Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Україна та Росiя погодили обсяги постачання природного газу на 2007-2009 рр.          Представники МЗС України та Росiї обговорили питання урегулювання приднiстровського конфлiкту          Європейська Комiсiя рекомендує Українi створити 90-денний запас нафти          Ціна імпортного газу для України в 2007 році буде нижчою за 5 за тисячу кубометрів          В Уманi горiла квартира, в якiй зупинилися прочани-хасиди.         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

СТАТТІ

„Репресований помаранчевими” Богдан Преснер рветься до влади

Екс-начальник Держуправління екології та природних ресурсів у Львівській області Богдан Преснер, відомий львів’янам як головний фігурант у справі небезпечних угорських гудронів, завезених на територію області без будь-яких дозволів, знову хоче очолити управління. Прихід до влади „донецьких” дає Богдану Михайловичу неабиякі надії – тепер він оббиває пороги уряду як „репресований помаранчевими” і сподівається на співчуття та розуміння...

Пан Преснер, який очолював управління екоресурсів впродовж шести років, був звільнений наказом міністра навколишнього середовища ще у листопаді 2005 року. У наказі тодішній міністр чітко аргументував своє рішення. Зокрема, як сказано у наказі, результатами перевірки КРУ в управлінні були виявлені порушення фінансово-бюджетної дисципліни при купівлі спецавтомобіля (це взагалі окрема історія і ми опишемо її у наступних публікаціях – Авт.) Також виявилось, що на балансі управління відсутнє обладнання, закуплене за природоохоронні кошти. Виявили перевірки й інші порушення.

Та головне, що вказані аргументи у наказі міністра тільки мізерна частина тих „нечистих” справ, якими „прославився” колишній держслужбовець. Та про це далі. Бо ж найгірше, що пан Преснер за нинішніх обставин може знову повернутись у крісло начальника Держуправління і там продовжувати розпочаті справи.

Як відомо, наказ про своє звільнення Богдан Михайлович оскаржував у львівських судах, які, однак, були цілком згодні з підставами для звільнення, викладеними міністром навколишнього природного середовища. Усвідомлюючи свій програш, пан Преснер навіть не з’явився на два останні судові засідання. Тепер він шукав нові шляхи поновлення на посаді, і таки знайшов. Богдан Михайлович змінює прописку – тепер він мешканець Києва і прописаний в одному із своїх особняків, збудованих у різних містах за час свого керівництва. І уже як мешканець столиці оскаржує своє звільнення у Голосіївському суді Києва. Останній ухвалює безпрецедентне і дуже сумнівне, на думку юристів, рішення – поновити на посаді пана Преснера. Однак Міністерство охорони навколишнього природного середовища подає апеляцію на рішення Голосіївсього суду до Київського апеляційного суду.

Тепер, в умовах приходу до керівництва іншої команди, повернення пана Преснера на колишню високу посаду стає цілком реальним. І коли як не зараз слід нагадати якими брудними справами відомий „скривджений” начальник. Так, порушено кримінальну справу за фактом розкрадання коштів в особливо великих розмірах, до якого причетне колишнє керівництво екоуправління. Крім того, як стало відомо з надійних джерел, саме з дозволу пана Преснера відводились земельні ділянки в рекреаційних зонах нашої області, зокрема, у Брюховичах, Трускавці, Моршині, Славському. Достовірно відомо, що одна з цих земельних ділянок оформлена на одного з членів сім’ї пана Преснера.

Найбільш відомий скандал, у якому фігурував Богдан Преснер, – це таємнича історія завезення на Львівщину небезпечних угорських гудронів. І якщо справа з гудронами набула широкого розголосу і стала відома громадськості, то про „клан Преснерів” знають далеко не всі. За шість років свого керівництва Богдан Михайлович працевлаштував на державну службу чи не усіх своїх родичів. Особливо близьким дістались „найцінніші” посади. Як ви думаєте, хто досі відстоює честь управління на митних переходах держкордону? Звісно, це син і зять екс-начальника. Чимало родичів Богдана Михайловича є й у самому апараті управління екоресурсів. Вони з нетерпінням чекають, коли ж знову опиняться під опікою глави сім’ї. Можливо, це і є однією з головних причин, через які пан Преснер так активно добивається свого поновлення на посаді. А можливо, комусь з приближених до нього осіб захотілось прихопити ще кілька земельних ділянок у мальовничих містах нашої області, чи ж наші сусіди хочуть віддати нам на зберігання ще якісь небезпечні європейські відходи?

І на сам кінець ще одна пікантна деталь – за останній рік перебування на посаді начальника екоуправління пан Преснер майже півроку (!) перебував на лікарняних. За це йому навіть хотіли дати інвалідність...
Олеся Хмара, 18.08.2006 15:51:07

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Автору, 2006-08-28 11:23:24
Замовлення виконано - погоджуюсь. З нетерпінням чекаю продовження від зацікавлених "надійних джерел" . P.S. Конкретних фактів окрім сина та зятя не наведено. Більше фактів хлопці.
Сrowl, 2006-08-24 01:25:13
Стаття явно замовлена теперішнім начальником Матоличем. Ще й дешево написана. Просто смердить!
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Голову Львівської податкової поставили під контроль »»  

Чи знаєте Ви, що...

… міський голова Львова – ссавець»»

НОВИНИ

  Україна та Росiя погодили обсяги постачання природного газу на 2007-2009 рр. »»  
  Представники МЗС України та Росiї обговорили питання урегулювання приднiстровського конфлiкту »»  
  Європейська Комiсiя рекомендує Українi створити 90-денний запас нафти »»  
  Ціна імпортного газу для України в 2007 році буде нижчою за 5 за тисячу кубометрів »»  
  В Уманi горiла квартира, в якiй зупинилися прочани-хасиди. »»  
  Омельченко розробить програми для Черновецького на 300 гривень »»  
  Оптиміст Бойко вирішив, що газ буде дешевше $135 »»  
  Російський бізнес хоче українську металургію – Фрадков »»  
  У "Нафтогаз" узяли футболіста »»  
  Ющенко подався в гонщики »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Аналогія формулі тягнибок - нетудихата!!! »»
Вікторов, не пнися своєю сірою рідиною, що в голові до Коробової чи Погорєлової, В ТЕБЕ ГОЛОВА КОНУС »»
Людину вбив? Ну це вже напевно гон... Чого ж його не посадили? А ще кажуть що його батько застреливс »»
Вікторов, ти "пуля з клоча", а не політичний сатирик. Пиши. пиши інтернет все витримає.В інтернеті я »»
Вікторов- ГОДЗІЛА, невже ти думаєш, що хтось твої статті читає слово в слово. ДОМЕСТОС чатає лише пр »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: