про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Депутати облради прийняли програму соціально-економічного розвитку Львівщини          Гудима офіційно вийшов з УНП          Львівщина має свою стратегію розвитку до 2015 року          Буняк запитає у Садового, як він виконав його програму водопостачання Львова          Пористи хочуть змінити святковий календар         

СТАТТІ

Математичні причини неможливості повалення Олійника у стінах обласної ради

Губернатору Львівщини Петру Олійнику вже не вперше намагаються висловити вотум недовіри. Це стало свого роду різновидом сізіфової праці, якою займаються дві фракції Львівської облради – БЮТ і ВО «Свобода».

Ідея начебто і правильна: якщо 2/3 депутатів облради висловлюють недовіру голові облдержадміністрації, той має негайно відправитися у відставку. Якщо проти губернатора проголосує більш як половина депутатів – питання про його відповідність займаній посаді відправляється на розгляд президентові. Але вірить у можливість втілення цієї ідеї у життя, схоже, тільки одна людина. Решта – просто втілюють у життя його ідею, без найменшої надії на успіх. Вони вже все давно зрозуміли – у такий спосіб Олійника не усунеш. На те є низка причин.

Причини арифметичні

Депутатів – 120. З них «Наша Україна» має 44 мандатів, БЮТ – 42 мандат, УНП – 9 мандатів, ВО «Свобода» – 10 мандатів, «Пора» – 9 мандатів, ПППУ – 6 мандатів.

Таким чином БЮТ і «Свобода» не тільки не набирають половини голосів – практика показує, що виконавча влада постійно знаходить можливість привернути на свій бік окремих представників опозиціонерів.

Отже, доки БЮТ і «Свобода» (42+10 голосів) не заручаться підтримкою УНП і «Пори» (9+9 голосів), на те, щоб зібрати бодай половину голосів проти Олійника нічого сподіватись. А про дві третини (80 голосів) годі й мріяти без підтримки з боку «Нашої України». Відтак губернатору досить контролювати власну фракцію і не щемити бізнесменів з Пори, УНП і «Соціальної справедливості», перепрошую, я звичайно ж, мав на увазі ПППУ.

Причини геометричні

Облрадівська опозиція і Олійник діють у різних площинах.

БЮТ і «Свобода» намагаються довести, що Олійник некомпетентний керівник, корупціонер і зрадник Майдану.

Олійник з ними майже не дискутує. Звичайно, він представляє на розгляд облради якісь «аргументи і факти» під епіграфом «не все так погано у нашому домі», жонглює цифрами. Але це просто ритуал. Олійник розуміє, що насправді його доля вирішується в Києві і залежала раніше від Президента, а тепер – від Президента і Кабінету Міністрів.

Тому він без вагань стрибнув в ополонку, на кожній прес-конференції повторяв, що «був і залишається вірною людиною президента».  Не перестає і сьогодні переконувати в цьому Ющенка та його оточення. Зокрема, під час останнього перебування Ющенка на Львівщині, Олійник у вірнопідданському екстазі навіть умудрився загубити голову Львівської облради.

Разом з тим, відколи до влади прийшли «донецькі», Олійник почав співати дифірамби Азарову,  розповідати, що «святкування Дня шахтаря у Львові є важливим кроком до створення "новітньої політичної нації"» і, розповідають, недавно навіть зумів домовитися про співпрацю з віце-прем’єром Андрієм Клюєвим, якого ще недавно називав «головним фальсифікатором виборів, який повинен сидіти в тюрмі».

Отже облрадівська опозиція і Олійник діють у різних площинах. Ці площини перетинаються на рівні Києва. У тому сенсі, що дії Олійника і опозиціонерів є зверненими до влади. Вони намагаються переконати владу у корисності чи шкідливості діючого губернатора. Але звернення до влади з боку БЮТ і «Свободи», якими б переконливими не були їхні аргументи, за ефективністю буде дорівнювати метанню горохом до стіни. Адже вияв недовіри Олійнику з боку фракцій БЮТ і «Свободи», як це не парадоксально, лише ллє воду на млин губернатора. Недовіра від цих політичних сил, є найкращою рекомендацією як для Ющенка, так і для «донецьких».


Геть математику!

Для того, щоб усунути Олійника з посади губернатора треба вийти за стіни облради, звернутися до народу, працювати з людьми. Це тяжко, люди зневірені. Але інший шлях – чекати коли Олійника скинуть за ПОВНИЙ розвал роботи.

Хай живе Будапешт! Барикади перегороджують вулиці, але відкривають шлях!


Джа, 20.09.2006 12:29:41

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Тягнибок, 2006-09-25 16:01:17
Тягнибок дійсно відпрацював на звичайних підтанцьовках, хоча постійно робить вигляд, що він соліст. Працює за Юлькине бабло.
derty, 2006-09-25 15:59:34
тепер шановні можете базікати. Тягнибок відпрацював для Олійника гарний сценарій і відпрацював грамотно з емоціями, з пієтетом, при потребі ще відпрацює і не раз. Київ зробив висновки, тепер вносить корекцію щодо: хто ведучий і з ким працювати. Молодці!!!
До помаранчевої бабуськи, 2006-09-21 15:17:21
Я би навтіь сказав - тупі і лисі злодії :)
баба параска, 2006-09-21 15:15:59
Шкода коли при владі злодії, але коли при владі тупі злодії, які видають себе за високоморальних людей - це в 10 разів гірше
, 2006-09-21 15:07:04
Навіть Янгків і Держко були б кращі за Олійника
До Бойка, 2006-09-21 14:44:31
Сендега? Думаю, він би точно був значно кращим керівником, ніж Олійник
Бойко, 2006-09-21 12:05:55
Сколупнете ви лисого Олійника (до речі, досить паскудно чіплятися до фізичних недоліків людини), і кого в результаті отримаєте на посаду голови адміністрації? Держка - не смішіть людей, Тягнибока - навіть не смішно. Диминського? Радзієвського? Писарчука? Янківа? БЮТівського зрадника Гладія (чи Ігорко Держко на це надіється - вони з Базівим вже скидали Гориня для Сенчука і Гладія)? Гладкіх? Чи просто "донецького" пацана?
Старовойт, 2006-09-20 20:00:57
А як славно орально відпрацював на господаря Олесь Старовойт. Діяч і політик. Сраколиз і п... дабол.
, 2006-09-20 18:22:16
Олійнику хана і без Будапешта. Дивіться інтерву Таліпова на цьому сайті: "Ні соціалісти, ні комуністи, ні Партія регіонів сьогодні не протестують під стінами облради й не вимагають зняття Олійника. Ми вже давно переконалися, що протести, організовані БЮТ і «Свободою» - замовлені. У той же час ми не змінили свою негативну оцінку роботи Олійника, висловлену нами ще на початку року. Ми готові сьогодні аргументовано довести, що ця людина не тільки не зробила нічого путнього для області, але й маніпулює свідомістю її жителів, підтасовуючи статистичні показники звітів. Він не виконує розпоряджень президента й уряду"
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  У Верховній Раді офіційно зареєстровано групу ренегатів. До неї увійшли двоє львів’ян »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати облради прийняли програму соціально-економічного розвитку Львівщини »»  
  Гудима офіційно вийшов з УНП »»  
  Львівщина має свою стратегію розвитку до 2015 року »»  
  Буняк запитає у Садового, як він виконав його програму водопостачання Львова »»  
  Пористи хочуть змінити святковий календар »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко не дасть Морозу і К° писати Конституцію "під себе" »»  
  Ющенко подав Морозу "домашню роботу", виконану за Януковича »»  
  Колонна № 5 »»  
  Янукович у середу піде до Ющенка »»  
  Ющенко визнає лише Віру Іванівну, а Жовтяк влаштував шоу »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Та краще хай коментарі на Вголосі строчать ніж організовують по три пресухи на день, з приводом і бе »»
О, бачу прес-служба мерії засіла строчити коменти на Вголосі... краще б свою роботу робили »»
Помаранч, в нашої україни електорату нема, в пори також. Це фантики на одні вибори.Такі ж як і Луцен »»
Луценко хоче усіх наї..бати. За які кошти ця феерія? За міліцейські хабарі! Любить грошц і владу. Щ »»
Ковальчук не знає граматики, в нього завжди повно помилок, а Кріденс (чи креденс) вміє розставляти  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин