про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Ющенко порадився з Шухевичем, як краще відзначити 100-річчя від дня народження його батька та 65-річчя УПА          Рада Європи розгляне питання статусу дітей українських заробітчан          Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради розробляє механізм страхування дитячих майданчиків          До кінця року у Львові збудують 65 нових спортивних і дитячих майданчиків          Борги споживачів перед „Львівводоканалом” зросли до 72 млн. грн.         

СТАТТІ (АРХІВ)

Свідки просять начальника Львівської міліції захистити їх від агрофірми «Провесінь»

Свідкам у справі незаконного привласнення акцій ВАТ «Агрофірма «Провесінь» погрожує керівництво агрофірми. Сьогодні по захист до начальника ГУ УМВСУ у Львівській області Михайла Цимбалюка звернувся директор реєстратора агрофірми «Провесінь» ЗАТ «Народні реєстри» Симон Герета. Про це сам Симон Герета повідомив під час прес-конференції.

Симон Герета виступає свідком у кримінальній справі щодо підробки підпису у договорі купівлі-продажу акцій ВАТ «Агрофірма «Провесінь», на підставі якого близько 1,2 млн. акцій агрофірми перейшло на рахунок сина голови правління «Провесні» Олега Півня. Кримінальну справу за цим фактом порушив Пустомитівський райвідділ МВС України у Львівській області 16 липня. «Вийшовши від слідчого, мене зустрів представник керівництва агрофірми «Провесінь», який сказав, що моє життя перебуває у великій небезпеці, тому що я є свідком по даній кримінальній справі», — зазначив Симон Герета. Представником керівництва «Провесінь», який порадив Симону Гереті не свідчити, виявився адвокат агрофірми Валерій Гончаров.

Симон Герета розповів, що йому вже не вперше доводиться чути погрози на свою адресу. «Подібна ситуація була рік тому, коли у вересні 2006 року тільки розгортались всі найбільш гучні події навколо агрофірми, на нашу фірму приходили представники «Провесні», мені прямо погрожували розправою, фізичним знищенням. Тоді я так само звертався у правоохоронні органи», — зазначив він. Однак кримінальну справу закрили за браком доказів.

Тепер Симон Герета знову звернувся із відповідною заявою в прокуратуру, Пустомитівский райвідділ міліції і до начальника управління МВС у Львівській області Михайла Цимбалюка, де просить забезпечити його та інших свідків охороною. Наразі директор ЗАТ «Народні реєстри» постійно перебуває під охороною знайомих. «Я попросив свого знайомого, який має хорошу фізичну підготовку, і він мене супроводжує, щоб часом не було ніяких провокацій чи імітації нещасного випадку… Після того як я написав відповідну заяву, в мене більше не було контакту з тими, хто міг би погрожувати, тим більше я вже обмежив своє пересування по місту», — зазначив він.

Під час прес-конференції адвокат акціонерів ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Сидір Кізін повідомив про інші випадки погроз і фізичного впливу на акціонерів, які судились із керівництвом агрофірми, зокрема акціонери В.Коренюка та І.Ляшкевич. «Ми проаналізували діяльність керівництва агрофірми «Провесінь», і, як з’ясувалось, такі методи роботи з незгодними акціонерами, позивачами, які звертаються до суду проти агрофірми, носять систематичний характер», — зазначив він.

Саме через погрози в 2006 році один із акціонерів відмовився від свого позову проти керівництва агрофірми. «Ще восени один із акціонерів, який подав позов до відповідача Півня, за нашими даними, під впливом погроз з боку довірених осіб відмовився від свого позову», — розповів Сидір Кізін.

Всі, хто так чи інакше задіяні в конфлікті навколо «Провесні», відчувають небезпеку, в тому числі сам Сидір Кізін — після нападу на його квартиру він користується послугами охорони. За словами адвоката, довести чиюсь причетність до погроз дуже важко. «На практиці такі справи дуже рідко розкриваються і ще рідше доходять до суду… Наша задача зараз попередити ситуацію, повідомити громадськість», — зазначив він.

Наразі акціонери, які вважають, що їхні права порушено, попри погрози на свою адресу мають наміри продовжувати судитись з керівництвом агрофірми. На сьогодні у судах на розгляді знаходяться 7 таких позовів. «Ми будемо надавати цим людям юридичну допомогу», — зазначив Сидір Кізін.

Крім цього, акціонери сподіваються на справедливе рішення міжвідомчої комісії з питань протидії рейдерству щодо агрофірми «Провесінь». Адже наприкінці червня цього року представники комісії відвідали ВАТ «Агрофірма «Провесінь» і зустрілись з керівництвом ІК «Вихор», який є найбільшим акціонером агрофірми. «Вихор» надав на розгляд комісії матеріали щодо зловживань керівництвом «Провесні». «Ці факти свідчать про те, що протиправне поглинання на агрофірмі здійснюється виключно Півнем (голова правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь») та його довіреними особами, тому що там є всі ознаки цього: це заволодіння акціями, в тому числі шляхом, по якому порушена кримінальна справа, там є факти привласнення майна структурами, в яких засновниками є родичі голови правління, там є факти неправомірного використання судових рішень. Близько 30 судових ухвал було прийнято за позовами Півня, більшість з цих ухвал скасовано апеляційним судом, тобто доведено, що ці ухвали були неправомірними», — зазначив Сидір Кізін.

Акціонери агрофірми звернулись до голови міжвідомчої комісії віце-прем’єр міністра України Миколи Азарова з проханням якомога швидше провести засідання комісії і розглянути факти рейдерства на «Провесні». «Зараз наскільки мені відомо всі у відпустках, але найближчим часом сподіваємось це питання буде винесене на міжвідомчу комісію, і буде прийнято справедливе рішення», — сказав Сидір Кізін.Юрій Івахів, 07.08.2007 17:07:55

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Депутати ЛМР підозрюють виконавчі органи міськради у спробі заробити на «кіотських» квотах через затягування рішень по Грибовицькому сміттєзвалищу »»  

Чи знаєте Ви, що

... український чиновник стабільно посідає перше місце в рейтингу «найпопулярніший товар року» »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Ющенко порадився з Шухевичем, як краще відзначити 100-річчя від дня народження його батька та 65-річчя УПА  »»  
  Рада Європи розгляне питання статусу дітей українських заробітчан  »»  
  Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради розробляє механізм страхування дитячих майданчиків  »»  
  До кінця року у Львові збудують 65 нових спортивних і дитячих майданчиків  »»  
  Борги споживачів перед „Львівводоканалом” зросли до 72 млн. грн.  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  "Масажний кабінет" від Віктора Ющенка »»  
  Ющенко впевнений, що рано чи пізно Україна опиниться в Європі »»  
  Україна повернула Росії її газ »»  
  Янукович закинув слівце за українське сало перед Росією »»  
  "Укрзалізниця" дозволить обирати місце в потягах »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Ющенко пофарбував пальці »»  
  Форум Видавців і комсомольські мильнички »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Russian Sexy girls & boys face2face bewerten und punkte sammeln bei http://www.x-pirat.ru  »»
Hi this is a very informative site! It's nice on the whole but it seems that the navigation system  »»
Що тут скажеш? ХО-ЛУ-Ї »»
Карст напевно нарешті остаточно осягнув свою ідентичність і вирушив на історичну батьківщину. Щаслив »»
Гнати підара зі Львова... »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин