врікли, паразіти?

Ваннікова, за 2 метри від презіка, щось хвилюється про його пам'ять. Коли він перераховує якісь кількісні штуки чи згадує назви, вона на дрезині вчительки молодших класів, мовчки, прокочегарює головою його правильні відповіді.

Олійник, як 10-ти річний пірнальник в ополонку, з глибини своїх зимових купалень, зі смиренням, споглядає педагогічні промови свого шефа, сидячи в картографічному відділені Форуму Видавців. Він благоговійно і натхненно вслуховується у кожні звуки та петрогліфи свого боса. Бо безперечно, коани останнього, для вух Олійника – то найсолодший мед, найкраща халва та найсмачніший рахат-лукум.

Всьо. Пікнік. Тунель для нагострених лиж гаранта розчищено. Ла Манш прорито. Залишилось лише, для повчання і сугестії Петра Олійника та радості усіх закритих у Палаці мистецтв українців, залишити свої президентські петрогліфи у книзі "подяк і пропозицій".

Периметр суворих кевінівкостнерів. Яценюк і Садовий на стрьомі. Олійник й досі не може відійти від педагогіки Ющенка, у звичну для себе риторику метафоричної поетики. Він у веселковому екстазі від вчительських настанов свого сенсея.

Море дебілів навели свої мобільні на Ющенка. Потім будуть показувати з імбіцильним задоволенням, своїм знайомим та родичам його фоткі. Хоч щось вдалось зробити в житті. Сфоткати президента на мобільний.

Інші україномовні альоші, вилазять на паркан Палацу мистецтв, що повтикати на живого Ющенка. Буде хоч про щось поговорити вдома. А то лише про штиняючі бумеранги та підгорілу яєчню і йде мова.

За 2-ві години невимушеного президентською вимушеністю простою, видавці могли наварити крапаль бабла, а книгозбирачі затарити в свою колекцію ще якусь книженцію. Але не судьба.

Безпека президента на 1-му місці. Навіть, якщо для цього потрібно закрити на 2-ві години людей в приміщенні, ні кого не випускати і не впускати, в той час, як Ющенко буде втикати у книжки, потративши на їх придбання лише 700 гривень.

Він ще говорить про Європу. Європейські стандарти. Європізацію всього, що рухається на Україні. Приколіст він, однако.

олександр ковальчук, 16.09.2007 02:41:22
на бойовому посту

білоруський трактор

Ющенко vs телевізор

Ющенко і прямокутний німб

правостороння Ваннікова

один в полі презік

манікюрне хвилювання

зараз вилетить пташка

перехідний жаргон

Євгеній і Онєгін

Олійник і хобіти щастя

книжкове меню

європейський вектор

кольорова масовка

камуфляжна каблучка

горизонтальний погляд

місце для тисячі ангелів

Олійник і книжкова ополонка

забальзамований палець

комашки Ваннікової

той, що греблю рве

Олійник і вантузне дихання

ода спокою

ода радості

ода Державіну

крутий автограф


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


гш, 2007-10-06 00:21:51
а мені поф що писав афтор - мені сподобався афтограф - подивіться в збільшенні - блін, прикольно.
сам по собі, 2007-09-18 13:30:52
люди майте повагу до президента,невже шо форум популярний не тільки серед простих людей а ле йсеред політиків,це дозволяє йому виходити на інтернаціональний рівень,що в цьому поганого?
Еліс, 2007-09-17 22:47:55
Звичайно, автор в дечому правий, але ж не треба так категорично і різко висловлюватись. Те, що всі вихваляють форум,я, наприклад, не розумію. Як на мене, в цьому році його попсували безсовісні політики, які перетворили форум видавців на показуху перед виборами. Дуже мало часу відведено на проведення форуму, а про приміщення, то взагалі промовчу. Невже не можна проводити цю подію не 4 дні, а тиждень? Як завжди, бракує розумної організації.
Сем, 2007-09-17 22:39:52
На дев*ятому фото наш гарант прямо як брат Блохіна.Вічно щось не так.Такий зверхній погляд на навколишніх.
ната, 2007-09-17 17:04:39
я за Андрія і Іру....тільки не вживайте нецензурних слів.....це виглядає низько.....не будемо уподібнюватися до сусідів наших східних!!!!
Ira, 2007-09-17 16:43:49
саме тому, що у нас вільна країна, я висловлюю свою думку. І абсолютно підтримую Андрія у тому, що Ковальчук далбайоб.
Cвободен, 2007-09-17 15:46:15
чого ви на нього наїжаете?в нас здається вільна країна?чи як,чи ми може будемо як на форумі свободи друкувати тещо тіки треба???
Ira, 2007-09-17 15:42:29
Ковальчук, через тебе на вголосі вже нічого почитати, бо все заповнене твоїм брєдом. І якщо спочатку це було оригінально, то тепер навіть один абзац не дочитується до кінця, просто нецікаво. А шкода.
Андрій, 2007-09-17 15:28:53
Нерен. Форум це не Південний базар, а в першу чергу виставка та презентація своєї продукції. Відвидини такого заходу представниками влади, причлому найвищої, це реклама і сигнал, що ця подія вартісна. Як кажуть москалі - учите матчасть.
Андрій, 2007-09-17 15:24:55
Саша ти далбайоб. Причому сексуально стурбований. Піди вздрочи може попустить.
Нерен, 2007-09-17 12:15:17
=Високий Замок= вже написав, яких збитків зазнав форум у суботу через візит однієї людини. Чекаємо детального репортажу про роботу форуму. Об*єктивного. Посилання на інші сайти залишайте, будь ласка, тут. Почт Кириленка та інших нашистів - фотографи, оператори- які цинічно відпихали людей від стендів зі словами =ми працюємо=, наочно продемонстрували, якою народною є ця партія. А порожні проходи між стендами та нудьгуючі продавці на горішньому поверсі палацу через заблоковані входи-виходи - у чи не найурожайніший для виставки день! - стали яскравим доказом, хто з наших керманичів як піклується про народ і задоволення його духовних потреб. Тому навіть вбрані у вишиванки крамарки з 1-го поверху уособлювали собою блюзнірство і фальш.
ната, 2007-09-17 11:36:43
я дуже люблю ваш сайт, тут завжди цікаві статті, але це вже занадто!!! вам так не здається? ось чого бракує Україні- ПОВАГИ!!!!! хоча б до Президента... подумайте над цим,адже журналісти свідомі люди і саме вони повинні ПОДАВАТИ ПРИКЛАД ВСЬОМУ СУСПІЛЬСТВУ!!!!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Кабмін запровадив «футбольні» візи для іноземців-організаторів Євро-2012  »»  
  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА  »»  
  У понеділок під Ратушею встановлять наметове містечко «Львів без Садового»  »»  
  Садовий висловив незадоволення роботою нового керівника «Львівтеплоенерго» Кота  »»  
  Львівська міськрада планує створити єдиний розрахунковий центр прийому комунальних платежів  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко зробить пустелю національним парком »»  
  Росія хоче поговорити з Україною про дискримінацію »»  
  Тимошенко пішла армією до президентського крісла »»  
  Ющенко пообіцяв армії найбільше за всю історію »»  
  Ющенку не сподобалася машина, яку вони штовхали з Шуфричем »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  День народження Мирослава Сеника »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Богуцька розковбасила Будинок Вчених »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Не така вже й повна... Саме враз... »»
Наскільки мені відомо,Шаурма- то є м*ясо з барана))))) »»
Доброго времени суток! Компьютерная компания предлагает ознакомиться с ассортиментом Интернет-мага »»
Доброго времени суток! Компьютерная компания предлагает ознакомиться с ассортиментом Интернет-мага »»
повна дупа »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .