про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

чарівний пендаль маестро Пінзеля + ФОТО

Сеник побачив янголят. здивований і наляканий, він ніяк не міг вдуплитись у ці крила за спиною, молоді очі та старі балонові куртки на них. десь, в районі сонячного сплетіння, у Сеника розпускаються спогади про дитинство, але, нажаль, вони швидко скручуються у темному present(і) голови облради. потрібно щось говорити і підписувати. така посада. наші люди не звиклі до чуд.

музей Пінзеля. темно і холодно. голови обл. та міськ. рад підписують декларацію про наміри оголосити 2007 рік Роком Іоана Георгія Пінзеля. але спочатку, екскурсія музеєм у супроводі Бориса Возницького.

голови літають за його екскурсією, як пацанва зі школи. цнотливо тримаючи рученята вище пояса. водять оченятами дивуються дивляться у камери ніяковіють роблять вигляд, що їм цікаво, а не холодно. оченятами водять наступні гості з майбутнього: заступник голови Тернопл. облради Мирослав Білик, мер Тернополя Роман Заставний, секретар франківської міськради Бойчук Василь, голова франківської облради Ігор Олійник та місцеві аборигени Мирослав Сеник та Андрій Садовий.

нє, Садовий не екскурсії не був. за нього оглядався Косів.

голови та інші члени знімають пальта, сідають за стіл і впадають в анабіоз. із-за роялю вискакує Садовий і швиденько займає своє місце. швидше chop-chop schnell rapidamente velozmente. підписати і змитись нафіг. темно і холодно. показуха потребує фейерверку, а тут Самсон вже роздер пащу лева і давить на мізки своїм поглядом. тре втікати до оксанибілозір остапа зіновіягучка тарасакурчика наталкикарпи та іншої шантрапи. в   т   і   к   а   т   и. втікати.

Бориса Возницького відсовують на край столу. ізолюються від нього. він вже не потрібен. хоча, ще 20 хв. до того, вони літали за його екскурсією як пацанва зі школи. цнотливо тримаючи ручки вище пояса. і тільки Садовий сяє, як щасливе різдвяне поросятко.

Возницький сидить за кордоном Заставного. на маргінесі бургомістрії. сидить скраю столу стомлений. спирається на чарівну палицю. він зробив свою справу.

Сеник та Олійник під кайфом від янголят у старих балонових куртках. ніяк не можуть розпочати коментувати декларацію про наміри. Садовий просить Возницького щось сказати. той починає говорити і Садік на півслові його обламує. якось незручно то всьо. але Садік – наймерський мер мерського міста у наймерсанутій мерляндії.

холодний неосвітлений музей. апокаліптичні тіні блукають на стендах. якийсь урюк-священник боїться голого Ісаака та Авраама. про що він подумав? тому їх огорнули позолоченою фігньою. це вже не Пінзель, а якийсь кітч ходячий. ні ума, ні фантазії, ні чорта.

Мирослав Білик блукає норами зеленого змія. ніяк не може вчепитись йому за хвіст, бодяга якась. інколи виринає на поверхню, щоб зорієнтуватись на місцевості і знову у нору. за акваріумними іграшками. його вестибулярний апарат булькає непересічними хвилями.

франківський Олійник сидить з правого краю. всі його думки у будинку за горизонтом. на його обличчі змішались в кучу фрази з „Хрещеного батька” та мовчання янголят у старих балонових куртках.

прикордонник Заставний хреститься перед кожним підписом декларації. довго виводить вензеля свого автографа. граф Заставний, господар Тернопільський і Бучачський. модерний Садовий, Вголос дивується бароковому підпису прикордонника.

секретар франківського мера Василь Бойчук, схожий на добродушного австро-угорського поліціянта. він дедуктивним методом шукає у закутках музею, хоч якусь тінь доброго пива. у вільний від пошуків час, меланхолійно грає на скрипці та танцює танець маленьких черепашок.

Садовий мер шось балакає про грандіозні плани та героїнові берега. підкидає руки до неба. як грузін під час тосту. алаверди, генацвале. все якось ванільно-небесно, кіндер-сюрпризно і приторно-кислотно.

манірні галичанки, та ті, кому за 40, блаженно вальсують у власній посмішці. їх пробило на ха-ха. lsd – ladies sit down. це їх залікова юродиво-посміхальна реакція. клімакс вже близько. кульпарків так далеко. дєвушкі з бальшимі глазамі, в яких, як білка на колесах, гасає націонал-патріотичний фанатізмъ. дикий і безпросвітний. щось відштовхуюче у цих очах. щось неприємне. сліпе і дурне.

пацанячий вакуум показушної реальності. фаст-фудні подяки. календарі на щомісячний спомин про Пінзеля. холодно. на дзвіниці церкви Андрія, янголята у старих балонових куртках лузають насіння.


в пошуках ангелів чарівна паличка і рученята крутелик з Франківська хитрий Лев
       
happy на канапі в передчутті чуда темний куток повітряний змій
       
охоронець зірки цирк приїхав цирк поїхав шпора на долоні
       
довгий автограф повітряний замок Бойчук і НЛО де моя тачка, чувак?
       
сумні бургомістри пивка б? зінична стрільба супчіку, да с потрошкамі!
       
сальця б Сеник побачив ангела ручне харакірі ручки вверх
       
Олійник і серафими де моя тачка, чувак? Бонні і Клайд повітряні поцілунки
       
повітряне привітання Садовий і тост 1 раз у 1 клас фокус з пальцем
       
пальця нема на мерському розі де наша тачка, чувак? холодно
олександр ковальчук, 25.12.2006 09:55:03

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  
  Ющенко здійснив європейський прорив »»  
  Україна потребує нових змін до Конституції - Богатирьова »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин