про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
      
 Міська й обласна влади сваряться за Музеї визвольних змагань          Батенко підгрібає замки та палаци Львівщини під себе          Австрійці хочуть збудувати у Черлянах завод із виготовлення електрообладнання для спецмашин          Міністр оборони не подарує владі Львова 80 млн грн          Сьогодні пройде урочиста академія до сторіччя Ірини Вільде         

СТАТТІ

Перше вето Садового

Перше вето нашого помагай-мера на ухвалу Львівської міської ради промайнуло якось не поміченим. Мер, як і всі мерські люди, не любить коли його ім’я згадується в негативному контексті. Тільки позитив! А тут, як не крути, заборона — негативна дія. Саме тому, мерські служби Садового сховали «вето» під менш категоричним формулюванням: «зауваження міського голови». Але про все по порядку.

У порядок денний останньої сесії Львівської міської ради було внесено питання: «Про розгляд зауважень міського голови на ухвалу міської ради «Про погодження ВАТ «Львівобленерго» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки на вул. Дагестанській навпроти будинку № 22 у м. Львові», прийняту на пленарному засіданні міської ради 29.03.2007р.».

Увагу привертають два моменти.

Перший: за рік, що минув, це, здається, єдиний випадок офіційно зафіксованої персональної активності нашого лідера «Самопомочі» при розгляді земельних питань!

Другий: ще свіжа у пам’яті зимова «атака» Садового на «Львівобленерго», коли наш мер «навішав усіх собак» на компанію, звинувативши її не лише у всіх негараздах в електропостачанні, але й зробивши винною за проблеми у наданні послуг тепло- і водо забезпеченні населення Львова. Тобто, тоді Садовий звинуватив ВАТ «Львівобленерго» у тому, за що безпосередньо відповідає міська влада.

Коли ж ми отримали на руки матеріали сесії міськради, то були трошки спантеличені, бо з даного питання замість персональних зауважень міського голови в них містилося лише «Зауваження юридичного управління», яке зводилося до рекомендації «розробити та затвердити містобудівне обґрунтування доцільності використання вільної земельної ділянки до винесення на розгляд міської ради даного проекту ухвали».

Логічно було запитати: чому ж саме Садовий ініціює ці зауваження? Бо мер реально наклав «вето» на попереднє рішення депутатів про виділення земельної ділянки «Львівобленерго». Для того, щоб подолати «вето» міського голови, ухвала вдруге повинна набрати 2/3 голосів депутатів. Чого, як ви розумієте, не сталося. А отже земельну ділянку не було виділено.

Позаяк позиція міського голови була викладена у зауваженнях юридичного відділу, а позиція «Львівобленерго» — у прес-релізі, до якого ми ще повернемося, ми вирішили з’ясувати у депутатів чому міський голова наклав вето на виділення земельної ділянки. Відповіді були найрізноманітніші: один з депутатів переконував, що «криміналу немає», інші – розповіли, що представники управління земельних ресурсів виїжджали на вулицю Дагестанську і переконалися в тому, що там з електропостачанням все гаразд, а тому немає потреби ставити ще одну трансформаторну будку. Але більшість депутатів підтвердили, що це темна історія і вони не можуть достеменно пояснити за що садовий в’ївся на обленерго. Може, ті не дали грошей на яке-небудь «Шоу Герта Гоффа», або що?

Ми переглянули рішення міськради і з’ясували, що у листопаді 2006 року міськрада без жодних проблем під такі самі цілі виділила земельну ділянку вул. Холодноярській, 1. І тоді не було ніяких зауважень ні юрвідділу, ні міського голови.

Не виключено, що пояснення «вето» Садового криється у ще взимку висловлених ним в запалі претензіях до, як він висловився, «монстра «Львівобленерго», який «під час приватизації не зовсім законно отримав на баланс частину міських електромереж. А тепер вимагає від міста плати за оренду…». І Садовий, ветуючи питання щодо виділення земельної ділянки, послав своєрідний меседж компанії про те, що їй не варто сподіватися на легке життя, що необхідно врегулювати стосунки з містом і зробити це слід так, як саме він це бачить.

Виникає питання: то хто ж насправді блокує реконструкцію електромереж Львова: «Львівобленерго» чи а міська влада?

Про це, зокрема, йдеться у прес-релізі ВАТ «Львівобленерго», «важливим елементом реконструкції електромереж Львова є встановлення комплексних розвантажувальних підстанцій (КТП). Робота таких підстанцій дозволяє максимально підвищити надійність електропостачання, іншими словами, зробити його безперебійним, а також сприяє зростанню його якості — забезпечує постійну напругу в електромераж». Затверджена ВАТ «Львівобленерго» інвестиційна програма передбачає встановлення протягом 2007-2008 рр. п’яти розвантажувальних підстанцій у Львові, в тому числі на вже згаданих вулицях Дагестанській і Холодноярській. ВАТ „Львівобленерго” вже підготувало проектно-кошторисну документацію по данних об’єктах. Компанія також передала на розгляд Львівської міської ради документи на відведення земель для розташування розвантажувальних підстанцій за вищевказаними адресами. Лише після затвердження цих документів, ВАТ «Львівобленерго» зможе приступити до монтажу та встановлення КТП. Загальна вартість робот по встанолвеню у Львові п’яти КТП складає близько 800 тис. грн. Роботи фінансуються виключно за рахунок інсвестиційного фонду ВАТ «Львівобленерго».

А може таки треба було діячам з обленерго заплатити за якесь «Шоу Гоффа»? Ті компанії, які беруть участь у різних «проектах» міської влади точно не мають таких проблем, невже не ясно? 
 

Марта Мирна, 23.04.2007 12:30:49

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Євген, 2007-04-26 11:27:07
Йому потрібно ями обмалювати голубою фарбою, тоді він почне реагувати, це його любимий колір, на жовтий та помаранчовий він не реагує. Для підарів тільки голубий
Вася, 2007-04-25 21:01:20
Садтовий ти точно Задовий! Не робиш нічого доброго, то хоча б не заважай! Тримайся своїх підарів і не висовуйся! Ясно?
Захисник Батенка, 2007-04-25 14:25:49
Садовий поясни, за що ти забрав квартиру у Батенка.
Шофер Іван, 2007-04-25 12:43:46
Садік, ти замахав своєю політикою, роби щось з дорогами, тобі ями помаранчевим кольором обвели, а ти сліпий, в політика бавишся і бабло за землю деребаниш чужими руками. Скоро всі коронки з писка повилітають через їзду по ямах. На наступний термін не пройдеш, "Лохів більше нема".
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Ющенко поставив ультиматум ВР »»  

Чи знаєте Ви, що...

… у деякі голови думки приходять помирати; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Міська й обласна влади сваряться за Музеї визвольних змагань »»  
  Батенко підгрібає замки та палаци Львівщини під себе »»  
  Австрійці хочуть збудувати у Черлянах завод із виготовлення електрообладнання для спецмашин »»  
  Міністр оборони не подарує владі Львова 80 млн грн »»  
  Сьогодні пройде урочиста академія до сторіччя Ірини Вільде »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  ВР ухвалить пакет документів щодо виборів пiсля реєстрацiї заяв опозицiйних депутатiв про вихiд зi своїх фракцiй - Чорновіл »»  
  "Енергоатом" планує до 2030 року ввести в експлуатацiю енергоблоки потужнiстю 21 гігават »»  
  Фракції "Наша Україна" і БЮТ мають намір припинити повноваження народних депутатів своїх політичних сил »»  
  Піскун натякнув, що через Ющенка загальмувався пошук його отруйників »»  
  "Наша Україна" і БЮТ вирішили самоліквідуватися вже сьогодні »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  В гостях у Садового »»  
  9 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  1 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  Свята Ватра в хмільному домі »»  
  Чукчі імені Януковича (фоторепортаж) + бонус від Партії регіонів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Богданові. Вибач, якраз відлучивсяна круглий стіл. Сподіваюсь, там ти отримав відповідь на усі запи »»
САДОВЫЙ - ЭТО ГИТЛЕРЮГА ВШИВЫЙ!!!!!!!!! »»
Мушу визнати, що не знаю усіх обставин того, чому є затримка з дозволом на реставраційні роботи, але »»
Тепер зрозуміло. Ось чому Садовий нахабнро проігнорвав вечір пам"яті за жертвами акції Вісла у льві »»
А чому Олійник повинен дзвонити Садовому? Хіба це не обов"язок міської влади видати відповний докум »»              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин