про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Рудьковський займеться "Львівськими авіалініями"          На Львівщині з «розбазарюванням» державного лісу боротимуться щоквартальними аукціонами          Курпіль бачить позитив у переході бютівців до проурядової коаліції          Курпіль надіється, що в чистий четвер Ющенко підпише указ про розпуск парламенту          «Львівтеплоенерго» реконструюватиме схеми теплопостачання у Шевченківському районі         

СТАТТІ

Писарчук хоче від Курбанова 100 тисяч гривень

Ціна питання до Януковича – 100 тисяч гривень. Саме в таку суму оцінив свої моральні страждання народний депутат від Партії регіонів від запитання, яке задали на прес-конференції прем'єр-міністра Віктора Януковича у Львові. Але спочатку, трохи передісторії.

26 грудня минулого року на автостоянці на території ринку „Південний” (засновником якого є нардеп-регіонал Петро Писарчук) у Львові один з підприємців, що орендує приміщення на цьому ринку, здійснив хуліганський напад на видавця і головного редактора львівського щотижневика „Суботня пошта” Рустама Курбанова.

Інцидент бачили охоронці „Південного”, які знали, що об'єктом нападу є головний редактор „Суботньої пошти”, який уже рік паркує свій автомобіль на цій стоянці. Курбанов звертався до охорони ринку із проханням викликати міліцію, але жодної реакції з боку сек’юріті не було.

У результаті, Рустам з переломленою щелепою та струсом мозку попав до лікарні. І незважаючи на те, що від дня інциденту минуло вже три місяці, журналіст дотепер проходить курс лікування у львівських та київських лікарнях.

Тим часом львівська прокуратура не поспішає розслідувати обставини злочину в повному обсязі. Причиною тому є й те, що співробітники охорони ринку „Південний”, які не забезпечили особистої безпеки громадянина на довіреній їм території, якось дивно почали змінювати свої попередні свідчення. Що цілком може навести на думку про незацікавленість у розслідуванні власника ринку – нардепа-регіонала Петра Писарчука. Саме про це й було задане питання Вікторові Януковичу під час його спілкування із пресою у Львові.

Зрозуміло, що сам Віктор Федорович, навряд, чи може бути в курсі всіх обставин цинічного побиття журналіста. Але звернення саме до нього, як до лідера Партії регіонів, давало надію львівським журналістам, що реакція правоохоронних органів і нардепа Писарчука буде адекватною і розслідування кримінальної справи про побиття Рустама Курбанова зрушиться з місця.

Але усе виявилося навпаки.

Учора, 22 березня, на адресу львівського ТОВ „Професійна Ліга” – засновника та видавця щотижневика „Суботня пошта” прийшла позовна заява про захист честі та гідності, ділової репутації та відшкодування морального (немайнового) збитку. Позивачем у позові є народний депутат України, члена Партії регіонів і парламентської фракції ПР Петро Писарчук.

Приводом для звернення до суду стала публікація в щотижневику „За фактом нападу на головний редактор „Суботньої пошти” порушена кримінальна справа” і задане питання прем'єр-міністрові України Вікторові Януковичу на його прес-конференції під час візиту у Львів 30 січня 2007 року. Саме таке питання задала заступник головного редактора „Суботньої пошти” Ірина Цицак.

Свою моральний шкоду депутат оцінив в 100 000 гривень, з яких Петро Писарчук вимагає стягнути з ТзОВ „Професійна Ліга” 90 000 гривень, а з журналістки – 10 тисяч.

Тому нам дуже хочеться дізнатись безпосередньо у Віктора Януковича, в скільки він оцінює свої особисті моральні збитки і шкоду Партії регіонів від дій такого горе-депута як Петро Писарчук? Або ж це нормальна демократична внутріпартійна практика? І чи не варто тоді, прес-службі прем'єр-міністра офіційно попередити всіх журналістів України, що за задані на прес-конференції Вікторові Федоровичу питання може піти, у найкращому разі, цивільний позов, а в гіршому – повноцінна кримінальна справа?

Обком

Обком, 23.03.2007 17:15:10

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Я, 2007-03-28 21:16:34
Справді, мабуть марно сподіватися, що люди, які спромоглися обрати Садового, зможуть за кілька років набратися розуму й обрати кращого мера. Хоча - хто його знає, може краще вже Писарчук, ніж Садовий? А в Писарчука якась дивна тяга до дірявих - то Хас, то Дроздов. Як казав Віні-Пух: "Это жжжжж - неспроста!"
Писарчук вижив з розуму, 2007-03-28 18:53:07
Саме тому він взяв керувати медіа-холдингом підараса Остапа Дроздова від якого вимагає сотворити з "України і час" нову "Аргумент - газету". А взагалі - то він намилився на мера і наш люмпен його обовязково підтримає, бо то "господар". Єб ....
Я, 2007-03-28 16:24:05
На Південному справді жодних проблем з охороною. Працює вона добре - гроші з підприємців збирає, злодіїв ловить і навіть правоохоронні органи не турбує своїми проблемами. Кого зловить - б'є самостійно, без залучення міліції.
Колька, 2007-03-28 13:17:51
От поясніть, до чого тут політика і Партія регіонів? До чого!!! Щонайменше некрасиво банальну бійку (сварку, конфлікт), в якій ти ще й сам винен, приписувати до прем’єра!!!! НАЙНИЖЧИЙ РІВЕНЬ, НАЙНИЖЧИЙ ЩАБЕЛЬ. Фу! Ганьба!
про жінок., 2007-03-27 19:29:00
при тому всі так дружньо забули ЗА ЩО Курбанов дістав в пику! то просто завал. Звичайно, тема "шерше-ля-фам" - безмежна. Але чомусь ніхто з коментаторів не подивився на питання "в корінь": як одна баба дясяток мужиків розсварила. Всі говорять винятково про політику! Це - фантастика! Невже народ, настільки хворий на політику (і який за ТАКОГО приводу говорить про політику а не про Жінок) справді може вижити?
Н.К., 2007-03-27 13:10:08
Ну при чому тут Писарчук? На "Південному" справді порядок, і охорона добре працює. А інцидент із Курбановим - це якийсь прикрий фатальний випадок. Можливо, він, як східний чоловік, теж дав волю емоціям... Такі речі треба залагоджувати "полюбовно", а не мусолити місяцями у пресі.
, 2007-03-27 11:45:58
А зовсім недавно Курбанов дружив з Писарчуком, гроші в нього заробляв, невже депутат перестав платити?
Дарт Вейдер, 2007-03-27 08:47:18
Курбанов - цап та баран в одній особі.
5, 2007-03-26 10:26:40
Курбанов мудак з яким спілкуватися практично не можливо.
Оля, 2007-03-26 09:50:39
Курбанова побив підприємець, а Писарчук -- горе-депутат!? Ще й регіони сюди приплели і прем’єра.Чистої води пі-ар, та ще й профенсійно зроблений.
Ха-ха, 2007-03-26 09:08:16
Курбанов вже, мабуть, збирає гроші для Писарчука, адже розплачуватися зі своїми ж журналістами не поспішає. А була в нього колись репутація чоловіка, який нікого не кидає. Була та загула.
Ги, 2007-03-25 21:50:24
Йоли-пали, шо за фігня, хто то писав? Якийсь корєш Курбанова на Обкомі засів? По-перше, бачив Курбанчика кілька днів тому, цілого і неущкодженого, задоволеного життям. По-друге, що за пафос: "давало надію львівським журналістам"... Я, як львівський журналіст, не хочу щоби цією професією прикривалися, коли дістали по морді від чоловіка коханки. По-третє, в жодній цивілізованій країні топ-менеджера, який є ще й власником газети, не назвуть журналістом. Це ворожий клас, з яким доводиться жити в холодному мирі. І взагалі, задовбало те, що львівські редактори і власники будь-яку хєрню використовують заради самопірау. Краще би професіоналів брали на промоцію. І ефект би був більший, і штиняло б менше...
vlad, 2007-03-24 15:28:14
Цікаво, скільки Писарчук заплатить судді за потрібне рішення?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Рудьковський здійснить робочу поїздку до Львова »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Рудьковський займеться "Львівськими авіалініями" »»  
  На Львівщині з «розбазарюванням» державного лісу боротимуться щоквартальними аукціонами »»  
  Курпіль бачить позитив у переході бютівців до проурядової коаліції »»  
  Курпіль надіється, що в чистий четвер Ющенко підпише указ про розпуск парламенту »»  
  «Львівтеплоенерго» реконструюватиме схеми теплопостачання у Шевченківському районі »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  ТИМОШЕНКО ТЕРМІНОВО ПОВЕРТАЄТЬСЯ В КИЇВ. Щоб дотиснути Ющенка? »»  
  І коаліція, і опозиція почали витягувати зброю, після якої неминуча війна »»  
  Фальшивка і плагіат від львівської газети Тимошенко »»  
  Коаліція проведе "тренінг" з переманювання депутатів »»  
  Балога вже написав Ющенку указ про розпуск парламенту? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2 »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  
  Підпільний баскетбол »»  
  Шпрехшталмейстер Садовий »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

це все замутив Олійник,бо боїться що Лепецький мінить на посаді Хилюка,який криє його бізнеси »»
Як класичному представнику сексуальної меншини, в тебе комплекс меншовартості, при одночасному бажан »»
Як класичному представнику сексуальної меншини, в тебе комплекс меншовартості, при одночасному бажан »»
Справді, мабуть марно сподіватися, що люди, які спромоглися обрати Садового, зможуть за кілька років »»
Саме тому він взяв керувати медіа-холдингом підараса Остапа Дроздова від якого вимагає сотворити з  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин