Вголос про політику та економіку
ЛЬВІВ   |   ЛУЦЬК   |   РІВНЕ   |   ЧЕРНІВЦІ   |   ТЕРНОПІЛЬ   |   ІВАНО-ФРАНКІВСЬК      
 Тисячі сумчан протестують проти повернення Щербаня          З'ЇЗД НЕ ВИЗНАВ НЕЗАДОВІЛЬНОЮ РОБОТУ КЕРІВНИЦТВА "НАШОЇ УКРАЇНИ"          Третьяков пояснив, що його не так зрозуміли          Катеринчук закликає організувати конкуренцію між ним, Порошенком і Безсмертним          Катеринчук заявляє, що "Наша Україна" давить дискусію         
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА  |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ

СТАТТІ

Сергій Кичій: “Помаранчевій” Україні потрібна нова партія – без Порошенків, Мартиненків, Червоненків та інших одіозних фігур...

Після призначення Януковича прем’єром почали ходити чутки про створення нової партії на уламках «Нашої України». На цьому фоні різко активізувала свою діяльність створена за участі міністра внутрішніх справ Юрія Луценка громадська організація «Антикримінальний вибір». Про перспективи створення на її базі нової пропрезидентської партії, шефа усіх міліціонерів і не тільки – в інтерв’ю з головою Волинського відділення “Антикримінального вибору” Сергієм Кичієм.

Нещодавно Ви приїхали з чергової наради ГО «Антикримінальний вибір», що відбувалась у столиці. Привезли щось цікаве?

Наради в нас відбуваються щомісяця, оскільки команда «Антикримінального вибору націлена на серйозну роботу. Ми постійно контактуємо з осередками в інших областях, їхнім керівництвом. Вважаємо, що чинний міністр внутрішніх справ Юрій Луценко цілком спроможний позмагатися на наступних президентських виборах з Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем, тому намагаємося йому допомогти.

Ми не орієнтуємось на жодну бізнес-еліту, дуже обережно підходимо до співпраці з бізнесменами, тому що наш вітчизняний бізнес часто корумпований, отже, робимо ставку на інтелектуалів.

Дехто розпускає чутки, що ми чергова міліцейська структура, або така-собі організація сприяння МВС. Це неправда. Ми звичайна громадська організація, небайдужа до політичних процесів. Основна наша функція – правозахисна. Не відповідає дійсності і те, що ми, нібито намагаємося відбілювати міліцію – там своя структура, і ми до них відношення не маємо. Наша підтримка міністра МВС грунтується на тому, що ми сприймаємо його не як міністра, а, перш за все, як багатогранного і перспективного політика, який може перемогти на майбутніх президентських виборах.

Це – якщо вибори залишаться всенародними. Кажуть, що обіцянка Партії Регіонів Ющенку обрати його на другий термін президентства у парламенті була головною умовою внесення кандидатури Януковича до Верховної Ради...

При нашому слабкому президентові, яким є Ющенко, можливе що завгодно. Зараз ми бачимо, що правляча парламентська коаліція регіоналів-комуністів-соціалістів робить усе для послаблення президентських повноважень. Водночас їм потрібний сильний прем’єр.
Ми ж навпаки - виступаємо не лише проти цих ідей, а й за сильну президентську владу як таку. Адже нинішнє фактичне двовладдя Президента, який ще має значні повноваження, та сильного прем’єра себе не виправдовує. Воно призводить лише до постійних суперечок і криз у державі. Саме тому ми виступаємо за сильного Президента, яким, за нашим переконанням, у майбутньому повинен стати Юрій Луценко.

Однак це не означає, що ми виступаємо за розпуск парламенту чи скасування парламентаризму як такого. Ми – за паритет. Законодавча влада повинна займатися законотворенням. Я згоден, що деякі повноваження слід залишити за парламентом, наприклад, затвердження складу уряду. Однак виконавча влада повинна мати достатньо повноважень, щоб навести у країні порядок, якого зараз так бракує нашій країні.

Стосовно створення партії, я не можу однозначно сказати, коли це відбудеться. Зараз ведеться підготовча робота. Структура «Антикримінального вибору буде максимально задіяна при створенні цієї партії. Презентація її планується на початок наступного місяця, але якісь подробиці я повідомити не можу. Іде процес підготовки.

На сьогоднішній день ми вже напрацювали певні методи роботи. Плануємо і надалі займатись правозахисною діяльністю, відстежувати і реагувати на негативні явища, що відбуваються у Луцьку та по області в цілому.

Зокрема, нас дуже дивує те, що партія «Батьківщина», яка отримала більшість у практично всіх радах Волинської області, фактично не керує процесами, які відбуваються. Не видно жодних позитивних змін. Це й не дивно, адже новообраним депутатам бракує професіоналізму. Отже, ті негативи, які є, ми будемо висвітлювати у ЗМІ, виносити на обговорення громадськості.

А які успіхи вашої «профільної» антикримінальної діяльності в області?

Ми допомогли багатьом, хто звертався до нас за юридичною допомогою. Професійно працює наш адвокат Василь Нагорний. Нам вдалося у суді відстояти майнові права деяких громадян, а також захистити їх від порушень трудового законодавства. Активно працюють громадські приймальні. Зараз ми збираємо докази по деяких негативних явищах, які незабаром отримають широкий резонанс, і не лише в нашій області. Саме тоді ми проведемо ряд акцій.

Ми критикували і гостро критикуємо Луцького міського голову Богдана Шибу. Нам не подобається те, що робиться в місті у сфері комунального господарства. Стало значно гірше, ніж було за попереднього міського голови. Будучи депутатом міської ради минулого скликання, я багато критикував і попереднього міського голову, і людей, які займались комуналкою. Проте ми не очікували, що з приходом нової команди буде ще гірше. Залишаються проблеми з жахливими дорогами, брудом, сміттям. Ніхто не збирається наводити в цьому порядок. Люди платять за утримання будинків, але в них усе роблять за свої кошти самі. Там, де цього немає, будинки виглядають просто жахливо. Хто буде все це вирішувати – невідомо.

Пригадую, за минулої влади я, перебуваючи у фракції «Наша Україна» Луцької міськради, постійно критикував міського голову за недопрацювання. Проте, хоча все було далеко не ідеально, на комуналку щороку витрачалося до 18 млн. гривень, проводились бодай якісь ремонти, встановлювали шатрові дахи у «хрущовках». Зараз і цього немає. Тому ми домагатимемось, щоб місцева влада працювала в інтересах людей.

Через призму подій в Угорщині, де відбуваються народні заворушення проти чинного уряду і особисто прем’єра, який, за власним визнанням, п’ять років дурив власний народ, як ви оцінюєте аналогічну ситуацію, пов’язану з автокатастрофою Луцького міського голови, щодо деяких аспектів якої міські чиновники брехали, намагаючись приховати правду? Там прем’єра закликають до відставки. Чи повинні вчинити аналогічний крок і наші можновладці?

Події в Угорщині мені цікаві перш за все з тієї точки зору, що вони доводять, що й у країнах Євросоюзу не все ідеально. Але ж ця країна так туди прагнула і раптом, здавалося б, у цивілізований країні – такі події. З іншого боку, приємно, що саме Україна перша показала приклад масовості на Помаранчевій революції, адже до того ніде в світі таких широкомасштабних виступів не спостерігалося, якщо брати до уваги останнє десятиріччя.

Якщо ж проводити паралелі з ситуацією в Луцьку, то вважаю, що чиновники повинні нести якусь відповідальність. І Шиба, і його підлеглі, якщо вони дійсно вводили людей в оману, повинні, щонайменше, вибачитися перед громадою. Тим більше, якщо враховувати те, яким чин6ом Шиба став мером – напівлегітимно, завдяки фальшивці, розповсюдженій його штабом, що він, мовляв, єдиний кандидат від Помаранчевої команди, чого і близько не було, як і рішення штабів інших помаранчевих партій з цього приводу. Ті декілька сотень голосів, завдяки яким він переміг Антона Кривицького, і дала йому ця фальшивка.

Одразу після виборів, коли йшли судові позови проти обраного мера, одночасно декілька різних виборчих штабів провели соціологічне опитування, яке показало, що якби не цей бренд, його б ніколи не обрали. Отже, його перемога дуже сумнівна. Якби він отримав дві третини відсотків голосів лучан, то мав би певний запас довіри. А так, вважаю, що йому треба бути обережнішим у висловлюваннях.
Те, що наступних виборів зі своєю скандальною репутацією він не виграє – це зрозуміло. Але він міг би спробувати увійти в історію міста не як людина, яка змінила декілька партій, звідки він ішов із різними казусами, залишаючи по собі негативній слід, а як мер, який щось зробив для міста. Думаю, що він повинен вибачитись, але якщо вважає, що може працювати – нехай доведе це конкретними справами. Поки ж цього не видно.

Ви, напевно, розумієте, що Шиба не та людина, яка піде добровільно. Він буде триматися за крісло до кінця…

При усій критиці попереднього міського голови у нас були високі показники інвестиційної активності, Луцьк ввесь час вигравав різноманітні конкурси з благоустрою. Варто визнати, що попередня команда була сильнішою. Думаю, якщо наступного року показники не покращаться, то не тільки ми, а й багато інших організацій ставитимуть питання про відставку міського голови. Якщо керівництво міста провалить ситуацію у господарстві, то й керівництво партії «Батьківщина», якщо воно відповідальне перед виборцями, повинне буде якщо не виключити цих людей з партії, то, принаймні, добитись їх відставки, бо інакше це вдарить по самій партії і підірве її авторитет. Думаю, що і Юлія Тимошенко зацікавиться цим питанням, коли дійде до скандального рівня.

Повертаючись до питання діяльності «Антикримінального вибору», скажіть: чи в усіх областях у вас діють осередки, хто очолює організацію на столичному рівні?

На сьогодні не легалізована лише Івано-Франківська обласна організація. Та ми цим особливо не переймаємося. В нас немає формалізму, ми працюємо творчо, не «женемо» кількість членів організації. Оскільки західні регіони у промисловому плані у нас менш розвинені, аніж східні, то проблеми із законом виникають більше по ту сторону Дніпра. Природно, що більше уваги “Анти кримінальний вибір” надає Східній Україні, тим процесам, які мають кримінально-скандальний відтінок, скажімо, щодо того ж міського голови. Ми, однак, не є народною дружиною сприяння правоохоронним органам, тож досить часто висвітлюємо звичайні процеси життєдіяльності громади.

Політична складова нашої діяльності полягає в тому, що, наприклад, якщо міська чи обласна ради працюють неефективно, ми просто зобов’язані реагувати на це. Тому ми плідно працюємо із журналістами, багато з них перебувають у наших лавах. Ми збираємо та узагальнюємо інформацію з регіонів, розміщуємо її на нашому сайті «Укрінформбюро» та «Антикримінальний вибір». На цих сайтах ми розмістили цикл статей журналістів про автокатастрофу за участю мера Луцька, за що керівництво було нам дуже вдячне.

Нашу організацію на столичному рівні очолює Олег Новіков, котрий є помічником Юрія Луценка. Юрій Луценко є почесним членом організації, іноді присутній на наших нарадах у Києві.

За деякою інформацією, до вашої партії, можливо, приєднаються «нашоукраїнці» Микола Катеринчук та Юрій Єхануров. Очевидно, за ними теж стоять певні громадські організації, отже, нова партія створюватиметься не лише на основі «Антикримінального вибору». Оскільки ж правоохоронці не можуть перебувати на обліку в тих чи інших партіях, превалює версія, Що її очолить Микола Катеринчук.

Можливі різні варіанти. Наразі я нічого зі сказаного вами заперечити не можу. Найближчим своїм союзником ми вважаємо «Нашу Україну», то я впевнений, що усі здорові сили увіллються до новоствореної партії.

В разі створення нової партії вам доведеться певною мірою критикувати і своїх союзників – ту ж «Батьківщину» чи НСНУ, інакше виборець не побачить у вашому політичному проекті реальну альтернативу.

Абсолютно очевидно, що нова партія не буде таким собі політичним клоном чи політичним порятунком для Ющенка, рейтинг якого сьогодні не зашкалює за 4 відсотки. Народ розчарувався у цьому Президентові, адже він не здійснив його прагнення. Ми очікуємо, що до нас прийдуть здорові сили з «Нашої України» та інших партій. Але в цій партії однозначно не буде одіозних фігур – Порошенків, Мартиненків, Червоненків та ін. Ми маємо свого лідера і це буде партія нового типу, яка створюватиме міцну владу майбутнього…


Олександр Вікторов, м.Луцьк, 28.09.2006 10:56:15

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Сашко, 2006-10-05 18:56:53
Вікторов геній без букви е. Обізвав Юлю!! Мовляв вона тримає в руках лайно. Таке смердюче лайно як 140кг.-вікторов змиває спецільний БЮТівець Доместос. А він тепер підозрює Костюка.
Позорнику Викторову, 2006-10-05 17:00:43
К стати о корупции по-Викторову которого выкинули из БЮТ, как паршивого жирного кота: верни деньги Тарасюку за очень сытый обед в ресторане (50 грн.). Обидно, да!!!
До суті_екс-нардеп, 2006-10-05 16:58:42
Що маєте, те маєте! Порядних людей повиганяли, тепер хренєйте від своєї шизохренії
Только смерть раззлучит..., 2006-10-05 16:56:30
Викторов Саня! Да ты просто гений! Хорошо, что действительно нашёлся такой человек, который не боится писать чистую правду о всех этих псевдополитиках! Не бросай такого благодарного дела! Знай, что Родина-мать тебя не позабудет!!!
До суті "статті" Вікторова, 2006-10-04 16:10:09
Вікторов здає Кичію партквитки "Батьківщини" свій та близьких родичів (мами, батька, сестри і так разом "поборюють" корупцію - створюють "нову партію". Як добре що викурили СКУНСА, а то б мали те що пишуть тут!.
Доктор Фрейд, 2006-10-01 12:05:00
Мені взагалі дивно, як шизофреніка Костюка - так званого першого заступника голови Волинської "Батьківщини" могли включити, хоть і затичкою, але до списку депутатів Верховної Ради від БЮТ. Він лише 10 років тому знявся з обліку в Ліпінах. Але, як бачимо, хвороба невиліковна. це ж треба - цілими днями сидіти в інеті і обсирати Вікторова! за що цьому партійному бєздєльніку платять гроші?
ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха!, 2006-10-01 12:00:23
На цьому форумі Вікторову намагається помститись нєкій Толік Костюк, який у таємних розмовах з партійцями жаліється, що Вікторов не запропонував його у депутати облради. Костюк лише нещодавно зрозумів, що це Кирильчук продав його місце, нашпигавши в облраду бізнесменів і друзів свого синка.
Випадковий, 2006-09-30 13:12:11
Форум шизонутих, їй-Богу! Інтервю шизанутих із шизанутими.
Випадковий, 2006-09-29 18:41:25
Форум шизонутих, їй-Богу! Крім інтерв'ю, нема що читати
СПРАВЕДЛИВИЙ, 2006-09-29 15:05:30
ВІКТОРОВ, ПРАВДА ПРО ТЕБЕ БУДЕ ПЕРЕСЛІДУВАТИ ТЕБЕ ЗАВЖДИ!
БЮТівець, 2006-09-29 15:02:13
Domestos - Вікторову, 2006-09-22 18:22:57 Вікторов, ти "пуля з клоча", а не політичний сатирик. Пиши. пиши інтернет все витримає.В інтернеті як на вокзалі - від панів до бомжів. Визначи сам де ти знаходишся: "КОНЕЧНО СЕРЕД ПАНІВ". В каналізації також є пани і підпанки, але нажаль серед бацил. Domestos - Вікторову, 2006-09-22 18:07:53 Вікторов- ГОДЗІЛА, невже ти думаєш, що хтось твої статті читає слово в слово. ДОМЕСТОС чатає лише прізвища, щоб побачити кого ти ще облив продуктом ШИЗОФРЕНІЇ. Я не знаю і не хочу знати кому ти ЗАД лижеш, але замовник твій стоїть не вище тебе. О!!! кого тобі в лікарняну палату в Ліпіни взяти в компанію, але їх в тебе хач греблю гати. Скажи, Вікторов, хто в тебе Годзіла і я скажу яка ти Годзіла. А те що ти, Вікторов, читаєш,перекручуєш та вживаєш в своїй мазанині ШИЗУ про Годзілу, говорить про твій "розум молокососа" в свої тридцять.
Аналітик-Вікторову, 2006-09-29 15:00:59
Льоха - Вікторову, 2006-09-28 12:12:16 Вікторов,Та ти в натурі придурок, це я Льоха! Приїдь у Шацьк, зайди в кабак і спитай, хто такий Льоха, тобі скажуть, придурок №2.. Хочеш - зустрінемось, я тобі мозги твої курячі трохи вправлю. Нефіг мене якимсь жирним 140-кілограмовим кабаном обзивати, я як той ХОРТ із Шацька.! Александр, 2006-09-27 23:48:05 Молодец! Мне приятно читать твои правдивые статьи. Пиши дальше в том же духе! Нельзя молчать никогда! Льоха Доместосу, 2006-09-27 16:08:53 Та ти в натурі придурок, який я тобі Вікторов?! Приїдь у Шацьк, зайди в кабак і спитай, хто такий Льоха, тобі скажуть. Хочеш - зустрінемось, я тобі мозги твої курячі втрохи вправлю. Нефіг мене якимсь жирним 140-кілограмовим кабаном обзивати! Domestos - Вікторову, 2006-09-27 12:17:09 Вікторов, ти Шацьком не прикривайся, а Ліпінами. Льоха з Шацька, 2006-09-26 17:22:41 Cхоже, на цьому форумі один Доместос, сам собі питання задає і сам собі відповідає... Ну, хіба не шиза у чувака? Domestos - Вікторову (ДІАЛОГ), 2006-09-25 18:56:53 Доместос - Вікторову: Іди в Ліпіни полікуйся! Вікторов - Доместосу: Я пробував, після лікування зникає творче натхнення. Domestos - Вікторову, 2006-09-25 15:03:20 Вікторов, що до твоєї порядності, то тобі до Олійника та Пустовіта, дуже далеко, як до ліжка Мадонни. Ха-ха!, 2006-09-25 11:09:37 Вітюня Олійник - хороший лідер?! Більшої дурні не можна було вигадати? З його такий лідер, як "пуля з клоччя". Та й виглядом не вдався. Одним словом, чмо... А в Пустоцвіта прізвище говорить саме за себе Domestos - Вікторову, 2006-09-23 10:28:48 Вікторов- Годзіла -Каракачиця, чому мовчиш? Екслюзивне право на "Доместоса" я передав твоїм "друзякам", які будуть лікувати твою голову - конуса та в ній задавняну ШЕЗУ по інтернету, новий спосіб, якщо не хочеш лікувася в Ліпінах. Будь хорошим пацієнтом!!! БЮТівець, 2006-09-23 10:24:37 Знову сморід від 140-кілограмового СКУНСа-Вікторова. Як добре, що його виперли з партії "Батьківщина". Тепер, замість СКУНСА, маємо хорошого голову міської партії Григорія Олександровича Пустовіта. А СКУНС є СКУНС. Він колись і з Потапчуком розпускав сморід. Але тепер маємо теж хорошого лідера Віктора Степановича Олійника. Domestos - Вікторову, 2006-09-22 18:48:13 Вікторов, не пнися своєю сірою рідиною, що в голові до Коробової чи Погорєлової, В ТЕБЕ ГОЛОВА КОНУСОМ, нажаль вершиною догори, як в "того" що на спині пропелер і любить повидло. Ну, скажи, в кому ще Доместос тобі ввижається?
Domestos, 2006-09-29 15:00:02
Domestos - Вікторову,, 2006-09-22 17:30:29 Вікторов, як я тебе взув! Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха!!!Ти тепер весь БЮТ підозрюватимеш.Ха-ха-ха-ха-ха-ха!!! Мені тебе шкода, ти хворий чоловік, лічися. Уяви, на мій один-два вирази ти ШИЗУЄШ цілими ОДАМИ. Порахуй, скільки ти сторінок написав лайна. Візьми собі в підмогу, якогось дешевого журналіста. Я не хочу опускатися до твого рівня. БУВАЙ не кашляй! Domestos - Вікторову, 2006-09-25 14:51:02 Вікторов, ти із своєю такою 140 кг. ср....все поле займеш і засмородиш. Читач, 2006-09-25 11:20:42 А Доместос в першу чергу взув себе. З такою сволотою я б на одному полі ср.. не сів Читач-Вікторову, 2006-09-28 16:57:48 Вікторов не ображай Фрейда, присвоюючи його імя.Тобі до Фрейда, як дурному до розумного. Доктор Фрейд, 2006-09-28 13:11:53 Проаналізувавши істеричну маячню так званого Дomestosа приходжу до неминучого заключення: domestos невиліковно хворий Читач, 2006-09-28 16:48:50 Ті відгуки, які підписані від читачів, щодо Вікторова не містять образи, а вірно дають характеристику ВІкторову. Саме Вікторов почав, надрукувавши брудну статтю. В статті містяться образи інших людей. Дискредитують їх. Тому вірно все про 140 кг. Скунса!. Читачі-Вікторову, 2006-09-28 16:39:19 80 читачів з партії БЮТ виганяли цієї зими Вікторова з БЮТ за зловживання. Тому читачі занадто добре знають цю людину.
АДВОКАТ №2, 2006-09-29 14:59:00
батьківщинець, 2006-09-20 17:36:30 Нагнав його дід за те, що той не зрадив литвинюка - кандидата в мери в обмін на посаду заступника, сказавши шибі, що це для нього не головне, на що шиба дуже здивувався. Сторонній, 2006-09-20 17:08:55 І Вікторов і Дід обоє забруднені. Тільки Вікторова нагнали. А Дід керує далі. Domestos, 2006-09-20 16:41:07 Вікторов, скільки в тебе ще буде "псевдо", бо друзів в тебе немає, щоб заступилися, є лише подібні тобі "проффессора". Domestos - Вікторову, 2006-09-20, 2006-09-20 19:38:12 Вікторов, ти питаєш "Доместоса" про сусідню палату, виходить, що ти вже в психушці на стаціонарному лікуванні і шукаєш собі "КОМПАШКУ"?. В тебе їх є достатньо багато і всі як на підбір. ТВ_Товаришу, 2006-09-21 10:28:21 Ще філософ Спіноза у свій час сказав: той не є особистістю, в кого немає ворогів. Не зважаючи на відносно молодий вік, Вікторов є особистість! Domestos - Вікторову, 2006-09-21 10:59:28 Вікторов, Бог тебе наказав (читай нижче), про письменницький дар ти сам собі внушив, і почав з жовтої преси, тобі вище не світить із твоєю шезо-мазньою. Не принижуй Мурзілку, тобі і до неї далеко, лякатимеш дітей. Я переконався, хворих потрібно шкодувати, лікуйся. Продовжити з тобою спілкування, означає опуститися до твого рівня. Вчися писати, а не викидати набір слів на різні теми, це ще раз підтверджує непорядок в твоїй голові. юліус, 2006-09-22 09:44:16 Вікторов, доведено, саме психічно неврівноважений, так як ти, якщо не має що сказати, то матюкається. Ну як? Domestos - Вікторову, 2006-09-22 12:04:51 Вікторов, не виступай від імені Доместоса. В тебе курячі мізки, а туша слона, а місце твоє каналізація.
Адвокат, 2006-09-29 14:58:27
Domestos - Вікторову, 2006-09-18 10:29:23 Пане Вікторов у Вас параноя, Вам ввижається що всі хто веде з Вами переписку лежать під Дідом, перевіртися в психіатра, на скільки мені відомо, Ваша медична карточка в регістратурі там є. Адвокат, 2006-09-18 10:14:52 Вікторов, я прочитав всі відзиви про твої "ділішки", скажу відверто за підробку документів (вїздних віз) ти ходиш під криміналом, Мої адвокатські послуги можуть тобі згодитися. Лучанин, 2006-09-18 17:07:44 Вікторов, ну ти ж і пташечка. Як ти попав в БЮТ?! БЮТівець, 2006-09-18 16:00:10 Олексанре Олександровичу, розкажіть читачам як Ви поміняли свій партійний квиток на 1кг цукру, адже Ви повиинні його були здати в партію. Позор, а ще був міським головою. Domestos, 2006-09-19 15:38:13 Віторов, ти не кутку, а в каналізації і не виєш, а захльобуєся лайном. Ох і Адвокат, як він тебе розкрутив, ти вже готовий йому нести докази, щоб відбілитися в його очах, Мені також стало тебе шкода, хворих потрібно шкодувати, бо твоє життя то суцільна хвороба. АДВОКАТ №2, 2006-09-19 15:26:29 Пане ВІкторов, як жареним запахло - очко звузилося, Мені не потрібно бігти і заявляти на Вас, надіюся є служби які вміють читати і робити висновки. Впевнений, писати кляузи ти вмієш, а от чи корисну справу, добро для людей робити - невпевнений. Мені не хочеться навіть про тебе розпитувати, хто ти є, бо стиль твого словоблудства говорить про тебе більше, ніж скаже сама найобєктивніша людина. Мені шкода газети та редактора. Мені шкода тебе, бепорадного, злого на весь світ, вовка загнаного в куток, який може лише вити. Domestos, 2006-09-20 15:08:51 Вікторов, попроси щоб тобі на відстані прочитали твою біліберду, яку потрібно читати з перекладачем. Про твої заслуги та твій авторитет всьому Луцьку та за його межами відомо, одним словом "авторитетний бомж" та ще хворий на голову, в якій одна маячня. Було б добре щоб прочитав Адвокат твою маячню, перекручені тобою чужі фрази, він би тебе взув ще разок, він видно спеціаліст по таких як ти, бо таким недоумкам до їх мізків потрібні Адвокати.
Аналітик, 2006-09-29 14:56:19
АДВОКАТ, 2006-09-15 15:07:00 Олександре, такі журналісти як Ви, сильним господарям не потрібні. Ви "сканалізований". Онуцьо, 2006-09-15 14:56:31 Я був правий, Ви дійсно ХРЕН, а не журналіст. Антон, 2006-09-15 14:42:04 Пане Вікторов, DOMESTOS Вас змив в каналізацію.ЖАХ!!! Domestos, 2006-09-15 13:11:58 Вікторов мені нагадує бацилу в унітазі, яка кормиться продуктом тих, хто випорожняється. Вікторов може писати пасквілі лише на внутрішніх стінках унітазу, адже жодна порядна газета не дозволить собі замазатися подібним лайном. Чому Вікторов не напише як став головою Луцької міської "Батьківщини", сфальсифікувавши з подібними йому "святими адвентистами" звітновиборчу конферекнцію при допомозі Потапчука, як під час виборчої компанії президента, нібито посилаючи спостерігачів за кордон, разом з Потапчуком оформляли закордонні візи лучанам і дерибанили з них гроші, які не змогли потім поділити між собою пересварившись, за складання виборчих списків до Луцької міської ради і дерибан кандидатів в депутати та багато чого іншого про свою "святу і чесну" діяльність. А мораль одна: "Коли сам в лайні, не трися біля чистих, бо тебе жахаються". двокат №2, 2006-09-18 15:44:55 Панове, пю каву і читаю Ваші перепалки. Сама стаття виїденого яйця не варта, а от звинувачення цікаві. Мій колега Адвокат може заробити на Вікторову, але не думаю, що він захоче мати такого клієнта - низько, бомж, гроші після виборів Вікторов просвистав. "Батьківщині" потрібно розібратися з такими своїми партійцями, очиститися, хоча один із них є депутатом обласної ради. Цікаво! Оправдання Вікторова "доместосу" по наших юридичних канонах - ніц не варті, видно "доместос" прав, бє фактами, а Вікторов не оправдовується, а лепече, як з горячки. Пане Вікторов, не шифруйтеся, "Галичанин" і "Акула" - це Ви і не пускайте пилу в очі читачам, що за Вами ще стоять гори людей, Ви один, а їх багато. Каву випив - дискусуйте, вердикт, з Вашого дозволу, за мною. Товариш, 2006-09-18 10:50:31 Добрий ранок Мацоні-Вікторов! І вканалізації дістають тебе твої "доброзичливці", ой багати ти їх наприяв, невже ти присвятив все своє життя пошуку вогогів, дурень ти. Антон, 2006-09-18 10:40:31 Я не зрозумів, пане Вікторов, Вас змили в каналізацію, а Ви ще щось пописуєте!
, 2006-09-29 14:53:07
БЮТівець, 2006-09-19 17:06:46 "Не хочу бути пристосуванцем, як дехто" - це про тебе Вікторов. Ти отримав не 1 кг. цукру, а більше, бо здав за цукор партквитки своєї рідні (батька, матері, сестри...). Це відомий вже факт. Спочатку вліз як скунс в партію, насмородів, вигнали, а тепер лізеш до інших. Така природа паршивих жирних скунсів. Онуцьо, 2006-09-13 14:41:58 Хрєн він, а не журналіст! Особиста нелюбов до "Дєда" аж пре! А якби не посварилися, досі хвалив би, який класний і далекоглядний Євген Іванович... БЮТ, 2006-09-14 17:05:04 Цей 140 кілограмовий СКУНС почав знову розпускати свій характерний сморід. Ви тільки придивіться уважно до цього Вікторова. А скільки в його голові сміття! Саме через такого голову Луцької папртії "Батьківщина", я й не хотів йти в партію яку він "очолював". Брррр. Як добре що його звідти виперли як паршивого котяру, що любив лише лизати сметану. Це не борець за справедливість, а спеціаліст по пранню брудної білизни. Цікаво, чим він займався раніше. Хто знає розкажіть. юліус, 2006-09-14 19:17:18 Мудрі журналісти роблять газети авторитетними, а подібні ВІКТОРОВИ перетворюють їх в помийну яму. Шановний пане головний редакторе, задумайтеся, про майбутнє газети "Вголос". Таку газету будуть читати такі читачі, як її кореспонденти. Товариш, 2006-09-15 15:16:48 Не переживай, в каналізації також є життя!!! Спочатку не "комфортно", але потім привикнеш.
Аналітикові, 2006-09-29 14:29:17
Так - саме Юля буде керувати Україною!!!!! А разом з нею Михайло Бродський (БЮТ), концерн "Денді", який обікрав весь Київ, Баграєв і Абдулін (спонсори сімей Кучми і передвиборчої капанії Януковича), Коломойський ("віомий прихватизатор всея України"), Олександр Волков ("справа Гонгадзе" і бандитські розбірки в Києві), Володимир Зубик ("бандитський і злодійський "Інтергалбуд", замовник вбивства директора "Доброї кави" Кравчука, член ОЗГ, товариш лідера контрабандистів Тараса Козака), Андрій Шкіль, утримувач у Львові борделю, торговець жіночою білизною і міліцейський провокатор!!! Слава Україні!!! "Героям" слава!!! Думайте головою, а не своїм згасаючим лібідо!
Аналітик-Вікторову, 2006-09-29 12:58:19
Щоб дерибанити Україну кримінальній банді потрібно привести до влади своїх УБЛЮДКІВ. ЮЛЯ зупинить Януковича і його УБЛЮДКІВ. В 2007 році ЮЛЯ буде керувати Україною.Бандитам тюрми! Слава Україні!
:), 2006-09-29 11:26:43
http://www.bydlovoz.by.ru/092906.html 29.09.2006 Тролейбуси - привиди, "швейцарські" паркінги і нова команда Наша люба мерія останнім часом тішить нас мало не кожен день. Ось нещодавно було заявлено, що на зміну "бидловозам" вулицями курсуватимуть комфортабельні тролейбуси класу "City", які хоча б частково розвантажать центр міста. Щоправда не уточнили, коли саме курсуватиме це чудо техніки вулицями нашого старовинного міста. А тим часом гості міста, що прибули на світкування 750-річчя Львова мають змогу відчути себе справжнім "бидлом" у львівському транспорті. Адже власні автомобілі доведеться залишити на "швейцарських" паркінгах, які пообіцяв побудувати новий мер. Взагалі ми, фанати транспортників ЛЬвова, з великим захопленням сприймаємо всі нововедення міськради і переконуємось, що слова пана Садового: "Погано, коли керівник приводить із собою готову команду. Це означає, що людина прийшла робити щось недобре" ("Високий замок", 25. 09. 2006) - таки мають сенс. Андрій Іванович на прес-конференціях і зустрічах часто розповідав про швейцарські компанії, які займуться облаштуванням паркінгів у місті, а тим часом повівся по-дубовому, по радянськи. Він просто дав вказівку наставити турнікетів. Тепер у центрі стало гарно - нема машин, проте у сусідніх вулицях пішоходам проходу нема. Їх, очевидно, також прагнуть зарахувати до бидла, як і водіїв, яким немає де ставити свої авто. Як відомом, пан Садовий привів нову команду із "Самопомочі". От і думаєш, а чи не замислив наш мер щось погане? Ми б порекомендували меру не тільки їздити до Ляпцігу дивитися футбол, а й інколи ходити вулицями міста. 29.09.2006 Пергони "бидловозів" Позавчора Ваш покірний слуга, Іван Транспортоєр, став свідком перших офіційних перегонів на "бидловозах". Очевидно, що водії 13 і 86 маршрутів регулярно дивляться або читають новини від Львівської міської Ради і розуміють їх буквально. Ймовірно, що вони чули вислів начальника управління транспорту і зв"язку Миколи Шкургана про те, що конкуренція між 13 та 81 маршрутами буде настільки великою, щог хтось з перевізників зрозуміє комерційну безперспективність маршруту і звільнить його для конкурнета. Трудові колективи 13 та 86 маршрутів зрозуміли, що за місце під сонцем потрібно боротися, а тому і влаштували боротьбу за клієнта. Водії філігранно обганяли один одного з майстерністю, якій позаздрив би сам Міхаель Шумахер. Подейкують, що відомий німець вже звернувся з офіційним листом до транспортників Львова з проханням провести для нього майстер-клас. Водії настільки втягнулися в конкурентну боротьбу, що навіть забувають брати гроші за проїзд, а інколи взагалі забувають, що у переобладнаній вантажівці є пасажири. Ось така то вона конкуренція.
ТВ, 2006-09-29 10:41:33
Класно, Сань, що розкрутив Кічия на відвертість. А то про нову партію вже давно чутки ходили, але ніхто не підтверджував. Тепер знаємо точно
Молода Батьківщина, 2006-09-29 09:58:38
Здорові сили Вікторов? Це ж ганьба для будь-якої партії, крім партії збоченців.
vlad из Львова, 2006-09-28 12:56:08
Чому, як хтось забрізується, так уже він з "Батьківщини"! Повірте, там залишилось багато порядних людей. Просто ми бачимо не їх, а те, що зверху плава.
Цика, 2006-09-28 12:17:51
А Кічий випадково не був у "Батьківщині"? Два попередні інтерв'ю з Луцька пішли від екс-бютівців...
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Денькович отримав третю посаду — голови фракції БЮТ у Львівській облраді »»  

Чи знаєте Ви, що...

…докопуючись до істини, ви обов'язково риєте комусь яму»»

НОВИНИ

  Тисячі сумчан протестують проти повернення Щербаня »»  
  З'ЇЗД НЕ ВИЗНАВ НЕЗАДОВІЛЬНОЮ РОБОТУ КЕРІВНИЦТВА "НАШОЇ УКРАЇНИ" »»  
  Третьяков пояснив, що його не так зрозуміли »»  
  Катеринчук закликає організувати конкуренцію між ним, Порошенком і Безсмертним »»  
  Катеринчук заявляє, що "Наша Україна" давить дискусію »»  
  Ющенко відправив Зварича у Верховну Раду »»  
  Жванія сумнівається в доцільності зміни представника Президента у ВР перед з'їздом НСНУ »»  
  Поновлення форумiв демсил дозволить їм об'єднатися »»  
  Безсмертний запропонував Ключковському стати заступником голови фракції "Наша Україна" »»  
  Розслідування діянь Щербаня стане перевіркою для влади і правосуддя »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Туманна некрофілія на Хрещатику+фото »»  
  Ксенія Курилишин і золото партії + фото »»  
  У Львові підірвали автомобіль директора «Шувару» Романа Федишина (оновлено) »»  
  Віденська кава для мера »»  
  Перпендикулярний стіл львівського бізнесу + фото »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Как красиво, каак красиво! Панэ депутат, все это очень хо-ро-шо, политические игры, блоки, фракции и »»
люди! закажите как можно больше книг, а когда они прийдут на почту просто откажитесь от них, вы имее »»
Привет из Николаева.Я тоже ездил на ОПЕЛЕ ЦЕЛУЮ НЕДЕЛЮ,пока не понял, что это за херня.Ебать их в жо »»
А Садовий на фото нічогенький собі... »»
Садовий і кумпанія декларуючи реформи, насправді підлаштовують під себе всі важелі влади у місті. »»

     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА  |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ
ЛЬВІВ   |   ЛУЦЬК   |   РІВНЕ   |   ЧЕРНІВЦІ   |   ТЕРНОПІЛЬ   |   ІВАНО-ФРАНКІВСЬК      
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: