про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Міська рада оголошує конкурс на аудит теплопостачальних підприємств          Зануссі прочитає у Львові лекцію про мистецтво          Мінпаливенерго вивчає ситуацію з електрозабезпеченням у Львові          «Трускавецькурорт» виділив на реконструкцію «Кристалу» 64 млн. грн.          «Львівські авіалінії» шукають захисту у Карпачової         

СТАТТІ

Суд зняв всі звинувачення із шести облгазів Західної України

Суд скасував постанову Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи щодо посадових осіб ВАТ «Волиньгаз», ВАТ «Закарпатгаз», ВАТ «Львівгаз», ВАТ «Івано-Франківськгаз», ВАТ «Чернівцігаз».

Про це повідомив у прес-релізі виконавчий директор Всеукраїнської асоціації обласних газорозподільних компаній Василь Марчук.

Постановою від 2 лютого 2007 р. Печерський суд м. Києва, розглянувши справу № 4-218/07, задовільнив скаргу зазначених підприємств із газопостачання й газифікації та їхніх захисників і визнав постанову Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи незаконною та скасував її.

Зокрема, суд, розглянувши матеріали кримінальної справи № 49-2053 і подані письмові докази до скарги, а також заслухавши пояснення захисників Поповича В.С., Гуртового В.В. і представників Генеральної прокуратури України Іванчикову Л.В., Закорецкого О.В., дійшов висновку, що подана скарга підлягає задоволенню, а постанова заступника Генпрокурора Корнякової Т.В. від 7 грудня 2006 р. про порушення кримінальної справи підлягає скасуванню.

Зокрема, постановою заступника Генпрокурора стверджувалося, що більша частина перерахованих облгазами коштів у розмірі 410 млн. грн. підрядникам ПП «Промбуддеталь», ТОВ « Сб-Індустрія» і ТОВ «Будпрофсервіс» у ході проведених фінансових операцій були переведені ТОВ «Станіславська торговельна компанія» ніби з метою їхнього заволодіння й були використані не за призначенням.

Однак, як установив суд, з матеріалів кримінальної справи й письмових доказів, поданих захисниками, встановлено протилежне. Зокрема, підрядникам, які збиралися придбати труби для газифікації в ТОВ «Станіславська торговельна компанія», були повернуті кошти в повному обсязі у зв'язку з тим, що ТОВ «СТК» не могла поставити їм труби за раніше визначеними граничними цінами у зв'язку зі зміною цінової ситуації на ринку. Таким чином, на момент порушення кримінальної справи були відсутні які-небудь дані про заволодіння ТОВ «Станіславська торговельна компанія» коштів з метою їхнього присвоєння або розтрати на інші цілі, як це зазначено в постанові прокуратури.

Суд також установив, що факт здійснення газифікації зазначених населених пунктів, повнота виконаних робіт і оплачених коштів, а також належне виконання відкритими акціонерними товариствами із газопостачання й газифікації своїх зобов'язань підтверджується довідками зустрічних перевірок (ревізій) щодо діяльності облгазів із ДК «Укртрансгаз» щодо виконання договорів-доручень, проведених Контрольно-ревізійними управліннями на місцях.

Крім того, у матеріалах судової справи перебуває також акт Головного контрольно-ревізійного управління України, щодо проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», яким установлено, що, за результатами зустрічних перевірок ВАТ із газопостачання й газифікації «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз» і «Чернівцігаз» з питань взаємодії й розрахунків із ДК «Газ України» у період з 01.01.2005 р. по 01.01.2006 р., проведених контрольно-ревізійними управліннями в областях, на момент звірки (за станом на 19.10.2006 р.) всі будівельні роботи, передбачені договорами підряду - виконані..

Юрій Трач, 23.02.2007 12:53:19

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


нік, 2007-02-26 12:52:38
Суддям мало 16000 зарплат. Їм же треба відпочивати на Канарах, та й хатинку там купити. То ж і судять так, як більше дадуть!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «антикризовики» підписали меморандум про співпрацю »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Міська рада оголошує конкурс на аудит теплопостачальних підприємств »»  
  Зануссі прочитає у Львові лекцію про мистецтво »»  
  Мінпаливенерго вивчає ситуацію з електрозабезпеченням у Львові »»  
  «Трускавецькурорт» виділив на реконструкцію «Кристалу» 64 млн. грн. »»  
  «Львівські авіалінії» шукають захисту у Карпачової »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Яким заявам міністра палива та енергетики Бойка вірити? »»  
  СБУ провела профілактичну бесіду з друзями Лужкова »»  
  "Студія 1+1" не дісталася Коломойському »»  
  "Нашій Україні" немає чого розривати з Черновецьким »»  
  БЮТ у Херсоні влаштував бійку і нарвався на "Беркут" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Юрій Бойко намагався за 1 годину звільнити всіх працівників ВАТ "Чернівцігаз" »»  
  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Олійник лизнув Януковичу по самі гланди »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Янукович в тумані »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

ну хлопці, потішили!!!!! чого ж... досить цікава мадам, за допомогою якої (вірніше її приналежності  »»
Та міняти Одноденьковича треба було ще тоді, коли він став випирати ветеранів Майдану і приймати люд »»
Черговий раз видно, чого коштують наші депутати і наш мер. Депутатам , аби погріти руки на продажу з »»
Що б не пыдписували, але у Львові їх не обирали і не оберуть! »»
якщо будуть повторні вибори до місцевих рад то і нульки і юльки посипляться, та після такої заяви і  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: