про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Неупереджений погляд на справи в Львівській Спілці художників України

Вчора, 6 березня, в конференц-залі Палацу мистецтв мали відбутися звітно-виборні збори Львівського  обласного осередку Спілки художників України. Збори відбулись: частково звітні й не-виборні.

Як відомо, для успішного проведення будь-яких засідань такого роду необхідний кворум. Там, де піднімаються майнові питання, присутність 2/3 наявних членів – це аксіома. Земельні та справи нерухомості, за досвідом, вода мутна. Саме тому, в разі появи сумніву чи невпевненості, найлогічніше спробувати ставити запитання: чому?

Чому, передбачаючи, що необхідний кворум - 274 особи, було обране приміщення, що має лише 140 посадкових місць? Хоча, не зважаючи на цю обставину, сісти змогли майже всі бажаючі — на збори з’явилось 218 членів організації (79 мистців на сьогодні перебувають за межами Львова). Не змогли бути присутніми лише декілька депутатів Львівської міської ради, яких голова Львівської обласної спілки художників України О. Микита самовільним рішенням просто не пустив. Виникає запитання: чому?

Результат же виявився майже миттєвим. Ще до закінчення зборів у Палаці, в Інтернеті з’явилась заява ображених депутатів (тут)

Можна дійсно поспівчувати О. Микиті, який змушений уже довготривалий час піклуватись не суто статутними Спілчанським справами, як того вимагає його посада, а перебуває в затяжних судових позивах — скаргах . Спілка виявилась багатою нареченою із земельним та майновим посагом у комерційно привабливих районах Львова (бічна вул. Личаківської, пл. Міцкевича, Стрийський парк, вул. Тернопільська — не повний список) та Трускавця. Від цього ласого шматка стараються увірвати собі: члени депутатського корпусу Львівської міської ради (точка зору О. Микити), сам О. Микита та НСХУ (бачення деяких членів львівського осередку  –В. Ропецького, С. Олешка, П. Старуха...)

«Опозиційною» групою було підписано ряд звернень до Президента України, прем’єр-міністра, в Міністерство культури та до інших високопосадовців з проханням допомогти розібратись в майнових неладах Львівської Спілки художників. Основна проблема — Львівська скульптурно-керамічна фабрика на вул. Мучній (бічна вул.Личаківської). 5 лютого в КМЦ „Дзига” була проведена прес-конференція (тут )

Корпоративні інтереси (в кращому розумінні цього слова) зумовили приїзд до Львова В.Зінченка (секретар Національної Спілки художників України, досвід роботи – з 1992 р.) та М.Кищука (ревізійна комісія НСХУ).

Узагальнені враження від понад 4-годиного спілкування

О. Микита говорив довго, з запалом і небайдужістю: звіт-оправдання, наступальне звинувачення на адресу „опозиції”. Згадувались прізвища депутатів: Москалюка, Ситника, Білоуса, Плахтія та „помічника голови БЮТу”. Доповів, що для захисту інтересів Спілки зареєстрував ТзОВ, особисто позичивши 165. тис. грн.

Винайняті (на безоплатних, за словами Голови, умовах) юристи розповідали про те ж. Без зайвого запалу, керуючись фактами й цифрами. Молоді та сміливі. Звинуватили депутатський корпус, колишнього голову міста (висловивши надію, що нинішній не увійде в цей список) у рейдерстві та цинізмі по відношенню до будівлі на пл. Міцкевича, 9 та скульптурно-керамічної фабрики.

"Опозиція", викликаючи обурення частини залу, безуспішно старалась перервати доповідь Голови.

В.Зінченко – говорив довго, конкретно й коректно. Заспокоїв, що в інших регіонах теж не все так добре з майном НСХУ: три роки судових позовів у Донецьку (юристи дуже дорогі), проблеми в Івано-Франківську, Косові, Чернігові. М’яко опонував голові ЛСХУ. Чітко заявив: ” ...продавати майно за борги – злочин. Не впевнений, що новостворене підприємство — життєздатне”. Витрачені кошти (165 тис. грн..) на реєстрацію нового підприємства в результаті принесли крах. Борг (півтора мільйона гривень) однак треба заплатити. Хоче вірити А. Садовому та його добрим намірам відродити колишню славу скульптурно-керамічної фабрики . Але „...момент істини настане, коли побачимо оренду”.

М. Кищук складав враження цивілізованого інквізитора радянського минулого. Два місяці перебуває у Львові. Аудит порушень в діях О. Микити не виявив. За „інакомисліє „ — порада вилучити наклепників з рядів Спілки. Сміття з хати не виносити. Все сміття – в Ревізійну комісію НСХУ.

Заслужений діяч мистецтв України В. Ропецький, єдиний на той час присутній у залі член та ідеолог "опозиції", заявив, що журналісти обов’язково напишуть про те, що депутатів на збори не пустили. І правильно зроблять.

Кулуари

Мистці хочуть просто творити й мати змогу заплатити за майстерню

У Микити неможливо отримати письмове „Рішення Правління”. Бувають факти фальсифікації. Дописує пункти, які не були проголосовані Правлінням.

Ропецький міг би стати Головою, але за ним стоять якісь депутати.

Незабаром має відбутись прес-конференція Львівської Спілки художників, на якій О. Микита подасть більш конкретні цифри та факти.

фото: "Львівська газета"

Леся Антонович, 07.03.2007 12:06:03

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Vilyamjv, 2007-08-14 11:35:01
ybr sbc 123indiagreetings attars mil Woman Rep Vidio mpgovt org mini girls bbs NOKIA 7260 игры бесплатно драйвер на rover pc g5 райвер на rover pc g5 transvestite sissy хентай видео бесплатно Нэнси ДРЮ Как пройти
AltaHits, 2007-08-05 20:33:36
Приветствую Вас! Наши услуги - Контент Добавление информации на сайт Контент это - содержание сайта, например, текстовая информация, изображения, прайс листы, информация о товарах и многое другое - это тоже контент. Контент(содержание) для сайта очень важен - ведь пользователь заходит на сайт именно из-за него(например, на сайте где одна страница с надписью - "привет", никто заходить не будет, а на сайт на котором по какой-то теме дана полная информация, народу будет ощутимо много). Как мы уже заметили контент может быть разным. Фотографии, текстовая информация, различные приложения, музыка - и это тоже контент. Правильный выбор контента может существенно приблизиться к конкурентам, а то и обогнать их. А вот более полный перечень того что мы делаем: * добавление текстовой информации * добавление картинок * добавление файлов, архивов, документов * добавление описаний товара, его цен и т.д. * добавление новостной информации сайта * добавление новых рубрик и их последующее заполнение
DrSever, 2007-08-05 20:05:18
Новый музыкальный магазин. Всё самое лучшее из Германии! Dj-оборудование, пластинки, световая техника, эффекты. Новая услуга в Украине - Запись винила в Германии! Для всех кто пишет или издаёт музыку. СЮДА т.8(039)493-02-27 прямой киевский 227-42-25
AltaHits, 2007-08-05 11:15:50
Привет дорогие друзья! У Вас есть сайт или товар который нуждается в рекламе? Мы поможем Вам! Ваша реклама будет находиться на 72000 форумах, это даст целевую аудиторию + поможет повысить позиции сайта в поисковых системах (прирост тИЦ 300-500, PR4-6(есть примеры) ну и много беков)… Цены: 50$ за регистрацию в 72000 форумах, 30$ за регистрацию в 30000 форумов, 20$ за регистрацию в 10000 форумов. Если сайт хорошего качества, возможна работа и без предоплаты! По вопросам сотрудничества пишите на board.biz@gmail.com или стучите в icq 756197
Fashionssw, 2007-08-05 00:23:04
Здравствуйте ! У Вас хороший дизайн ! но посмотрите у нас - кофты оптом летние кофточки кофточки обратите внимание женские кофточки мода женская одежда оптом блузки оптом модная женская одежда стильная одежда топики блузки оптом оптом опт дешево трикотаж оптом продам оптом женская одежда кофты оптом летние ко фточки кофточки интересно здесь женские кофточки мода модная одежда блузки оптом стильная одежда стильная одежда топики трикотаж одежда оптом трикотаж .дешево мелким оптом товары оптом одежда оптом
березень, 2007-03-09 12:43:31
Гламурні мудаки. Був час коли вони дивилися як падає ваза з полички, а тепер намагаються підтримуючи штани склеювати її уламки. Де вони були раніше? Я пересічний Львівянин і не представляю інтересів жодної сторони у цій мистецькій драмі. Хлопці! Хто хапає минуле, той летить у прірву майбутнього
Л.А., 2007-03-09 12:35:02
Тут не погоджуся. Всі претензії - до п. Микитки, який озвучив прізвище.
В.С., 2007-03-09 05:54:39
Лесю, саме час і П.Старуха викреслити. Він про це просив особисто. Каже, що даючи згоду на участь у прес-конференції в "Дзизі", тільки хотів висловити свій погляд на стан сучасної скульптури у Львові (зокрема й на ЛЕКСФ), а зовсім не виступати на боці В.Ропецького. На прес-конференції Старуха не було, тому він здивований тим, що йому приписують позицію Ропецького. Старух подав вже листа до Спілки, де виклав свою незгоду із зарахуванням його до табору Ропецького-Олешка. Значить, знову доведеться ставити три крапки...
Л.А., 2007-03-07 22:00:25
Дякую. Краще поставлю ... Що це, порівнюючи з прес-конференцією "Галицький лицар". Взагалі сіла собі поруч з організаторами. Ми, наївні рускіє бєрьозкі, вчимося.
В.С., 2007-03-07 20:18:37
Лесю, насправді Власович - це не прізвище, а по батькові.Виправте, будь ласка, на П.ЧЕРВІНЬ (так пишеться директор ТзОВ "Львівська фабрика мистецтв").

НОВИНА ГОДИНИ

  Любомир Буняк виграв апеляційний суд у справі свого поновлення на посаді міського голови Львова »»  

Чи знаєте Ви, що...

… ящик горілки вже другий день утримує в заложниках сім’ю з Левандівки »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Нардеп Давимука став членом ВО «Батьківщина»  »»  
  Холдинг «ТКС» домовився з СК «Універсальна» про надання послуг комплексного страхування  »»  
  Судове засідання у справі по замаху на Федишина перенесли через хворобу представника прокуратури  »»  
  Львівські рокери зібрали п'ять мішків іграшок для потребуючих дітей Львова на день Св. Миколая  »»  
  У Львові картину Сурикова купили за 100 гривень  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко розповів, на чому "клеяться" політичні союзи »»  
  Україна почала "піарити" свій сніг на EuroNews і NGC »»  
  Метрополітен просить не їздити в ньому без крайньої потреби »»  
  У Черновецького думають, що на них почали криваве полювання »»  
  Герман думає, що розміри "бедер" - не аргумент »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Святкові феєрверки фірми "Гелікон" »»  
  Танцювальна іконізація Юлі Тимошенко »»  
  Львівським ментам подарували нові санчата »»  
  В облраду завезли новий пісочок (ціни найнижчі в регіоні) »»  
  Прорубати Україну в Європу »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 

Роман Рак
Привіт пузатий.
 
 
Олег Немчінов
Про конституційну реформу, або нова конструкція українського ровера
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Федорчук, який другого разу не проголосував разом з Деньковичем - його родич!!! Якесь дивне несприйн »»
Газета - вісник міста тирить матеріали ВГОЛОСУ http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2007/12/12/28243/, »»
Приїхали чужі козаки подерибанили львівські простори, обікрали львівську громаду і поїхали собі. А п »»
Приїхали чужі козаки подерибанили львівські простори, обікрали львівську громаду і поїхали собі. А п »»
не треба вірити офіційній версії... того, котрого вбили, взагалі на цьому місці не мало бути. він пі »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .