про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Антон Ружицький стверджує, що він сам пішов з партії ХДС          Кам'янка-Бузька РО ВО "Свобода" обурене "кучмістськими" методами роботи П.Олійника          Мацех каже, що Садовий зашкодить Львову більше ніж Буняк          На Лвьівщині прогресує підлітковий алкоголізм          У модернізацію НПК «Галичина» вкладуть 700 млн доларів         

СТАТТІ

Банк "Прикарпаття" вийшов у велике плавання

Постійне підвищення вимог до банківського капіталу в Україні змусило керівництво банку "Прикарпаття" зробити кардинальні зміни. Один з найстаріших банків України (банк засновано у 1989 році), який провадив свою діяльність виключно в Івано-Франківській області, вирішив виходити на загальнодержавний ринок.

У зв'язку з планами виходу на загальнодержавний ринок і залученням додаткових іноземних інвестицій, акціонери банку "Прикарпаття"  ще в серпні 2006 року розпочали переговорний процес з польським фінансовою групою Getin Holding.

Угода між банком "Прикарпаття" та Getin Holding була успішно підписана 8 травня 2007 року і польський інвестор став власником контрольного пакету акцій банку. Понад 81% акцій було продано за 103 мільйони гривень.

Вирішальну роль у виборі інвестора для банку зіграв факт, що Getin Holding є інвестором у фінансовій галузі, який розуміє потреби банківської структури і знає, як забезпечити її активний розвиток, а також, крім капіталу, гарантує доступ до багатого досвіду у банківській сфері, який він має в Польщі.

Завдяки цьому досвіду, новітнім технологіям та виваженій кадровій політиці банк "Прикарпаття" планує вийти на ринок всієї України. Запорукою успіху на загальнодержавному рівні керівництво банку вбачає в орієнтації своєї діяльності на малозабезпечених громадян та середній клас, якісному наданню послуг та швидкому прийнятті рішень.

"Прикарпаття" планує у найближчі 2 роки піднятись у рейтингу та перейти з групи малих банків до групи середніх банків та наблизиться до групи великих банків.

2 червня на Загальних зборах акціонерів банку "Прикарпаття" був збільшений статутний капітал ВАТ "АКБ Прикарпаття" шляхом збільшення кількості акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків у розмірі 125 мільйонів гривень. Також було переобрано Правління банку (головою Правління став Андрій Рязанцев), Спостережну раду та Ревізійну комісію. Банк набув статусу банку з іноземним капіталом.

У зв'язку із запланованим виходом на загальнодержавний рівень до 2009 року банк оголосив відкритий конкурс на нову назву, логотип та слоган банку, оскільки, як зазначив голова Спостережної ради Богдан Заріцький: "Ця назва (банк "Прикарпаття") є доброю для регіонального банку, але не найкращою для всеукраїнського банку". Конкурс триватиме до 29 червня. 1 премія – 50000, 2 – 10000, 3 – 5000 гривень.

Довідка:

Getin Holding – це польська фінансова група, акції якої котуються на Варшавській Фондовій Біржі, і яка охоплює два банки (Getin Bank і Noble Bank), страхову компанію "Європа", фірми з фінансового посередництва "Fiolet", "PDK" та "Open Finance", а також лізингову компанію в Росії.

Група Getin Holding розпочала свою діяльність з придбання маленького банку, який знаходився приблизно на 50-й позиції в польській банківській системі. За 4 роки команда високопрофесійних менеджерів змогла підняти банк до рівня лідерів і забезпечити йому найбільш активний і динамічний розвиток в усій Польщі. У червні цього року Getin Bank отримав Головну Нагороду за І місце в категорії "Роздрібні банки" в Рейтингу „50 найбільших банків у Польщі 2007", опублікованим у місячнику "Банк".

Група є абсолютно відкритою і прозорою, про що свідчить котування акцій Getin Holding на Варшавській Фондовій Біржі. Стрімке зростання компанії в Польщі відбулося завдяки специфічній бізнес-стратегії, яку вони запропонували ринку: Getin Bank, на відміну від багатьох інших банків, є не універсальним, а вузькоспеціалізованим. Банк працює виключно в сфері споживчих фінансів і орієнтований на продаж невеликої кількості продуктів для великої кількості споживачів. Загальна філософія Getin Holding – бути найкращими не в усьому, а в конкретних сегментах.

Основні сегменти діяльності GH: іпотечне кредитування фізичних осіб, автотранспортне кредитування фізичних осіб, готівкові кредити, кредити на придбання товарів широкого вжитку, лізингові операції, факторингові операції (викуп дебіторської заборгованості) та депозити фізичних осіб. Такий обмежений рівень послуг дозволяє надавати їх на найвищому рівні. Ще одним ноу-хау компанії стало створення відділень банку, які займаються лише одним видом діяльності.

Одним з напрямків свого подальшого розвитку компанія Getin Holding бачить розвиток на Схід: Україну, Росію та інші країни пострадянського простору.Вголос, 25.06.2007 12:35:05
Голова спостережної ради Богдан Заріцький

Прес-конференція

Голова Правління банку Андрій Рязанцев

Член Спостережної Ради Бернард Афельтович

Польські партнери

Банк "Прикарпаття"

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  У Львові побили в.о. першого секретаря ЛКО СПУ Гончарука »»  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Антон Ружицький стверджує, що він сам пішов з партії ХДС »»  
  Кам'янка-Бузька РО ВО "Свобода" обурене "кучмістськими" методами роботи П.Олійника »»  
  Мацех каже, що Садовий зашкодить Львову більше ніж Буняк »»  
  На Лвьівщині прогресує підлітковий алкоголізм »»  
  У модернізацію НПК «Галичина» вкладуть 700 млн доларів »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко влаштує дітям "козацьке" літо »»  
  Ющенко пробачив Мороза і чекає впійманих падлюк »»  
  Луценко віддасть посаду прем’єра Балозі? »»  
  Швидку по 03 більше не викличеш »»  
  Гриценко вважає Кузьмука нелегітимним і політизованим »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  
  Чорні свині у Львові »»  
  Матс Грамперт: “Податківці повинні вдягти одяг платників” »»  
  Нагородження СК "Енергія" »»  
  Вінки для Шевченка »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 30.09.2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

а деж мертвий престайм, із розміщенням за бабло матеріалами. Іра, виходить ви оні на виборах найбіль »»
Вголос, якщо ж Ви так гарно розписали про всі електронні та друковані ЗМІ в області то чому забули п »»
Шановна редакція, я готовий дати вам інтерв"ю. Як я працював в депутата-підораса. Якщо вас така  »»
Те, що тут розповідає пан Шеремет, казка про білого бичка...Тривалий час працював помічником народ »»
Наскільки мені відомо в Галичині українцям, які кохають по-інакшому, дуже не солодко. Власне, там за »»
            Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин