про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Депутати незадоволені грибками Садового          Фільц розповів про маніпуляції соціологів          Фільц не любить рекламних ублюдків          99% першокурсників Львова пролетять над виборами          Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці         

СТАТТІ

Я голосуватиму за Блок КУЧМА!

Партій розвелося нині багато, але людині потрібно щось одне, справжнє. Тому я на виборах голосуватиму за блок КУЧМА. Цей політичний виборчий блок приваблює мене своєю справжністю, відсутністю галасливих обіцянок та передвиборчої брехні. Мені набридли експерименти помаранчевих, їх вічна гризня за владу, але я також не хочу голосувати і за донецьких братків.

Мені подобається лідер блоку КУЧМА – Олександр Волков – щира, відверта і весела людина. Всі, хто цікавиться політикою пам’ятають його перчені влучні жарти, як-от про «партію херів-бубликів» чи афоризмами на зразок: «Депутаты ходят в Луи Витоне, а народ в гондоне!». Жорстко, але справедливо!

А виборці зі стажем також повинні пам’ятати, що Волков – серйозний політик, а не якийсь клоун на зразок Шуфрича чи Луценка. Свого часу, у 1999 році, саме Волков привів до влади Леоніда Кучму, у 2000 році – організував і провів референдум з тими самими питаннями, які сьогодні піднімає на щит президент Ющенко і блок НУ-НС. Тривалий час його називали навіть «директором Верховної Ради». Кого у сьогоднішньому українському парламенті можна поставити з ним на одну сходинку? Чи не Мороза з Литвином?

Олександр Волков має рацію, кажучи, що нинішня влада обманює народ, що їхні лозунги є лише порожніми словами. Кого з бандитів-політиків у тюрму посадили? - Жодного! Хто розвів корупцію у Верховній Раді? – Та ті ж самі Ющенко й Тимошенко, які торгували місцями у списках, як цибулею на Краківському базарі!

Блок КУЧМА реально оцінює нинішню політичну ситуацію в Україні, свавілля можновладців та їх безвідповідальність. Минула влада, звичайно, також дбала насамперед про себе, але вони хоча б із народом ділилися, щось робили для людей. А нинішні – дбають тільки про власну кишеню, і помаранчеві, і синьо-білі!

Відновлення політичної справедливості в Україні, дотримання норм Конституції в нашій державі - ось чого нині прагне український народ, чого хочу я для себе, чоловіка, дляа двох доньок. Бо вже набридли порожні слова, обіцянки-цяцянки, показні свята, зроблені для втіхи вибраних. В підтвердження тому можу навести приклад з нещодавнім святом на Хрещатику в Києві, коли депутати та їх наближені, сидячи у віп-зоні (а мали би сидіти просто в зоні!), насолоджувалися парадом, тоді як прості люди нічого не могли побачити. То саме було і у Львові, на концерті біля Ратуші. Погодьтеся, як малі діти можуть вистояти на ногах кілька годин, натомість всі віпи відірватися від крісел вже не могли, так засиділися...

Дуже сподіваюся, що блок КУЧМА після приходу до влади нарешті поверне добробут і стабільність, наведе лад у парламенті. А також говоритиме лише правду - вона зараз дуже потрібна, після тої всієї брехні, шо нас оточувала останні п’ять років.

За що переживаю - що до блоку не увійшов Леонід Данилович. Дуже шкода, що така світла людина побажала залишитися у політичній тіні. Але це дивно, адже лідери блоку колись мали добрі стосунки із другим президентом України.

Незрозуміла мені лише ситуація із назвою блоку - Кучма, чи то КУЧМА? Навіщо створювати навколо назви стільки проблем - абревіатуру якусь? Сумно, що Леонід Данилович не хоче бачити своє ім’я у назві блоку. Хоча варто було би, бо часи його правління були не такими вже й поганими. В якійсь мірі я тому і голосуватиму за блок КУЧМА, бо те десятиліття – з 1994 по 2004 рік були для мене визволенням від непевності, яка панувала тоді по усій Україні. Колись про одного з польських королів казали, що він отримав країну дерев’яною, а покинув її кам’яною. Думаю, щось подібне можна сказати і про Леоніда Даниловича. Згадайте-но, якою була Україна у 1994 році, як ми отримували по 2-3 долари зарплати на місяць. І подивіться тепер довкола: країна відбудована, люди стали їздити на закордонні курорти, купувати дорогу побутову техніку і автомобілі.

У період другого президентського терміну Кучми я нарешті змогла перепочити від щотижневих поїздок до Москви та від тих торбів із жуйками, снікерсами та ангоровими кофтами, які мала потім реалізувати у Золочеві. Нарешті знайшовся час і для моїх донечок - бо діти не бачили мене місяцями. Чоловік тоді пристойну роботу майстра по ремонтах знайшов.

Сподіваюся, що блок КУЧМА потрапить до парламенту, бо ж якщо не вони, то хто зможе зарадити тій жахливій ситуації, яка нині є в Україні?

Люба Друзь, 29.08.2007 13:59:11

Українська банерна мережа

Cтатті по темі:

Як я агітувала за Блок УПС

Я голосуватиму проти всіх!


ВАШІ ВІДЗИВИ


Красівий БЮсТ, 2007-08-29 16:24:25
Хо-хо. Ніяк від тих іродів не могли спекатись і тут на тобі. цією статтею, як мокрими трусами по писку. Любачка! Дєтачка, ачнісь!
переламаЮ, 2007-08-29 15:42:05
Син, ти що не бачиш шо керують ті в кого більше грошей, вони скупляють всіх і все, а тих кого вони не можуть купити, ті десь безслідно пропадають...
Син, 2007-08-29 14:29:57
Повертаємось назад до кучмізму? Мабуть преса знову хоче писати все під диктовку, і розкривати рота по команді?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  «Свобода» вважає винними у затягуванні проведення сесії ЛМР не лише виконавчі органи, а й Садового та депутатів »»  

ЧАТ з СЕРГІЄМ ГОНЧАРУКОМ

  задати запитання  

Приклади небувалого життєвого успіху:

Встигнути кинути палити за день до смерті »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати незадоволені грибками Садового »»  
  Фільц розповів про маніпуляції соціологів »»  
  Фільц не любить рекламних ублюдків »»  
  99% першокурсників Львова пролетять над виборами »»  
  Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Рудьковського не пустили в порт »»  
  Порошенко вирішив покликати до себе Азарова »»  
  Ющенко вважає, що перед бюджетом має бути фінплан Нафтогазу »»  
  Азаров розповів, що він приготував "найбільшу мрію" »»  
  Соціалісти звинувачують Луценка у боягузстві »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Райські яблука від Тягнибока »»  
  Молодіжний стриптиз від Яценюка »»  
  Ющенко подарував шахтарям місячний камінь »»  
  Еро[teach]ний концерт від Ал Ді Меоли »»  
  Презентація міського виборчого блоку НУНС + фото »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  


ВАШІ ВІДЗИВИ

а що садовий може представити на сесію по Євро??? він зі своїми прихлебалами пів року нічого не роби »»
садовий явно за бабки здає Євро2012 Одесі.... »»
УПС - за "свободу" »»
та подивіться на весь її список...він не кращий ніж в регіонів чи НУ....гринів хоча б не дурень...пр »»
ага дуже поважна...разом з лясковською добре заробляють на видачах дозволів на будівництво в парков »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин