про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Благодійна акція “Всесвітній день допомоги дітям у МакДональдз” у Львові

Компанія „МакДональдз Юкрейн” 19-20 листопада провела у Львові благодійну акцію “Всесвітній день допомоги дітям у МакДональдз”. Всі кошти, зібрані протягом цієї акції, будуть використані на придбання сучасного медичного обладнання для кардіологічних та реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень в 13 містах України: Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Львові, Миколаєві, Одесі, Сімферополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові.

У цьому році на придбання медичного обладнання будуть спрямовані кошти, виручені від продажу в ці дні сандвічів „Біг Мак", а також від продажу спеціальних паперових „долоньок", браслетів та брелоків у період з 8 по 20 листопада. В акції взяли участь всі 57 закладів „МакДональдз" у 16 містах України, і кожний їх відвідувач мав можливість зробити свій особистий внесок в благородну справу допомоги дітям.

„Всесвітній день допомоги дітям - 2006" проводився вже п’ятий раз у партнерстві із Міжнародним благодійним фондом „Україна 3000". Значний позитивний досвід Фонду в сфері реалізації благодійних проектів допоміг обирати медичні заклади, які найбільш потребують допомоги і зробити цю допомогу якомога ефективнішою.

"Придбання сучасного діагностичного обладнання для 13 дитячих лікарень України є важливим етапом успішної реалізації програми «Від лікарні до лікарні», метою якої є покращення системи охорони здоров'я в Україні, особливо дитячої медицини. Ми пишаємося тим, що коло благодійників, які допомагають нам у цій справі, постійно розширюється. Ми вдячні всім, хто поділяє наше розуміння спільної громадської відповідальності за вирішення нагальних суспільних проблем, зокрема у сфері охорони здоров'я дітей у нашій країні" - зазначила Голова Наглядової ради Міжнародного фонду "Україна 3000" пані Катерина Ющенко.

Акцію підтримують й ведучі українські лікарі-кардіологи. Як зазначив головний кардіолог Міністерства охорони здоров'я України, доктор медичних наук, професор Юрія Миколайович Сіренко: "Використання сучасного медичного обладнання для діагностики та моніторингу стану дітей із захворюваннями серцево-судинної системи у кардіологічних відділеннях та дітей в критичному стані у відділеннях реанімації є важливою складовою успішного лікування. Тому я особисто підтримую цю благодійну акцію та закликаю всіх до участі у "Всесвітньому дні допомоги дітям у МакДональдз".

"Всесвітній день допомоги дітям" традиційно підтримали громадські діячі, відомі спортсмени, зірки естради та телебачення. 19 листопада вони відвідали ресторани „МакДональдз" і допомагали продавати продукцію, гроші від реалізації якої підуть на допомогу дітям. В цей день у Львові кошти на медичне обладнання для дитячих лікарень допомагали збирати львівські спортсмени — призери олімпійських ігор у Афінах, в тому числі володар срібної медалі афінської олімпіади з кульової стрільби Юлія Коростильова.
"World Сhildren`s Day at McDonald's"

Міжнародна благодійна акція ΅World Сhildren`s Day at McDonald's", проводиться корпорацією McDonald's починаючи з 2002 року у понад 100 країнах світу. Дата проведення акції приурочена до річниці прийняття Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини (20 листопада, 1989 року). Мета акції - збір коштів, що спрямовуються на реалізацію благодійних проектів, пов'язаних із захистом здоров'я дітей та покращенням умов їхнього життя в усьому світі. За 4 роки компанії вдалося зібрати майже 75 мільйонів доларів США, які було справно на допомогу дітям у багатьох країнах світу. В Україні в межах благодійного проекту „Всесвітній день допомоги дітям в МакДональдз" (2002-2005 роки) компанія спрямувала понад 1 мільйон 130 тисяч гривень на допомогу 20 дитячим закладам у 11 містах України.

Дитячі лікарні, які отримують діагностичне обладнання для кардіологічних відділень цього року:

1. Республіканська дитяча клінічна лікарня МОЗ АРК (м. Сімферополь)
2. Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня
3. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня
4. Донецька обласна дитяча клінічна лікарня
5. Запорізька обласна дитяча лікарня
6. Львівська Комунальна міська дитяча клінічна лікарня
7. Одеська обласна дитяча лікарня
8. Миколаївська обласна дитяча лікарня
9. Сумська обласна дитяча клінічна лікарня
10. Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків (м. Харків)
11. Черкаська обласна лікарня
12. Чернігівська обласна дитяча лікарня
13. ОХМАТДИТ (м. Київ)

Обладнання, яке безкоштовно отримають дитячі лікарні:

1. Електрокардіограф "Heart Screen 80G-L" синхронний 12-канальний ЕКГ з 80 мм 3-канальним термопринтером, дисплеєм 80 х 60 мм з відображенням 3-х каналів ЕКГ та ритм-смуги, пам'яттю на 30 пацієнтів, аналізом та інтерпретацією ЕКГ, аналізом аритмій та варіабельності ритму, з програмою візуалізації та архівації ЕКГ в персональному комп'ютері, виробництва "INNOMED" (Угорщина).

2. Добовий монітор артеріального тиску "АВРМ-04", виробництва "Meditech" (Угорщина)
Міжнародний фонд «Україна 3000» - неурядова благодійна організація. Місія Фонду - привернення уваги суспільства до найважливіших соціальних питань, відродження ідеї благодійності та меценатства в Україні. Очолює Наглядову раду Фонду "Україна 3000" пані Катерина Ющенко, Дружина Президента України.

«МакДональдз Юкрейн» - працює в Україні з 1997 року. На сьогодні у 57 закладах компанії у 16 містах України працюють понад 4500 співробітників. Очолює компанію Генеральний директор Ігор Дєлов.

З 8 по 20 листопада 2006 року в 16 містах України відбувається міжнародна благодійна акція "Всесвітній день допомоги дітям в МакДональдз".


20.11.2006 12:15:20

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко придумав, як об'єднати кольори »»  
  В Україні вдвічі побільшало мільярдерів »»  
  Тарифна війна в Івано-Франківську триває і досі »»  
  Партійна штовханина біля пам'ятника »»  
  Сьогодні також минає 6 років акції "Україна без Кучми" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Гламурні мудаки. Був час коли вони дивилися як падає ваза з полички, а тепер намагаються підтримуючи »»
Тут не погоджуся. Всі претензії - до п. Микитки, який озвучив прізвище.  »»
До чого тут "януковщина", взагалі незрозуміло »»
Мене вже задовбали наїзди на Ковальчука. Бо це наїзди, а не критика. Мені не всі тексти подобаються, »»
Лесю, саме час і П.Старуха викреслити. Він про це просив особисто. Каже, що даючи згоду на участь у  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин