про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Олійник з гордістю буде згадувати, що працював головою Львівської ОДА в епоху Івана Вакарчука          Голова правління „Львівсільмашу” Захарченко подав у відставку          Відбувся перший всеукраїнський форум депутатів Християнсько-Демократичного Союзу          Ющенко заночує у Львові, а потім полетить до Польщі          Турки хочуть ремонтувати львівські дороги         

СТАТТІ

Жахи на вулиці Тракт Глинянський Або Покарання не за горами?

Так звані „страшилки” кінця 90-их були свого часу чи не найулюбленішою темою наших мас-медіа. Історіями про напади на перехожих, жорстокі побиття чи трупи, котрі, як правило, виринали навесні з-під снігу, тоді рясніли сторінки львівських видань. Переважно такі напади пов’язували із так званими „розборками” кримінальних елементів, а трупи – із випадковими жертвами, котрим «просто не пощастило».

Можливо, десь тут є і частина правди. А інша її частина полягає у тому, що різні напади та навіть вбивства просто було зручно „списувати” на оті „кримінальні елементи”. А тому – максимум кілька днів на шпальтах газет, і про справу усі забували.

Який стосунок справи тих давно минулих днів мають до нинішньої реальності, коли на вулиці вже 2007-мий? Все дуже просто. У житті усе має властивість повторюватися. А коли зважити на факти, за історіями різних років можна розгледіти постаті тих самих, (назвемо їх офіційно-канцелярською мовою) „пов’язаних осіб”.


„За свідченнями очевидців, весною 1997 року на території львівського підприємства „Провесінь” знайшли труп молодої жінки. Але що то була за особа і яка історія пов’язана з нею – мені особисто невідомо... Я знаю іншу історію, пов’язану з працівником ВАТ „Провесінь” Євгеном Бенедерою: того ж року при виході з будинку, йому в обличчя вилили сірчану кислоту. І тільки окуляри врятували його від сліпоти. Цей випадок стався в той день, коли мали відбутись збори працівників Агрофірми «Провесінь», на яких обирали голову правління. І що за збіг!!?? Саме цей Євген Бендера був реальним конкурентом діючому на той час голові правління Івану Півню. Може, це просто збіг обставин – я не знаю. Але голову правління в той день не переобрали..” – про це розповів один із колишніх працівників „Провесні”, котрий не побажав виказувати своє ім’я, остерігаючись за власну безпеку.

Існують й документальні підтвердження фактів фізичної розправи над людьми, котра пов’язана з конфліктом при розподілі квартир на згаданій агрофірмі. Аби не бути голослівними – ми просто пропонуємо витяг із офіційної скарги пані Ірини Ляшкевич до управління СБУ у Львівській області, написаної у 2001 році (подаємо із збереженням стилістики):
„Не все так гладко і на ВАТ „Агрофіра „Провесінь”, де головою являється п. Півень І. О. Ситуація, яка склалася на згаданому підприємстві, неординарна, зокрема, з приводу розприділення житла і ряду других незаконних дій адміністрації, викликає занепокоєння іа психологічний стрес у рядуробочих. Та куди вже там пересічному громадянину, якщо на протязі з 27 липня 1997 року по 19 жовтня 1998 року за дорученням СБУ у Львівській обл. КРУ у Львівській обл. проводило перевірку фінансово-господарської діяльності ВАТ „Агрофірма „Провесінь”. В процесі перевірки було виявлено ряд зловживань посадовими особами. Відповідно до виявлених порушень КРУ у Львівській області, згідно зібраних матеріалів, що були скеровані в обласну прокуратуру Львівської обл., СБУ у Львівській обл. було порушено кримінальну справу.

Справа була порушена за ст. 86 ККУ – розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Однак, і тут не все так просто, сам процес кримінальної справи набрав затяжного процесу, але це ще не все. Справою займався старший слідчий обласної прокуратури п. Зубчинськи М,якого було відсторонено від ведення справи. Кому була передана справа для дальнішого проведення процесуальних дій – не відомо. Однак відомо слідуюче, що після передачі цієї справа настільки стала інтересною, що нею заінтересувались в Генеральній прокуратурі, і вона була направлена в Генеральну прокуратуру України. Після повернення справи з Генеральної прокуратури в Львівську обласну прокуратуру, через певний період часу справа була призупинена із-за відсутності складу злочину. Однак, коли вперше справа була направлена для розгляду і дальніших слідчих дій п. Зубчинському М., то він запевняв, що матеріалів зібрано при достатньо і через короткий час справа буде передана для розгляду в суд, адже це слідчий із евним стажем, який, напевно, не помилявся. Обласна прокуратура, призупинивши справу кримінальну за №182-0287 від 19 листопада 1998 року, справа була направлена якоби на дослідування в СБУ у Львівській обл., при цьому деяких матеріалів, які представляли цінність для ведення слідства, не стало, тобто із невідомих причин вони зникли. Але справа направлена в СБУ у Львівській обл. Для дослідування. Адже відомо простому громадянину, необізнаному в юриспруденції, що все це робиться преднамірено, цілеспрямовано, з метою закриття справи, що і було зроблено. Тим часом робочих, які не згодні із неправомірними діями голови ВАТ агрофірми „Провесінь” п. Півня І. О., зокрема з приводу неправомірного розприділення житла, яке розпридяляється з грубим порушенням чинного законодавства, яких в міру цього матеріально складного життя беруть за пазуху та ведуть на ефафот, і, якщо можна було б, то розп’яли б. Однак, тільки тих, які не згідні з його незаконними діями.

Ось така наша демократична дійсність, яка поневолі викликає зневагу до правоохоронних органів і ряду державних структур, що так на руку злочинцям”

За такого типу заяви пані Ляшкевич відразу ж буквально на власній шкірі відчула, так би мовити, вендету з боку керманича „Провесні”.

„Незабаром я була звільнена з роботи з порушенням всіх норм чинного законодавства... А 14 березня 2001 року по відношенню до мене була спланована фізична розправа” – саме такі страшні, але реальні факти наводить далі Ірина Ляшкевич у своїй заяві.

„Ідучи з роботи з міні-ринку ВАТ „Агрофірми „Провесінь” по вул. Володимира Великого у м. Львові на мене невідомим був вчинений напад. Наносячи мені тілесних ушкоджень та висловлюючись брутальною лайкою, цей невідомий кричав: „Ось тобі за Півня! І запам’ятай – це ще не кінець і ми з тобою зустрінемося!”... Побиття, напевно, продовжувалося б і невідомо чим би закінчилось, якщо б не підійшли випадкові перехожі. Злочинець втік, а я каретою швидкої була доставлена у Львівську міську клінічну лікарню, що на вул. Топольній. При медичному огляді у мене було встановлено струс головного мозку, перелом кісток носа, а також синці та крововиливи у різних частинах тіла. Про вчинений на мене злочин я скерувала заяву до Франківського райвідділу м. Львова. Однак, досі жодних дій щодо розкриття цього злочину вчинено не було. Ось така демократична дійсність..”.

Здавалося б, що мають спільного описані вищі факти із нинішніми часами – адже минуло вже понад п’ять років? Суть у тому, що до історії нинішньої дивним чином пов’язані із постаттю голови правління ВАТ „Агрофірма „Провесінь” Івана Півня.

Користуюся лише офіційними заявами потерпілих.

У вересні 2006 року в приміщенні ЗАТ „Народні реєстри” (реєстратор агрофірми „Провесінь”) довірена особа Івана Півня – пан Поліщук погрожував директору реєстратора Симону Гереті тим, що у випадку невиконання вказівок пана Півня „можливе фізичне знищення його особи”. Принаймні, про це йдеться у заяві пана Герети, що її було скеровано у Франкывський РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області (до слова, разом із аудіозаписами вищезгаданих погроз). Але, навіть зважаючи на докази, кримінальну справу досі не порушено. Що це: дивний збіг обставин чи банальне дежавю?..

Восени 2006 року до Святошинського РУГУ м. Києва звернувся також і акціонер В. П. Коренюк. з приводу погроз з боку прибічників І. Півня.

Слід зазначити що і судді, котрі розглядають справи щодо ВАТ „Агрофірма „Провесінь”, теж скаржаться на стеження за ними з боку підозрілих осіб, котрі демонстративно супроводжують їх дорогою на роботу і до дому.

Ото ж у неупередженого слідства є всі підстави для порушення кримінальних справ. І у випадку коли причетність до нападів на людей та відвертих погроз їх життю Івана Півня та його прибічників буде доведена відповідними органами – їм може „світити” до 15 років несолодкого життя у відповідному закладі. Наразі ж залишається очікувати на компетентність слідчих органів та справедливість суду. Вирок, у разі порушення справи, не забариться. А надто сьогодні, коли від Івана Півня ще й відвертаються вчорашні так звані „покровителі”.

Дмитро Білик, 07.02.2007 18:03:14

Cтатті по темі:

Брехливі жахи, або жахлива брехня?


ВАШІ ВІДЗИВИ


www, 2007-02-16 23:51:19
вельмишановне панство. Не судіть і не судимі будете. Над нами є Бог. Він все розставить на свої місця
я, 2007-02-15 20:46:16
якщо б він акції скупив - рейдерам на провесні робити би не було чого....
Іван Громік, 2007-02-15 13:28:09
Пані Марія, ви щось не те пишете. Ай да злодій. Одному квартиру дав, в іншого сина від армії відмазав. То хай б служив. Півень його що, насильно відмазував? Не хотіли вони акції віддавати, то дали б воєнкому 100 баксів і по всій параді. Не хотіла людина за квартиру акції віддавати – купила б собі сама. Мені здається, що дивіденди з тих акцій що в простого робітника були треба було б 1000 років збирати, щоб квартиру купити. Та й взагалі, якось не дуже складно виходить: навіщо Півню стільки менінгіту через кілька акцій? От тільки не треба сподоблятись Роскольнікову і казати: „Одна бабця це руб., а 10 бабусь – то вже десятка”, ні один керівник, таким займатись не буде. Йому простіше чесно викупити всі акції з ринку цінних паперів. Там біля тисячі чоловік працює. Якщо б Півень таким чином в кожного акції видурював, йому б жити не захотілось.
Марія, 2007-02-13 10:39:52
Мені особисто далеко і глибоко ті розборки Півня та Вихора чи ще там гогось. Але те, що Півень - злочинець, це правда. Він шантажував людей квартирами аби ті акції повіддавали, а моєї знайомої сина за акції від армії "відмазав"
Добряк, 2007-02-13 03:04:05
Пане майор Вихор, знаю як знати Півня. Треба щоб ви особисто, поцілували його в дупу. Впевнений, старий цього не витримає і сам піде.
1, 2007-02-12 18:53:20
Ну і заказуху Ви на сайті помістили. А стосовно п.Герети то вказівки рейдерів і Півня одночасно виконувати неможлмво. Хіба не правда СЧимоне?
майор Вихор, 2007-02-12 18:17:33
Доречі телефон 242-17-11 це мій. Хто хоче продати акції "Провесні" або помогти зняти Півня з посади - телефонуйте.
Дружина акціонера, 2007-02-12 18:15:04
Ну опускатись до особистих образ - це напевно остання зброя невдахи Півня :-) (Рейдер, 2007-02-12 17:57:29 Куплю Україну, не дорого, або бартер на три сотки на Нептуні. тел. 242-17-11. Му-му. )
Рейдер, 2007-02-12 17:57:29
Куплю Україну, не дорого, або бартер на три сотки на Нептуні. тел. 242-17-11. Му-му.
Лисиничі, 2007-02-12 17:19:08
А хто Півня захищає? Захищають агрофірму, свою роботу, свою родину. Хто може довести в суді, що його обдурили, хай купить і собі суд. Вони тепер не дорогі.
мешканець Тракту Глинянського, 2007-02-12 17:15:48
Правду казали москалі: ЧИ ТО ВІН ВКРАВ ЧИ В НЬОГО ВКРАЛИ, АЛЕ В ЗЛОЧИНІ ВМІШАНИЙ! Свідчу як було: Труп жінки був, але не в 97 р., а в 2000 р., і не на "Провесні", а між гаражами. Окуляри від кислоти не рятують, тому випадок з п.Бендерою з рахунку скидаємо. З 1997 по 1998 р. КРУ перевірку на "Провесні" справді проводило, але зловживань не виявило. (задокументований факт). Пані Ляшкевич реально була побита, але коментарів з того приводу не дає, зрештою мала струс мозку (наслідки зрозумілі). Про Поліщука і Герету не знаю, свічки не тримав. Отож, в цілому, матер"яльчик явно "Висмоктаний" ( і зовсім не з пальця). Хоча Півня також не люблю, тому що не дівка...
лисиничі, 2007-02-12 17:07:21
півень - рідкісний ахферист. не розумію, для чого його захищати? чому йому вдається суди купувати і всі мовчать? чому йому вдається людей дурити і всі мовчать? чому проти нього не порушено кримінальних справ?
акціонерка "Провесні", 2007-02-12 17:07:11
Хочу продати акції "Вихору", але місяць не можу з ними зконтактуватись: офісу не мають, телефон не відповідає, а "мобілу" мають одну на всіх (трьох). І по ньому чогось постійно відповідає якась к... і каже, що на акції не має грошей. Рейдери! захопіть мене! Готова продатись! (маю 10 соток землі)
колишній КеДеБіст, 2007-02-12 17:03:20
А ще Півень винен в замаху на Папу Римського, загибелі принцеси Діани і отруєнні Ющенка (помідорами).
свідок пікету, 2007-02-12 17:00:57
жінку на пікеті не побили, а впустили на бруківку плєшку горівки. Все відзнято на відео. Охочим продам плівку, але до чого тут Півень???
В.Роханський, 2007-02-12 16:57:42
Маніпулювати свідомістю громадян, особливо на свою користь, стає всебільш модним, а у рейдерів напоготів. Але соромно, панове, вважати всіх львів"ян лохами, котрі не в змозі відрізнити "заказуху" від правдивої інформації. Моя порада журналістам - не ставати "журналюгами" і не ставити свій підпис під сумнівним матеріалом.
Тарас Войтик, 2007-02-12 16:53:45
Щось останнім часом віртуальні автори заливають "помиями" Провесінь", причому підписи різні, а тексти ті самі... Чи то у "Вихора" бракло коштів на фахових журналістів? То продайте трохи акцій... А за такі "жахи" однозначно можна злапати судовий позов. Бо жодна з названих у статті потерпілих осіб таких свідчень віртуальному Білику не давала. Це-доведений факт. Зацікавленим можу повідомити їх координати.
Андрій Берчак, 2007-02-12 15:35:33
Півень - злий чоловік, і його справді бояться на Провесні працівники. Добре, що хоч в Інтернеті це можна написати і не боятися його помсти. Бо я, чесно кажучи, боюся за себе і свою родину (тому прізвище написав не своє - наперед вибачаюсь за випадковий збіг)
свідок, 2007-02-12 15:22:49
а ще під час пікету під судом, організованого Півнем, його хлопці побили жінку! Це межа нахабства! Сподіваюсь, це знято на відео і буде передано у відповідні органи
Вікторія, 2007-02-12 15:16:29
Люди, сьогодні Півень програв черговий суд. Чому про це ніхто не пише? Де наша чесна і незаангажована журналістика?
Акціонер, 2007-02-12 13:38:48
А акції він у мене видер за приватизацію квартири!! Схка!
Василь В., 2007-02-12 01:13:13
Був про Вголос кращої думки. Шановні, запам’ятайте, репутацію ні за які гроші не купиш, а от втратити її за гроші – це запросто.
Василь Хростин, 2007-02-12 01:04:07
Білими нитками шито. А докази де? Я тут дещо про „Провесінь” і Півня прочитав. Воно більше на правду схоже. От, для всіх бажаючих: http://www.hw.net.ua/art.php?id=30640
Ольга Швець, 2007-02-12 00:19:05
"Вихор", найміть фахового журналіста. Не можна ж так в пресі ганьбитись
Андрій Груз, 2007-02-12 00:02:24
Хлопці та дівчата, бійтеся Бога, та хіба ж можна таку непрофесійну статтю вивішувати. Ви її що бяларуською мовою писали? Одне „розприділення житла” чого варте. Коли будете гонорари за статті розприділяти зніміть кілька гривень за це неподобство. Зміст взагалі чудовий. Навіть 90-ті роки згадали. Можна було ще згадати Велику Вітчизняну війну, бої що йшли на Глинянському тракті та приписати Півню всіх загиблих у боях. А ще непогано було б колаж зробити кращий – ну наприклад стоїть півень весь в крові, в одній руці в нього сокира, в іншій бензопилка. А то намалювали якихось чоловічків. Слабо. Крові треба більше. Люди в нас жахи люблять.
vova, 2007-02-10 20:34:25
Крадуть Півень,
юля, 2007-02-09 17:22:46
чорна заказуха. На неї ніхто не звертає уваги
Бендера Є.М., 2007-02-09 17:21:44
Ніяк не пов`язую інцендент, що стався зі мною з Півнем І.О. Буду подавати в суд на автора статті і сайт за розповсюдження неперевіреної інформації
мешканець Тракту, 2007-02-08 13:51:08
історія з Бендерою, якого оьблили кислотою - це правда. Просто всі бояться Півня і мовчать
, 2007-02-07 19:45:54
заказуха поганої якості, яка появлятиметься найближчих 2 місяці
не байдужий, 2007-02-07 19:27:07
Це ще дурниці.. Є більше значно страшніших історій про того Півня. Кажуть - він колишній (чи не колишній?) КаГеБешнік. Чому про це ніхто не пише?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Керівники Львівських організацій та фракцій «Нашої України» та БЮТ підписали угоду про спільну опозиційну діяльність »»  

ЧАТ З ВЛАДИСЛАВОМ КАСЬКІВИМ

  задати запитання  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Олійник з гордістю буде згадувати, що працював головою Львівської ОДА в епоху Івана Вакарчука »»  
  Голова правління „Львівсільмашу” Захарченко подав у відставку »»  
  Відбувся перший всеукраїнський форум депутатів Християнсько-Демократичного Союзу »»  
  Ющенко заночує у Львові, а потім полетить до Польщі »»  
  Турки хочуть ремонтувати львівські дороги »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко думає, що школяр вирахує безперспективність комуністичної моделі »»  
  Україна потрапила в список країн, небезпечних для журналістів »»  
  Семенюк придумала продати "Укртелеком" частково і з елементами аукціону »»  
  Ющенко привітав Балогу і Тимошенко »»  
  Грошима "Шахтаря" буде управляти журналіст із Росії »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  
  Казка про Кличка та пана Коцького »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Кульпарків атакує... санітари завдають удару у відповідь! tak-gena.livejournal.com/6152.html »»
Привет из Одессы к нам так же попал лохотрон про 41.600 грн.Весело посмеялись всей компанией! Как б »»
І не треба боятися,нехай помаранчеві бояться. »»
2 Сракопоміч Чувак, ідеться про 2007 рік, а не про 2006. Та й що з того, що гроші закладені в бюдже »»
А сьогодні Марушкіна і Танчин у центрі міста разом із Квуртом походжали. І чого б це? »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин