про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
      
 У Львові відбувається міжнародна конференція з сучасних методів лікування мієломної хвороби          На Львівщині хочуть збудувати завод з утилізації неякісних м’ясопродуктів          Цимбалюк прикрив 10 цехів, які використовували контрабандне м’ясо          Учора австрійці почали будувати дороги в Карпатах          До Львова їдуть «донецькі» – захищати радянські пам’ятники         

СТАТТІ

Мер Львова зізнався, що вимагав подарунок від фірми "Тойота" (уточнено)

Мер Львова Андрій Садовий зізнався в тому, що вимагав від фірми "Тойота" в подарунок 10 автомобілів для міської ради. Про це він розповів 4 травня у прямому ефірі Львівського ТБ в програмі Остапа Дроздова "Прямим текстом".

У відповідь на запитання ведучого про те, чому раптом фірма "Тойота" вирішила подарувати міській владі 10 автомобілів і чи не вбачає Андрій Садовий у таких діях ознак корупції, мер Львова відповів:

«Міська рада практично машин немає і я сказав хлопцям (представникам фірми "Тойота" – Вголос) "Слухайте хлопці, а слабо Вам подарувати місту машини?" В нас просто знаєте як ситуація в країні є, якщо звертається міський голова з проханням, то, як правило, відмовити важко. От у нас у Львові було би нормально, якщо б я звернувся, наприклад, 10 тих машин подарували приватно чиновникам міської ради, і це би вважалося нормально, ну якась там корупція. Якщо я звернувся зробити подарунок для міста – це викликало шок. Чому місту, чому не приватно?

Цікава заява, чи не так? Але не це нас найбільше здивувало. А те, що Садовий декларує, що він вчинив це свідомо.

"Давайте рахувати гроші. Враховуючи скільки коштів "Тойота" вкладе в цю ділянку, скільки коштів вона вкладе в інфраструктуру, то насправді ця угода є невигідною для "Тойоти". … пошкодувати, якщо рахувати кошти. Але я так вибудував ситуацію, що місто було б в виграші. Я знав на які конфлікти йду, я знав що це питання буде обговорюватися, але сьогодні я дивлюся скільки літрів бензину списується на сторону, це є злочином".

Отже, Садовий признається, що свідомо пішов на порушення закону, згідно якого всі вільні земельні ділянки повинні продаватися на торгах.

Закон треба поважати. Навіть той закон, який тобі з якихось причин не подобається. Тому, навіть, якщо хтось украв для того, щоб облагодіяти місто чи людство – все одно це злочин. Стародавні римляни залишили людству у спадок дві прекрасних максими: "Суворий закон - але це закон" і "Нехай гине світ, але звершиться правосуддя". За порушення закону треба карати незалежно від мотивів, якими керувався порушник. Але будьмо реалістами – Садовий навряд чи порушує закон, аби облагодіяти інших людей. Він мало нагадує Кармалюка. Увесь досвід людей, котрі мали справу з нинішнім мером Львова свідчить, що він не є тією людиною, яка "у багатих віднімає – бідних наділяє". Садовий – точно не Кармалюк.

Але те що Садовий признався у тиску і вимаганні "подарунка" від фірми "Тойота" (скільки у Львові таких фірм?) все це була тільки преамбула. А тепер – до головного. Садовий сам запропонував рахувати гроші, які місто ніби-то виграло від оборудки з "Тойотами". Що ж, давайте будемо рахувати, витягайте калькулятор і приступимо.

Дано:

Декілька років тому (у 2004 чи на початку 2005 року) ділянка під забудову "Метро" (околиця Львова, майже під с. Рудно) була продана за ціною 28 млн. грн. за 6 га (тобто, 1 га – 4,6 млн.грн.) Ціна на землю зростає з року в рік. Як сказав, у цій же передачі сам Садовий, щороку ціна на землю зростає приблизно на 30%. До того ж, ділянка на яку претендує "Тойота" розташована значно ближче до центру, на вул. Кульпарківській, недалеко від ринку "Південний". Припустимо, що в цьому районі 1 га землі коштує сьогодні не 4,6 млн. грн., а хоча б 6 млн. грн. Отож, якщо б "Тойота" купувала її з торгів, то сплатила б приблизно 10 млн. грн (за 1,6 га). В той час, як вартість 10 подарованих машин міськраді становить 1,5 млн. грн. І як це невигідно "Тойоті"?

У задачі запитується:

А куди поділася різниця, яка складає понад 1,7 млн. доларів? Чи не осіла вона у кишенях чиновників? А може вона у кишені тільки одного чиновника міськради?

Правильна відповідь дуже проста:  Лідер "Самопомочі" – не Кармалюк, точно не Кармалюк.

До речі, заява Садового про те, що "Тойоті" доведеться "дуже витратитися" на створення інфраструктури та ін., взагалі не витримує критики, позаяк ділянка розташована у місці, де вся інфраструктура вже створена. Де гроші, Лєбовскі?

Слава Самопомочі!
Садовому слава!

P.S. Під час передачі журналіст Роман Рак запитав у Садового чому мерові не прийшла в голову ідея так само, на "а слабо вам?" побитися об заклад з якимсь бізнесменом, щоб той не "Тойоти" для чиновницьких дуп подарував, а , наприклад – десять тролейбусів для міста. Але нашому помагай-мерові така проста ідея чомусь в голову не прийшла, очевидно своя дупа важливіша...

Вголос, 05.05.2007 11:40:27

Українська банерна мережа

Cтатті по темі:

Депутати Львівської міськради перетворили хабар на піар

Дорога чиновницька дупа


ВАШІ ВІДЗИВИ


Мирон, 2007-05-16 22:48:34
Садовий не Кармалюк - він КАРМАНЮК
Коен, 2007-05-09 11:05:26
Де гроші, Лєбовскі? І де прокуратура? Чому прокурор міста не звертає уваги? Чи прокурор не ловить мишей через те, що він однокласник Садового?
ui, 2007-05-08 16:03:21
А хто їздить на тих "Тойотах"? Кажуть, вони стоять в гаражах?
23, 2007-05-08 11:06:24
До Довбуша. Хто такий Садик? Узбек? Ти на Курбанова натякаєш?
Довбуш, 2007-05-08 11:04:40
Садовий не Кармалюк - це точно. Але прийде час ы ще на нього ы на його прихлебателыв знайдеться народний месник. У шамана Березюка вже верали авто ы це не може не радувати. Ще б у Садыка вкрали його Тойоту
Гриць, 2007-05-08 09:58:44
Садік, а по яких дорогах ти будеш їздити на Тойотах, вони розсипляться, ремонтуй дороги, гомік.
Трактор, 2007-05-07 17:57:44
Садовому. Краще звернись до хлопців "Тойоти" щоб допомогли тобі забезпечити елементарні потреби міських шкіл та дитячих садків. Бо так складається, що вчителі і вихователі замість того аби навчати дітей займаються всякою всяччиною...
Садок, 2007-05-07 13:28:04
Бачив я цю програму. Садовий - нульовий, якщо вивести його в ефір з неупередженими журналістами. Навіть пори те, що він привів з собою т. зв. "політолога" недоучку-есдека Балинського і ще якогось клоуна, все одно він виглядав досить блідо. Це тобі не Самопоміч, жуліку.
ги-ги, 2007-05-07 00:26:19
значить журналісти сцикуни ! в принципі, не так уже й багато є у Львові добрих журналістів. малолєткі і старі корови, які завжди надувають щоки - не журналісти, а журналюги, які готові за 100 баксів лизати дупу хоч галімому бомжу
Бувалий, 2007-05-05 21:03:16
Садовий, галімий популіст, а відкритого спілкування з пресою боїться до уср-ки. Жодної прес-конференції не дав. Тільки прес-служба строчить релізи і Дроздов приводить у студії запитувальників, які зализують Садіка. Журналісти мовчать, бо всіх редакторів підкупив.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Невідомі осквернили гробницю митрополита УПЦ КП у Львові »»  

ЧАТ З ВАСИЛЕМ КУЙБІДОЮ

 
початок 21 травня 11-00
задати запитання»»
 

Чи знаєте Ви, що...

у львівському трамваї виявлено диких пасажирів, які ніколи не бачили «Тойоти» »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  У Львові відбувається міжнародна конференція з сучасних методів лікування мієломної хвороби »»  
  На Львівщині хочуть збудувати завод з утилізації неякісних м’ясопродуктів »»  
  Цимбалюк прикрив 10 цехів, які використовували контрабандне м’ясо »»  
  Учора австрійці почали будувати дороги в Карпатах »»  
  До Львова їдуть «донецькі» – захищати радянські пам’ятники »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко впевнений у виборах найближчим часом »»  
  Ющенко повернув до Ощадбанку свою людину »»  
  Ситуацiя в КС пiдтверджує неконституцiйнiсть Указiв Президента про розпуск парламенту – Мороз »»  
  Луценко вже підозрює НУ і БЮТ у махінаціях з виборами »»  
  Луценко хоче вкоротити депутатам віку »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  В гостях у Садового »»  
  9 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  Ющенко та "Вісла" Анни Ахмєтової + фото »»  
  1 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  Польські сни Петра Олійника (фоторепортаж) »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

тонирование тонировка  »»
тонирование тонировка  »»
Мне очень понравился ваш сайт! Супер! Администратору респект! Хорошо поддерживаешь сайт) Имя сай »»
Мне очень понравился ваш сайт! Супер! Администратору респект! Хорошо поддерживаешь сайт) Имя сай »»
"Від усіх тих спроби випрямити" шановний граматєй-мистецтвознавець, питання, а як би ти відреагува »»              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин