про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Рагулізм львівського футболу галактичного масштабу, або продовження теми про культ особи

«Двадцатий вєк фокс» прєдставляєт – новий блакбастер „Антоновіч і єво каманда”. Арігінальная вєрсія „Команда, бєз каторай нам нє жить”. Під приглушливі барабанні бої на полі з’являється ВІН, в променях слави, на легенькій хмаринці.

До повного щастя бракувало пишних вусів, грузинського акценту, звання генєралісімуса чи бодай світлового меча.

Режисери про це, мабуть, теж зметикували і у сю ж мить засвітили софіти. Пам-па-ра-рам! Кабаре „Галактика” запалала, як на прем’єрі останніх „Звйоздних войн”. „Оскари, оскари”, – притишені слова номінантів, - „хочу оскара!” З темряви залу сотні відкритих гладких очей витріщалися у лівий куточок залу – там на столі височіли оскари для маленьких і великих, для відомих і не дуже, для заслужених і всіх інших.

Пам-па-ра-рам! Сьогодні Григорій Рахм... Михайлович постаралися! Гляньте на столи – вони тріщать від хавки. Їжте, щоб вам так за вухами тріщало. Подивіться, яке бухло, а які офіціантки... Сьогодні ми п’ємо, гуляємо, а далі робимо, що бісу в ребрі заманеться.

Пам-па-ра-рам! Вийшли дітки. Вроді підростаюче покоління львівського футболу. Почали підкидувати федераційні м’ячики. Куме, диви, диви, ото бідося, ото бідося, два рази на нозі не можуть набити... Салют, феєрверки, бенгальські вогні – наша федерація не така вже й бідна. Наскладала лаве на ЧП, можна відірватися по повній.

Пам-па-ра-рам! Ми сі дуже вибачеємо, свято сі трохи затянуло, наша апаратура, шляк би ї трафив, той во во. Ну, всьо нормально? Нормально!, – пузатий дядько гигочучи налив собі в гранчак водяри, - можете ше не починати, не дойшов до кандіцій, ги-ги.

Пам-па-ра-рам! Присвячуємо сей вечір єдиному і неповторному, вічному і незабуваємому, просто красівому мужчіні... УРА!!! Зал приглушили ляскання жирних долонь. Куме, треба хлопати, бо ж приза не дадуть. Шо жінці дома скажу? Напивсі до поросячого візгу, як завше, запиляє... А так хоч оскара покажу. Може змилостивиться і бутль самогону дістане. А мо’ й поросє заріже, ги-ги.

Пам-па-ра-рам! А зараз показ спортивних мод! Одна за одною почали виходити дівчатка в спідничках, топіках, штанятках... Куме, файна дівка, ги-ги, подиви он на ту во-во, курча, але ж файна дівка! Йолопе, та то хлоп вийшов, яка дівка?

Пам-па-ра-рам! Нагороджуємо самих найкращих футбольних людей. Куме, хто то, хто той вуйко? Відки я знаю? Зажди, ше наша черга не дойшла. Ми не в тій мінімації.. ги.. нумінації. То коли нам вже дадуть? Маю в кабінєті одне пусте місце, поставлю той кубок і буду сі милував ним, як отою дівкою. Але ж файна дівка була...

Пам-па-ра-рам! А тепер наша нова номінація! Оплески, оплески! Кубки переможцям вручає ВІН, єдиний і неповторний, ТОЙ, який зробив для нас це дійство... Ляскання жирних долонею гармонійно чергувалися з витиранням серветкою замадзьганого від сільодки рота.

Ба, знайомі усі лиця! Це ж „зелено-білий” бронєвічок з вічними революціонерами! Вони теж давляться, але на відміну від інших супер-пупер лауреятів не обільною жратвою, а со смєха. Як соратники самого Почесного, вони на такі дефіляди їздять ситими – себе показати, з решти поржати.

Пам-па-ра-рам! А зараз найбіліший, найсмачніший і найжирніший делікатез вечора: Заслужений журналіст України... ХЛОП-ХЛОП-ХЛОП... Дякую, дякую, ясновельможне паньство. Ви всі з нетерпінням чекаєте на мою палку промову. Мушу вам скоритися і зачитати дещицю своєї творчості зі своєї чудовенької збірочки. Гроші летять як час. Коти не їдять паперово-горохову ковбасу. Хтось присідає за вітром... Куме, шо то він чеше? Які коти, який вітер? Перепутав шось чи шо?

Пам-па-ра-рам! Дорогесенькі представники наших славних регіонів Львівщини! Запрошуємо вас отримати призи. З залу попленталися дядьки за омріяним кубком. Куме, га, куме, а де вуйки з Дрогобича, Рави-Руської, Стрия, Золочева і Комарно? Але ви, куме, бовдуре, хіба забули, шо сдох там вже той футбол?!

Пам-па-ра-рам! А зараз наш апофігей! Який же футбол без суддів? Мени ін блек - ваша черга. Зал потонув в оплесках. Куме, а чо вони хлопають? На стадіоні ж кричать, що суддя - пі...с! Куме, шо ти мелеш? Та подиви на їхні фамілії, а тепер подиви на фамілії тих, хто то всьо організував! Куме, та шо ти, напевно вони однофамільці!

Пам-па-ра-рам! А зараз нові номінації! Виходьте, панове, виходьте, не стісняйтеся. Подарків на всіх хватить. А за наші подарки, кому нада сказать „СПАСІБО”? Правильно! Ото давайте йому і скажемо: „СПАСІБО!” – заревів зал. Молодці. За то, шо ви були чемні ше один подарок – такий от симпатючнінький тортик. До зали вкотили футбольне поле. Куме, чур моя серединка. Там напевно вишенька є.

Пам-па-ра-рам! Ну, всьо, свято сі скінчило. Вам сподобалось? „ТАК!” – заревів зал, грізно помахуючи кубками. А тепер заспіваємо ЙОМУ многая і благая літа. „МНОГАЯ ЛІТА, МНОГАЯ ЛІТА, МНОГАЯ”...

На цій мажорній ноті закінчувалася гала-вистава „Лауреати футбольної Львівщини 2006”, що її організувала Федерація футболу Львівської області. Нові оскари вручатимуть „кращим з кращих” рівно за рік. Приходьте, поржемо разом.


Семен Кумський, 17.01.2007 13:40:58

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Єлень, 2007-01-17 18:33:23
а шо там з "Україною"? знову депутати Карпати кинули?
Зумба-Зумба, 2007-01-17 15:58:55
копуни срані з тим Грисьом. пір під час чуми влаштовують, коли футбол геть загнувся в області
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  
  Ющенко здійснив європейський прорив »»  
  Україна потребує нових змін до Конституції - Богатирьова »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
Ало, хто і де буде горіти не Вам або мені вирішувати! Виймітьсвої крила з мурмеляди пафосу і лукав »»
Породжений дияволом, освячений і оплачений ФСБ буде горіти в пеклі за земні гріхи, за бруд вилитий н »»
Срав я на забавки. А читати цікаво. »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин