про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Віталій Новосад: Наш КВН ніколи не був політичним і не буде, на нас ніхто не тиснув і не тисне

Сьогодні на «Вголос» надійшов лист від пана Віталія Новосада – Виконавчого директора МГО «Асоціація КВН Галичини». Наводимо текст листа повнотекстово:

Інтернет портал Вголос 07.09.2007 надрукував статтю «КВН від Петра Олійника», в якій розповідає читачам про те, як Виборчий блок «Наша Україна – Народна Cамооборона» тисне на організаторів Галицької ліги КВН, зокрема на мене. Оскільки в статті є посилання на мої слова, не міг не відреагувати.

Перед тим як спростувати увесь цей перелік неправди, хочу коротко розповісти про суть питання.

Вже вдруге поспіль у вересні ми (Молодіжна громадська організація «Асоціація КВН Галичини») проводимо Фестиваль україномовного КВН. Готуючись до цього заходу ми звернулися з проханням до підприємців, органів місцевої влади, політичних сил допомогти у його проведенні. Подібним чином ми робили і раніше, і завжди знаходились люди, які нам допомагали. Ми завжди з вдячністю використовували будь-яку допомогу. Так протягом останніх двох років Асоціація працювала з різними фірмами, установами та політичними силами. Зокрема, якщо говорити про політичні сили, то за останні три роки наша організація працювали з Народним Рухом України, Нашою Україною, Порою. До речі, співпраця з Нашою Україною на минулих виборах не заважала нам залучати волонтерів від «Молодої Пори», а командам співпрацювати з блоком Костенка-Плюща, чи з БЮТом.

Цього року, готуючи Фестиваль ми подали пропозиції багатьом фірмам та організаціям, зокрема виборчим блокам «БЮТ» та «Наша Україна – Народна Cамооборона», і отримали добро від обох блоків. Згоду від БЮТу ми отримали швидше і були готові працювати з ними. Проте, проблеми почалися, коли нам мали перерахувати гроші - їх представники БЮТу не перераховували, і кожен раз говорили, що це буде зроблено пізніше. Пропозиція НУ-НС з організаційного боку була цікавішою. Не буду розкривати усі карти (глядач усе побачить на фестивалі), але одразу зауважу, що справа не у грошах і навіть не їх кількості. Враховуючи усі обставини, а також гіркий досвід минулого, (ми вже колись поплатилися, довіряючи обіцянкам проплатити пізніше), БЮТу ми поставили умову: якщо гроші не будуть перераховані до 4 вересня, співпрацювати не будемо. Так воно і сталося, а гроші які нам перерахували пізніше, незважаючи на відмову, ми повернули.

А тепер до детального аналізу того що написано у вище згаданій статті. Відповідаю на кожен абзац, бо кількість помилок, перекручень та просто брехні відповісти на все одразу не дозволяє.

Отже, абзац перший:
До Львівського міського виборчого штабу БЮТ звернувся виконавчий директор Галицької Ліги Віталій Новосад з проханням про те, щоб за підтримки Блоку Юліі Тимошенко провести фестиваль україномовного КВНу, який проводиться в нас вже другий рік.

Насправді я є Виконавчим директором Молодіжної громадської організації «Асоціація КВН Галичини».

Як відомо, програма Юлії Володимирівни „Український прорив” передбачає активну підтримку як молодіжних ініціатив, так і української мови, тому Львівський міський штаб БЮТ погодився долучитися до проведення цього заходу.

Цей абзац яскраво свідчить про те, що стаття є замовною і написана під відповідну політичну силу.

Проте, після того, як кошти, призначені на проведення фестивалю україномовного КВН вже були перераховані на рахунок Асоціації КВН Галичини, на виконавчого директора Галицької Ліги Віталія Новосада почав здійснюватися тиск з боку Львівського штабу НУНС.

Кошти були перераховані після того, як БЮТ отримав відмову, і були наступного дня повернуті.

Як розповіла кореспондентові «Вголосу» член партії ВО «Батьківщина» керівник прес-служби Галицької ліги КВН Ольга Вітак, «Віталій Новосад розповів мені, що на нього тисне «Наша Україна» і передав їхні слова: «Ми (НСНУ – Вголос) вже рік як вас підтримуємо і даємо вам гроші, а якщо ви будете проводити свято під егідою Б”ЮТ, то у відповідь ми всі ваші рахунки заблокуємо».

Насправді, Ольга - Витак, а не Вітак. Я ніколи і нікому не давав жодних коментарів і тим паче нікому не говорив, що нам НУ-НС заблокує рахунки. Це абсурд - заблокувати рахунки, в принципі, неможливо.

Загалом, це матеріал для КВНівського сценарію. Ольга Витак передала слова Новосада, який в свою чергу передав слова … Нагадує старий анекдот, який потрібно розказувати з грузинським акцентом, про те, як «… Гогі передаст …»

«Мені не зрозуміло, - продовжила пані Вітак, – чому «Наша Україна» стверджує, що це вона дає гроші, адже гроші надходять з управління у справах сім”ї та молоді Львівської ОДА і ЛМР». Що це, якщо не пряме, відверте і недвозначне застосування адміністративного ресурсу з боку БНУНС?

Мені також не зрозуміло. Якщо це знову ж таки написано з моїх слів, то це знову ж таки неправда! Брудна передвиборча технологія!

Яким чином БНУНС збирається впливати на владу пані Вітак не знає, але наводить пряму мову від представників «мегаблоку демократичних сил»: «Якщо ми не перші, значить свята і зовсім не буде, бо під егідою БЮТу такий захід проводити не можна».

Я так розумію пані Вітак (чи Витак) спілкувалася з представниками «мегаблоку демократичних сил».

А якщо серйозно, то це вже третя фраза, яка нібито написана з моїх слів, які нібито передала пані Вітак. Не розумію, невже так важко, готуючи таку серйозну статтю, дізнатися інформацію з перших уст, чи принаймні з других.

Чому не можна проводити цей захід під егідою БЮТ і як узгоджується такка практика із заявами БНУНС про «партнерськіі стосунки» з БЮТ, мабуть не зміг би пояснити і сам губернатор Львівщини керівник Львівського обласного штабу НУНСОвців Петро Олійник.

Ось таККа от тактика і такі от партнерскІІ стосунки.

І губернатору дісталось! Дивно, що Президента не згадали. На минулих виборах за співпрацю з нами дісталося Василю Куйбіді, тепер от пану Олійнику.

Петро Михайлович помагає не тільки Галицькій лізі, а й команді КВН «Набла», яка цього року вдало виступає в Києві. Дуже важко знайти людей, які готові допомогти, проте дуже легко знаходяться люди, які готові все і всіх облити брудом .

Наразі тільки цілком очевидно, що діла пропрезидентської політичної сили на Львівщині дуже різко розходяться з її ж заявами про чесну боротьбу, високоморальність, партнерські стосунки і т. д і т. п.

Дивна логіка! Спочатку всіх поливають брудом, а потім говорять про високоморальність і партнерські стосунки.

Як заявила пані Вітак, «Мене дуже підвели, бо фактично БЮТ мав провести цей захід і попередня домовленість вже була погоджена, гроші поступили на рахунок. Але коли я дізнадася про умову, поставлену НУНС, то сказала Віталію Новосаду, що працювати з Галицької лігою я вже більше не буду».

Справді, Ольга Витак більше не буде залучатися до організації ігор Галицької ліги. Не знаю, як оцінювати цю статтю (велика кількість помилок, в тому числі граматичних, говорить про рівень автора). Можливо, переважна більшість наведених тут слів і близько не належать Ользі Витак, можливо, навіть пані Вітак - це якась інша особа, проте, в будь якому випадку, ми ніколи нікого не підводили, не змушували з нами працювати і не будемо. Кожна людина має право вибору, хтось вибирає улюблену справу, а хтось партійні інтереси. Кожному своє.

У відповідь мені сказали: «Дуже шкода».

Це єдиний абзац у статті, який є правдою. Мені насправді дуже шкода. Шкода, що у нас є псевдожурналісти, які дозволяють собі писати відверту брехню та цитувати когось, не спілкуючись безпосередньо. Шкода за те, що у нас є сайти які розміщують такі от «жовті» статті. Шкода, що люди, які були поруч, зраджують, дуже шкода…

«Тепер я можу сказати лише те, що такий КВН, який зараз проводиться перетворюється на політику, причому на грязну політику, бо тиснути на такі молодіжні організації не можна».

Наш КВН ніколи не був політичним і не буде, на нас ніхто не тиснув і не тисне, ми є і завжди були самодостатньою організацією, а те, що люди, які люблять «грязну політику», пробують використати бренд «Галицької ліги» для самопіару, нехай залишиться на їхній совісті.

Примітка:

Ольга Вітак – керівник прес-служби Галицької ліги КВН, член правління Асоціації ліги КВН Галичини, член партії ВО «Батьківщина», заступник з організіційних питань у Львівському міському виборчому штабі БЮТ.

Асоціація ліги КВН Галичини – такої організації немає, принаймні я про таку не знаю. А загалом ця помилка ще раз свідчить про те, що стаття написана на коліні.

Усіх запрошую відвідати Гала-концерт Фестивалю україномовного КВН. Маю надію, що побачивши те, що ми робимо, Ви самі все зможете оцінити.


Віталій Новосад – Виконавчий директор МГО «Асоціація КВН Галичини»

10.09.2007 16:47:31

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


bg, 2007-09-12 14:48:16
Ну нарешті! Звершилось диво! Знайшовся хлоп,який оцінив рівень Вашої (хотів сказати роботи-ні,це не робота) халтурки. Браво Новосад!!! Просто думка є,що решта людей,про яких пишуть подібні опуси, не хочуть бруднитися, виправляючи іноді відвертий непрофесіоналізм і заказуху
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА  »»  
  У понеділок під Ратушею встановлять наметове містечко «Львів без Садового»  »»  
  Садовий висловив незадоволення роботою нового керівника «Львівтеплоенерго» Кота  »»  
  Львівська міськрада планує створити єдиний розрахунковий центр прийому комунальних платежів  »»  
  Підозрюваний у справі Федишина Рудий назвав одного зі свідків у справі замовником злочину  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  У ЄС хочуть, щоб Україна підтримала демократичні процеси в Грузії »»  
  Черновецький похвалився, що від нього ніхто не втік і "не смикнувся" »»  
  Черновецький поставить місячні світлофори, а вантажівкам влаштує "темну" »»  
  Черновецький зізнався, чим він зранку запиває вівсянку »»  
  Ющенко наказав Пукшину контролювати СБУ, а для Балоги підготував нову схему »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  День народження Мирослава Сеника »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Богуцька розковбасила Будинок Вчених »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Ежегодно мы выпускаем в воздух более 18 000 залпов! Виды фейерверков: Высотные, Наземные, Спецэффек »»
It is healthy, I shall come on your site more often, thank. wwer0rr проектирование отопления отоп »»
The difference between what we do and what we are capable of doing would suffice to solve most of th »»
Любой человек может попытать удачи в он-лайн казино. Играть можно как на деньги, так и на бонусы.  »»
Любой человек может попытать удачи в он-лайн казино. Играть можно как на деньги, так и на бонусы.  »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .