про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Ганна Герман хоче перекрити кисень непрозорому бізнесу у ЗМІ          Садовий зекономить на цвинтарі          Ганні Герман легше дістатися до президента, аніж до Олійника          Янукович їде познайомитись зі Львовом          Садовому не подобається імітація         

СТАТТІ

На Тернопільщині БЮТівців уже починають усувати від влади

“Серце б'ється там і тут,
І у нашому селі є БЮТ,
І у вашому селі є БЮТ…”
(З пісні Олександра Смика)

В переважній більшості будь-які революційні починання народжуються у містах, і лише згодом протестні настрої поширюються у села. Проте з БЮТівською владою на Тернопільщині вийшло всупереч загальним тенденціям. Першими проти тимошенківців почали повставати саме селяни. З часу виборів хоч і минуло трохи більше, аніж півроку, проте у Тернопільському районі один БЮТівський сільський голова уже відправлений у відставку, а ще одному селянський “імпічмент” пробують підготувати самі ж однопартійці.

Кілька тижнів тому у відставку був відправлений голова сільської ради села Великий Глибочок БЮТівець Василь Івасечко. За проект рішення про недовіру сільському голові проголосували 12 із 16 депутатів сільської ради, тобто більше аніж дві третини депутатського корпусу, які необхідні для відставки сільського війта. Сесія сільської ради, на якій обговорювалася ситуація у селі, тривала впродовж кількох годин. Причин невдолення роботою Василя Івасечка було багато. Зокрема, за шість місяців він так і не зміг запропонувати прийнятної кандидатури на посаду секретаря сільської ради. Подавав на затвердження депутатам представників з інших сіл, хоча у Глибочку і своїх безробітних вистачає. А останньою краплею у прийнятті рішення про недовіру сільському голові стала історія з кам'яною висівкою. За словами депутатів, місцевий підприємець масово почав вивозити запаси цього будматеріалу з місцевого кар'єру за межі села. Причому усе це робилося начебто з усного дозволу голови. Під час сесії депутати мали можливість підрахувати кількість вантажних автомобілів, що проїжджали через село впродовж двох годин і навіть склали відповідний акт і завірили підписами.

Василь Івасечко був обраний на посаду сільського голови Великого Глибочка влітку 2005 року. Попередниця Івасечка незадовго після помаранчевої революції подала у відставку. Тоді на хвилі післяреволюційної ейфорії на позачергових виборах сільського голови переконливу перемогу здобув БЮТівець Василь Івасечко. Семи-восьми місяців мешканцям В. Глибочка було недостатньо, щоб переконатися у неспроможності Івасечка ефективно керувати громадою. У березні цього року він знову, хоча вже і з невеликим відривом від опонентів, але був обраний на посаду сільського голови. Проте зараз депутати сільради уже не довіряють своєму війту…

Однак, незважаючи на це рішення про недовіру сільський голова продовжує ходити на роботу і не збирається підпорядковуватися волі депутатів. Очевидно, що питання відставки сільського голови Великого Глибочка, ще буде довго вирішуватися і можливо навіть в судах.

Проте це уже не поодинокий випадок, коли БЮТівському сільському голові намагаються висловити недовіру. Процедуру імпічменту незабаром збираються втілювати у селі Довжанка, стосовно сільського голови представника БЮТ Миколи Олійника. Щоправда, питання відставки у цьому випадку ініціюють однопартіційці сільського голови. Мовляв, не виправдовує надій виборців і не виконує програми партії. Хоча варто зауважити, що Микола Олійник уже втретє був обраний на посаду сільського голови, користується повагою у селян та не має конфліктів з більшістю депутатів сільради.

Саме ж ситуація з відставкою Олійника доволі неординарна і навіть дивна. Кілька тижнів тому відбулася сесія Тернопільської районної ради, під час якої БЮТівці звинуватили голову райдержадміністрації Володимира Болєщука у політичному тиску. В якості конкретного прикладу наводився факт по селу Довжанка - Володимир Болєщук начебто натиснув на БЮТівського сільського голову і в результаті було виділено ділянку землі під сад з подальшим виробництвом соків. Проте, коли справа дійшла до ще більшої конкретики, то сільський голова зізнався, що Болєщук тут ні при чому. За безпідставні звинувачення перед Болєщуком БЮТівці звісно ж не вибачилися, а тему переслідувань продовжили вже у стосунках з самим сільським головою. 12 листопада відбулося розширене засідання депутатської фракції “Батьківщина” (БЮТ) в Тернопільській районній раді, в якому брали участь також депутати сільських рад від БЮТу, голови первинних партійних осередків. Під час цього засідання за порушення статутних вимог партії сільського голову села Довжанка виключили із партії. Окрім того прийнято рішення щодо підготовчої роботи з проведення місцевого референдуму в Довжанці з питання виявлення Миколі Олійнику недовіри. Виходить, що якщо пан Олійник не хотів бути переслідуваний політичними опонентами, то тепер мусить відчути на собі “удар” однопартійців.

Варто зауважити, що вибори відбулися лише сім місяців тому. А що буде з БЮТівською владою через рік-півтора, можна собі тільки уявити.


Сергій Радкевич, 24.11.2006 12:19:33

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Павло, 2007-01-25 23:38:59
Про с.Довжанку знаю бо там проживаю !! там декому з мешканців села не дали землі сільські депутати тай хтось обідився пожалівся в БЮТ а ті думали що як вони скажуть так буде але помилялися )))))
Павлусь, 2006-11-28 09:52:29
Юлія Володимирівна приведіть люстрацію в своїх рядах, а то ж не наберате 51% на наступних парламентських виборах.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Власника "Львівгазу" Генпрокуратура України оголосить в розшук »»  

Чи знаєте Ви, що...

У бюджеті Львова передбачено кошти для купівлі футбольного клубу «Ліверпуль». «Челсі» не стане чемпіоном ніколи! - заявив А. Садовий. »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Ганна Герман хоче перекрити кисень непрозорому бізнесу у ЗМІ »»  
  Садовий зекономить на цвинтарі »»  
  Ганні Герман легше дістатися до президента, аніж до Олійника »»  
  Янукович їде познайомитись зі Львовом »»  
  Садовому не подобається імітація »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Луценко пригрозив Януковичу півмільйонним побаченням »»  
  Що таке імперативний мандат? Дізнайся більше, постав питання гостям "Часу" »»  
  Черновецький візьме в заступники кандидата в президенти? »»  
  Луценко не піде до чужої жінки, бо буде важко голитися »»  
  Луценко розповів, як влаштував бандитам "сідницю" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Перше львівське вбивство у новому році (оновлено 15. 01. о 18:41) »»  
  Іван Денькович - заступник голови Львівської облради, голова ЛОО партії ВО «Батьківщина», голова фракції БЮТ у облраді »»  
  Михайло Сендак: На Львівщині Олійник витворив систему «кругової поруки», коли правові і силові структури «кришують» діяльність губернатора »»  
  Кушнарьова вбили бандерівці »»  
  некультурна премія 1 »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Какой пассаж. Пули у виска. Прямо был на службе у Беладонны. Порасенка ловил?. Хорошо бродить по све »»
Більшого ідиотизму і вигадати важко! Невже у Криму аж отаке зомбування? Це ж треба повну відсутні »»
2 Донецький. Тому що "народний президент" вже давно ніякий не народний і запродався ліберастам-толер »»
... самий досконалий спосіб когось дискредитувати, то почепити на себе його бренд. Пам'ятаєте двійни »»
А регіони нагнули і виграли весь електорат Ющенка, який із залитими помаранчевою кров"ю очима наче б »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: