про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Цимбалюк влаштує підлеглим концерт          Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини          Всіх жінок Львівської міськради преміюють          «Ратуша» виставила Садового на балкон          Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою         

СТАТТІ

Тернопільські сумісники досі розриваються між “красивими” та “розумними”

Пам’ятаєте анекдот про мавпу? Звірям запропонували вишикуватися: красиві – направо, розумні – наліво. Усі швиденько визначилися до якої когорти пристати і тільки одна мавпа бігає туди-сюди – від красивих до розумних, і навпаки. У Тернопільській міській раді наразі є п’ятеро чоловік, які не можуть визначитися між “красивими” та “розумними” і впродовж тривалого часу порушують закон, поєднуючи депутатську діяльність з роботою у виконавчому комітеті міськради.

Поіменний список депутатів-сумісників виглядає так:

перший заступник міського голови і депутат фракції БЮТ Олена Лакома, заступник міського голови – керівник апарату і депутат від ВО “Свобода” Леонід Бицюра, заступник міського голови з питань соціального захисту і депутат фракції “Наша Україна” Роман Легкий, заступник міського голови з питань фінансів і депутат фракції УНП Зіновій Новосельський, заступник міського голови з гуманітарних питань і депутат фракції УНП Олег Марушій.

Олег Марушій під час передостаннього пленарного засідання сесії міськради повідомив, що написав заяву про складання депутатських повноважень і чекає рішення ТВК, яке на своєму засіданні має її розглянути. Леонід Бицюра під час прес-конференції, що відбулася на початку минулого тижня повідомив, що вже теж написав заяву про складання своїх депутатських повноважень, але ще не подав її у ТВК.

Олена Лакома під час позаминулого пленарного засідання сесії міськради повідомила, що на своїй попередній роботі працює останній день і приступивши офіційно до виконання обов’язків першого заступника міського голови, відразу ж подасть заяву до ТВК про складання своїх депутатських повноважень. Тобто усі обіцяють скласти свої депутатські повноваження, але ніхто поки що цього іще не зробив, маючи на те поважні і не дуже поважні причини.

Загалом же ситуація з депутатами-сумісниками має ще й іншу сторону. Члени виконкому не поспішають складати своїх депутатських повноважень, оскільки не впевнені у майбутньому.

Ситуація у депутатському корпусі непевна і хтозна, що може бути через місяць чи два. Отож виконкомівці бояться, що склавши депутатські повноваження, через кілька місяців депутатський корпус відправить їх у відставку. Тоді залишаться і без посади, і без депутатського мандату. Цікаво, що міська рада прийняла рішення про те, щоб дати можливість виконкому попрацювати рік часу і кадрове питання по складу виконавчого комітету впродовж цього часу не розглядати.Однак, очевидно у депутатському корпусі міськради панує недовіра до власних же рішень.

Тому політичним силам, які представлені у міськраді, потрібно домовлятися стосовно стабільності ситуації у міськраді. Бо наразі ж усі рішення міськради прийняті кількістю голосів, що складає менше 35, можна оскаржити у суді. Причина цьому доволі проста – заступник міського голови, який ставить свої підписи під рішеннями виконкому, не може піднімати руки під час голосування депутатів міськради.

Своє слово у питанні сумісників нещодавно у сесійній залі сказав і міський голова Роман Заставний. Він порадив своїм заступникам швидше визначатися і, або складати свої депутатські повноваження, або залишати роботу у виконкомі. Окрім того, міський голова пригрозив, що ті, хто не визначиться, будуть звільнені із займаних посад. Заступник міського голови з питань правового забезпечення Олег Левандовський у понеділок, 30 жовтня, під час прес-конференції висловив думку, що ТВК має право позбавити сумісників депутатських мандатів і без подання ними відповідних заяв.

Згідно з законом, вільні депутатські вакансії займуть ті люди, які ідуть наступними по виборчих списках політичних партій та блоків. Проте, ці вакансії поки що так і не з’явилися. П’ятеро депутатів і членів виконкому продовжують працювати, сидячи однією половинкою сідниці в одному кріслі, а другою – в іншому. Воно то може і вигідно, але ж незручно… Тим паче, що мисливці за двома зайцями, зазвичай залишаються ні з чим.

Сергій Радкевич, 01.11.2006 17:19:54

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олег Мандюк: Будемо працювати спільно, а тому краще. »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Цимбалюк влаштує підлеглим концерт »»  
  Василь Струс – новий начальник «даішників» Львівщини »»  
  Всіх жінок Львівської міськради преміюють »»  
  «Ратуша» виставила Садового на балкон »»  
  Безкоштовні концерти на вулицях Львова під загрозою »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Черновецьким по Черновецькому »»  
  У Брюсселі вирішили, що Ющенко приїжджав через Януковича »»  
  На іванофранківських вулицях стане світліше, обіцяють міські чиновники »»  
  Леонід Кравчук зізнався, що він багатий »»  
  Ющенко провів свято в Брюсселі »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

До чого тут "януковщина", взагалі незрозуміло »»
Мене вже задовбали наїзди на Ковальчука. Бо це наїзди, а не критика. Мені не всі тексти подобаються, »»
Лесю, саме час і П.Старуха викреслити. Він про це просив особисто. Каже, що даючи згоду на участь у  »»
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи »»
АДАМИК НАШ ПРЕЗИДЕНТ... »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин