про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ

СТАТТІ (АРХІВ)

У Львові презентували книгу про всіх і для всіх

Телефонний довідник скрізь у світі є звичною і, водночас, необхідною річчю. Він став невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, його швидким помічником. Учора у Львові відбулася презентація першого телефонного довідника видавничого дому «Діалог». Як розповів Ігор Добрянський, керівник видавничого дому «Діалог», довідник «ТЕЛефонна книжка 2007» вирізняється з-поміж інших видань такого роду своєю ідеологією.

Насамперед, наголосив пан Добрянський, характерною особливістю довідника «ТЕЛефонна книжка 2007» є та, що він розповсюджується безкоштовно. Кур’єрська служба доставки доставляє його безкоштовно УСІМ підприємствам, організаціям, які існують на теренах Львівщини.

По-друге, усі заклади і установи вносяться до цього довідника також безкоштовно. В цьому основна відмінність «ТЕЛефонної книжки 2007» від довідників, які видавалися у Львівській області дотепер: автори довідника прагнули вкласти в нього інформацію про всіх і всім його роздати.

«Наш довідник — це довідник рівних можливостей», - підкреслив Ігор Добрянський. «Адже до нього входять всі, включно з приватними підприємцями, які навіть не мають офісу, а мають тільки мобільний телефон. В наш довідник потрапляють усі, хто надає якісь послуги чи виробляє товари».

«ТЕЛефонна книжка 2007» також вирізняється тим, що у ній застосовано декілька «ноу-хау». По-перше, це – дві системи пошуків. Одна – за видом діяльності підприємства, друга – за назвою фірми, установи чи організації. «Такого підходу у Львові раніше не застосовували, це наша особиста розробка на основі кращих зарубіжних і вітчизняних видань», - наголосив керівник видавничого дому «Діалог». Окрім системи пошуку, довідник вирізняється тим, що його розділили на дві частини: перша – це так звані «білі сторінки», куди увійшли органи влади та інші державні установи, телефони, яких щодня можуть людині знадобитись. А на «жовтих сторінках» подані підприємства і фірми.

Як зазначив Ігор Добрянський, у західному регіоні довідник «ТЕЛефонна книжка 2007» є найбільш високотиражним виданням і, водночас, він є найбільш повним виданням такого роду — в ньому можна знайти дані про більш як 13 тис. підприємств та організацій.

«Для того, щоб зібрати цю інформацію ми працювали близько 8 місяців і можемо з певністю сказати, що такої бази даних як у нашому довіднику, немає в жодному органі – ні в податковій, ні у статуправлінні, ні у пенсійному та інших фондах», 0 підкреслив Ігор Добрянський. Адже у довіднику наведено реальну, а не юридичну адресу фірми (не секрет, що деякі фірми свого часу реєструвалися за адресом приватних помешкань, а тепер мають офіси), ми також вказуємо конкретний вид діяльності, яким займається фірма, а не той, який зазначено у свідоцтві про її реєстрацію. Адже в свідоцтві про реєстрацію зазвичай вказують різні види діяльності, так би мовити «із запасом». «Щоправда, траплялося й таке, що деколи наші менеджери наражались на недовіру», - розповів керівник видавничого дому «Діалог». «Переважно людей спантеличувало те, що ми не просимо грошей взамін за інформацію про них, розміщену у довіднику. Хоча таких випадків було порівняно небагато. Сподіваюсь, що наступного року, ті, хто висловлював раніше недовіру до нас, прийдуть сюди і таким чином мінімум наступний випуск довідника буде ще повнішим».

Видавничий дім «Діалог» планує через місяць запустити електронну версію довідника. Вона буде в загальному доступі за адресою www.telefony.lviv.ua  . Автоматично всі організації, які є в довіднику, перейдуть в електронну версію довідника. Доступ до бази буде безкоштовний. Ця електронна база буде оновлюватися щомісяця, адже практика показує, що інформація про фірми застаріває щорічно приблизно на 20-30%. Як повідомив пан Добрянський, «Діалог» планує випустити друге оновлене друковане видання довідника вже у лютому 2008 року.

Довідник «ТЕЛефонна книжка 2007» – це бізнес-проект, - підкреслив пан Добрянський. «Основі заробітки – від реклами. Ми кажемо, що реклама, за яку рекламодавець нам заплатив один раз, працюватиме впродовж усього року, до виходу наступного довідника. Ми розрахували, що з третього року довідник вийде на самоокупність, бо приблизно за три роки ми справді наберемо критичну масу інформації і – що головніше – люди звикнуть до довідника, почнуть активно ним користуватися. Принцип цього бізнесу відомий в усьому світі вже понад 100 років тому ми маємо усі підстави сподіваємося на успіх і нашого бізнес-проекту».Вголос, 14.06.2007 10:07:34

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


temp, 2007-06-21 01:09:58
Такий довідник виходить у Львові більше 5 років. Називається "Навгатор". До речі є в інтернеті www.navigator.lviv.ua
bmp, 2007-06-19 16:53:06
Для igor! Погоджуюсь - показник і спраді вражаючий. Але хто дасть відповідь: де можна придбати довідник?
igor, 2007-06-18 14:20:38
доброго дня, панове укртелекомівська база чи база тел. абонентів будь-якого оператора проблему не вирішує: там не вказаний вид діяльності підприємства, а це- основне, чим ціниться тел.довідник окрім укртелекому існує ще 5 операторів на ринку львова та 2 по районних містечках. Ще одна суттєва перепона у подібних ваиданнях - вони не охоплюють СПД шників, бо часто -густо приватні підприємці користуються мобілками і переходять від одного до іншого операторів упродовж року, та й з адресою у них не зовсім коректні стосунки. Тому, хто зуміє переконати цей пласт користувачів та споживачів послуг тел. довідників має велике майбутнє. І останнє- якщо говорити про підприємства та організації Львова і облаті, то вони охоплені відсотків на 65-70. Натомісць це у порівнянні до найкращих львівських видань просто фантастичний показник.
bmp, 2007-06-18 09:34:15
Наскільки я зрозумів зі статті - телефонний довідник містить інформацію телефони органів влади та бізнесу Львівщини. Якщо це так - то це супер! Інша справа, яким чином представлений бізнес (в процентному відношенні від кількості підпрємств, організацій чи приватних підприємців) і чи достовірна інформація відображена в довіднику. Я так розумію, "Діалог" провів значну роботу в цьому напрямку і надіюсь довідник буде користуватись популярністю. Є одне проблемка - в статті не сказано куди звертатись щодо придбання довідника ?
Я, 2007-06-17 16:44:59
Цілком можливо. І непогано було б. Але для цього потрібні не лише рекламодавці чи спонсори, чиї кошти дозволили б реалізувати такий проект, а й бажання "Укртелекому" - абонентська номерна база є його власністю і, хоч її можна придбати й на радіоринку, без доброї волі "Укртелекому" навіть за спробу видати подібний довідник монополіст захоче "зняти" грошей. А хто стикався з чиновниками "Укртелекому" - підтвердить, що нам до довідника західного зразка - як до самого Заходу...
Брук, 2007-06-16 16:58:42
А, можливо, у Львові колись буде повний довідник, який безкоштовно отримуватимуть і телефонні абоненти, як це заведено на Заході?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Поведінку депутата ЛОР Буби у питанні забудови Лисинич розгляне комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту »»  

Чи знаєте Ви, що...

…гола правда – це дуже непристойно! »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутат Львівської облради Буба заявляє, що не блокує питання забудови у Лисиничах, а виступає за прозорість цього процесу  »»  
  Біля стадіону «Україна» хочуть збудувати новий спортивно-рекреаційний комплекс площею 8,473 тис. кв. м.  »»  
  Поведінку депутата ЛОР Буби у питанні забудови Лисинич розгляне комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту  »»  
  Головного лікаря Клінічної інфекційної лікарні Львова звільнили з посади, у лікарні вважають це початком знищення лікарні  »»  
  Для динамічного, економічного розвитку, Україна повинна витрачати менше бюджетних коштів і позбутися «Святого Миколая» — Бальцеровіч  »»  
  Комісія з питань інвестиційної діяльності Львівської облради ініціює звіт Кметя про підготовку до Євро на сесії облради 30 вересня  »»  
  Львівщина та Імеретинський край Грузії домовились про співпрацю  »»  
  Міліція затримала на Львівщині психіатра, який брав хабарі за довідки щодо профпридатності  »»  
  30% львів’ян готові підтримати на президентських виборах Тимошенко, 10,6% - Ющенка, 9,9% - Яценюка – опитування фонду «Громадська думка»  »»  
  Пісний дав слово у найближчий час відшукати і затримати основного фігуранта справи «львівського еліта-центру», бо його рідний брат потерпів у цій афері  »»  
  Пісний «дав слово» у найближчий час відшукати і затримати основного фігуранта справи «львівського еліта-центру», бо його рідний брат потерпів у цій афері  »»  
  Понад півтисячі комуністів планує вийти на вулиці Львова в неділю, 21 вересня  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Єхануров знову обурився копійками, які залишила йому Тимошенко »»  
  Фінансове харакірі по-українськи »»  
  Медведько подякував Тимошенко за ходіння по допитах »»  
  У Ющенка залишилася одна ніч, щоб зупинити Тимошенко »»  
  Парламентско-президентские маневры »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Битва карликів (додано фото) »»  
  Кміть нагородний »»  
  Кириленко і раки за 5 гривень »»  
  Пісочниця облради »»  
  Кульчики Незалежності »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Мовчання ягнят!
 
 
Олексій Антипович
Що нам робити з Росією?
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

найкращі меблі для ваших нащадків індивідуальний дизайн, виготовлені з екологічно чистих матеріал »»
Кашуба простий карєрист. І робить для своєї карєри усе що може. І усе, що не можна. »»
Володя Крайовський - вже не есдек. Але спогади про ті веселі часи, коли він був директором студмісте »»
Хіба хтось ще бачить різницю між есдеками, бютівцями чи несунами? »»
то може Крайовський есдек?  »»
                Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .