про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Львів запрошує варягів

Майже непоміченою минулого тижня пройшла інформація про появу нового заступника львівського мера з питань економіки Олега Синютки. Наразі його призначено на посаду за строковим договором (контрактом) терміном з 1 листопада до 31 грудня 2006 р. До цього посаду заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики обіймав Віктор Башук, якого у вересні було призначено начальником ДПА у Рівненській області.

Олег Синютка виходець з Франківщини. Він є головою Івано-Франківської міської організації НСНУ; з квітня 2006 року – депутатом Івано-Франківської облради, у якій очолює бюджетну комісію.

Олег Михайлович Синютка народився 14.02.1970 року (с.Куропатники, Бережанський р-н, Тернопільська обл.); батько Михайло Олексійович (1939) - учитель історії; мати Євгенія Петрівна (1943) - учитель математики.

Закінчив факультет історії та педагогіки Прикарпатського державного університету ім. В.Стефаника, (1988-93); у 1993-95 рр. навчався також на економічному факультеті того ж університету.

На минулих виборах Олег Синютка був кандидатом у народні депутати від Блоку "Наша Україна", № 296 в списку. На час виборів: заступник Івано-Франківського міського голови, чл. НСНУ.

Це вже була не перша спроба пана Синютки потрапити до Верховної Ради.

У 1998 році він був кандидатом в народні депутати України від ПРП (№27 в списку). На час виборів: голова правл. АТ "Прайд-Інвест" (м.Івано-Франківськ), член ПРП. Позаяк – з 01.1991 Олег Синютка займав посаду в.о. директора ТОВ "Івано-Франківськ АвтоЗАЗ-ДЕУ", вірогідно, що саме близькість до запорізько-корейських бізнесових структур привела його в лави партії «Реформи і порядок». Як би то не було, але попри те, що пан Синютка згодом змінив партквиток на партійний НСНУ, подейкують, що у нього збереглися чудові стосунки з Віктором Пинзеником.

У 2002 році Олег Синютка кандидував до парламенту саме від блоку В.Ющенка "Наша Україна" (№146 в списку). На час виборів він був головою правління ЗАТ "Прайд-інвест", членом ПРП. До Верховної Ради у 2002 році йому потрапити зноау не вдалося.

З травня 2002 по квітень 2006 року Олег Синютка працює заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у виконкомі Івано-Франківської міськради.

На минулих мерських виборах багаторічний мер-«нашоукраїнець» Зіновій Шкутяк вирішив не балотуватися і перейти на роботу в парламент (за списком НУ). Олег Синютка, як заступник мера і чільник Івано-Франківської міської організації НСНУ, балотувався на посаду міського голови фактично як ставленик Шкутяка. Синютка декларував своїми досягненнями європейський центр міста, приріст промислового виробництва та погашення боргів по зарплаті. В своїй виборчій кампанії він також використовував ідею відродження Івано-Франківська як нової столиці Галичини, протиставляючи його Львову. За Синюткою була підтримка партії влади і значний фінансовий ресурс. Тим не менше мерські вибори він з тріском програв, набравши тільки 9,8% голосів.

«НУ» опинилася в жорсткій опозиції до новообраного мера Віктора Анушкевичуса. Здобувши в Івано-Франківській міськраді 23 мандати із 60, вона, незважаючи на це, практично не отримала жодної посади в муніципалітеті. Показово, що одним із перших рішень нової міськради стало скасування 13 рішень попереднього міськвиконкому, які дозволяли проведення проектних робіт під будівництво нових об’єктів

Про ставлення нового мера Франківська до свого опонента від НУ красномовно свідчить заява Анушкевичуса, яку той опублікував невдовзі після виборів: «Олег Синютка, який очолює міський загін «нашоукраїнців», є не тільки знаним політиком, але й депутатом Івано-Франківської обласної ради, головою обласної депутатської бюджетної комісії. Я глибоко переконаний, що він також може бути патріотом нашого міста, патріотом України. Я закликаю пана Синютку та його однодумців пам’ятати, що, окрім поточних комерційних та посадових інтересів, є інтереси вищі, при реалізації яких будуються не котеджі і офіси, а історія нашої Держави. Тої держави, про яку мріяли вояки УПА в підземних схронах і мученики в ім’я Українського Духу в совітських тюрмах. Давайте не будемо тепер, в безпечнішу добу, розмінювати святі та вічні речі на дрібні політичні демарші. Особливо тоді, коли енергетична «удавка» вже стягується на шиї не тільки нашого міста, а й усієї України. Горе тим, хто під час битви стріляє у своїх!»

Варто зауважити, що попри неоднозначне ставлення до п. Синютки, журналісти Івано-Франківська характеризують його переважно з позитивної сторони. Економічні успіхи міста протягом останніх років, залучення значних інвестицій в економіку міста, пов’язують в тому числі й з його іменем.

Вголос, 04.11.2006 16:02:12

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


marta, 2006-11-06 17:51:35
Хай буде синютка чи ше хтось ..бо була чергова загроза Ломаковича, який потехенько переберає справи в ратуші і реалізовує своїй бізнес проекти насправді то людина яка ходить по ррупах (знаю з досвіду роботи в кредит банку)....до речі подейкували що каедидатурою мав бути Адамик Петро який втерся досить сильно в довіря мерові...... ше треба врятуавти від Ломаковича посаду начальника ком. майна ..... Винничук FOREVER
Атас!, 2006-11-06 15:31:22
Людина Гриніва - через яку у Львові будуть просуватися його бізнес-проекти. Плата за підтримку на виборах міського голови Кличком.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко просить потерпіти з європоїздками два місяці »»  
  Побачення України з ЄС запланували на вересень »»  
  Ющенко почув "позитивну реакцію" про голодомор »»  
  Ющенко здійснив європейський прорив »»  
  Україна потребує нових змін до Конституції - Богатирьова »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
Ало, хто і де буде горіти не Вам або мені вирішувати! Виймітьсвої крила з мурмеляди пафосу і лукав »»
Породжений дияволом, освячений і оплачений ФСБ буде горіти в пеклі за земні гріхи, за бруд вилитий н »»
Срав я на забавки. А читати цікаво. »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин