про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Ющенко відзначив двох львів'янок нагородами з нагоди жіночого свята 8 березня          Львывська НСНУ запропонувала кандидатуру Кириленка на посаду голови Ради НСНУ          Рущишин вважає роботу ЛОО НСНУ незадовільною          Олійник хоче обсадити Львівщину японською вербою          З понеділка мерія займеться львівськими ринками         

СТАТТІ

Казка про Кличка та пана Коцького

Віталій Кличко вирішив боксанути до Львова на запрошення мера Садового і прочитати дітям казку. Взявши одноденний брейк від споглядання гладіаторських боїв та загниваючого пальця блаженного Черновецького у київській міськраді, він читає казку про пана Коцького у садочку № 37.

Десант журналістів у теплому ЛАЗі від ратушних хобітів на чолі з головною Мартою, приземлився на благодатному снігу вулиці княгині Ольги. Дощу немає. І це добре. Дощ впаде у дитинство через 2 години.

Бравий тракторист, на подарунку бацьки Лукашенки, розчищає дорогу до дитсадка, тим самим доводячи до екстазу дорослих мешканців даної ділянки Львова. Вони просять журналістів частіше приїздити на цю меромзабуту вулицю. Буде менше снігу і відповідні служби, жвавіше, будуть ворушити своїми дупами.Кличка немає. Є чутки що він летить і прилетить. Чекаємо його годину. Обговорення деталей фотомистецтва і особливостей фотоапаратів та кидання сніжок у чорних котів. Пропозиція закидати Кличка сніжками за одногодинне мороження на вулиці.Відповідні служби починають матюкатись. Аматор тракторного мистецтва, у творчому екстазі, розгорнув занадто багато снігу, тому метрів за 60 до дитсадка утворилась яма, в яку можуть провалитись машини Кличка та його вартових.Нарешті. Високий Кличко у джинсах, гольфі та його бодігуарди у костюмах. Мамзелі у моднячих суконках. Представники Ратуші. Останні приготування перед прямими ефіром. Книжечка „Казки мого дитинства”. Море фотокореспондентів та телеоператорів. Фанатів боксу та фанаток міцного тіла. Якийсь пацик, з бодунячими очима, вішає свої трулі, провітритись на 5 поверсі найближчого будинку. Це життя.Діти у вікнах вітають героя. Герой вітає дітей. Щастя.

Тепла кімната садку. Коло дітей. Кличко у центрі кола. Півколо операторів та зигзаги фотокореспондентів. Журналісти відпочиваючи на лавці запасних.Знайомство. Діти щасливі. Кличко вибрав казочку про пана Коцького лише за 5 хвилин до ефіру. Своїм дітям він читає казки російською. В дитинстві любив казки і з приємністю згадує той час коли можна було скакати калюжами. Уявляєте, Кличка у 2007 році, який скаче у київських калюжах і танцює від радості шейк? Що про нього подумають славні жителі нашої столиці?Казочка про пана Коцького озвучена 4 голосами українського чемпіона. Наш важковаговик витривало тримається усю дистанцію казкового бою, деколи помиляючись у хукових наголосах та інтонаційних аперкотах. Діти уважно його слухають. Під нявкають, підрикують, або ж просто говорять у весь голос „це Кличко” – це смішно. Імпровізація, яка і не снилась Майку Тайсону з вухами Холіфілда. Це містерія.Після пана Коцького Віталій переходить на російську мову і розказує дітям Пушкіна О.С „У Лукоморья”. Розказує напам’ять. Хоча він і не знає, що таке Лукоморьє. Це одна з журналісток вирішила повимахуватись пушкінознавством. А це не личить. Це погано, доводити до ніяковіння національних героїв.За напам’ятне Лукоморьє Віталій отримує шквал внутрішніх оплесків від вихователів дитсадку та молодих журналісток. Якась тітонька врубує якусь пісеньку про Львівське телебачення і Кличко танцює разом з дітлахами якийсь модний танець. Танцюють всі.Наступного разу казки дітлахам ще одного львівського садочка буде читати дика Руслана. Сподіваюсь, що це не буде „Дика енергія” і вона не приїде у тому вампірному гримі та депутатських чобітках на космічних підборах. Почався дощ. Казка закрилась до наступного разу.Спостерігайте за змінами у нашому ефірі. Скачуйте казку, озвучену голосами Віталія Кличка і слухайте.До зустрічі в ефірі.

Превеличезна вдячність Артему Пастуху за фотки та Віталію Кличку за вчасно врятований диктофон у період дитячої навали денсової орди."Пан Коцький" у виконанні Віталія Кличка. Качати тут.

олександр ковальчук, 09.02.2007 16:51:48

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


кульма, 2007-02-19 08:43:18
правильно делает рейтинг поднимает
Микола, 2007-02-17 04:29:10
Ну нехай читає казки. А популярності йому достатньо. Зробив щось приємне для кількох десятків дітей - це чудово. А якщо КОЖЕН з популярних і улюблених героїв наших дітей прочитає українську (та не надимайтесь, і російську також) казку в ефірі - то це буде чудово. Не ТАНЦИ НА ЛЬДУ, а КАЗКИ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ.
Пінчук, 2007-02-16 11:27:43
Правильно писати і говорити не " ВІТЗИВ" , а ВІДКЛИК. Виправте , не симпатично...... А Кличко молодець , шукає дешевої популярності....
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олійника переобрали головою ЛОО НСНУ »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Ющенко відзначив двох львів'янок нагородами з нагоди жіночого свята 8 березня »»  
  Львывська НСНУ запропонувала кандидатуру Кириленка на посаду голови Ради НСНУ »»  
  Рущишин вважає роботу ЛОО НСНУ незадовільною »»  
  Олійник хоче обсадити Львівщину японською вербою »»  
  З понеділка мерія займеться львівськими ринками »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  У Севастополі російську мову проголошують офіційною? »»  
  Якщо Україна буде лагідною, російський флот піде в 2041? »»  
  Янукович роздає квартири направо й наліво »»  
  Шуфричу знадобилося ще два помічники »»  
  Тимошенко почала підготовку до референдуму »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Казка про Кличка та пана Коцького »»  
  Операція «Газифікація» »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

АДАМИК ))))))))))))))))) »»
А чи э у міськраді хоч один не корумпований депутат?Напишіть прізвище! »»
САМА ЧЕСНА ПОРА . НАША УКРАЇНА ))))) »»
Сподіваюся дожити до того, як вона буде продавати соняшниковенасіння (сємочкі по- їхньому) у Львові  »»
Від КОЛИ ЮЛЬКА СТАЛА ПЕРЕЖИВАТИ ЗА НАРОД І ТАРИФИ, ЦЕ ПІАР, ВОНА ЗЛОДІЙКА СТРАШТА,ЇЇ МІСЦЕ НА НАРАХ, »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин