про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу»          Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина»          Бойко приїде до Львова          Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити          Садового покажуть на «ICTV»         

СТАТТІ

Олійник лизнув Януковичу по самі гланди

Як писав видатний письменник сучасності Нардеп Яворівський, «Що ж ми за народ такий?». Ну таки справді – що ж ми за народ?! Взяти хоча б Олійника, губернатора Львівщини. Ще вчора стрімголов пірнав в ополонку і проклинав «донецьких бандюків», а сьогодні, позичивши в Сірка очі, заявляє, що візит Януковича на Львівщину «дасть новий імпульс для розвитку області».

Де в людини гордість? Де якесь елементарне почуття власної гідності? Хто його примушує так принижуватися? Йому що – куска хліба не вистачає? Чому ж він плює в очі тим людям, які ще два роки тому, повіривши йому, вийшли на Майдан?

Ще не так давно Олійник розповідав про тіньові схеми донецьких під час відшкодування податку на додану вартість. На сайті Львівської облдержадміністрації можемо прочитати: «Сьогодні склалася складна ситуація з відшкодуванням ПДВ. Мені здавалося, що питання відшкодування ПДВ за відкати за хабарі або заборгованість по ПДВ відійшли назавжди у минуле. Це був один з ключових моментів під час перемоги демокрітії під час Помаранчевої революції коли бізнес сказав далі так жити не можна.

Півтара роки було все нормально, але в серпні-вересні ми відчули колосальні відставання та індивідуальний підхід по відшкодуванні ПДВ...

Сьогодні Львівська область має в десять разів менше відшкодування ПДВ, ніж, наприклад Донецька область. Донецька область має відшкодування ПДВ 350% від заборгованості, а Львівська область має не більше 40%. Але Львівська область має виконання бюджету на 120%, а Донецька область має виконання бюджету по надходженнях на 52%
».

Дані заяви Олійника цілком збігалися з позицією Президента, який 15 вересня 2006 року доручив Генеральній прокуратурі впродовж перевірити ситуаціюіз відшкодуванням ПДВ експортерам, позаяк, згідно з інформацією Віктора Ющенка, загальний план з компенсації ПДВ було виконано на 76%, тоді як у Криму та Луганській області він був перевиконаний на 30%, а у Донецькій області 121%.

Віктор Янукович тоді заявив, що згоден із президентом у тому, що у галузі відшкодування ПДВ «треба навести порядок», але не згоден із тим, що відшкодування ПДВ має якісь регіональні особливості.

Проте вже сьогодні, 30 січня 2007 року, на нараді із Прем’єр-міністром Віктором Януковичем голова ЛОДА Петро Олійник заявляє щось цілковито протилежне: «У 2005 році сума відшкодування ПДВ становила 1,5 млрд грн. У 2006 році ця сума зменшилась на 1,1 млрд грн, тобто у 2006 році було відшкодовано лише 0,4 млрд грн. Це сталось завдяки детінізації політики та економіки в області. А тепер ці тіньові політики оголосили мені інформаційну війну через те, що їм довелось втратити понад 1 млрд грн».

Себто Олійник разом з Януковичем не відшкодовують ПДВ «тіньовим політикам» з Львівщини.

Нещодавно один із цих, на думку Олійника, «тіньових політиків» побував на «Вголосі».

Директор ВАТ «Тротолла» Ярослав Рущишин (до речі, однопартієць обласного начальника НСНУ Петра Олійника) розповів, що заборгованість його фірмі з ПДВ збільшилась удвічі і становить 1,5 млн. грн. «Платити заробітну плату працівникам немає чим. На зарплату витрачаю кредитні кошти. Поки що заборгованість працівникам нам вдалося погасити, але як буде надалі — невідомо». Це слова Ярослава Рущишина. Під ними могли би підписатися також сотні і сотні бізнесменів, які стояли з Олійником пліч-о-пліч на Майдані. Тоді вони вважали Олійника своїм соратником. Сьогодні Олійник називає їх «тіньовими політиками, які оголосили йому інформаційну війну». І все для того, щоб сподобатися Януковичу.


Джа, 30.01.2007 16:32:14

Cтатті по темі:

Губернатор Львівщини гарантує, що яєць не буде, або що побачимо в ополонці?

Чи виголосить Львівська облрада недовіру голові ОДА Петрові Олійнику?

Львівський губернатор вважає святкування Дня шахтаря у Львові кроком до створення "новітньої політичної нації"

Олійник закохався у Януковича


ВАШІ ВІДЗИВИ


Я, 2007-02-23 17:50:34
у БЮТ ніколи не платили за участь в акціях (ну хіба індивідуально на виборах). Ник, Вас обдурили колеги або ви брешете.
Нестакан, 2007-02-11 04:52:46
А я все чекаю і чекаю коли ж це ВГОЛОС надрукує повний список сраної, так званої львівської інтелегенції, що так радісно зустріла Януковича. Цих потвор треба знати. Я щойно приїхав з півдня України так там всі були шоковані, і називали Львів холуйським містом. Неприємно.
Щур, 2007-01-31 13:20:36
Не требе яником народ лякати. Шахтьор так докерувався, що після нього і потоп не страшний.
Єгор, 2007-01-31 10:59:07
Тарас Чорновіл буде Львівським губернатором. Йому ще трохи треба пообсирати помаранчевих і Яник вламає Ющенка на це діло. А курва Ганя Герман першим заступником. Тоді Львів перейменують на Донбасівськ. А Олійник шахтьор - погодиться, як він буде проти своїх виступати - негоже.
Іван, 2007-01-31 10:31:23
Олійник молодець, міцно тримається за крісло. Завдяки цьому ми убезпечені, що на Львівщину пришлють якогось космополіта і вірного слугу донецьких
ник, 2007-01-30 21:39:27
Ми мерзли півдня з плакатами біля адміністрації, а Денькович всі гроші привласнив і нікому так і не заплатили обіцяного. То хто бреше - Оліфйник чиДенькович?
Джа ти дура або дурак!, 2007-01-30 18:54:57
Ну послав би Олійник Яника на три букви, зігнорував би його приїзд і що далі? Своєю єдиною звивиною від падіння в дитинстві не пробував(вала) поворушити? Завтра його б копнули в сраку. Особисто тобі від цього було б краще? До речі, а чому ти, така правильна, не кинула в Яника чимось? П.здіти завжди легко, а ти сама відважся на мужній вчинок.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Депутати Львівської міськради не підтримали пропозицій Тимошенко щодо зниження тарифів на тепло »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу» »»  
  Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина» »»  
  Бойко приїде до Львова »»  
  Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити »»  
  Садового покажуть на «ICTV» »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Арештанти різали собі руки і домоглися мети »»  
  Чорновіл думає, що Цушко "мочив" Луценка за марш »»  
  За відстороненого журналіста чиновників лякають "політичною смертю" »»  
  Орли Цушка почали репетирувати розгін масових акцій »»  
  Тимошенко розблокувала рубильник. Всередині знайшли... »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Кушнарьова вбили бандерівці »»  
  Юрій Бойко намагався за 1 годину звільнити всіх працівників ВАТ "Чернівцігаз" »»  
  Олійник лизнув Януковичу по самі гланди »»  
  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Олег молодець! »»
Я її поколювала на доріжці не раз. Кожен укол коштує грошей, поколоти титулованого суперника коштує  »»
Гімнастка вона, гімнастка, художня! »»
Здається вона шпажистка. »»
Балючка, поміж іншим, непогана фехтувальниця М/С. І декому може вставити рапіру в одне місце, одним  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: