про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Луценко проспав викрадення автомобіля          З-під вікон Олійника викрали польський автомобіль          Мечислав Мокшицький стане наступником кардинала Яворського          Львівські трамваї можна брати на прокат          Корчинський набирає в свої списки львівських зеків         

СТАТТІ

Найсексуальніші владоможці Львова. Жінки

Оцінювати жіночу сексапільність – справа невдячна, особливо, якщо робити це вголос і відкрито. Тим не менше, намагаючись нікого не оминути увагою та, не дай Боже, образити, ми пропонуємо вам рейтинг найсексуальніших політиків і чиновників Галичини. Звісно, що сьогодні піде мова тільки про панянок, адже минулий номер „Погляду” був присвячений сильній половині людства.

Отже, трішки порушуючи традицію, що кобіт прийнято пропускати уперед, сьогодні ми пропонуємо вам кинути свій погляд на топ-десятку найсексуальніших чиновниць і політиків у спідницях. Можливо, для когось цей рейтинг може здатися несправедливим, однак топ-десятка галицьких секс-символів чиновницьких кабінетів – це результат копіткої роботи нашої редакції у сфері опитування, голосування, дискусій, погодження тощо. А тому наш рейтинг не висмоктаний із пальця, тож заслуговує вашої уваги.

Отже, Ірина Фаріон, депутатка Львівської обласної ради, доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики НУ „Львівська політехніка”, невтомний борець за права української мови і проти русифікації. Окрім володіння найкращими патріотичними чеснотами, втілення активної громадської діяльності, у тіснішому оточенні Ірина Дмитрівна більше відома, як просто чарівна і неймовірно зваблива жінка.

Якщо галицький люд сприймає Ірину Фаріон як автора „маршрутних посібників” з української мови й ворога іноземних „чиряків” у назвах вуличних об'єктів, то у владних коридорах на вул. Винниченка, 18 пані Ірина викликає зовсім інші емоції. Принаймні з боку чоловічої половини обласних чиновників. Сподіваємось...

Начальниця обласного управління культури і туризму Галина Дорощук – не менш приваблива білявка у нашому рейтингу. Галина Григорівна, так само як і пані Фаріон, походить із культурного середовища. За словами пані Дорощук, на цю посаду її висувала Спілка театральних діячів і керівництво музичних установ Львівщини та голова обласного осередку Національної спілки художників України.

Ох, як нелегко, мабуть, сидіти у пропахлих бюрократією кабінетах, займатися чиновницькою діяльністю та залишатися сексуальною. Вітаємо, Галино Григорівно, – ви у нашому рейтингу!

Коли мова йде про ціни, тендери і різні підприємства – неодмінно згадають Наталію Горлач, голову РВ ФДМУ, начальницю львівського регіонального відділення Фонду Держмайна України. Для галицьких бізнесменів Наталія Юріївна виступає мало не суддею, що вирішує, кому продати чи не продати підприємство, для журналістів пані Наталя – комунікабельний інформатор, а от для багатьох чоловіків – приваблива жінка.

На щастя, ще один секс-символ львівської політики Руша Полякова відмовилася долучитися до підготовки Дня міста у Львові (свято триватиме завтра і у неділю). Не маємо нічого проти пані Полякової, проте депутатка Львівської міської ради, чгген фракції БЮТ, виконавчий директор Об'єднання підприємців Львівщини „Крок”, секретар постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму Руша Полякова охоплює своїми посадами надто багато обов'язків. Щоправда політична і громадська діяльність Руші Полякової не заважає їй займатися ще й дизайнерською роботою та залишатися вродливою, сексуальною і стильною жінкою.

Керівник робочої групи з питань держзакупівель Львівського територіального відділення АМКУ Оксана Ільницька – не надто публічна діячка, проте своєю зовнішністю та манерою спілкування пані Ільницька залишає приємний слід у пам'яті тих, хто зустрічався з нею. Львівські володарі пера погоджуються з такою думкою.

Вважаємо, що пані Ільницька – найяскравіше втілення справжньої української-жінки – чиновниці, яка, незважаючи на нудну кабінетну роботу (папери, тендери, закони), завжди пам’ятає, що вона жінка і її первинне призначення – викликати у протилежної статі приємні емоції. Не ображайтеся на „Погляд” за цю відвертість, пані Оксано!

Ще одна чиновниця на ім'я Ксеня увійшла до топ-десяткe галицьких секс-символів серед політиків і чиновників. Хоча чарівну начальницю відділу промоцій Львівської міської ради, пані Ксеню Курилишин більше знають як ілюзіоністку і шоуменку. Пам'ятаєте „шоу Гоффа” на 750-річчя Львова? Це заслуга пані Ксенії. Сподіваємося, що на завтра головна промоутерка Львова приготувала міщанам щось не менш цікаве та видовищне. Які ще таємниці криються за цією яскравою усмішкою?

Ще одна депутатка Львівської міської ради Роксолана Лемик увійшла до списку найсексуальніших „владоможниць” Львова. Можливо, зовнішність цієї жінки-політика дещо простіша від інших членів топ-десятки, очевидно, саме ця простота і плавність рис обличчя змушують трохи швидше битися серця галичан, а тому цих зовнішніх якостей достатньо, щоб увійти до нашого рейтингу. Можливо, не останню роль у процесі "оцінювання" відіграло рідкісне і таке милозвучне ім'я пані Роксолани Лемик.

Депутатка Львівської обласної ради Емілія Подляшецька викликає аналогічні емоції з боку львівських журналістів та владоможців. Як і її колега по раді Ірина Дмитрівна, Емілія Володимирівна здатна привернути до себе зачаровані погляди чоловіків не лише у владних коридорах, а й на вулиці, у магазинах, громадських закладах тощо. Визначальним для пані Емілії є її безпосередній погляд і просто природна сексуальність. Погодьтеся, це майже суперечливе поняття та досить рідкісне явище.

До речі, Емілія Володимирівна виступає за проголошення Дня матері державним святом. Але якщо пані Подляшецькій не вдасться пролобіювати надання Дню матері державного статусу цьогоріч, то, можливо, наступного року українські мамці (а на шару і всі інші громадяни України) матимуть у році на один вихідний більше.

Подивишся на Пелену Пайонкевич, і нізащо не здогадаєшся, що ця дівчинка є чиновницею і навіть чиєюсь начальницею, а тим паче – начальницею юридичного управління Львівської міської ради. Зовнішній вигляд пані Пайонкевич швидше викликає асоціації з такою собі школяркою-випускницею 11-го класу. Хоча така характеристика не надто поєднується із сексуальністю, але смаки бувають різні. Тому ми, жінки, можемо дійти цікавого висновку: сексуальність – це не завжди відвертий гардероб, відкритий бюст і біляві кучері. Усілякі там штучки-дрючки а-ля дюймовочка чи випускниця – непоганий простір для польоту фантазії пересічного галичанина.

Р.S. Респондентами опитування стали львівські журналісти з різних засобів масової інформації, тому в сьогоднішньому списку секс-символів враховано думки не одного десятка чоловіків і навіть жінок. Редакція газети „Новий Погляд” залишає за собою право вважати не менш сексуальними тих панянок, які не увійшли до десятки, однак отримали на свій рахунок достатню кількість голосів і приємних епітетів з боку респондентів.

Нагадаємо, що ми свідомо подаємо першу десятку цього списку у випадковому порядку, тож у представленому рейтингу немає першої і нема останньої.

Зазначимо по секрету тільки те., що в цій десятці найбільше голосів та найвідвертіших компліментів отримали трохи старші панянки, суттєво „обскакавши” скромніших і консервативних молодичок. Учіться, студентки!

P.S. від Вголоса: цього разу Юлія Кухар перестрибнула себе за всіма параметрами своїх штучок-дрючок. Класна трава була.

Юлія Кухар, Новий погляд, № 18 (26), 04.05.2007 17:25:06

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


:), 2007-05-08 10:10:29
Та чо ви на Юльку Кухар наїжджаєте, чуваки?!! Винна редакція Нового погляду, вона допустилась системноъ помилки ще на етапі "замовлення" статті. Такий текст тре було чуваку замовляти, а не дєвушці. От, вона й написала, як могла.
Фанат Памели, 2007-05-07 21:26:29
Хто сексі? Ірина Фаріон ? Гидота вона.Яка там сексі? Ви що всі сказилися ??? Люди!!!!
Поціновувач, 2007-05-07 17:10:56
Найсексуальніша жінка у м. Львові - Світлана Зелінська з юридичного відділу міськради. Не вірите - прийдіть подивіться. Справжня українська красуня.
фанат руші, 2007-05-07 00:31:39
А мені Руша подобається. І дуже вона навіть сексуальна!!! Гелена також дівчинка нівроку!!!
не плейбой, 2007-05-06 15:29:58
До попередніх - якщо ви такі поціновувачі жіночої краси, то складіть свій рейтинг
Ще один плейбой, 2007-05-06 11:27:33
Руша і сексуальність - речі несумісні. Як може бути сексуальною суха жінка (не худа, а саме суха - як зовні, так і внутрішньо). І ще - помити її від косметики і що?.. Про навіть мінімальну присутність інтелекту і згадувати поготів... Просто руша у тому списку як найменш жирна баба серед депутаток і все
Плейбой №1, 2007-05-05 18:56:42
Такі вже сексі, що ради нема, особливо Дорощук — Барбі на пенсії!!!! Диви, після цієї статті, ще піттяжки пороблять окремі! Навіювання це — велика сила! Правда, пане Березюк?
Плейбой, 2007-05-05 15:10:30
Найсексуальніша у Львові - Руша Полякова. Це точно
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Окремі громадські організації нецільово використовують орендовані приміщення — ЛМР »»  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Луценко проспав викрадення автомобіля »»  
  З-під вікон Олійника викрали польський автомобіль »»  
  Мечислав Мокшицький стане наступником кардинала Яворського »»  
  Львівські трамваї можна брати на прокат »»  
  Корчинський набирає в свої списки львівських зеків »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  У Ющенка вважають, що для неправомочності Мороза ЦВК не потрібно »»  
  У Ющенка нагадали Шаповалу, що старт не за горами »»  
  Мін'юст узаконив "дітей" Тимошенко »»  
  Путін занепокоїв Україну »»  
  Європа пропонує Україні майстер-класи до дострокових виборів »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Львівська еліта змушена вибирати між Януковичем і Олійником + фоткі з дня народження Петра Олійника »»  
  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  
  Чорні свині у Львові »»  
  Вінки для Шевченка »»  
  Нагородження СК "Енергія" »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 30.09.2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

СУПЕР СОВРЕМЕННАЯ ИТАЛЬЯНСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ НАРАЩИВАНИЯ НАТУРАЛЬНЫХ ВОЛОС! ОТ 30 ДО 60 СМ.УВЕЛИЧЕНИЕ О »»
кіко? :)) »»
Блін ви би люди знали що там твориться на цій Агрофірмі Провесінь,відколи Україна,ті хто не робить н »»
Значить не той... »»
Діагноз підтверджую »»
            Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин