про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Львів - кримінальна столиця України. Частини 1-3

Влада у МВС змінилася, але українська міліція як і раніше перебуває в руках криміналитету, діючи за гранню закону й людських норм моралі. Як так вийшло, що благополучна Галичина стала Клондайком для організованої злочинності всієї України й хто прикривав у Львові голосні злочини братви протягом останніх двох років?

From-UA починає цикл журналістських розслідувань, присвячених роботі правоохоронних органів у Львівській області після Помаранчевої революції - матеріали, які надіслали нам наші читачі, допоможуть зрозуміти масштаби корупції й правового свавілля, що охопило Галичину.

Факти, підґрунтя тих або інших подій, матеріали та інсайдерська інформація з різних джерел МВС дозволять нам крок за кроком дізнаватися, як тісно міліція зливалася з «братвою» в одні рядів. І дати оцінку, чи мають право ті, хто носять сьогодні міліцейську форму у Львівській області, займати будь-які посади в правоохоронній системі чи вони повинні відповідати за свої дії за всією строгістю українського законодавства?

Публікуючи ці матеріали, ми сподіваємося, що вони привернуть увагу центрального апарата МВС на ситуацію у Львові й змусять нове керівництво української міліції якнайшвидше розібратися з тим свавіллям, що залишив у спадщину після себе Юрій Луценко.

Сьогодні Львів можна назвати кримінальною столицею України - криміналітет у цьому місті настільки розперезався, що навіть замовлені вбивства відбуваються вдень. Інформація про вбивства й вимагання на адресу дрібного й середнього бізнесу не просочується в центральну пресу, а даремно - на сьогодні вона стала щоденною й звичною для кожного жителя Галичини. Львів'яни знають: у місті йде війна криміналу.

Що стосується резонансних убивств, то тільки за останні півтора року у Львові спочатку розстріляли екс-губернатора й одного із най впливовіших політиків регіону Степана Сенчука; після цього бандитами був спалений у власному автомобілі начальник управління транспорту Львівської міської ради Ярослав Вовчак; наступною жертвою мав стати депутат міськради й власник ринку «Шувар» Роман Федишин, але він, на щастя, відбувся переляком. Апофеозом кримінальних розбирань стало вбивство директора фірми «Галімпекс» Богдана Дацка. І це тільки найяскравіші приклади, про які розповідали центральні ЗМІ.

Хто повинен відповідати за те, що відбувається у Львові? Генерал Віталій Максимов - запам'ятайте це ім'я. Поки ж - його короткий «діловий» портрет.

Чернівчанин Віталій Максимов, очоливши міліцію Львівської області, замінив більшу частину керівників міліції «варягами» - вихідцями з інших областей. Крім чисто психологічного дискомфорту для львівської міліції, це створило проблему ефективності її роботи. Для більшості «варягів» Львівщина - тимчасове місце роботи, звідси й відповідне ставлення до своїх обов'язків і, головне, підлеглих.

Треба відзначити, що начальникові обласної міліції здалося мало й тих людей з інших регіонів, яких він привіз із собою. Максимов договорився до того, що заміна ним більш як 60% керівного складу обласної міліції – це надто мало, щоб поліпшити її роботу. Заявляв у ЗМІ, що якби керівний склад замінити на 100%, тобто витиснути всіх «місцевих», то справи пішли б краще. Таке ставлення тільки ображає ветеранів львівської міліції...


Більше двох тижнів головний міліціонер Львівської області Віталій Максимов перебував на лікарняному. Цікаво, що за день до того, як він занедужав, у Львові розгорівся великий скандал. Його суть полягала в тому, що Львівщині не потрібний такий керівник правоохоронної системи, як Віталій Максимов. Об'єдналися депутати облради, заговорила громадськість, та й п'ять замовних убивств, які трапилися останнім часом у Львові, - все це зовсім не тішило народ.

Максимов чесно бив себе в груди й казав, що він - «солдат Президента» і тільки виконує свою роботу. Також він зрізася з мером Львова, оголосивши на прес-конференції, що під час святкування 750-річчя Львова були недоцільно використані гроші - ні багато ні мало, якихось півмілйьйона гривень. Скандал досяг свого апогею, коли «орли» Максимова порушували кримінальну справу, а прокуратура закривала її. І так кілька разів. Як у тім анекдоті: «Підсудний, так чому ви вбили свого друга?» - «Він схопив ніж і впав на нього. І так 15 разів...» Щось на зразок цього діялося у Львові ще півмісяця тому. Максимов порушував справу, щоб приборкати молодого мера Андрія Садового (як не дивно, «помаранчевого» однопартійця губернатора Петра Олійника), а прокуратура цю справу знову «палила», говорячи, що міліція перевищує свої повноваження.

Не витримавши, Максимов скликав прес-конференцію й пішов на лікарняний. На прес-конференції він заявив, що міська мерія «тисне» на нього й він не може в таких умовах нормально працювати. Крім того, не вибираючи слів, зробив іншу заяву: на його місце вже є претенденти, а тому у Львові робиться все для того, щоб ці претенденти зайняли посаду головного міліціонера. Ну й що з того, що цей пост зайнятий ним же - Віталієм Максимовим. «І носять вони (претенденти) валізи грошей...» - кому, щоправда, не важливо, але головне - крісло хочуть купити. У кулуарах заговорили злісно: як це просто взяти й купити собі місце, хоча навряд чи без цього, але все-таки... не на прес-конференції. Після подібних заяв Максимов... занедужав, напевно, зрозумів, що занадто багато сказав.

Тим часом, відповідно до Указу Президента України, 4 грудня Максимову дають чергове звання. Одні казали, що це лише подяка до Дня міліції й не більше. Адже ще одну зірочку доліпити на погонах міг допомогти тільки друг Максимова - тодішній міністр внутрішніх справ (без профільної освіти, зате злісний борець проти криміналу в тім же Львові ще до помаранчевої революції) Юрій Луценко.

Світлі уми почали пригадувати: звання генерал-лейтенанта за часів незалежності України отримав тільки один начальник УМВД у Львівській області - Іван Мотринець, і то заслужено. Напевно, саме тому львівська газета «Високий Замок» поцікавилася в нього, за що могли дати генерал-лейтенанта Максимову. Мотринець залишився бездоганно коректним, але відзначив, що «генеральські звання начальникам обласних управлінь міліції раніше (не знаю, як зараз) привласнювали тільки за погодженням із головами обласних рад і губернаторами. Позачергово присвоювали такі високі звання, як правило, за розкриття резонансних злочинів. Пригадую, керівникові волинської міліції Анатолію Французові привласнили звання генерал-лейтенанта після затримки злочинців, які пограбували банк у Німеччині, проїхали із заручницею через Польщу й польсько-український кордон і здалися правоохоронцям на Волині».

Ага, «за погодженням із главами обласних рад і губернаторами». Як не дивно, і перший, і другий у Львівській області - представники «Нашої України». Мирослав Сеник, що сьогодні не дуже бажає втручатися в якісь політичні розборки, і Петро Олійник - надбаний друг Максимова. Через те, що Олійник і Максимов один одному вигідні, то запитувати, чи правильно зробив губернатор, подавши заявку на присвоєння чергового звання Максимову, якось не дуже доречно.

Але говорити про якісь конкретні успіхи Віталія Максимова було б смішно. Адже він (тобто його хлопці у формі) розкрили лише один резонансний злочин, і то випадково - замах на директора оптового ринку «Шувар» (найбільшого в Україні) Романа Федишина. Тоді зловмисники підірвали автомобіль директора, але вже після того, як він встиг вийти із салону. Федишин залишився живий, але був травмований. На жаль, загинула випадкова перехожа - 14-літня учениця Сихівскої гімназії.

Більшість львів'ян упевнені, що цей злочин також ніхто б не розкрив, якби бізнесмени не зібрали мільйон гривень для того, хто розкаже хоч щось про замах. Кажуть, що найшлися ті, хто захотів заробити на халяву мільйон. Але за своїм мільйоном вони пішли не до бізнесменів, які зібрали гроші, а в міліцію, повіривши в те, що державна структура готова платити за інформацію. Тому інформатор, який здав злочинців з потрухами, залишився з носом, не отримавши нічого, а Віталій Максимов - зі званням генерал-лейтенанта.

«Я не вважаю, що Президент привласнив звання генерал-лейтенанта міліції Віталію Максимову, щоб якось його утішити перед подальшою відставкою, - так прокоментував указ Президента народний депутат, глава підкомітету Комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією й оргзлочинністю Антон Ружицький. - Максимов, на відміну від екс-голови СБУ Дріжчаного, не та фігура, яку повинен "утішати" Президент. Можливо, звання привласнене саме до Дня міліції. Напевно, приурочений до святкувань список Президентові подавав ще екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Якими саме успіхами в роботі він аргументував включення в список певних осіб, я не знаю».

Тим часом Петро Олійник якось побічно почав захищати свого компаньйона. І хоча, з огляду на останні події, можна смілтво констатувати, що виконавча влада Львівської області абсолютно не володіє реальною ситуацією в економічному секторі регіону, видно, на економіку в «помаранчевого» губернатора бракує часу (адже саме бізнесменів убивають останнім часом). Зате на політичні потрясіння час завжди є. І що з того, що ні губернатор П. Олійник, ні його команда не можуть попередити ймовірні конфлікти в бізнес-середовищах. Влада просто не має реальної оцінки економічної ситуації в області, тому не може через адміністративні, силові й агентурні важелі впливу попередити можливі криваві способи перерозподілу бізнесу, власності, майна, землі.

Завдяки тісному співробітництву й взаєморозумінню, Олійник організовує Віталію Максимову прохід «чистилища» у вигляді сесії Львівської облради. Депутати навіть не зажадали від Максимова звіту щодо криміногенної ситуації - вони просто заслухали інформацію без яких-небудь наслідків для головного міліціонера області. Виходить, що П. Олійник забезпечує Віталію Максимову спокійне життя в кріслі начальника обласного керування, а той, у свою чергу, виконує роботу так, як це потрібно губернаторові.

Ну й що з того, що народні депутати від Партії регіонів Петро Писарчук і Олексій Радзієвський звернулися до Президента з листом, у якому вказали, що правоохоронна система Львівщини працює не стільки на захист прав і свобод громадян, скільки обслуговує кримінальний світ. «Для нас очевидно, що без радикальних кадрових змін у Міністерстві внутрішніх справ України, в органах державного управління й правоохоронних органів на регіональному рівні, ситуацію не змінити», - говориться в листі.

А глава підкомітету з питань контролю за реформуванням, кадровим і ресурсним забезпеченням органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю й корупцією Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією А. Ружицький уважає, що серія резонансних нерозкритих убивств за останній рік у Львові повинна привести до відставки з посади начальника УМВДУ у Львівській області Віталія Максимова.

«Відповідно до криміногенної ситуації у Львівській області повинна бути проведена колегія Міністерства внутрішніх справ, і рішення цієї колегії має порекомендувати Віталію Максимову роботу з меншим обсягом. Інакше кажучи, щоб він пішов у відставку», - пояснює народний депутат.

Але в той же час такий симбіоз настільки подобається Олійнику й Максимову, що глава ОДА дозволяє собі наїхати на львівського мера Андрія Садового. Ще кілька місяців назад важко було повірити, що Олійник дозволить завести справу на свого однопартійця «за нецільову витрату коштів, призначених на святкування 750-річчя Львова». І хто тут ще буде сперечатися про те, що львівська міліція перетворилася в знаряддя політичної боротьби. Знову несвідомо виникають паралелі з національним МВС, котре у часи Луценко не займалося нічим, крім створення чорного піару й пошуку компромату на неугодних.

У свій час було досить міліцейських керівників у Львівській області. Протягом останнього років далеко не зі своєї волі залишили свої посади генерали Шабаєв, Мотринець, Романюк, Янковський, Строгий, Ортинський, Рябошапко... Деякі з них не протрималися й року. Кожний при цьому проводив «під себе» перестановки на нижчих міліцейських щаблях, їхні підлеглі теж наполегливо вели «кадрову політику». Де вже там знайти час на боротьбу зі злодюжками й грабіжниками. Уже котрий місяць підряд говорять про усунення Максимова, але виглядає так, що навіть відставка друга - екс-міністра Юрія Луценка ніяк не впливає на «крісло» Віталія Максимова.

Максимов, будучи креатурою екс-міністра МВС Юрія Луценка, і під заступництвом львівського губернатора залишається живучим на своєму посту. І що поробиш, коли як у Києві, так і у Львові вигідні відверті помилки в діяльності міліції, викликані політичною заангажованістю її керівників. На думку ветеранів львівської міліції, за час керівництва Максимова місцева міліція істотно втратила у своєму авторитеті порівняно з іншими регіонами. На цьому тлі блюзнірством виглядає вихваляння Максимова статистикою розкриття злочинів, котра, за його словами, має позитивну динаміку. Це деталі не гідні навіть для самопіару, не кажучи про те, щоб хоч якось згладити суспільну думку про Львів як кримінальну столицю.

Але, як кажуть у центрі суспільних зв'язків УМВС у Львівській області, «всі плітки й коментарі, пов'язані з можливою відставкою з посади Максимова, є безпідставними й не мають під собою ніякого ґрунту». Цікаво, чи не так?


Нині діючий начальник УМВСУ у Львівській області генерал-майор Віталій Максимов пропрацював на посаді рік і чотири місяці. Серед місцевого политикуму Максимов вважається тільки «людиною Луценка». І із приходом нового міністра МВС його крісло може зайняти інша людина. Це розуміє, напевно, і сам Віталій Максимов.

Коли він погоджувався очолити львівську міліцію, чимало друзів відмовляли його від цього (адже саме у Львові є досить своїх «доморослих», які ідеально підійшли б на цю посаду) і при яких, сміємо вас завірити, працівники ножа й сокири почували себе не настільки безкарно.

Хоча на Львівщині якось уже повелося, що кадрові питання в правоохоронних органах вирішують не професійні якості офіцерів, а їхні відносини з місцевими політиками. І справді, Віталій Максимов ще не встиг познайомитися з усіма начальниками райвідділів, а проти нього вже «почалася кампанія дискредитації в мас-медіа». Це він так уважав. А фактично жити «під крильцем» у місцевого губернатора Петра Олійника (він же глава ЛОО НСНУ), що і сам останнім часом ледве не позбувся свого крісла, було спочатку занадто зручно, а пізніше некомфортно.

Хтось жартував, що не можна штани надягти через голову, але Олійник і його компаньйон Максимов це робили майже кожного піарного ранку. Мовляв, от ми які, і всі разом, і злочинність у нас падає, і розкривання підвищується (ну й що з того, що журналісти утомилися від «гарячих» текстів з місць розстрілів, як у воєнний час). А хто думає про це? І робити по черзі заяви про те, що це всього- навсього бізнесмени ділять територію, якось не по-чоловічому. Ну морду побити один одному, а далі...

Головне - щось не пропустити. І встигали вони у всьому. Інформацію для міліції чесно подавали й подають із громадських організацій, які були створені саме під Максимова, або, краще сказати, під Луценка. Адже Максимов був усього лише пішаком у руках уже екс-міністра внутрішніх справ.

Колись у радянські часи при КДБ і інших силових структурах існували так звані донощики, їм навіть зарплату платили офіційно. Тепер «стукачів» начебто стало менше, принаймні, їх називають в оперативної практиці тільки інформаторами. Але як же тоді втримувати цілу «армію» інформаторів, коли грошей їм уже не платять? А міліція не така вже багата, щоб розтринькувати гроші наліво і направо. Про це Максимов сам говорив.

Сіли, подумали й вирішили: треба зібрати в громадську організацію молодь, котра й займеться тим, що раніше називали стукацтвом. І тоді можна буде все контролювати, давати необхідні заяви для мас-медіа й говорити про боротьбу зі злочинністю разом із громадськістю.

Саме тому немов з нізвідки утворилося Всеукраїнське суспільне об'єднання «Антикримінальний вибір». До речі, саме «всеукраїнське», оскільки в Київ до Луценка інформація стікалася з усієї України. Адже треба ж було «містерові Мускулу» (саме так називають Луценко останнім часом через те, що він занадто багато всього «чистить»).

Львівський обласний осередок «Антикримінального вибору» створили 26 травня 2006 року, а громадська приймальня ЛОО почала працювати з 15 червня 2006 року.

Цікаво, що приймальня розмістилася саме в тому офісі Львова, де у свій час приймав сам Юрій Луценко тоді ще народний депутат - по вулиці Тиктора, 6. Раніше це був офіс редакції газети ЛОО Соціалістичної партії України «Галицька правда».

Главою ЛОО ТОВ «Антикримінальний вибір» є Юлія Лукіна. Вона ж віднедавна є головним редактором газети «Міліцейський кур'єр» (основне місце роботи) - іноді видання називають стінгазетою облуправління МВС. Лукіна з 3 листопада 2006 року - член Суспільної Ради при Управлінні МВС України у Львівській області з питань дотримання прав людини (на громадських засадах); з 26 листопада - глава Львівської обласної організації політичної партії «Уперед, Україна!».

За отриманим даними, офіс ЛОО ТОВ «Антикримінальний вибір» працює щочетверга з 15.00 до 18.00 у режимі прийому громадян. Прийом громадян проводять двоє юристів із числа студентів Львівського Національного університету України ім. І.Франка. У принципі, вони здобувають свій перший юридичний досвід, але все-таки не можуть дати правової оцінки тому або іншому випадку, з якими звертаються прості громадяни.

Питання, які лежать поза законом, іноді може вирішити інша людина, вона ж начальник ЦГЗ УМВСУ у Львівській області Валерій Козлов. Він став новим начальником прес-служби міліції після того, як всі інші його попередники чомусь залишали свою посаду зі скандалами. Цікаво, що Мирослав Родич свого часу ніяк не міг ужитися не тільки із представниками мас-медіа, але навіть зі своїми ментовськими побратимами. І у вільне від роботи час, але на робочому місці, побив начальника міліцейського будинку, де перебуває офіс ЦГЗ. Звичайно, почалася тяганина із кримінальною справою, яку чомусь ніхто не хотів закривати.

Простіше було Родичу скликати прес-конференцію й озвучити привселюдно, мовляв, «гоміки тут розвелися, із сексуальними домаганнями приставали, довелося здачу дати». Все це описувалося у львівській пресі. Після того, як Родич зі скандалом все-таки покинув своє місце, довго не могли знайти потрібну людину. І все-таки довелося Козлову нагнути голову перед своїм другом Луценком і стати пажом Максимова.

До речі, за неофіційними даними, як стверджують, Валерій Козлов є ще й засновником і власником конвертаційної фірми НП « Вал-Пресс».

Взагалі «Антикримінальний вибір» став у Львові тіньовим офісом або тіньовим штабом Юрія Луценка по збору аналітичної й кулуарної інформації з різних сфер політичного й економічного життя Львівської області. Звичайно, Луценко ще із часів Помаранчевої революції любив пограти тіньовими штучками й зовсім не міг стримувати свої емоції, коли його називали тіньовим штабістом. Занадто подобалося...

«Антикримінальний вибір», наприклад, робить повний моніторинг преси. Все це йшло й, до речі, іде й зараз на електронну пошту офісу помічника Юрія Луценка прямо у Київ.

Навряд чи громадська організація існує тільки на громадських засадах. Адже елементарно доводиться платити хоча б за комунальні послуги, за той же інтернет. І в цьому допомагає безплатно львівська агрофірма “Провесінь” (останнім часом на цю фірму, як заявляв її директор Іван Півень, були рейдерскі атаки, але фірма все-таки залишилася існувати, напевно, не без чийогось заступництва), до оплати всяких суспільних справ приєднуються й приватні підприємці Самбірського району, Сколівщина чесно перераховує гроші, які йдуть із прибутку від незаконної вирубки й збуту лісу. Цікаво, що деяке фінансування також проводить начальник Управління внутрішньої безпеки УМВСУ у Львівській області Богдан Доміндяк. А за київськими грішми їздить сама Лукіна, яка дуже дружна із дружиною Луценка.

Постійна адреса 1, 2 і 3 частин статті:
http://www.from-ua.com/crime/45869be7b7786/
http://www.from-ua.com/crime/4587ea85a53d7/
http://www.from-ua.com/crime/458928598f0b8/

Іван Соляний, 25.12.2006 11:44:02

Cтатті по темі:

Міnімальна реінкарнація Маxимова

Львів - кримінальна столиця України. Частини 4-5

Ющенко присвоїв Максимову звання генерал-лейтенанта міліції

Прокуратура попередила генерала Максимова про можливість притягнення до кримінальної відповідальності за саморекламу

Думки дилетанта про прес-конференцію Львівського главмента генерала Максимова


ВАШІ ВІДЗИВИ


Автору нізачот, 2007-01-02 19:06:16
"Чернівчанин Віталій Максимов, очоливши міліцію Львівської області, замінив більшу частину керівників міліції «варягами» - вихідцями з інших областей. Крім чисто психологічного дискомфорту для львівської міліції, це створило проблему ефективності її роботи. Для більшості «варягів» Львівщина - тимчасове місце роботи, звідси й відповідне ставлення до своїх обов'язків і, головне, підлеглих." ___ Така практика існує фактично скрізь при призначенні нового начальника управління. Кожний начальник облуправління хоче працювати з своїми людьми (аффтар - нізачот) ___ " Хто повинен відповідати за те, що відбувається у Львові? Генерал Віталій Максимов - запам'ятайте це ім'я. Поки ж - його короткий «діловий» портрет." Відповідь невірна. за те, що відбувається у Львові не має відповідати одна особа. Відповідають С Б У, прокуратура, президент, прем*єр-міністр. Особливо відповідають судові органи.. ___ "Але говорити про якісь конкретні успіхи Віталія Максимова було б смішно. Адже він (тобто його хлопці у формі) розкрили лише один резонансний злочин, і то випадково - замах на директора оптового ринку «Шувар» (найбільшого в Україні) Романа Федишина. Тоді зловмисники підірвали автомобіль директора, але вже після того, як він встиг вийти із салону. Федишин залишився живий, але був травмований. На жаль, загинула випадкова перехожа - 14-літня учениця Сихівскої гімназії." Щодо розкриття вибуху на Шуварі, то навряд чи можна так прямо стверджувати як це робить аффтар, що злочин розкрито :(. ___ Аффтар нізачот
ysq, 2006-12-26 14:38:27
Явна заказуха місцевих янучар
Savas, 2006-12-26 13:10:37
Заказуха ЦГЗ МВС. Цими вихідними на Львівщині був керівник цього відомства і дуже "копав" під тутешнє ЦГЗ. Грядуть великі перетрубації. Зрештою правильно, достатньо Талібану ( секретарю обкому Соцтартії і колишньому КГБісту та Луценку) за державні гроші пригрівати своїх стукачів-аліків, котрі раніше крали інформацію, й таки підсиділи свого співпартійця Покровскького. Як Талібан та Покровський чубилися в 2001 році в офісі на пл.Галицькій, а Козлов як утікав! Тож нехай і зараз втікає, наче тарган...У шию треба гнати стару комуністичну партійну номенклатуру з ЦГЗ УМВСУ, "Міліцейського курєра", бо коли Козлов чи дебільна баба курують роботу зі журналістами, то демократія у Львові вмерла.
D, 2006-12-26 12:19:14
тексти з www.from-ua.com... Інтернет-видання Максима Курочкіна або його друзів. Що тут неясно?
777, 2006-12-26 12:02:01
ото чорнушна заказуха!!! заворушилося кубло...
, 2006-12-26 11:24:58
Пасквіль
?, 2006-12-25 22:02:06
То шо, Луценко - сука!?
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  
  Ющенко здійснив європейський прорив »»  
  Україна потребує нових змін до Конституції - Богатирьова »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин