про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

секретна зброя Януковича

зашифрований завод ЛОРТА. вагони ментів на дорогах. ніхто з них не знає, куди їде Янукович. всі в ауті. журналісти розповідають історію про 2 пациків у дорогезних костюмах, які махали лопатами на маршруті руху кортежу.

шмон. журналістів і телеоператорів перевіряють на наявність невідомих вибухових речовин. перевіряють навіть штативи. перевіряють ліхтариком. просять зробити контрольний постріл знимок з фотіка. вакуум у кишенях – життєва необхідність.

завод ЛОРТА. море майже сучасної електроніки. загубленість у часі. щось схоже на покинутий людьми Славутич. новорічні гірлянди. запахи армії. стенди. балтун находка для шпіона.

бункер. зв’язку немає. дубак. ліворуч можна дивитись. і прямо можна дивитись. праворуч дивитись заборонено. там лежить макет якоїсь ракети на вертушку і купу допотопної техніки невідомого призначення.

це смішно. напевне, на заводі немає актового залу, де можна було б провести пресуху. для слова проффесора виділили п’ятачок 3х3 метра. десяток телекамер. якась тьотя з радіо прийшла з античним диктофоном. заради неї, під головний стіл поставили ще один стіл. для її допотопного диктофона, який займає ледве, не половину того журнального столику. керівництво львівського радіо, куди Ви дивитесь?

купа віпнутих гостей. Чорновіл та Лавринович. вони затюкані грузящою атмосферою заводу. Горинь посміхається і згадує „Вголос”. вітається. Олійника ще таким я не бачив. усі сили фізичні і духовні його субстанції зібрані в одному місці. в губах.

він мовчить як риба. його ніби хтось його стукнув за кутка мішком. він в прострації. ходить як у скафандрі. герой помаранчевої революції бігає за Яником як цуцик. це карма.

Янукович нічого конкретного не говорить. традиційні 2 запитання. 1-ше мав поставити Інтер, але їх випередив якийсь чудачок з прес-служби прем’єра. тіпа, крутий пацан.

2-ге питання про подарунки для Львова відморожений Янукович промугикав собі під ніс. так, він голосно говорить, але то якісь загальні речі ні про що. л’є водичку. вартові часу Януковича говорять про можливість ще більшої к-ті запитань на пресусі. пізніше. хто їм вірить?

кінець. Янукович оглядає секретну продукцію заводу. з ним поперся у заборонену зону і оператор з його ж прес-служби. йому можна.

все. тре їхати в Потоцьких. про маразми, тіпа, галицької інтелігенції читайте пізніше.

Чорновіл не хоче говорить в камеру про яйця. і дуже дивується, як у такому європейському місті, як Львів думають про всіляку фігою, як франківське яйце. фі. це не культурно.

далі буде

та, до останнього моменту нічого не було відомо про маршрут Яника. на ЛОРТІ були лише ті, кому варто було там бути. добре, що люди винайшли телефон. хоча, до якого останнього моменту? самі ж взнавали про маршрут у Ганни Герман. вона дуже дивувалась, що ЛОДА ніфіга не повідомила про місця перебування прем’єра.

за це, а також за те, що журналістів Прес-Тайму, дивним чином, не виявилось у списках пропускних до палацу Потоцьких, хоча ми разом акредитувались, сміливо можна подякувати славну прес-службу ЛОДА. я так бачу, що Вас доки не пошлеш, як ментів коло Потоцьких, так ви нічого не зробите. ще раз подякуємо прес-службі ЛОДА за класне западло. матюки будуть пізніше.


олександр ковальчук, 30.01.2007 14:53:17

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Бур, 2007-01-31 20:14:18
Вибачте, але на цих фотках Яник чогось нагадує мені Хусейна 30.12.
Єгор, 2007-01-31 10:17:10
Стас - герой з тертої бульби, помаранчеві морди, встидав би сі. Най Яник дякує, шо його не закидали яйцями і не накопали в сраку зі Львова.
Стас, 2007-01-31 07:36:23
Шкода, що Яник мало буває у Львові, не вистарчає часу напуцувати ті гнилі помаранчеві морди.
Фізкульт привіт, 2007-01-31 01:42:08
Ай-ай, бідний Тарасик, всі з його гонять, а він завжди казав те, що думає, ТІЛЬКИ ОТ ДУМАЄ ВІН КОЖЕН РАЗ ПО ІНШОМУ! Куди вітер дме, туди його думки і повіваються. Головне вловити струю. Ким би він був у помаранчів? Ще однім балаболом, таким самим як і решта, а з білоголубістами, то "реальний пацан" ТОМУ ЩО (с) створює разом з "реальною чувіхою" Герман видимість представнитсва українців серед регіаналів. Блін, вже і ті помаранчіві, і ті біло-галубі в печінках сидять зі своїми "думками".
влад єгору, 2007-01-30 21:42:07
Перед тим, як ганити Тараса, який завжди казав те, що думає, подивись на своїх однопартійців, які кажуть лише те, що подобається їхнім чільникам!
Єгор, 2007-01-30 17:25:52
Донецький пацючок Тарасик скоро стане таким мордатим за продажні гроші як шеф Янукович. Але Тарас Чорновіл начебто ще не сидів - а вже хоче бути злодієм в законі. От мерзотник, аж світиться скотина.
Для Ковальчука, 2007-01-30 15:55:16
Для чого Вас туди пущати - все одно тільки повітря попсуєте, а матюкаєтесь ви постійно. Це ваш індивідуальний менталітет
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Леонід Кравчук зізнався, що він багатий »»  
  Ющенко провів свято в Брюсселі »»  
  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Лесю, саме час і П.Старуха викреслити. Він про це просив особисто. Каже, що даючи згоду на участь у  »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
Ало, хто і де буде горіти не Вам або мені вирішувати! Виймітьсвої крила з мурмеляди пафосу і лукав »»
Породжений дияволом, освячений і оплачений ФСБ буде горіти в пеклі за земні гріхи, за бруд вилитий н »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин