ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Депутати Львівської облради просять Максимова взяти під особистий контроль справу Курбанова          На утримання чиновників Львівської облради у 2007 році потрібно майже 4 млн грн          Депутати облради вже зовсім втратили робочий настрій          Новоженець віддав Ганущину ящик шампанського          До Ратуші передчуття свята ще не прийшло         

СТАТТІ

Галицькі маразми: у Тернополі вже є три мери - старий, новий і найновіший

Дискусія навколо питання хто є легітимним мером Тернополя - старий міський голова Богдан Левків чи переможець березневих виборів Роман Заставний - так і не завершилася однозначною відповіддю. Натомість тепер на роль керівника виконавчого апарату цілком слушно претендує ще третя особа - секретар Тернопільської міської ради четвертого скликання Євген Бартків.

У четвер, 8 червня, відбулися збори “старих” депутатів Тернопільської міської ради. Збори відбулися з ініціативи фракції “Сила народу”, яка працювала у четвертому скликанні. На зборах було прийнято рішення про доцільність скликання сесії Тернопільської міської ради четвертого скликання. Як повідомив керівник фракції “Сила народу” Петро Ковч, рішення про скликання старого депутатського корпусу міськради викликане тим, що понад три місяці у Тернополі не скликалася сесія депутатів міськради. Тому за цей час у місті накопичилося чимало питань, які необхідно вирішувати через сесію.

Оскільки внаслідок судових колізій, нова міська рада поки що не може приступити до виконання своїх повноважень, то нині містом керує міський голова четвертого скликання, а значить в силі повноваження депутатів міської ради четвертого скликання.

Водночас Петро Ковч зауважив, що легітимною вважає міську раду, обрану 26 березня, але скільки склалася така ситуація, то депутатам четвертого скликання все ж таки доцільно зібратися для того, щоб вирішити невідкладні для життєдіяльності міста питання.

Сесію Тернопільської міської ради четвертого скликання планують провести у четвер, 15 червня.

Найцікавіше те, що 18 депутатів Тернопільської міськради (для скликання сесії депутатів четвертого скликання достатньо зібрати підписи 15 депутатів)  із проханням скликати сесію звернулися не до старого мера Богдана Левківа, а до секретаря Тернопільської міської ради Євгена Бартківа. На думку депутатів саме Бартків, внаслідок ситуації, що склалася, повинен виконувати обов'язки керівника міста.

Як повідомив Євген Бартків, ще 25 травня він звернувся у Тернопільські міську та обласну прокуратури з проханням роз'яснити хто має виконувати обов'язки керівника міської ради. На думку Євгена Бартківа, повноваження міського голови Богдана Левківа закінчилися ще 18 травня, коли той став депутатом обласної ради. Згідно з законом, не можна поєднувати два представницьких мандати. Тому перед тим як стати депутатом обласної ради Богдан Левків мав би скласти повноваження міського голови. А керувати містом у такій ситуації мав би секретар міської ради.

Водночас, не склавши повноваження міського голови, Левків не мав би отримати мандат депутата облради. Проте насправді Богдан Євгенович нині успішно поєднує два представницьких мандати - міського голови Тернополя четвертого скликання і депутата обласної ради п'ятого скликання.

Хоча з часу подачі запитів Євгена Бартківа минуло уже два тижні і ситуацію, що відбувається в місті можна охарактеризувати як повну анархію, але відповіді ані з міської, ані з обласної прокуратури не надійшло. Можливо, їм вигідна така ситуація, що складається зараз у місті, але це вже припущення.

А тим часом Євген Бартків в коментарі журналістам сказав: “Коли була перша сесія Тернопільської міськради п'ятого скликання, я, на відміну від декого, не втікав з ключами від кабінету. Я закрив свій робочий кабінет, передав ключі переможцям виборів і пішов у відпустку. Зараз я перебуваю у відпустці, але оскільки депутати звертаються із проханням скликати сесію, то я перерву відпустку і буду займатися підготовкою до сесії. Я не тримаюсь за владу. Просто у місті накопичилося чимало питань, які потрібно вирішувати. Як тільки-но повноваження нової міськради вступлять у силу, я відразу ж передам усі повноваження новому меру міста”. - сказав новий керівник Тернополя Євген Бартків.
Сергій Радкевич, 09.06.2006 10:43:49

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Мовер, 2006-06-13 19:53:28
У Тернополі скоро мають закрити 2 народні магазини: =Дністер= (власність екс-мера А.Куч-ка) та =Пані паляниця= (хазяїн нардеп Гуменюк).Де підемо по харчі?
мельничук-чунгачук, 2006-06-12 18:10:33
Дехто з галичан справді полюбляє ставати раком. Але біда в тому, що скоро це набуде форми обов"язку. Дезінтеграція всіх процесів зайшла настільки далеко, що зібрати все докупи зможе тільки якась СИЛА. Наприклад - волюнтарна груба сила північного брата. Який скоро всіх навчить родіну любіть. Зовнішня сила, бо всерелдині країни суцільна зрада, блядство, разброд і шатанія, користолюбство, жлобство. Про країну обрана влада не думає навіть у сні.
Зенко, 2006-06-12 18:03:11
Тернопіль - віддзеркалення повної відсутності владних рефлексів в українців. Тому нас всі мають. Ближчим часом нас із задоволенням будуть мати москалі. А далі - як покаже історично-геополітичний контекст.
Пр, 2006-06-12 18:02:46
Це тільки тому шо галичани самі готові ставати раком перед кожним хто дасть копійчину або просто скаже добре слово
мельничук-чунгачук, 2006-06-12 18:00:36
Ви приколюєтесь що Тернопіль стане райцентром Хмельницька? Доприколюєтесь, що Львів зі всіма західноукраїнськими обл.центрами зроблять райцентрами Житомирської області. Сьогодні нашисти зупинили переговори, завтра вони зроблять коаліцію з янучарами, а післязавтра ці донецькі підери поставлять Галичину раком.
зенко, 2006-06-12 17:58:36
Бляха-муха,якшо чесно - нафіга в Україні влада? по великому рахунку багатьом (а може і всім?) тернополянам вже стало пофіг шо в місті нема мера, шо в країні нема прем-єр міністра і взагалі порядку. помаранчеві всрались як і всі деморкатичні і проукраїнські сили за всю історію (нову і стару історію) України.
Пр, 2006-06-12 15:36:09
До О. м. Вмовили. Їду в Тернопіль боротися за Тернопіль. Бо боротися з львівянами за Львів уже не має змісту. Хай сидять тут самі і займаються всякою педерастією зі своїм голубим мером
О. М., 2006-06-12 15:22:53
До Пр. Через два роки Тернопіль стане райцентром Львівської області... або Хмельницької. Тому не треба казати яка мені різниця шо там в Тернополі. Треба боротися за тернопіль.
Пр, 2006-06-12 13:26:39
До Рузі. Та не в кольорі тут справа. Хай буде хоть рожевий в зелений горошок. Тіки тут така справа шо Садовий пі...ас і в прямому і в переносному значенні.
гена, 2006-06-12 13:15:17
тернопільська судова банда зробить мером грицька драпака і він буде МЕРОм
Рузя, 2006-06-09 19:19:43
Яка різниця якого кольору мер? Та хай би і негр, лиш би справувався.
Пр, 2006-06-09 14:48:44
Та вже краще коли нема мера чим коли такий педик як Садовий. У Тернополя ше є шанс
Оля, 2006-06-09 11:50:23
Але в Тернополі також люди... Українці. Т-скать, "наші українці".. Їх жалько.
Пр, 2006-06-09 11:17:56
Та яка мені різниця шо там в Тернополі. Хай хоть пятдесят мерів там буде. Мені важливо шо у Львові. А у Львові мер підар і в прямому і в переносному значенні
Амер, 2006-06-09 11:02:11
В Тернополі повний цирк і Книга Гіннеса, а ми ще переживаєм, що в нас мер підар. У нас ще нічого.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівська облрада затвердила бюджет області — 2007 у розмірі 2,212 млрд. грн. »»  

Чи знаєте Ви, що...

… якщо не можете бути вищими за критику – пригніться »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати Львівської облради просять Максимова взяти під особистий контроль справу Курбанова »»  
  На утримання чиновників Львівської облради у 2007 році потрібно майже 4 млн грн »»  
  Депутати облради вже зовсім втратили робочий настрій »»  
  Новоженець віддав Ганущину ящик шампанського »»  
  До Ратуші передчуття свята ще не прийшло »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Прощавай, поганий рік! »»  
  Бал-мордобій. Новорічна феєрія, яку не покажуть телеканали »»  
  Колись всі депутати були зайчиками, але зізнаються не всі »»  
  У рік Свині улюбленцями долі будуть Стрільці, Овни й Леви »»  
  Як Степан Бандера згадав рідну Москву »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Ґеї у львівській владі »»  
  Все, що ви хотіли знати про львівську пресу — 2 »»  
  У ЗІКу новий головний редактор »»  
  Мени 2006 року »»  
  зайці в космосі не плачуть + ФОТО »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Засрані і заплиті помаранчевим жиром собаки гавкають - а караван йде! »»
"Сратуша" не стане власністю Савеліва. Цей одноглазий Джек дуже хитро виграний, він тільки косить пі »»
до Юльчика: придумай щось нове, крім ваших дурнуватих типових прийомів... до Деніса: геї - дегенерат »»
Спинити серце, як годинник, І в тишині свого єства Збагнути: що в тобі, людині, Від звіра і від »»
Keep it going, thanks. I found exactly the information. wwer0rr coin values биржевой forex [url »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: