про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Нічний словничок Петра Олійника

Пізнання – безпробудний творчий процес, на тернистому шляху якого, пусічка Петро Олійник набиває гулі, наступає на шишки, стріляє з іграшкової рушниці у Вінні Пуха, не їсть сніданок у Кролика та приносить всенароднообраному ослику Іа-Іа шнурочок від повітряного тресту, який лопнув.

Етер – цим словом Петро Олійник називає місце, де зникають усі мрії і побажання, куди посилають усе і всіх, хто заважає невтомному процесу "пізнання" (див. вище).Це ілюзія, зефірність, майя. Сюди також відносяться питання щодо вирішення проблеми української мови, статусу воїнів ОУН-УПА + інше. Це не модно на сході і на півдні. На захід, Партія регіонів обіцяє привезти 1500 кваліфікованих юристів. Олійник не знає де їх візьмуть, мейбі, в Жириновського. Тому всі ці юристи підуть на етер, оскільки НУНС підтримують люди, а не помаранчеві агенти в голубих партіях.

Труба – іменник жіночого роду, наближений за значенням до евфемізму. Туди Петро Олійник найдужче боїться потрапити. Хоча він й вважає себе командним гравцем і поважає себе, як людину, але Ющенко – його роботодавець. І навіть, якщо в привітальній листівці, надісланій президентом Олійнику, Ющенко пише (дослівно): "сподіваюсь, що ви будете впроваджувати свої стратегічні плани на Львівщині, протягом моєї каденції", все ж Петро Олійник боїться, щоб його стратегічні амбіції вилетять в трубу.

Ринок – площа в центрі міста Львів (Україна: 49°50' пн.ш. 24°00' сх.д, поштовий індекс: 79000-79090). Зібраний образ пам'яток архітектури та культурної спадщини цього галицького міста, на яку (спадщину) уряди Тимошенко і Єханурова виділяли по 50 лімонів вічнозелених гризунів, а уряд Януковича – лише 2-ва. Але це провина Азарова-Пахла, а не вельмишановного Віктора Федоровича, уряд якого, після 30 вересня буде ліквідовано.

Олені – тварини чоловічого і жіночого родів, на яких Петро Олійник пересувається містом у вільний від обов'язків голови ЛОДА час, а також під час виборчої кампанії, коли він у відпустці і може спокійно не користуватись службовим автомобілем та адмінресурсом. На виборах 2006 року він також не користувався адмінресуром, оскільки тоді, всім виборчим концертом керував В'язівський. А у В'язівського – 9 тачок. Тому й всі питання до нього.

Об'єднання – застаріле слово, атавізм перехідного періоду української дикої демократії. Використовується Петром Олійником лише при згадці жінки з косою, з якою він хоче підписати паритетну угоду про ненапад. Дружні стосунки з цією модною мадамою, не заважають Олійнику засовувати шпильки в луївіттонівські шмотки останньої: "у містах "Наша Україна" на першому місці йде_у селах, в середньому перемагає БЮТ_у містах, де скупчений інтелект перемагає "Наша Україна".

Лушпайка – цим непривітним словом жіночого роду Петро Олійник вказує на ницість та брутальність поняття "депутатська недоторканність". Це ганебне явище для неповторної української цноти повинно бути знято з порядку денного, а тим більше нічного. А то приходять тут всякі дєпутатішкі і просять прокрашувати їх темні аморальності та нічні походеньки в кишеню народу. Слово близьке за своїм значення до синонімічного ряду: курва_лярва_сука_бл*д*.

Ідея – цим запитальним реченням Петро Олійник розхвалює свої багаторічні здобутки на ниві господарювання у Львівській області (Україна). Цього літа відбулось купа музичних фестів, проведена повальна газифікація та інтернетизація. Його запитують: "ви, що геніальний?" – "ні, я простий" скромно, але зі смаком відповідає Петро Михайлович.

Йорж – цим колючим словом Петро Олійник позначає минулотижневий піар Януковича на відкриті 20 км дороги. Такий фарс для високоморального Петра Олійника, як йоржом по яйцях. Звідси і асоціації. Він вважає, що заради 20-ти кілометрів, сюди не потрібно їздити. Кому це потрібно. Варто зазначити, що цим словом він мочить усіх (Гєрман, Шуфрича, Рудьковського), але не Януковича. N.B.

Негідник – іменник чоловічого роду, який Петро Олійник застосовує щодо неандертальців типу Шуфрича, Рудьковського і Писарчука. Передостанній запам'ятався Олійнику своїми родинними зв'язками з Сидором Ковпаком та к-тю підірваних поїздів у мирних лісостепах та підводних човнів у степах України. Останній запам'ятався ПМО своїм цинічним шоу з пам'ятником жертвам Голодомору на ринку "Південний". Саме з цими негідниками і триває світла боротьба Петра Олійника. Як сказав, хтось з великих: "Я іду на Ви".

Идрантігалла – невідоме науці морське чудовище з голубими зазубреними кінцівками, ікластою пащекою та 6 очима і 5 вухами. На її біпланних крилах знаходить 2-ва ряди загнутих рогів, які вона викидає на відстань 5 метрів під час атаки на свою жертву. Дуже часто прилітає у сни Петра Олійника, тим самим відганяючи від нього усім мух та комарів, а також приносить йому на своїх крилах жахіття про те, як одного разу Петро Олійник приходить на фуршет до Віктора Ющенка в одних шкарпетках червоноградського виробництва. Тут спітнілий і нашуганий Петро Олійник просинається.

Кінець.

олександр ковальчук, 10.09.2007 15:04:53
Олійник і бадьора корова

Олійник і снуснумумрік

Олійник і НЛО

Олійник і розкатана губа

Олійник і привид Олеського замку

Олійник і мавзолей


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


, 2007-09-22 15:27:30
Пєтя дєржись! Донєцк
сам по собі, 2007-09-21 16:54:57
ви всі не розумієте складності ситуації,Олійник хороша та порядна людина,тіки перед виборами хочуть зіпсувати репутацію,та спихнути всі недоліки та гріхи на нього...
, 2007-09-21 16:39:15
ПРИДУРКИ!
МЕСІЯ, 2007-09-21 16:38:25
Що Ви собі дозволяєте? той нічний словничок читайте разом зі своєю родиною собі в дома (особливо Ковальчук). Підписи під фото не доречні...
, 2007-09-21 16:35:48
Кук сам ти клоун! Петро Михайлович Олійник ЛЮДИНА просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кук, 2007-09-11 11:24:18
Просто клоун, без коментарів...
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівський міськвиконком відмовився надати квартиру працівнику Львівської ОДА  »»  
  У понеділок під Ратушею встановлять наметове містечко «Львів без Садового»  »»  
  Садовий висловив незадоволення роботою нового керівника «Львівтеплоенерго» Кота  »»  
  Львівська міськрада планує створити єдиний розрахунковий центр прийому комунальних платежів  »»  
  Підозрюваний у справі Федишина Рудий назвав одного зі свідків у справі замовником злочину  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко поговорив з Тимошенко і Кириленком »»  
  Рецепт для політиків на День української мови: краще читати, ніж жувати »»  
  Газпром розсекретив ціну на газ для України »»  
  Сваха Симоненка потрапила в Раду »»  
  Ющенко обіцяє складнощі Тимошенко і Луценку-Кириленку »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  День народження Мирослава Сеника »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Богуцька розковбасила Будинок Вчених »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Разошлем ваше объявление, на более чем 1000 досок объявлений! Всего за 1000 руб.! Повтор рассылки 3 »»
Напевно, чи не перший матеріал в такому обсязі про таку посадову особу, як керівник департаменту "А »»
Виявляється, що в мерії поселились самі білі ангели »»
За що? »»
Видавати ліцензії на тендерній основі і тільки перевізникам які мають оснащений автопарк і не менше  »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .