про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Антон Ружицький стверджує, що він сам пішов з партії ХДС          Кам'янка-Бузька РО ВО "Свобода" обурене "кучмістськими" методами роботи П.Олійника          Мацех каже, що Садовий зашкодить Львову більше ніж Буняк          На Лвьівщині прогресує підлітковий алкоголізм          У модернізацію НПК «Галичина» вкладуть 700 млн доларів         

СТАТТІ

Давайте поговоримо про підготовку Львова до Євро-2012 серйозно

На останній сесії Львівської облради багато говорилося про те, як Львів та область збираються (тільки збираються!) готуватися до Євро-2012. Попереду — повторна показова акція у стінах міської ради 27 червня.

Якщо відкинути емоції, яких на засіданні облради було аж надто багато, то зі всього почутого залишиться єдиний месидж: грошей у області та міста на проведення Євро-2012 немає, власних Коломойських та Ахметових – також немає Це – мінус. Зате маємо дуже мудрих керівників області і міста, а також депутатів, яким ці керівники не перестають дякувати «за мудрість і здоровий глузд» Це, безумовно, плюс. Як сказав би старий Вассерман, «Це три плюси!». А тому залишилася дрібниця: треба, щоб це мудре керівництво  за два-три роки — знайшло та освоїло (підкреслюємо: освоїло, а не тупо вкрало!) якихось 3 млрд. дол. інвестицій. Для порівняння зазначимо, що за останній рік Львівщина залучила інвестицій на суму 500 млн. дол.

Як це зробити? — це основна проблема, вирішити яку повинна наша рідна не своя Львівська влада. Бо саме від неї залежить вироблення умов, які дадуть можливість нарешті створити на Львівщині сприятливий інвестиційний клімат. А наслідки, тобто самі інвестиції, тоді не заставлять на себе чекати й рікою потечуть в область.

Що це означає: створити привабливий інвестиційний клімат? Відповісти на це питання мала би наша міська та обласна влада. Звичайно, від помагай-мера Садового годі чекати відповіді на таке питання – він ніколи не опускається до конкретики і, як завжди, просторікував з трибуни щось загальногуманітарне, про якісь майже біблійні істини; щось на зразок: «Любімося, браття!».

Олійник був конструктивнішим: він зазначив, що треба вимагати грошей від центральної влади. І, здається, така ситуація цілком задовольняє як депутатів, так і державних чиновників. Бо взятися за створення привабливого інвестиційного клімату в місті та області означає покінчити з хабарництвом, корупцією при вирішенні земельних питань, покінчити з кулуарними домовленостями і ручним керівництвом при «освоєнні коштів», це означає зробити прозорими і зрозумілими всі процедури, ввести чіткі терміни і персональну відповідальність за прийняття рішень як на рівні міськради, так і облради та виконавчих структур.

Іншими словами – створення привабливого інвестиційного клімату – з точки зору чиновників означає добровільну відмову від шоколадок, пряників та усяких пундиків і перехід на життя на одну зарплату. До речі, непогану зарплату – Олійник щомісячно отримує тисяч з 15 тільки чистої зарплатні, без усяких доплат та надбавок.

Зрозуміло, що ніхто з перших осіб міста та області відмовлятися від лівих пундиків і не думає. Депутати, які цього не почули, також залишилися цілком задоволені: залишиться і їм на якусь шоколадну цукерку: «От і гаразд. От і дуже добре. Щось з бюджету вдасться вибити – подерибаним, якусь земельку з довіском вдасться продати – будемо ситі. А якщо справу завалимо і доведеться пояснювати землякам чому ж Євро обійшло наше місто, то на цей випадок озвучимо про інтриги, які снують проти нашого міста якісь хитруни з Харкова і Одеси».

А позаяк про щось іще говорити було треба, то всі дуже охоче критикували роботу обласного Оргкомітету з підготовки до Євро-2012 і висловлювали побажання щодо складу та кількості його учасників. Більш того, ВО «Свобода» ініціювала створення наглядової ради, яка контролюватиме діяльність Оргкомітету. І знову ж таки ніхто не поставив запитання: а що входить у функції Оргкомітету і які він матиме повноваження? Чи зможе Оргкомітет впливати на вирішення конкретних питань стосовно Євро-2012 на рівні міста чи області, чи зможе він контролювати грошові потоки? Чи будуть його рішення враховуватися центром? Якщо ж ні, то чим він буде займатися усі ті десятки осіб, які входять до його складу? Служитимуть прикриттям «ручного управління» з боку перших осіб області та міста? Виглядає, що так.


Вголос, 20.06.2007 12:02:42

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


для заходу - НЕТ!, 2007-06-22 15:54:41
Повідомлення справді суттєве. Особливо в контексті з підготовкою Львівщини до ЄВРО-2012. Це що ж виходить: промислово-фінансові клани палать на Львівщині вагони щоб показати - матчам чемпіонату Європи в Львові - ні! Сміх тай годі.
Роману, 2007-06-22 10:01:19
І нічого не втратив. Краще Вголос читати!!!!!!!!!!!!
Ромчик, 2007-06-22 09:59:19
А шо то за Захід? Не чув такого.
Оля, 2007-06-22 09:57:25
На тому сайті не один такий брєд. Просто ніхто його не читає, та й не бачить того...
заходу - НЕТ!, 2007-06-22 09:32:52
Сьогодні електронку усіх ЗМІ надійшла така от собі інфо. "Львівська залізниця закликає ЗМІ не подавати недостовірну інформацію Кілька днів тому у деяких ЗМІ з’явилася неправдива інформація про транспортну пригоду на Львівській залізниці. Зокрема, у повідомленні незалежного інформаційно-аналітичного інтернет-видання ZAXID.NET від 18 червня йшлося про те, що «У Львівській області горів вагон пасажирського потяга» (http://www.zaxid.net/newsua/2007/6/18/103731/). Львівська залізниця повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності. Транспортна пригода справді сталася, але безпосереднього стосунку до пасажирського потяга "Львів - Івано-Франківськ" вона не мала. Так, 17 червня о 19:05 на станції Бориничі Львівської дирекції залізничних перевезень було виявлено загоряння у піввагоні вантажного поїзда № 2218/2232, складом 40 вагонів. У піввагоні перевозилася паливна деревина для технологічних потреб ЗАТ «Інтерплит» (м. Надвірна, Івано-Франківська область). О 20:27 пожежу було ліквідовано, орієнтовна причина загоряння – потрапляння стороннього джерела вогню ззовні. У зв’язку із цим було затримано на 20 хвилин потяг № 43 Київ – Івано-Франківськ та на 50 хвилин потяг № 6068 Львів – Жидачів. Для необізнаних Львівська залізниця повідомляє: по-перше, у пасажирських потягах не перевозять деревину, а саме вона загорілася; по-друге, пасажирські потяги в Україні курсують складом, який значно менший від 40 вагонів. З огляду на неодноразові розміщення засобами масової інформації недостовірних повідомлень, Львівська залізниця звертається до ЗМІ із закликом уточнювати дані, отримані з інших джерел. Жодна оперативність не виправдовує непрофесійний підхід до роботи".
для ромік, 2007-06-21 19:38:18
Не знаю, що Ви шановний мали під значущим словом "бред" , але стаття об'єктивно висвітлює стан справ в Львові з підготовкою до ЄВРО-2012. Поки "державні мужі" на рівні Львівської обласної ради формують оргкомітет і навіть якусь там "наглядову раду" питання перенесення ігор чемпіонату в Харків вже практично вирішено на рівні "перших осіб " області та міста. Ще раз дозволю собі повторитись: якщо б олійник не вів переговори (таємні) про продажу Львова він би не волав так про якість там промислово-фінансові клани, котрі прагнуть забрати в Львова місце проведення чемпіонату. А весь цей "показовий виступ" в обласній раді зайве тому підтвердження. Якщо б садовий з олійником спроавді прагнули організувати чемпіонат в Львові, то до цього часу і місце б знайшли, і кошти на будівництво нового стадіону . Прикро що в черговий раз Львів сів в калюжу. Останній раз це було з Днем Львова, в організацію якого бахнули серйозні гроші а свята жителі міста так і не побачили.
Ірина Фаріон, 2007-06-21 10:08:40
Треба казати не брєд, а маячня, москалю ти їден!
ромік, 2007-06-21 09:39:44
брєд..
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  У Львові побили в.о. першого секретаря ЛКО СПУ Гончарука »»  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Антон Ружицький стверджує, що він сам пішов з партії ХДС »»  
  Кам'янка-Бузька РО ВО "Свобода" обурене "кучмістськими" методами роботи П.Олійника »»  
  Мацех каже, що Садовий зашкодить Львову більше ніж Буняк »»  
  На Лвьівщині прогресує підлітковий алкоголізм »»  
  У модернізацію НПК «Галичина» вкладуть 700 млн доларів »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко влаштує дітям "козацьке" літо »»  
  Ющенко пробачив Мороза і чекає впійманих падлюк »»  
  Луценко віддасть посаду прем’єра Балозі? »»  
  Швидку по 03 більше не викличеш »»  
  Гриценко вважає Кузьмука нелегітимним і політизованим »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  
  Чорні свині у Львові »»  
  Матс Грамперт: “Податківці повинні вдягти одяг платників” »»  
  Нагородження СК "Енергія" »»  
  Вінки для Шевченка »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 30.09.2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

а деж мертвий престайм, із розміщенням за бабло матеріалами. Іра, виходить ви оні на виборах найбіль »»
Вголос, якщо ж Ви так гарно розписали про всі електронні та друковані ЗМІ в області то чому забули п »»
Шановна редакція, я готовий дати вам інтерв"ю. Як я працював в депутата-підораса. Якщо вас така  »»
Те, що тут розповідає пан Шеремет, казка про білого бичка...Тривалий час працював помічником народ »»
Наскільки мені відомо в Галичині українцям, які кохають по-інакшому, дуже не солодко. Власне, там за »»
            Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин