Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Янукович перефарбувався і хоче, щоб пускали в музей у Парижі          Янукович відповів "Нашій Україні", що нічого їм не обіцяв          У ТИМОШЕНКО Є ПЛАН, ЯК ЧЕРЕЗ 8 МІСЯЦІВ УСУНУТИ ЯНУКОВИЧА          Регіони вже знайшли спосіб звільнити Луценка?          ЄС не бачить протиріч у добрих відносинах України і з Росією, і з Європою?         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

СТАТТІ

В ГІВНІ

Ющенко підставив депутатів Львівської облради. Ввів в оману. Вони йому вірили-вірили, а потому – як з ланцюга зірвалися...

Читаю звернення позачергової сесії Львівської облради: «Завтра у політиці та економіці і далі будуть продовжуватися їх основні аргументи –автомат і кулак Калашникова». Що ж їх так закумарило, який «кулак Калашникова»? Може, не варто на вечір було позачергове засідання скликати? Може, ліпше було зранку, на свіжу голову?

- Ти не просікаєш момент. Країна в небезпеці. Тут не час зволікати. Допив – не допив – кидай все і біжи, рятуй неньку. Бо більше нікому, а Львівська облрада, сам знаєш – останній оплот.

- А кулак Калашникова?

- Чого ти причепився з тим кулаком. Сказано: попішали!.. Сприймай як метафору. Далі ще не те буде. Сам повинен розуміти, не маленький... В Києві безчинствують донецькі бандити. Нівечать святині. Мерседесами по Майдану. Захопили в полон нашого Монтесуму і примусили зректися ідеалів. Ще не відомо, що вони з ним зробили... голки під нігті, чи, може, сина в заручниках тримають.. Хтось мусить сказати слово на захист. А Львівщина, як відомо, "завжди була, є і буде найтвердішим форпостом української державницької ідеї і нікому не дозволить ревізію наших національних цінностей!". Ти взагалі текст читав?

- Читав, - кажу. Враження таке, що тільки я і читав, а от депутати... Ніяк не можу второпати чого вони добиваються. Кажуть, що закликають «усі національно-демократичні сили, представлені у всіх регіонах та на всіх рівнях негайно розпочати процес об’єднання в єдину потужну національно-демократичну політичну силу». Так вони ж представники обласних організацій різних партій – хай розбираються собі в своїх партіях, а облрада – орган представницької влади... господарські питання має вирішувати. Зрештою, навіть наш головний кіпешмейкер Петро Олійник – голова ОДА – також підписався під відозвою. З якими фізіономіями вони з Сеником тепер поїдуть до Януковича чи до того ж Мороза?

- Тут все просто. Кіпешмейкера все-одно знімуть. Так краще вже за відстоювання націонал-демократичних ідеалів аніж за розвал роботи, хабарництво та інші золоті верби. Ти, взагалі, за політикою стежиш, чи так – від випадку до випадку? Що це ти читаєш?

- Про популізм...

Ну-ну. Попу... що? Ану дай. Так, «популізм — це відхід від дійсно наявних проблем, від об'єктивно існуючих інтересів і потреб людей... розповсюджений у найбільшій мері серед прошарків з низьким рівнем політичної і правової культури... Нездатність мас відрізнити демагогію від реалістичних пропозицій, чорно-біле бачення світу, готовність обожнювати чергового кумира і ненавидіти конкурентів — усе це симптоми невисокої політичної культури, дуже активно використовуються популістськими лідерами для мобілізації суспільної підтримки...».

Да-а. Понаписували. Повний космополітичний бєспрєдєл. Ти не читай всякої фігні, а піди на клюмбу, послухай, що народ говорить. Ти ж страшно далекий від народу... "Страшно далекі вони від народу!",- знаєш хто сказав?

-Ющенко?

Вже ні. Близько, але не Ющенко... Сеник сказав.

-

Легіт, 04.08.2006 14:30:26

Cтатті по темі:

Кадрові зміни одноразового користування

Опришки. Львівська облрада вимагає від Ющенка розпустити Верховну Раду


ВАШІ ВІДЗИВИ


За правду!, 2006-08-22 15:46:38
Депутати є різні. В "Батьківщині", наприклад, зібралися досить розумні і виважені політики, патріоти, як і в "Свободі". Чого не скажеш про НУ, хоч і там є кілька порядних. Пора і УНП мають визначитись. Заява була прийнята вчасно і відповідала політичному моменту. Ініціював сесію саме М.Сеник, але з НУ за неї голосували дуже мало депутатів, Олійника взагалі в залі не було, як і інших чиновників. І все ж заява набрала більшість завдяки одностайному голосуванню БЮТ .
О.К., 2006-08-22 14:23:38
Я звичайно знав, що депутати Львівської облради барани і демагоги, але що такі!!! Життя обганяє уяву!
, 2006-08-04 18:11:10
То їм пороблено москалями.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Ціна на газ для Львова буде вищою, ніж для Донецька »»  

Чи знаєте Ви, що...

...улюблена картина Андрія Садового – «Останній день Помпеї»»»

НОВИНИ

  Янукович перефарбувався і хоче, щоб пускали в музей у Парижі »»  
  Янукович відповів "Нашій Україні", що нічого їм не обіцяв »»  
  У ТИМОШЕНКО Є ПЛАН, ЯК ЧЕРЕЗ 8 МІСЯЦІВ УСУНУТИ ЯНУКОВИЧА »»  
  Регіони вже знайшли спосіб звільнити Луценка? »»  
  ЄС не бачить протиріч у добрих відносинах України і з Росією, і з Європою? »»  
  Нацкомісія з утвердження свободи слова та Нацрада виступають проти кримінальної відповідальності журналістів за наклеп »»  
  У Брюсселі Янукович переконував Європу у своїх євроінтеграційних намірах (РОЗШИРЕНО) »»  
  Янукович попросив у ЄС зону »»  
  Екс-голову податкової призначили виконавчим директором НБУ »»  
  Солана після зустрічі з Януковичем вирішив з'їздити в Україну »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Новини з Яремче. Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Мудрі журналісти роблять газети авторитетними, а подібні ВІКТОРОВИ перетворюють їх в помийну яму. Ша »»
Яка морда! Тут він весь, все його майбутнє мерство, починаючи від його популістської Самопомочі! Як »»
Учора, 13 вересня ввечері ЛОО ВО «Свобода» стали відомі додаткові факти у справі, порушеній проти м »»
Смакула собі погнав. Каже, що Аргумент не виходить, бо Дяковичка вимагає в нього 12 тисяч грн. »»
Чаші фонтанів - так. А факти передьоргуються тому, що Джа не переносить Садового, від того і тіпа у »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: