про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

СТАТТІ (АРХІВ)

Агітаційна музичка від комуністів, регіоналів та бютівців

Огляд нових-старих пєснопєній на альбомах Петра Симоненко "Утоп і я " (КПУ), Святослава Піскуна "Тёлкі на бананах" (ПР) і Андрія Шевченка "дірка** від бублика № 48932097418653834322" (БЮТ), які прослуховувались на сьогоднішніх пресухах. Вєшайтє культурку на сухую штукатурку.

Петро Симоненко "Утоп і я " (КПУ)

Бодрячок Симоненко презентував цілісну картину комуністичного охлоцентризму та сандального месіанства з-за допомогою натурального ретро-шансону с чєловєчєскім ліцом та елементами рокабіллі.

В атмосфері альбому, всьо пучком. Наш паровоз впєрьод лєтіт. І його гламурний хаєр яскраве, і не дальтонічне тому свідчення. Його славнозвісні губки зі швидкістю "максима" рубають на капусту будь-яких противників Чапая.

Про це співається в треку "Олігофренчі", в якій Україна рухається в бік олігархічної диктатури, а всі, кому не лінь, тирять ідеї у комуністів – безсмертних креатівщиків і алхіміків словесного базару.

Наступний трек "Газовий пупець", в творчому наслідді "Сектора газа", розповідає жалібну історію про те, як помаранчеві організували війну з Росією, а Тимошенко зруйнувала договір, за яким, за газ башляли 50 баксів. І тому, якщо знову на Україні буде помаранчева коаліція, то за газ ми будемо вже платити 200 баксів. Це Симоненко нам обіцяє.

В "Пінопластному прєзіку" Симон-маг бубукає про небезпеку посади прєзіка України. Ця посада – це джерело корупції, непрозорості, нестабільності у владі. Тому Ющенка потрібно ліквідувати. Цього року на його цяцянки пішло 860 лімонів гривень. Ющенко – Піночет – ось головний рефрен цієї пісеньки.

Мелодійно-істеричний трек "Комуністичні супермени" в дусі 1-х 5-річок, стаханівським рухом і рифом вибухає, ось такими мудрими сентенціями: комуністи врятували львівські молоко і м'ясозаводи від тотального безробіття. За це їм потрібно поставити пам'ятник. Львівська область заростає бурянами, а комуністи пропонують львів'янам європейський вибір.

В "Комуна – мать парядка" Симон-маг епічно тараторить гітарні пасажі про те, що у нього не має дачі. Що на 450 депутатів витратили за минулий рік 350 лімонів гривень, а це 777777, 778 на рило. Що він з дитинства ходить у вишиванці. Що окрім комуністів, не має кому наводити порядок. Попсовий гітарний запіл.

Останній монументальний трек, мавзолейно возвіщає про щоденне контролювання комуністами Партії регіонів. Тому українцям потрібно голосувати за комуністів, щоб усе було добре. Тільки компартія не зрадила національних інтересів України. Тільки комуністи боролись за соборну Україну. І якщо не буде політичного рабства, то комуністам на Львівщині світить 30-40 % голосів.

Ось так. Такий ульотний брєд сивої кобили сивого Симоненка. Думайте самі, рєшайтє самі…

Святослав Піскун "Тёлкі на бананах" (ПР)

Інтимний і душещіпатєльний інструмєнтальний рєлакс "Тёлкі на бананах". Зіграний після того, як Піскун на своїх 3-х тачках заїхав на площу Ринок. На фіга правила? Охоронці порозштовхували людей, щоб звєзда сфоткалась з левами.

А так Піскуну б вести вечірню казку. Йому ціни не було б. Казочку про солом’яного бичка. Ховрашок з ментальністю, замріяного повними щоками зерна, українця, який радий тому факту, що навчався у Львові.

Тут він навчився цінувати життя і людей. "Мій такий дурнуватий характер було сформовано у Львові…" – це цитата, а не журналістська вигадка, так, як і "який ідіот любить генерального прокурора? тільки хворий" та "я слабенький у політиці, я більше прокурор."

Він приїхав до Львова просто так. Його номер в списку – 31, на фіга йому агітувати? В його дружбана, малий поступив на юридичний. Саме туди, де сформувалась свідомість Піскуна, як громадянина і людини. Саме тут він зрозумів, що все треба робити по закону, по правді. Галичина любить правду. Бо тут духовність.

За справу Гонгадзе, Піскун отримав купу шишок. Але її, окрім Піскуна – нікому розглядати, бо вона перейшла через його серце. А інші – просто піаряться.

Він у списку ПР, бо вони його ніколи не кинули. Як сказав Віталій Коротич: "У Піскуна загострене відчуття справедливості." Ось він і за це страждає, бідаська.

Піскун не вірив, що його обдурять. Він молив Бога, щоб Ющенко став президентом. І коли той став, він побачив зовсім іншу людину. Він ще так не помилявся. Але нічого, Бог і люди все поправлять. В Ющенка було "10 кроків на зустріч людям", але ті люди вже за кордоном.

Якби скасувати недоторканність, то Ющ, Юлька і ще 100 чєлів, сиділи б вже в тюрязі. Ющ би точно не був би прєзіком. То лише піар-акція. А так, недоторканність – то символ демократичної держави, щоб депутати могли контролювати владу і їздити площею Ринок на джипах.

Якщо ж відбудеться коаліція голубих і апельсинок, то високоморальний Піскун стисне зуби, зав'яже серце у вузлик і буде вітатись з ющенками, аби з того була користь державі.

А Партія регіонів – хазяї. Мало говорять, але багато роблять. Вони сіли і клепають_клепають_ клепають. Вони дотримують свого слова, вони хочуть щоб ми жили краще.

І якщо ПР піде не туди, куди треба, то він буде боротись за світлу путь, як істинний нью-ейджівець та наслідувач заповітів пляжів Гоа.

Ось така гламурна історія в інструментальному виконанні від любителя порозказувати байки про солом'яного бичка.

Андрій Шевченко "дірка від бублика № 48932097418653834322"

Мінімал-техно від Андрій Шевченко не намагається косити під довгограючі платівки мами Юлі. У своїй повільності він намагається наздогнати Pan Sonic, думкою блукаючи навколо Future Sound Of London та Telefon Tel Aviv.

Його ритм стоїть за прозорість влади. Різні штучки і прибамбаси денного міста хочуть зібрали на референдумі мільйони дзвінких та клацаючих підписів. План Львівщини 800 000, всього по всій Україні – 3 000 000 000 таких звуків.

Ідеологія його альбому крутиться навколо перемоги демократичних сил. БЮТ в Львові на першому місці і планує накрутити собі на приборах 51% голосів слухачів їх музики.

Атмосфера суцільного треку "дірка від бублика № 48932097418653834322" натякає на ситуацію розчарування в народі. Відтепер, для ПР є надзавданням є набрати 50% голосів на сході України. БЮТу – залишиться підібрати в свої нотні тенета, розчарованих східних людей. Бо це має бути змагання ідей, а не технологій. Гроші у цьому змаганні йдуть на медіа складову і на рекламу.

Бо саунд змінюється. Тиждень тому, він виступав з Юлькою в Одесі і це вже було інше місто, ніж рік тому. Тоді там була стіна, а зараз одні цеглинки. І це завдяки українським технологам. Таким, як Олег Медвєдєв. Янкі, для налаштування апаратури, БЮТ не запрошував.

Ось така мінімалістична агресія від впевнених у своєму переможному звучанні децлів з сердечками на грудях.

олександр ковальчук, 03.09.2007 23:59:59


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


агаага, 2007-09-05 16:02:38
бо так нада! (боязко озирається, чи, бува, чогось зайвого не вибовкав)
жорж, 2007-09-05 11:41:34
а чого всі пресухи в захід.нет?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Комуністи заявляють про початок хвилі актів вандалізму щодо радянських пам’ятників на Львівщині »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Комуністи заявляють про початок хвилі актів вандалізму щодо радянських пам’ятників на Львівщині  »»  
  Сесія Львівської обласної ради продовжиться завтра  »»  
  За 9 місяців 2007 року „Львівобленерго” виконало інвестпрограму на понад 100%  »»  
  Львівська облрада вирішила приватизувати конкурсним способом будівлі колишньої учбово-спортивної бази "Спартак"  »»  
  Активісти ЛОО УРП Лук’яненка припинили голодування  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Україна хоче зробити Румунію своїм адвокатом »»  
  МАУ скасовують авіарейси до Італії »»  
  Російська політика щодо України, або іноді краще жувати »»  
  Набридле дежа вю холодних батарей »»  
  Луценко розповів про "витівки політичних лузерів" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Напольная вешалка ручной сборки. Вы можете снять всею одежду перед сном и утром одеть ее в том же п »»
Здравствуйте ! Предлагается срочная уборка, большая уборка, санитарная уборка, чистка кожаной мебе »»
Здравствуйте ! Позвонив в клининговую компанию "Блеск 100" Вы можете пригласить профессиональных »»
Вчи, дорогенька, мову, бо з комами....... »»
у всьому винні кляті москалі... »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин