про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Думки дилетанта про прес-конференцію Львівського главмента генерала Максимова

Я ні хрена не тямлю в роботі міліції. Тобто я, звичайно, дивлюся повчальний серіал «Менти», але мені все-таки здається, що цього замало, аби компетентно судити про роботу правоохоронців. Тому я не хотів нічого писати про роботу львівської міліції. Проте, почувши по телебаченню заяви генерала Максимова про некомпетентність наших лікарів, нашої міської влади і взагалі всіх на світі, крім львівських ментів, я вирішив: якщо менту можна судити про дії лікарів, то можна і мені вголос висловити деякі міркування про ментів...

Отже, перше зауваження.

На прес-конференції генерал Максимов трохи прояснив для громадськості методи роботи Львівської міліції. «Наскільки нам відомо, рейдери просто хотіли використати приїзд до Львова Олександра Мороза - хотіли щось там підірвати та спалити. Наразі ми проводимо із ними профілактичну розмову», - сказав генерал МВС.

Задумайтеся, що говорить цей генерал! Адже «щось підірвати чи спалити» - це ж не те саме, що дорогу в неустановленому місті перейти, чи не так? То які, нафіґ, можуть бути профілактичні розмови! І як вони взагалі відбуваються, ці профілактичні розмови!? Вони що – садять перед собою бандитів і розповідають їм, що підпалювати і підривати не можна, що це гріх?

І чому вони не провели профілактичної розмови з тими, хто спалив під час виборів «Вголос» і «Прес тайм»? Хлопці дорогенькі, любі менти, я, звичайно, не хочу втручатися у ваші міліцейські технології, але по-дружньому повідомляю, що ваші профілактичні бесіди мало чого варті. Не вірите – спитайте в Федишина.

І ще одне зауваження.

14 листопада невідомі розстріляли гендиректора Склодзеркального заводу Богдана Дацка
Низка громадських організацій, партій, політиків і навіть представницькі органи влади висловили недвозначний сумнів у компетентності генерала Максимова.

15 листопада Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко прибув до Львова і змушений був пообіцяти громадськості змінити команду львівської міліції, якщо до нового року не буде розкрито хоча б одне з останніх замовних вбивств.

Тільки дуже наївна людина могла би засумніватися, що за таких умов генерал не представить керівництву затриманих.

Взагалі, варто зауважити, що коли нашим чиновникам ставлять завдання, жорстко увязуючи його результат із перебуванням у керівному кріслі, то вони пожвавлюються як ошпарені.

Натурально, до кінця року чекати не довелося. Вже через 4 дні міліція когось затримала. Кажуть, що саме їх. Злочинців. Тепер нема підстав звільняти Максимова.

Але представники «Шувару» чомусь не вірять, що міліціонери затримали справжніх злочинців, а відтак і мільйон гривень преміальних виплачувати не поспішають. Звичайно, можна звинуватити їх у банальній скупості, але вірогідніше, що вони  добре пам’ятають історію із затриманням т. зв. «осіб, причетних до вбивства Сенчука». Пам’ятають, як у грудні 2005 року людину затримали, а у вересні 2006 – звільнили, бо не змогли довести причетності цієї особи до вбивства екс-голови Львівської облдержадміністрації.

Де гарантії, що на цей раз затримано справжніх злочинців?

P.S. Готуючи цей матеріал, натрапив на такий-ось документ. Піар, піар, піар... Брехня, брехня, брехня.

Максимов обіцяє до кінця квітня завершити розслідування кримінальної справи за фактом вбивства Сенчука

ЛЬВІВ, 6 КВІТНЯ 2006, ПРЕС-ТАЙМ. — Начальник УМВСУ у Львівській області Віталій Максимов обіцяє до кінця квітня завершити розслідування кримінальної справи за фактом вбивства екс-голови Львівської ОДА Степана Сенчука.
«Місяць назад я обіцяв і не відмовляюся від своїх слів, що протягом двох місяців цей злочин буде розкрито. Переконаний, що ми йдемо правильним шляхом. Визначено коло виконавців і можливих замовників цього вбивства. Зараз активно працюємо на документуванні, щоб можна було взяти їх Цей злочин готувався довго і професійно грамотно. Тому до кінця місяця крапки будуть розставлені», — сказав він.
Максимов повідомив, що затриманого за підозрою у скоєнні вбивства Сенчука особу було перевірено на детекторі брехні.

«Перевірена ще раз людина, яка арештована на причетність, і на детекторі брехні і підтвердилося, що ми йдемо у правильному напряму», — розповів Максимов.

Екс-губернатора Львівщини Степана Сенчука було розстріляно із автомата 29 листопада 2005 року у смт. Брюховичі.


Дилетант, 21.11.2006 12:37:16

Cтатті по темі:

Міnімальна реінкарнація Маxимова

Львів - кримінальна столиця України. Частини 1-3

Ющенко присвоїв Максимову звання генерал-лейтенанта міліції

Прокуратура попередила генерала Максимова про можливість притягнення до кримінальної відповідальності за саморекламу

Максимов не кришує львівських бандюків


ВАШІ ВІДЗИВИ


Pusikalove, 2007-02-16 22:04:11
Привет всем присутвующим! Я работаю в рекламном агентстве, меня недавно повысили по служебной лестнице, далисвой кабинет, личный компьютер. Компьютер фирмы imac apple 2002i . На нем установлены и программы mac и рабочий софт mac . Этот компьютер был не заменим ым помошником в моей работе, он защищен множеством паролей, влезть в него не зная пароля наверно нельзя. Я в нем храню свои драгоценные проекты, за которые мне платят деньги. Но в один прекрасный момент, произошла утечка моих идей. Когда я начала сдавать свои свежие проекты, на меня смотрели все как на дурочку. А потом сплетничали, будто я краду чужие идеи! Первым делом я, конечно, узнала, кто ЭТОТ, что крадет чужие идеи, и удивилась, по тому, что это был мой друг, о котором я всегда отзывалась хорошо. Как он мог? А это уже не в первый раз. Не знаю почему еще не говорила с ним на эту тему, но мне бы очень не хотелось, терять такого друга, хоть он так и делает. Но вот, что мне совсем не понятно, как он умудрялся проникнуть в мой компьютер, с паролями, которые никому не известны? Я один раз сама забыла пароль, так пока не вспомнила, никак не могла зайти. Хочу у вас спросить, можно ли зайти не зная пароля? И как же мне можно его надежно защитить? И вот не знаю, говорить с ним на эту тему или нет?
влад, 2007-01-20 11:32:19
При університеті Львівська полыіехніка є цілий корпус( за науковою бібліотекою) майстерень. Там є і спеціалісти з теплотехніки, які знайдуть прични Вашої халепи і все відремонтують за пару годин.От тільки коштувати той ремонт буде залежно від звання - мінімум з максимум якості - у аспірантів і м.н.с. максимум у доцентів.
Петро, 2006-12-16 18:59:55
Максимов далекий чоловік.На днях йому подякує Львівщина на бардак,який він розвів.Прикидується жебраком,обідаючи в їдальні УВС за 10 гривень. Це для того щоб підлеглі сміялись з нього.
, 2006-11-24 15:03:11
Людоньки, дні Максимова у кріслі головного мента пораховані, як гадаєте, хто засяде після нього? Який з достойників?
, 2006-11-23 13:09:44
більше того, якщо Максимов професіонал і на своєму місті, то він в першу чергу дбав би про те, щоб мєнти реально розкривали вбивства і доводили фактами вину підозрюємих. А він поспішає дати прес-конференцію і розповідає як багато в нього є версій того, що сталося і що він знає, хто це зробив. Якщо це так — доведи. Але останнє — зайве. Максимов просто любить піаритися. І його не стримує навіть те, що такий дешевий піар реально шкодить слідству.
Дилетант, 2006-11-23 12:55:54
Не могли довести - значить НЕ ВИНЕН. Однозначно. Якщо, звичайно, у нас існує презумпція невинуватості, а не ментовське свавілля
ДИЛЕТАНТОВІ, 2006-11-23 12:44:30
"Пам’ятають, як у грудні 2005 року людину затримали, а у вересні 2006 – звільнили, бо не змогли довести причетності цієї особи до вбивства екс-голови Львівської облдержадміністрації". Пане дилетанте, затриманий п. Пучковський, член ОЗГ, ДІЙСНО купив авто у моїх знайомих, і на цьому авто були вбивці Сенчука. Тепер Пучковський каже, що він це авто НЕ купував. Не змогти довести - це ще не означає, що він НЕ винен. Отака от, пане, фігня...
zzz, 2006-11-21 19:41:40
Але все ж файно Максімов пропісочив мерію. А стаття замовна. чиновники в міськраді вже давно на нього зуб мають. Прийдеться частину бабла віддати прокуратурі. а це вже окрема історія.
Знаю!, 2006-11-21 14:33:12
Він має у кого вчитися - свого шефа Луценка, який крім гучних заяв також мало, що робить! Польовий командир, блін!
, 2006-11-21 14:16:31
Пам"ятаю, як генерал Максимов похвалявся успіхами у боротьбі з наркомафією на Львівщині. Цікаво, чи бачив він як десятки підлітків кружляють навколо деяких львівських аптек в очікуванні "ліків"? І як в цих аптеках їм таки регулярно продають ці таблетки? Чи може у Львові повальна епідемія грипу серед молоді? І все це відбувається на очах перехожих. Жодного правоохоронця поруч. А як молодь вистоює годинні черги у один з відомих львівських клубів, що знаходиться у центрі міста? Чи бачив він це? Думаю, що вся боротьба Максимова з наркоторгівлею реально звелася до того, що її поставили під контроль міліції. І тепер, прикриваючись цим контролем, безнаказано роблять свою справу.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Луценко пообіцяв УГКЦ провести у Львові невеселий мітинг »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Луценка назвали альтернативою Морозу й Симоненку »»  
  Шредер не хоче Україну в НАТО, щоб не образити Росію »»  
  Хто робить більше для Євроінтеграції України: політики чи вітчизняні зірки? Дізнайся більше »»  
  Україна - на 58-му місці за захищеністю власності. Гондурас - вище »»  
  СБУ не розбирається з Донецькою міськрадою? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Діма, прикольне питання до автора: якраз в тєму!:) »»
Высококачественные фото, картинки, порнофото, видео клипы, ролики, частное и любительское домашнее x »»
Щодо Луценка. Панове, ви що не бачите, що то є макет, імітація, обгортка? Ви не бачите, що оце чудо  »»
2 "Чингисхана". Ти з Кульпаркова втік? Тобі не набридло ту чуш тут проповідувати? Ти хоть один лі »»
Старий Винничелло - історик?!! Ага! Такий, як я китайський льотчик. Панове, неньку вашу, читайте, що »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин