про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Боротьба з боржниками перетворює частину Тернополя в Алчевськ

“Нашоукраїнська” міська влада старанно приховує те, що у Тернополі досі не розпочався опалювальний сезон для кількох тисяч мешканців міста. А “сліпа” БЮТівська опозиція досі цього не помітила, щоб розкритикувати владу.

Так, у будинках, що по вулиці Фабрична, Текстильна і частково на проспекті Злуки досі не розпочався опалювальний сезон. Без тепла залишаються кылька тисяч тернополян. Температура у квартирах, де немає опалення, сягає 8 градусів. Мешканці змушені спати у верхньому одязі і намагаються рятуватися від холоду за допомогою електричних обігрівальних приладів. Проте у неділю у деяких будинках почали виникати збої і у подачі електроенергії.

Усі будинки, в яких досі нема подачі тепла, перебувають на балансі відкритого акціонерного товариства “Текстерно”. ВАТ “Текстерно” не включає опалення через заборгованість за комунальні послуги. Мовляв, своїм працівникам нічим зарплату платити, а тут ще й треба опалювати будинки, мешканці яких не платять за комунпослуги.

Напередодні вихідних на будинках, де ще не розпочали опалення, адміністрація ЖЕКу розмістила оголошення в яких просить мешканців погасити заборгованість - 30% за суботу і неділю, 30 % впродовж цього тижня. Стосовно решти боргу потрібно подати кожному мешканцю графік його погашення.

Здавалося б справедливо, безкоштовно нічого не буває. Але виникає запитання, чому з боржниками не боролися раніше? Тим паче, що окрім боржників, без тепла залишилися і ті мешканці, які справно платять за комунальні послуги. Адміністрація ЖЕКу перед ними вибачилася, але чи зігріє це вибачення змерзлих тернополян?

Оскільки будинки перебувають на балансі ВАТ “Текстерно”, міська влада може списувати ці негаразди на те, що нема впливу на приватну структуру. Але ж у цих будинках живуть також тернополяни. Причому значна частина з них в силу певних причин уже не працює на цьому текстильному підприємстві.

Варто зауважити, що на початку опалювального сезону міський голова Роман Заставний і його заступник з питань житлово-комунального господарства запевняли про 100-відсоткову готовність до зими, а також дякували тернополянам за своєчасну оплату комунальних послуг. Про очікувані проблеми з опаленням у відомчих будинках “Текстерно” не йшлося нічого.

Цікаво, що ситуація з відсутністю опалення триває ось уже два тижні, але на це досі не зреагували БЮТівці, які є в опозиції до мера. Будь-яка розумна ініціатива, яка виходить з боку сил, що підтримують мера “зарубується” опозиціонерами у сесійній залі, або ще на підступах до сесійної зали - щоб питання розглядалося на сесії, його спочатку розглядають на профільних депутатських комісіях, якими в основному керують БЮТівці. Проте коли підвернулася реальна проблема, на якій можна покритикувати владу і заробити дивідендів - БЮТ мовчить. Можливо, надто зайнятий боротьбою за посаду головного редактора газети міськради, але варто зауважити, що кількість тернополян, які не мають тепла, значно більша, ніж кількість читачів “Тернополя вечірнього”.

Питання, мабуть, в тому чи хоче взагалі хтось звертати увагу на реальні проблеми мешканців міста.Сергій Радкевич, 06.11.2006 14:48:18

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Радник3, 2006-11-07 10:54:27
Міська рада дійсно "біла". Як говорилося в одному відомому фільмі "здєсь усьо украдєно ужє до нас". Тому команді Заставного залишається тільки слідкувати за прихватизаторами, які розтягнули місто, для того шоб вони не творили такого свавілля як з опаленням. А якщо хлопці не знають як це робити, тоді треба залишати владу і займатися тим, чим вмієш – виробництвом яєць.
Радникам, 2006-11-07 09:18:30
Цікаво, а скільки коштує таке відбілення міськради?
Радник 2, 2006-11-06 19:36:05
Ні міська рада "причому", вони можуть лише політичний ПіАр розкрутити і все! Ну, може ще і в інтересах захисту прав громадян звернутись до прокурора. І все! Треба трусити керівників. Треба писати прокурору, подавати в суд. Але, якщо вони не заплатили... То ніхто їм не дасть ради. Можливо, всі такі бідні? Не думаю, порахуйте автомобілі біля будинку. Дійсно, нових Мерсів - не видно, але... Ще одне. Замерзаючі звертались з пропозицією перейти на локальне опалення? Щось зробили, чи як "за совєтів" сиділи і чекали, що за них все зробить міська рада, "запустить тепло", а може ще й заплатить...Так і досидимось, доки "смажений півень в з... не клюне", а потім підемо шукати правди до міської ради. "Трусіть власників" - ось моя порада, і залиште в спокої тих до чиєї компетенції це не відноситься, а сподіватись на "человєколюбіє" міської ради? Можна, звичайно....
тернополянка, 2006-11-06 17:29:40
Міська рада тут звичайно ні при чому. Порятунок замерзаючих – справа рук самих замерзаючих!
Радник, 2006-11-06 16:33:27
Заказуха чи повна некомпетентність? Чому шановний автор не зясував: чи пропонувала місту взяти ці будинки у власність територіальної громади? Чи мешканці цього хотіли? Що може (в рамках закону) зробити міська рада чи голова з керівником підприємства - "помахати пальчиком". Не вірите? Підіть повчитись на юрфак, тоді дізнаєтесь. Чи, шановний авторе розумієте, що якщо міський голова дасть "добро" - платити буде з власної кишені (в кращому випадку) - порушать кримінальну справу. Закон забороняє нецільове використання бюджетних коштів. Коли, нарешті, ми зрозуміємо, що ВЛАСНИК відповідає за своє майно... А люди? Нехай платять, або "розбираються" зі своїм керівництвом (власником). Ні до чого тут діставати міську раду. Якщо Ви живете у вланому будинку і не заплатили за газ, то що? Громада за вас заплатить, чи мер? Ідіть на юрфак, ні краще спочатку на філософський. Ні, краще не беріться за "заказуху"...
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  
  Ющенко здійснив європейський прорив »»  
  Україна потребує нових змін до Конституції - Богатирьова »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин