про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Концерт Новоженця

Виступ Новоженця відбувався у холодному самотньому залі на 3 поверсі Винниченка 18. Традиційна сцена Львівської облради. Глядачі забили на його ритм-енд-блюз. Піпли ж хочуть „музик нових самих”.

Ритм у Новоженця один – впевнений, революційний поступ за горизонти української незалежності та демократії. Блюз також один – самотній концертний зал: З журналіста і він – фронтмен блюз-банди УРП. Енд також у нього один, як і у всіх нормальних людей.

Виступ розпочався з розігріву. Інтро в дусі віконної медитації та кавер пінкфлойдів „Time”.

Далі Новоженець забадяжив свій новий хіт „Обрана голова”. Хвилюючий текст цієї пісні розповідає про усі перипетії обрання Новоженця на посаду голови центральної ради УРП (Лук’яненка). Це була повна несподіванка для нього. Він був скромним членом партії і тут – така ситуація 4 лютого. Це незабутньо і прогресивно.

Наступним був трек „Погода”, у якому співалось про тимчасове погодження Новоженця на таку високу посаду. Бо потрібне житло у Києві. А це дорого. Але все ж, з наступного тижня він перебирається на київські схили. Звідки і буде керувати активізацією обласних партійних мереж. У „Погоді” Новоженець відійшов від класичного блюзу і національного пригноблення українців та прийшов до шугейзу. Споглядання власних мештів пришвидшило перехід до наступного треку.

„Погода” плавно перетікла у амбієнтальні „3 місяці” з елементами нойзу. Саме стільки на посаді перебуватиме Новоженець. Усе це є наслідком абсолютної демократії у партії Лук’яненка. Голови там немає і не буде, бо то українська ментальність.

Наступний трек був адресований славній службі безпеки. Трек „Спектральна безпека” озвучив тяжкі та безпросвітні будні служби безпеки УРП у люстраційній боротьбі з залишками матвіївщини поміж скромних членів старої, але оновленої як Фенікс партії. УРП повернули юридичний статус і тепер, це стара партія з новою назвою та символікою.

Тему символіки було повністю та емоційно розкрито у треку „Ластівки в піке”. Як встигли помітити усі присутні, музою даного треку був альбом емо-рокерів Yellowcard „Ocean Avenue”. Цей трек – це онтологія відродження республіканізму та антологія наїздів на Анатолія Матвієнка з його „Собором”. Це зміна символіки. Бо Матвієнко запатентував усіх ластівок на Вкраїні. Замість миролюбної ластівки, відтепер, на стягах УРП (Лук'яненка) буде гордо ширяти войовничий сокіл.

Зрозуміло, що трек про дату реєстрації партії 21 грудня 2006 року та про 139 номер УРП (Лук’яненка) у всеукраїнському списку партій було оформлено у найкращих традиціях мат-року. Хоча зараз, соколята і на 139 місці, але вони прагнуть світла і сонця. Тому, незабаром, вони будуть перші і найкращі. У треку навіялись думки про демократичні цінності та засади республіканства.

Хеппіенднути Новоженець захотів вмазаним панком та етно-фанком. Він справно проїхався у треку „Танкове полювання на кабана” по політичному рейдеру Анатолію Матвієнку, який викрав печатку та прапори колишнього УРП-Собор і затягав їх (лук’янівців) судами, створив клоновану УРП та плакався на похоронах Кушнарьова.

Це була помилка 2002 року – шлюб з „Собором”. Але ж в „Соборі” тоді були бабки! Лук’янівці не люблять Матвієнка. Уерпісти хотіли Юлю, а соборівці не хотіли. Уерпісти – націоналісти, собористи – лібералісти.

На біс Новоженець виконав трек „Навіжений спокій” у якому в найкращих традиціях канадійських пост-рокерів A Silver Mt. Zion, він інструментально передав усю егоцентричну спокійність і медитативність у своєму середовищі, та повну апокаліптичну відв’язаність та конфліктність у стані ворогів.

Дайош культуру в маси! До нових зустрічей в ефірі.

Зіпований трек-лист концерту Ростислава Новоженця читайте тут: 

ВІДОЗВА

Шановні українські республіканці та симпатики спільної української справи!

З радістю сповіщаємо Вам про відродження першої у новітній незалежній державі антикомуністичної Української Республіканської партії. Ластівка української демократії знову затріпотіла крильми і готова до стрімкого лету. Спадкоємці славних українських гельсінських групи та спілки, збагачені тридцятирічним досвідом політичної діяльності, вкотре готові до рішучої боротьби за право українців жити і бути господарями у власному домі.

Позаду невдачі і розчарування, попереду нові успіхи і перемоги. Та поступ вперед неможливий без критичної оцінки минулих помилок.

Так, чотирирічний шлюб УРП з УНП „Собор" виявився невдалим, а добровільна передача керівництва об'єднаною УРП „Собор" п. Матвієнку А. фатальним кроком. Благородна мета про об'єднання двох національно-демократичних партій ледь не поховала колись одну з найактивніших і найпатріотичніших партій УРП. А.Матвієнко, як колишній перший секретар ЦК ЛКСМУ і керівник провладної кучмівської НДП, вважає, що успішно виконав свою місію з нищення українського республіканізму.

Принісши в партію чужі українським патріотам космополітичні ідеї про громадянське суспільство без національного пріоритету, про націю, як спільність „радянський народ", про перевагу особистої вигоди над державним інтересом А.Матвієнко звів УРП„Собор" на маргінеси української політики. Та водночас заплямував себе ганьбою згадати хоча б ламання комедії з виходом з УРП "Собор" на знак протесту проти провалу кандидатури затятого кучміста, не українця Ю.Єханурова на посаду Прем'єр-міністра України або, що вкрай обурливо, оплакування Матвієнком та участь його в похоронах запеклого ворога України, одного з творців ПіСУаРу Є.Кушнарьова.

Сьогодні перед молодою українською державою стоять нові виклики. Після зради Майдану, ідеалів Помаранчевої революції і передачі реальної влади в руки бандитів з кучмівської зграї, на потребу дня знову гостро виступає існування в Україні високоморальних, дієвих і радикальних партій по захисту українських національних інтересів.

Такою постає оновлена, відроджена, як фенікс із попелу, Українська Республіканська Партія під проводом, як і 17 років тому, легендарного Левка Лук'яненка.

Українські республіканці, колишні члени УГГ УГС, симпатики спільної української справи гуртуймось у лави Української Республіканської Партії Лук'яненка!

Лише власним прикладом і безкомпромісною рішучою боротьбою за кращу долю українців у власній державі, на споконвічній рідній землі, можна розвіяти зневіру і сум та вибороти справжню українську державу.

Згадаймо дух волі! Україна кличе нас!

Центральна Рада УРП Лук'яненка
віконне інтро пінкфлойдівський кавер на хвилях Амура розігрів
       
сценальний прапор боса-нова настільна перкусія психоделія
       
 
емо-кор нескорений панк ууупс від Брітні  
олександр ковальчук, 07.02.2007 16:26:25

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


klkk, 2007-02-08 14:52:28
такого дебіла, як Навіженець, подалі з Галичини
Новоженець форевер!, 2007-02-07 19:09:15
Дайош Київ, Ріо-де-Жанейро, Бангкок, Нью-Йорк! Але зі Львова, зі Львова, зі Львова... Подалі, подалі, подалі... І дорогу назад забудь, забудь, забудь...
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко придумав, як об'єднати кольори »»  
  В Україні вдвічі побільшало мільярдерів »»  
  Тарифна війна в Івано-Франківську триває і досі »»  
  Партійна штовханина біля пам'ятника »»  
  Сьогодні також минає 6 років акції "Україна без Кучми" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Гламурні мудаки. Був час коли вони дивилися як падає ваза з полички, а тепер намагаються підтримуючи »»
Тут не погоджуся. Всі претензії - до п. Микитки, який озвучив прізвище.  »»
До чого тут "януковщина", взагалі незрозуміло »»
Мене вже задовбали наїзди на Ковальчука. Бо це наїзди, а не критика. Мені не всі тексти подобаються, »»
Лесю, саме час і П.Старуха викреслити. Він про це просив особисто. Каже, що даючи згоду на участь у  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин