про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Писарчук vs Курпіль. Рахунок 3:0

Загалом виборча кампанія на Львівщині протікає досить спокійно і, можна навіть сказати, толерантно, без переходу на особистості. Неприємним винятком, наразі, став конфлікт між народними депутатами України V скликання Степаном Курпілем і Петром Писарчуком.

Варто відзначити, що ініціатором конфлікту став пан Курпіль. А пан Писарчук нагадав своєму колезі від БЮТ, що не варто кидати в іншого камінь, особливо якщо сам мешкаєш в будинку зі скляними стінами…

Отже, раунд перший…

Наприкінці серпня, народний депутат від фракції БЮТ Степан Курпіль разом з своїми колегами з фракції "Наша Україна" Ярославом Кендзьором і Володимиром В’язівським провели прес-конференцію, під час якої назвали ініціативу нардепа від Партії регіонів Петра Писарчука побудувати пам’ятник жертвам Голодомору біля торгово-виробничого комплексу "Південний" у Львові "цинічною", охарактеризувавши її як "політичний нігілізм" і "черговий плагіат" з боку Партії регіонів. Перед цим, на їх думку, ПР "вкрала ідеї щодо скасування депутатської недоторканості та збільшення виплат при народженні дітей".

Очевидно, представники націонал-демократів вважають, що їм належить патент на вшанування жертв репресій. Загалом подібні заяви сильно нагадують зведення особистих порахунків і використання нагоди пропіаритись під приводом захисту національних інтересів.

Про це заявив і сам нардеп від ПР Петро Писарчук:

"Панам Кендзьору і В’язівському я не дивуюся, а от пан Курпіль мене здивував. Свого часу він просив мене посприяти придбати крамницю для свого приятеля, і тоді він чомусь не задумувався про законність чи незаконність ТВК "Південний".

Раунд другий…

Історія мала продовження під час політичних дебатів на ЛТБ, у якій брали участь Курпіль та Писарчук. Наводимо їх пікіровку в прямому ефірі повнотекстово:

Степан Курпіль:

У програмі вашої партії є питання про надання російській мові статусу другої державної. Коли ви проголосуєте за це у ВР чи ви поставите після цього на своєму базарі пам’ятник понівеченій, знедоленій українській мові?

Петро Писарчук:

Дуже мені вас шкода, пане Степане, бо де ви бачили на Південному базар? Там його вже давно нема, там є ультрасучасний торговий центр, яким захоплюються іноземці. Я вас прошу не принижуйте працю людей, а самі спробуйте щось створити.

А тепер відповідаю по суті. Ви ж грамотна людина, ви були у ВР, подивіться телебачення, відкрийте інтернет. 14 травня 2003 року Петро Писарчук, коли проголосувалася постанова ВРУ про вшанування жертв голодомору, проголосував і в цій постанові не раз, а декілька раз вказувалося, що голодомор – це є геноцид українського народу. А 2003 року ви ще не були депутатом.

Скажу ще так, що важливо не голосувати, а виконувати закони. Чому ж ви замовкли і що ви зробили для виконання цього закону, а я є законопослушним чоловіком і виконав свою волю, обов’язок перед своїми батьками, бо це є пам’ятник також і жертвам депортації.

Щодо головного питання, то, пане Степане, і в вашій фракції далеко не всі говорять по-українськи, я можу і прізвища назвати: і Зінченко, і Давидов, не спекулюйте питанням мови. Якщо ви слухали виступ Януковича на з’їзді, то він вже не піднімав питання мови, він говорив про соціальні питання, економіку, мудрішає Партія регіонів, не піднімає вже це питання.

І не Партія регіонів це ініціює, ви, як політичний діяч, як лідер прекрасно знаєте, що ви говорите те, що люди хочуть почути і, нажаль, брате мій, така Україна там на сході, а Партія регіонів тільки озвучує те, що люди там кажуть. А те, що російська мова не буде другою державною, то можете в цьому не сумніватися і не лякати людей, бо ніхто за це не проголосує і ніколи 300 голосів в парламенті не буде.

Ви так захищаєте рідну мову, давайте скажіть, що ви зробили для того, щоб розвивалася українська мова. Ви друкуєте в своїй газеті, хто там з ким оженився, хто що вкрав, а от недавно було сторіччя з дня народження Ірини Вільде. Чи ви надрукували хоч би пару її оповідань, ви спричинилися до того, щоб було видано "Сестри Річинські"? Що ви робите крім галасу для того, щоб пропагувати українську мову на Сході України?!

І ось, нарешті, третій удар Писарчука по Курпілю. Писарчук запропонував порівняти господарства - своє та Курпіля - і відчути різницю.  Курпіль в нокдауні.

Вголос, 10.09.2007 16:53:49
"Південний"

пам’ятник жертвам Голодомору на "Південному"

будинок де працює Курпіль

"Високий Замок" Курпіля


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


КРУ, 2007-09-13 08:31:38
Кухар, віддай бабки за статті!
Мердок, 2007-09-12 22:17:16
А чого її жаліти? У Балюк є гроші, слава, успіх, чоловік-депутат. Краще пожалійте тих затравлених журналістів, які працюють в її газеті. За чутками, навіть ті кілька, які ще залишилися, активно шукають іншу роботу...
Кобра, 2007-09-12 19:37:41
Просто ненавиджу людей, які лицемірять і "кидають"
Кобрі, 2007-09-12 19:16:37
Ти просто ненавидиш людей, яким пощастило. Нехай навіть ціною невдалої жіночої долі. Курпіля за х... нізто в ЗАГС не тягнув! Хоча з другого боку свою тежу він теж ненавидить. А Наталки мені шкода. А.Є.
до надоїло, 2007-09-12 17:53:32
Про незаплачені податки Писарчука - брехня! Доказано численними перевірками. А ось то що місто не дає договір на оренду, в той же час збираючи купу податків на Південному - то це робіть висновки самі. То що з його рук кормиться інтелігенція - це не трагедія, шановний. А справжня трагедія це то що вона не кормится з рук Олійника, Садового, Курпіля і т.д.
Кобра, 2007-09-12 17:07:12
А чи переймався щирий патріот Курпіль питанням української мови, коли одружувався з Балюк - москалихою, у якої дідусь-НКВДіст розстрілював українців, а вона сама ненавидить все українське і косить під українку заради кар'єри. Курпіль на відміну від Писарчука не тільки не турбується про умови праці для своїх працівників (захаращений офіс-штольня, старі комп'ютери-гроби, що скоро розваляться) а й платить їм злидарську зарплату. Журналісти гарують за тисячу гривень з ранку до пізнього вечора у той час, як їхні колеги з інших видань отримують втричі більше. Дружина Курпіля - патологічно жадібна людина, яка гребе гроші лопатою, виїжджаючи на чужих горбах. А її москаль татусь - простий завгосп "ВЗ" - роз'їжджає по Швейцаірях та Англіях. Журналісти тікають з "Високого Замку". А "Південний" процвітає
Cвободен, 2007-09-12 13:14:52
ну ось правдиві слова,немає абсолютно чесних людей,тим паче у політиці...а ті хто вірять в їх справедливість сліпі,як кроти!
надоїло, 2007-09-12 10:03:33
Та тихо! Писарчук за державні гроші (незаплачені податки) хоче доробитися до звання "Герой обидвох Україн", але, здається, розчехнеться. Трагедія у тому, що з його руки кормляться і письменники, і інтелігенція, і журналісти, і священники, і Кагебісти, і всі, хто собі неможе дати раду зі своїм горем або талантом. Відповідно всі вони стають прикормлені і проголосують тихо за нього (20% по Львову). А ті, хо пи*дить про Україну, про порядність, про саможертовність - стоять у черзі до "регіонала" і здають плани-стратегії національно-патріотичних сил, що їх аж "прориває"
василь, 2007-09-12 04:05:24
Писарчук - сволота ше та, але погодьтеся, Курпіля він порвав на шмаття...
БоТ, 2007-09-11 17:52:48
Ну це вже все, це вже діагноз передвиборчий синдром називається. Вже чіпляються до кого хоч, і за шо хоч. яка вам різниця хто з ким жереться, то їх, наскільки я бачу, особисті справи, нашо в них лізти. таке враження ніби нема важливіших тем. Роздули базар нізчого
ПРо писарчука, 2007-09-11 16:56:10
Простий хлоп з Пермишлян: хам, захланний і боягузливий і богобоязливий. Що ви виід нього хочете, коли в нього помічником алкоголік п. Іван Хас??
цікавий, 2007-09-11 16:49:54
а що за леді Б ? детальніше будь-ласка
троглодіт, 2007-09-11 16:34:08
ви всі так любите Курпіля ?
Красівий БЮсТ, 2007-09-11 15:07:33
Чого вже тільки не зробиш перед виборами... Писарчук-чук ще б кожній жертві поіменно виставив пам*ятники... лиш би показати себе такий відчайдушним патріотом..
Свободен, 2007-09-11 14:43:51
ніхто вже перед вибораминічому не вірить..і не тре нам тут памятників біля базару.псевдо
справедлива, 2007-09-11 13:51:47
Гидко від цієї статті робиться. З Писарчуком і ПР все ясно. Не допоможе ні ринок, ні псевдо-памятники. Писарчук не Голосував за визнання Голодомору, представляє політичну силу, яка повністю ворожа всьому українському. Кого і в чому ви хочете переконати цією статейкою?
, 2007-09-11 08:55:02
Не знаю кому у цій статті ганьба, але все одно ганьба, бо це єдине слово, котре ми, галичани вміємо кричати. Мені, як галичанці, дуже соромно за себе найперше, що такі речі є.Можливо, навіть ганьба нам усім, що опустилися нижче плінтуса і такі речі мають місце у нинішньому житті.
Зайцева, 2007-09-10 20:47:43
Напевно, магазин про який просив Курпіль у Писарчука, Курпіль хотів подарувати коханій дружині. Леді Б. помішана на шмотках
Бузя, 2007-09-10 20:28:47
=Сестер Річинських= випустило цьогоріч київське видавництво =Україна= (колишнє в-во ЦК КПУ).На Форумі видавців , як свідчать дані відповідного сайту, його не буде. Дуже шкода.
Балюк, 2007-09-10 18:26:04
Причому тут заказуха. Не треба хлопцям з БЮТ і НУНС поводити себе так, ніби в них є патент на на національні цінності
u, 2007-09-10 17:48:59
Бачу, Вголос почав відкрито давати заказуху від Партії регіонів. Гроші не пахнуть. Ганьба, хлопці і дівчата.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА  »»  
  У понеділок під Ратушею встановлять наметове містечко «Львів без Садового»  »»  
  Садовий висловив незадоволення роботою нового керівника «Львівтеплоенерго» Кота  »»  
  Львівська міськрада планує створити єдиний розрахунковий центр прийому комунальних платежів  »»  
  Підозрюваний у справі Федишина Рудий назвав одного зі свідків у справі замовником злочину  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко поговорив з Тимошенко і Кириленком »»  
  Рецепт для політиків на День української мови: краще читати, ніж жувати »»  
  Газпром розсекретив ціну на газ для України »»  
  Сваха Симоненка потрапила в Раду »»  
  Ющенко обіцяє складнощі Тимошенко і Луценку-Кириленку »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  День народження Мирослава Сеника »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Богуцька розковбасила Будинок Вчених »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Разошлем ваше объявление, на более чем 1000 досок объявлений! Всего за 1000 руб.! Повтор рассылки 3 »»
Напевно, чи не перший матеріал в такому обсязі про таку посадову особу, як керівник департаменту "А »»
Виявляється, що в мерії поселились самі білі ангели »»
За що? »»
Видавати ліцензії на тендерній основі і тільки перевізникам які мають оснащений автопарк і не менше  »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .