Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Рейтинг Януковича перевищив рейтинг Ющенка          На місце Геращенко прийде людина Балоги?          Балога ще раз відправив Януковичу укази Ющенка, що той вже повертав          Кімі Райкконен вже готовий пересісти у болід "Феррарі"          З українською корупцією тепер боротиметься Європейський союз         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

СТАТТІ

Скриня з майбутнього + фото

4 поверхова Скриня здійснила торгівельно-розважальну посадку 21 липня на Городоцькій 179. Велика і прозора Скриня, загальною площею 8500 м², оснащена усім необхідним для космічного проведення закупівельного часу.

Торгівельно-розважальний центр європейського рівня. Епіцентр розташувався продуктового супермаркету „Сільпо”, супермаркету електроніки „АБВ-Техніка”, безлічі магазинів з цікавими назвами і оригінальними товарами, кафешок, барів та відділення Кредобанку.

Сімейний центр. Місцезнаходження дитячої кімнати, у якій дітлахи можуть бавитись у піратів у той час, коли тати і мами шукатимуть різноманітні скарби відкритої Скрині. Дітям морозиво, жінкам – парфуми і діаманти...

Місце, де варто зупинити час. Розслабитись. Купувати і отримувати задоволення. Отримувати задоволення і купувати. Місце, де усе на місці. Місце, де не потрібно бігати, шукати і блукати. Місце, де усе компактно розташовано, показано на карті, зображено на вивісках. Ескалатори додаються.

Привокзальна. Вигідне місце. Вигідна територія. Максимальна користь за мінімальну кількість часу. Міжнародні стандарти у виборі і асортименті продукції. Товари для людей різних статків. І це не ринок Південний, це інший формат на якому можуть мандрувати 10 000 людей у день.

Острів скарбів, торгівлі, відпочинку та гарного настрою. Карти пошуку для нетерплячих дослідників чарівної Скрині. Усі ж люблять гратись. Діти тим більше. Для них Скриня відкриває супермаркет дитячих товарів, де малі капітани, команчі та космонавти зможуть відшукати зграю гарних подарунків.

ЗАТ „Сетвік” планує здійснити торгівельно-розважальну посадку Скрині-2 у грудні 2007 року. Це буде ще більша, і ще просторіша, і ще більш універсальна Скриня на 17 000 м².

На борту Скрині-2 будуть розташовані торгові галереї, меблевий та автомобільний салони, фітнес-центр, гейм-корт, 10 доріжок для гри у боулінг та ігровий майданчик для дітлахів площею до 2 000 м².

4 кінотеатри крутитимуть фільму для найбільш завзятих кіноманів.

Усе у Скрині. Усе на місці. Розкидані лише іграшки у дитячих кімнатах. Опізнаний літаючий об’єкт гарного настрою та успішного дня. Чарівна Скриня для львів’ян, інопланетних гостей та учасників міжгалактичних перегонів.

Олександр Ковальчук, 24.07.2006 14:22:25

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Ліна, 2006-07-26 16:04:09
Здається з читацькою аудиторією "Вголосу" не все гаразд. Розмістили на сайті звичайний рекламний матеріал, а ви обговорюте це, наче йдеться про питання енергетичної незалежності України, чи наприклад політичної кризи в державі.
Знайомий, 2006-07-26 15:47:35
Цікава дискусія, до якої ще й голубих "придерли". Моя думка дуже проста. Замовні матеріали писали всі, хоча б раз. В принципі, тут якогось криміналу не має. А щоб не здіймати хаос - Саші треба було потавити псевдо - впевнений тоді жодного відгуку не було б. Можливо - це було зроблено спеціально - скандал - одна з форм Піару (принамні декілька журналістів, працівників партій чи держслужбовців, які прочитали цей матеріал сходили в Скриню). Я - ні, бо базар фореве.
, 2006-07-26 15:43:19
Звернись до словника синонімів, Ну-НУ, до довідників і словників з культури мовлення, які пояснюють у якому випадку соромно, а у якому стидно.
The best OFF, 2006-07-26 15:25:35
Ну й фігня! Ковальчук обіср..вся наніц! Скриня якась, цацкі-пєцкі... Тре писати про "сусі" і "рожевих слоників" - то вєщі тиражні! Кстаті, Кова, ти чо не відписуєш на свої відгуки ніц?
НУ-НУ, 2006-07-26 14:53:38
Не стидно, а соромно, матолку...
, 2006-07-26 14:28:15
Українською мовою стидно, а не встидно. Тут висловлювалися різні думки з приводу чистоти української мови і культури мовлення у згаданих супермаркетах. У цьому контексті, мабудь, "правдивим лінгвістам" варто звертатися до джерел мовознавчого характеру для поглиблення власних знань.
, 2006-07-26 14:03:20
ЦІКАВО, ЧО РАПТОМ КОВАЛЬЧУК МОВЧИТЬ? ВСТИДНО ЙОМУ ЧИ ЯК
Фу, відлягло!, 2006-07-26 13:44:02
Фу, відлягло! Vlada випустили, а то я вже думав про найгірше
Дисидент, 2006-07-26 11:48:36
Очевидно наркотики знищили у тобі журналіста - не можна ж так відверто займатись "проституцією". Ти, очевидно, навіть не був у "скрині". До прикладу, "сільпо" там - сто процентова рагулятня - дуже мало місця, хаотичний набір товарів. Не передбачена можливість для автомобілістів не те що припаркуватись, а навіть вивезти куплений товар у візках на вулицю. Скриня - типовий приклад маразму в торгівлі, а ти, хоч й починав дуже добре, - в журналістиці.
vlad, 2006-07-26 07:40:05
Сашо вже став писати, як типовий львівській журналіст. Про те, що треба пану. Що ж, колись і Салтиков-Щедрин писав по замовленню царя. На то він і був губернатором. Супермаркети на початку це плюс. Ціни меньші, а якість краща ніж на базарі. Та потім ціни ростуть, а якість стає, як і всюди. Сам купив у "Арсені" підроблене какао "Золотий ярлик". Замість какао там був тільки його жмих, що продається на "Шуварі" по 7 гркг( справжнє в тому ж павільйоні по 14 гр/кг). Так що тут Сашко показав, що він звичайна людина. Щодо його критиків, то подивіться, в який час відправлені їх "ахворизми".Візьмемо того, хто сховався під ніком cvb. Почта відправлена в 11.27. Тоб-то з службового кабінету. Дзвоню колезі з Політеху, який займається комп'ютерною безпекою. В цей час( я не назвав долі секунд) прийшло з десяток поштових вставок. Шукаємо знайому. Є:fatherland@mail.lviv.ua. Та це ж офіс львівських юлістів. Тих, хто прийшов в партію після перемоги, повиганявши з осередкуї ветеранів, що робили Майдан. Звісно, ці крімінал-партійці після моїх статей в "2000", "Обкомі"."Сердитій газеті""Cascad" та на "Майдані" і "Форумі" про порядки у Деньковича і про виключення з партії Подляшецької в час похорону її батька, не можуть мене любити. Рівень їх інтелекту видно з відозви. Так що Сашку бажаю не тільки публікуватись у безгогорарних інтернет-виданнях, а й в паперових. Чим більше тираж, тим більше гонорар. Щоправда, україномовні здебільше не тільки гонорару не платять, а й не повідомляють про публікації. То ж доведеться опановувати російську, а це втрата колоритності... Що ж до кримінал-партійців, то колись ім'я Лейби Троцького гриміло більше, ніж Григян. Та хто зараз його спом'яне незлим ,тихим словом?У Лвові добрим словом згадують засновника ЛОО - Олександра Петровича Білоуса. Хто щось добре може сказати про Одноденьковича та його шефа, колишнього секретаря І-Франківського міськкому Федорчука?
snaked, 2006-07-25 23:36:30
М-да.......Ковальчук,правда ти не був тверезий,коли це писав??? Язвітєльно-іронічне тобі вдається значно краще ніж зразково-показове:-(
КАРМЕН, 2006-07-25 22:38:40
Пане Ковальчук, ви мабуть маєте серьозні проблеми з зором, а також з математикою! Де ви побачили сімейний центр і дитячу кімнату?? Ми з дочкою все облазили і всіх адміністраторів розпитали - нема!! А що таке "безліч кафешок"?Одна функціонуюча малесенька барна стійка на останньому поверсі - то ще не безліч! Загалом заповнена тільки 1/5 частина торгівельної площі. Є декілька напоганих магазинів (постіль та аксесуари, жіноча білизна). Все решта - асортимент яток з привокзальнеого базару , що перекочував у "сучасний центр торгівлі" . Особливо вражают цератові дамскі торбинки від "Прада" за 135 грн. Міланські бутики ховаються... Ковальчук, ви мене сильно засмутили. Колись я думала, що ви мудра людина, але я бачу, що помилялась
Де Vlad???, 2006-07-25 19:32:02
Де Vlad??? Чого не хвалит кавальчика? Я сі вже згриз
, 2006-07-25 19:20:32
матеріал доводить. що ковальчук пише замовні тексти. як наприклад хтось писав у відзивах по його тексту про рибний ресторан на Опері. Мовляв, Ковалчук то так обіс.ав, бо його власники не захотіли йому платити гроші. Так шо читаючи його дике обси.ання Олійника і тим самим обхвалюваня тих дибілів сендаківців, зрозуміло, чого він так пише.
, 2006-07-25 14:51:33
Цікаво, чи тих, хто вживає мовні покручі, можна назвати потворами, однак негідниками - без сумніву.Власникам "Скрині" та міській владі Львова ганьба!
, 2006-07-25 12:37:46
ОК! Прекрасний супермаркет!
Гомофоб, 2006-07-25 12:32:16
ПІДАРАСТІЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ ЖУРНАЛІСТИЦІ!!! Ось недавно задав прізвище кількох редакторів ЛЬвівських видань у гуглі і ось, що знайшов :) Тепер Аргументу в руки не візьму :) Бридко. Закрытое письмо не для всех Автор: Остап Дроздов () Дата публикации: Вт, 24 Июнь. 2003 Рубрика ДОСЬЕ exclusive! Версия для печати Прежде чем сесть за эту публикацию, я размышлял не один день. Будучи человеком в определенной мере авантюрным и иногда весьма открытым, я уже имел возможность высказываться о нашем мире, мире геев, неоднородном мире, который является моим миром и который меня очень часто злит. Уж очень много скулежа и сетований. Я тоже порой ною, и это будет с любым до тех пор, пока в областных центрах не заработает легальный гей-клуб или кафе и не будут "выживать" с работы по известному нам признаку. Года 3-4 назад я свято верил, что украинское гей-движение нужно именно для этого. Я, студент-идеалист с клубком своих жизненно важных проблем, был в самом деле убежден, что гей-движение - это когда сознательные и прогрессивные геи делают все для того, чтобы несознательные и непрогрессивные получили не только пример, а и шанс. Но это было 3-4 года тому назад. Времена юношеского идеализма минули. И у многих геев всей Украины, с которыми я общаюсь ныне, тоже. Они не верят в гей-движение, хотя оно им очень нужно. Я честно не знаю, верю ли я в гей-движение. Буду признателен, если меня убедят те, которые считают себя руководителями отечественного гей-движения; те, которые получают за это руководство (так и кортит заключить это слово в кавычки) 1000 гривен ежемесячно; те, которые по сути транжирят западные гранты; те, кто мои слова расценят, как выстрел в спину, и те, которые найдут в чем меня упрекнуть. Пусть это прозвучит весьма самоуверенно, но в определенной мере я считаю себя частичкой украинского гей-движения. И дело не только в львовских телепередачах, где я открыто принимал участие без псевдонима, не в нескольких прямых радиоефирах и не в членстве в организации "Наш мир". Мое маленькое "частное" гей-движение - это образ жизни открытого гея. Конечно, за такое гей-движение я не получаю тысячу гривен ежемесячно. Зато я имею нормальную должность (и это тогда, когда все о мне знают), я уже второй год живу со своим парнем, нас с нетерпением каждую субботу ждет моя мама и у меня хорошие друзья среди гетеро. Наверное, мне украинское гей-движение до одного места, так как чувствую себя целиком счастливым и реализованным человеком. Отечественные гей-лидеры ничего не сделали мне для этого, и я им за это признателен. В конце концов, я бы и сам не хотел деньги западных грантодателей тратить на покупки музыкальных центров в своем помещении или на другую не менее нужную технику. Вести разговор о нашем гей-движении вконец тяжело. Мы так часто о нем вспоминаем, что болтовня заменяет нам дела. Сорри за грубость, но я, "сытый и довольный", выступаю против украинских гей-организаций. Зачем они мне, если они только мешают? Я хотел бы, чтобы весь мир знал, что в Украине нет ни одной действенной организации геев и лесбиянок, что их права не кому защищать. Да, я не хочу дурачить наших прагматичных коллег с Запада. Пусть знают, что украинские гомосексуалы не имеют своей организации. Все четко и ясно. Но в ответ я лично как-то услышал от одного мистера: вы не правы, у вас есть своя организация, мы ей даем деньги на разные проекты – итак, веселитесь, все будет хорошо. Весело. Сознаюсь, мне лично не по силам было бы организовать какую-то международную конференцию и собрать на ней гей-активистов всего СНГ и не только. Это в самом деле нужно. И сразу после этого события я написал в нашем журнале статью "Будьмо, ґеї!" (“Да здравствуем, геи!”) с заключительным предложением "Голубой лед тронулся". Наивный, я действительно думал, что это был первый шаг, а за ним усилия организаторов будут лишь разгораться. Если бы... После этого выполнять уставную задачу, гордо сформулированную как "преодолевать гомофобные настроения в обществе", взялась не геевская(ие) организация(и), а ...студия 1+1, которое сняло программу о черкасской гей-паре, и Вадим Рабинович, что пусть и под выборы, но таки поднял геевскую проблематику. И, что показательно, блок "Радуга" (он так и не состоялся), сам пришел к геям, хотя кто, как не вожди нашего гей-движения, должны были бы отрабатывать свои европейские зарплаты. Сознаюсь, я запутался. Не сделав ничего существенного для национального гей-движения, я укоряю тех, кто делает пусть что-то. А с другой стороны, мое "частное" гей-движение целиком успешно (единственно, что плохо,- я не получаю за него по 1000 грн). Если у меня начнутся юридические проблемы из-за моей ориентации, я, конечно, себя буду отстаивать. Но даю голову на отсечение, что моя родная "правозащитная" организация не предоставит мне помощь. Про ее ноль эффекта могу рассказать не только я. Тогда зачем себя называть правозащитной организацией? Наверно, потому, что европейцам нравятся такие вывески. И они дают деньги с формулировкой "на геевское движение в Украине". Но не европейцы же будут финансировать прогеевские изменения в законодательстве! Не они должны защищать в судах дискриминированных геев! И не они будут создавать филиалы уже существующей геевской организации в регионах (в частности, я такое предлагал, но Луганск отказал)! В наших условиях тяжело что-то сделать, и я это знаю, как никто лучше. Тогда по крайней мере не надо декларировать свои достижения. Конечно, в отчетах всегда указывают "неопровержимые" достижения какого-то там проекта. Хотя тут требуется обычный гей, следящий за так называемым гей-движением. Ха-ха, он аж "прется" от счастья при каждом проекте, так как столько его проблем решается... Наверное, если бы сложить в кучу все деньги, данные нам с Запада на гей-проекты, то мы с вами на каждой улице имели бы гей-бар, использовали золотые презервативы и читали свою ежедневную газету на 64 страницах. Наконец, разрешите предложить всем заинтересованным дискуссию. Хотелось бы услышать мнение не только вождей, а и обычных геев со всей Украины. И пусть вожди именно им расскажут, какие же это "неопровержимые" достижения имеет гей-движение в Украине. Не на бумаге. http://www.stars.fatal.ru/daily/5/11_1.html Остап Дроздов, г. Львов, журналист, гей-активист, бывший “член” “Нашего мира”, А/с 8954, Львов 79016, Украина: “…те, которые считают себя руководителями отечественного гей-движения; те, которые получают за это руководство (так и кортит заключить это слово в кавычки) 1000 гривен ежемесячно; те, которые по сути транжирят западные гранты…” “... я бы не хотел деньги западных грантодателей тратить на покупки музыкальных центров в своем помещении...” http://www.gayukraine.com/modules/sections/index.php?op=viewarticle&artid=22
Підприємець, 2006-07-25 11:39:37
З одного боку супермаркети - це добре, але з іншого - це не зовсям так. Сотні людей втрачають роботу. Причому - це не завжди ті, хто на стихійних ринках працює, а й ті, хто працює на нормальних ринках і пропонує продукцію за нижчими цінами, ніж в супермаркетах. Одне одного не повинні знищувати
cvb, 2006-07-25 11:27:08
Дивно, що досі шизоїд Сірацєнка, він же Vlad не написав, який ковальчук геній. Мабуть, на уколах. Або санітари не випускають
Разом, 2006-07-25 10:38:46
Сільпо реалізує гасло "Схід і Захід - разом", вживаючи разом українські і російські букви і слова на одній етикетці. Слава великій українській національній Коаліції!!! Ха ха ха ха!!!!Повний п...здець! (чи "п...здец"?)
Ігор, 2006-07-25 10:05:48
Погано, якщо вигнали людей, не давши їм роботи. Але коли на зміну стихійним ринкам приходять торгові центри - це чудово. До того ж, Скриня дала багато більше і якісніших (тобто вище оплачуваних) робочих місць Я побував у Скрині. Прекрасний торговий ентр, справді европейський. У Львові рівного йому ще не було.
Автору, 2006-07-25 09:58:36
краще би Ковальчук поцікавився у рекламодавців, що було раніше на цьому місці. Я про невеликий базар, на якому легально працювало близько 100 підприємців і яких просто як псів вигнали звідси.
Відвідувач Сільпо, 2006-07-25 08:41:51
"Пиво Львівське Премиум", а поряд - "Пиво Львовское", "Преміум". Хай живе сільпівська мова!!! Геть граматику! Де можна купити українсько-сільпівський словник? Хочу вивчити їхню мову. А може краще вивчити блатну феню? Бо "проффесор" і шанувальник Анни Ахметової рветься до влади? Хтось у "Поступі" колись написав, що Львів - рагульське місто. Правду кажуть: "Не дай, Боже, з хлопа пана ...".
Михайло, 2006-07-24 23:59:02
Зайдіть у те Сільпо. Гляньте на етикетки. Ви там побачите рогульство, тупість, тупорилість, бездарність і навіть хамство, якщо подивитися, якою мовою там написано. Не подумайте, що я обурююся головним чином через те, що там багато написів іноземною (російською) мовою, хоча і по тій причині також. Але там Ви побачите ще дещо цікавіше: написи українською і російською мовою одночасно в одному реченні і навіть слові (!!!). Лише один приклад для роздумів: СЭНДВІЧ (перший склад по-російськи, а другий – по-українськи). Таких прикладів повно. Яку інформацію для себе про продукт може одержати клієнт з такого речення: “Яблучний сік Соковмист. Яблоко”? Був я там, але на жаль, не мав блокноту, щоб записати “перли” “сільповської” мови. Наступного разу зайду з блокнотом, запишу сільповську творчість і спитаюся у працівників, хто їм пише етикетки. Такого я ще не бачив у бандерівському, ніби українському Львові, навіть в Києві. Надіюся, що депутати поцікавляться цим питанням і наведуть порядок. За такі помилки вчителі ставлять учням двійки у школі. Виходить, що не треба вчитися граматично правильної мови, а вчителі – гади, якщо вони сварять учнів за мовні помилки. Не знаю. Може знає “проффесор”? Не знаю, як ставляться працівники до клієнтів, бо там ще не купував, і з ними не розмовляв. З точки зору технічного оснащення Сільпо – Європа, Америка, а з точки зору маркетингу (етикетки як форма реклами) – дика Азія. В технічно ідеальному магазині повинно бути все ідеальне, також інформація для клієнта (якого слід поважати, який “завжди правий” …). Тоді ми зможемо, як пише автор, “Купувати і отримувати задоволення».
Знайомий, 2006-07-24 15:38:33
Сашко, скільки такий репортаж коштує? І чи не вважеш ти, що пишучи такі речі - принижуєш себе? Чи не краще таку замовну рекламу писати під псевдо - якимось Сінатрою...?
Скрін, 2006-07-24 15:33:33
Раз басейну нема. то вся ця діскатєка - фігня. Але загалом варто зайти подивитися, на ескалаторах покататися
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Буняк вимагає від Кендзьора 100 тис. грн. за образу честі й гідності »»  

Чи знаєте Ви, що...

... у Львові традиційно є два варіанти розвитку подій - найгірший і малоймовірний »»

НОВИНИ

  Рейтинг Януковича перевищив рейтинг Ющенка »»  
  На місце Геращенко прийде людина Балоги? »»  
  Балога ще раз відправив Януковичу укази Ющенка, що той вже повертав »»  
  Кімі Райкконен вже готовий пересісти у болід "Феррарі" »»  
  З українською корупцією тепер боротиметься Європейський союз »»  
  У вересні українці довіряли тільки Януковичу »»  
  Україна майже готова до вступу в СОТ »»  
  Бойко знову полетів до "Газпрому" у пошуках газу »»  
  За півроку Україну відвідали 7,5 млн. іноземних туристів »»  
  Януковича люблять більше, ніж президента, а Мороз починає сповзати »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Дивно. Лінк не надрукувавася. Пробую ще раз http://postup.brama.com/011207/187_3_2.html »»
У зв"язку із дискусією був на місці скверу цвинтар лепрозорію чи ні - подаю лінк із думкою знаного  »»
пан Загрева так його компанія. »»
Доместос - Вікторову: Іди в Ліпіни полікуйся! Вікторов - Доместосу: Я пробував, після лікування з »»
Доместос - Вікторову: Іди в Ліпіни полікуйся! Вікторов - Доместосу: Я пробував, після лікування з »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: