Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Прем'єр обговорив з головою НР "Запорiжсталi" питання розвитку пiдприємства          Сьогодні Президент зустрінеться з головами облдержадміністрацій          Ющенко хоче прикордонного співробітництва з Росією          Сьогодні Ющенко прийде до Януковича і побореться з корупцією          Чорномирдін нічого не чув про "мовну заяву" МЗС Росії         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

СТАТТІ

Студентські втечі „Зів’ялим листям”

Видавництво „Літопис” презентувало збірку Івана Франка „Зів’яле листя”. Ця акція відбувалась у приміщенні університету. Очевидно, потребуючи реклами, адже ціна книги є досить високою (45 грн.), було запрошено чимало відомих людей.

Серед славних персон були ідентифіковані такі обличчя, як Славко Вакарчук, Гринько, Гудзяк, Жирко, Зарічний, Лихач.

Звичайно, найбільший ажіотаж викликали дві особи – Святослав Вакарчук і Богдан Ступка. Склалось враження, що частина з присутніх студентів прийшли на захід, тільки щоб подивитись на них. Спостерігаючи за представниками ЗМІ, складалось ідентичне враження.

Перед початком презентації з’явився вищезгаданий Славко. Хвилин через десять, студентки зорієнтувавшись і впевнившись, що це справді фронтмен океанів, обступили бідолаху. Вони безжально фотографували, вимагали автографи, і навіть намагались поспілкуватись з ним.

Ейфорія навколо персони Ступки, можливо, була меншою, мабуть, роки беруть своє, але бажаючих отримати автографи не забракло.

Публіка на ура сприйняла прочитаний Ступкою уривок монологу із „Украденого щастя”, і з не меншим ентузіазмом й вірш „Чого являєшся мені у сні”, озвучений Вакарчуком.

Чи то не витримавши всієї трагедії, чи то очікуючи чогось нового, чи то вирішивши, що послухати пана Богдана і пана Славка досить, половина аудиторії сплинула в керунку до виходу. І то як : швидким темпом, зашпортуючись по дорозі, якби боялась, що не встигне втекти.

Чому ж дивуватись? Студенти ще перед початком презентації, займаючи місця, допитувались про можливі шляхи втечі, і сідали чим ближче до виходів, ніби знаючи весь сценарій наперед.

І прочитані вірші,і заспіваний солістом оперного театру Лихачем твір „Ой ти дівчино, з горіха зерня”, були справді виконані на високому рівні. Але, чи то совковий менталітитет в організації таких заходів, чи то брак нового підходу, не дозволили публіці досидіти навіть до половини.
Оксана Водоп'янова, 15.09.2006 11:34:33

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Олесь, 2006-09-21 22:34:29
За шелестом слів про своє автори коментарів так і не помітили, що половина аудиторії таки пішла. Добре, що авторка статті і про це згадала. Сподіваюсь, що друга половина, та котра залишилась, складалась не тільки з поважних осіб. А намагання кожного, з ким ми не згідні, приписувати до родини Бузини - це примітив.
Читач Ковальчуку, 2006-09-17 10:33:51
Видається, що Ковальчук просто озлоблений на всіх і вся, особливо на УКУ, де так і не став своїм, бо постійно намагався підкреслити свою "унікальність", котра насправді була банальною закоплексованою посередністю чимось стурбованого мудака. І це правда Ковальчук. Чи може оповісти на форумі про твої конфлікти в УКУ і що за ними стояло?
Lucky Seven, 2006-09-17 09:20:57
„Вголос” - єдиний сайт, який у перший день Форуму видавців подав фоторепортаж відомих авторів, учасників Форуму. І яка ганьба – тут знайшов своє місце скандальний шевченкофоб Олесь Бузина, який 26 серпня цього року напередодні дня народження Івана Франка у газеті „Сегодня” опублікував гидку статтю „Іван Франко як расист, українофоб і масон”. Марушкіна та Оксана Водоп’янова - сестри Бузини. Бридко!
іван, 2006-09-16 17:26:09
А яку освіту має авторка статті? чому "бажаючі", а не охочі? чому стільки пасивів? чому така кострубата українська мова? Чи то б пак такиу новий підхід до української мови у всіх Оксан Водоп"янових? Ось це і справжній совок філологічно-журналістський...
Галя., 2006-09-15 22:34:24
А може не для всіх знані особи є знаними. А акція дійсно як за старих совєцьких часівб тільки фігуранти інші. Ха-ха-ха...
Ярослав, 2006-09-15 14:25:45
Совковість авторки - у зневажливому ставленні до акторів, науковців та релігійних діячів. Достойних людей, про яких прише авторка не потрібно "ідентифіковувати", тим паче їх обличчя. Якщо пані Оксана не спромоглась взнати більше про цих людей. то краще їй взагалі не писати. Ти то брак у журналістів "нового підходу"? (див. останнє речення статті)
ковальчук, 2006-09-15 13:42:46
і де в авторки совок? ці славні і тіпа поважні персони не спромоглися на щось цікаве і нове окрім, читання франка в дусі академічного прославляння сталіна лєніна. яка фіг різниця. аби тільки прізвище змінити і все можна спокійно читати.
і що з того?, 2006-09-15 13:38:33
Ярослав, 2006-09-15 13:24:35
Як на мене, то це в авторки цієї статті спостерігається "совковий менталітет". Славні персони чи обличчя, що вона згадує, це - отець, ректор УКУ Борис Гудзяк, декан механіко-математичного факультету ЛНУ, професор Михайло Зарічний і інші поважні особи.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Ігор Шурма став заступником мера Харкова »»  

Чи знаєте Ви, що...

... у Львові традиційно є два варіанти розвитку подій - найгірший і малоймовірний »»

НОВИНИ

  Прем'єр обговорив з головою НР "Запорiжсталi" питання розвитку пiдприємства »»  
  Сьогодні Президент зустрінеться з головами облдержадміністрацій »»  
  Ющенко хоче прикордонного співробітництва з Росією »»  
  Сьогодні Ющенко прийде до Януковича і побореться з корупцією »»  
  Чорномирдін нічого не чув про "мовну заяву" МЗС Росії »»  
  Україна втратила 10 позицій у рейтинґу конкурентоспроможності »»  
  Світовий банк радить Україні зменшити податковий тиск »»  
  БЮТ дав оцінку коментару департаменту МЗС РФ стосовно мовного питання »»  
  Олельченко образився на киян »»  
  Миронов розуміє фанатів Путіна, а «наїзду» МЗС не чув »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  
  Коротенькі історії про любов на Форумі видавців + ФОТО »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

1. Стаття б виглядала не замовною, на Вашу думку, якщо б подати точку зору лише трудового колективу, »»
Десь є зерно правди в в словах brom, 2006-09-27 14:50:07 а також broiler76, 2006-09-27 12:20:41 ді »»
Молодец! Мне приятно читать твои правдивые статьи. Пиши дальше в том же духе! Нельзя молчать никогда »»
Ну і підар же цей ваш бидлоїдний ляльковод! Правильно вікторов написав, нехвуй його срать »»
Що ти, мудаче, знаєш про сталінський період? Олег »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: