ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ
Уряд намагатиметься допомогти народу пережити підвищення цін на енергоресурси      Президент традиційно закликав до примирення ветеранів УПА й Радянської армії      У Литвина з'явилася нова робота      Голова донецької облради влаштував демарш політиці Януковича      Українські суди не дають Луценку повернути лаве "Еліта-Центр"      Київського губернатора госпіталізували      Тверезий Луценко проти легалізації марихуани та коноплі      Єхануров прогнозує ліквідацію певних губернаторів      Мороз отримав тимчасове посвідчення      Суд вимагає від учасника акції „Україна без Кучми" 12 штук гривень      
 Наголос

Юрій Шведа: Найбільше треба боятися тих, що найголосніше клянуться у вірності - ці зрадять першими!

Юрій Шведа: Найбільше треба боятися тих, що найголосніше клянуться у вірності - ці зрадять першими!

Пане Юрію, що спонукало вас так різко відреагувати  на буквально одну фразу Олійника в його розлогому інтерв’ю?

Насамперед ця фраза стосувалася мене особисто. Вперше за стільки років зустрічаюся з таким відвертим, а головне нічим не обґрунтованим “наїздом” на себе. Було різне, натяки, двозначності, але щоб ось така прямо з прізвищем і образами на сторінках тиражної газети - це вже занадто! Політик, та ще й такого рівня, повинен бути обережним у своїх висловлюваннях - але це вже з галузі політичної, а відтак і загальної культури людини. Крім того мною рухав і корпоративний патріотизм - висловлюючись стосовно мене по-матроськи, П.Олійник образив не лише мене, але й всіх політологів, звівши їхній фах до обслуговування чиїхось приватних інтересів. Що це не так, думаю, зайвий раз не потрібно пояснювати.


Чи не означає спроба перекладення вини на радників, що Олійник робить якісь кроки до примирення з Димінським?

Мені почасти зрозумілі емоції П.Олійника, але в політиці, як і у житті потрібно вміти “тримати удар”- тим паче якщо ти претендуєш на роль політичного лідера! Якщо ти маєш щось сказати - говори, не маєш, чи не вважаєш за необхідне - мовчи, але я не розумію позиції перекладання вини та відповідальності на інших. Це своєрідна страусина позиція. Ховатися за спини інших, по-меншій мірі, не по-мужськи! Що стосується примирення - то думаю, що воно і можливе і необхідне, насамперед для регіону, але, якщо це сигнали до примирення, то в моєму розумінні це якісь дивні сигнали!

Чи не зумовлені спроби примирення Олійника з Димінським тим, що останній нещодавно пригрозив оприлюдненням третьої частини «плівок Федоришина»?

Спочатку потрібно дати чіткі відповіді на те, про що говорилося вже в оприлюднених Федоришиним плівках!  До речі в інтерв’ю (яке за іронією долі виходить на 40-й день після смерті Богдана Івановича) є такий пасаж, що нібито П.Димінський, добре знав про те, що Федоришин тяжко хворий. Запевняю вас що це не так! До останньої хвилини життя Федоришин почував себе як звично - ні на що не скаржився, був у доброму настрої. Про його проблеми із здоров’ям мало хто знав, в тім числі й я - про що надзвичайно шкодую. Можу сказати з цього приводу лише те, що Богдан Іванович, дуже переймався тим, що оприлюднені ним матеріали так і не зацікавили нікого - ані правоохоронців ані журналістів, і що він у зв’язку з цим він виглядав як майстер дешевого PR-ру - а це далеко не так! В третій частині плівок йдеться про підготовку замаху на П.Димінського - про це він заявив у своєму інтерв’ю на обласному радіо. Які у зв’язку з цим можуть бути наслідки для учасників протистояння - це вже питання не до мене.

Ви дали зрозуміти, що свого нинішнього становище Олійник досягнув завдяки «хамству і зраді». З хамством все ясно, а про яку зраду йде мова? Адже Олійник постійно наполягає на своїй вірності Ющенку (навіть в ополонку стрибнув).

Щодо хамства і зради я не мав на увазі особисто П.Олійника, а ті цінності, які сьогодні поціновуються у сучасній політиці. А загалом найбільше треба боятися тих, що найголосніше клянеться у вірності - ці зрадять першими! Однак про зраду Олійника, я вважаю, краще розпитати Я.Кендзьора та Є.Таліпова.

Чи існує сьогодні в Україні таке поняття, яке можна окреслити як «синдром Олійника» (можна бути некомпетентним – головне, аби вірним)?

Однозначно, що таке явище існує. Щоб дати на це питання ствердну відповідь не потрібно бути й політологом. Однак щодо запропонованої Вами назви цього явища я б посперечався - воно має значно давніші корені і усталену (принаймні в політології) назву - макіавеллізм!Вголос, 01.05.2006 12:01:45
Print Version
 

Відзиви

, 03.05.2006 09:50:54

свята правда, ті, що найбільше клянуться в любові, першими ж зрадять.
 

Андрій- Сontraversu, 02.05.2006 05:55:14

Колись собака вкусила Павлова. Собака вкусила і забула - а Павлов не забув!
 

Contravers, 01.05.2006 18:48:22

Юрію, при всій повазі до Вас, ця ситуація вигладає більш, ніж кумедно. Ну сказав Олійник, ну забув одразу ж після того, як сказав, ну і що ж? Ви ж демонструєте, що Вас це зачепило за живе, а це, у свою чергу, нездатність тримати удар. Про що Ви говорили вище. Можливо Димінський дійсно вирішив пожертвувати Вами заради потепління відносин із ЛОДА? Тим більше, що Сендак пролетів? Ви такого варіанту не розглядаєте? А за всіх політологів говорити не потрібно. Вони самі скажуть за себе. У індивідуальному порядку. Кожен за себе. До речі, коли Ви повертаєтесь? Вас уже тут зачекались.
 
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення
додати у вибране

Новина години

 
05.05.2006 10:24:03

Накрився вихід газети "За вільну Україну" »

 

СПИСКИ ДЕПУТАТІВ new!!!

 

НОВИНИ

 
08.05.2006 12:41:57

Уряд намагатиметься допомогти народу пережити підвищення цін на енергоресурси »

 
08.05.2006 12:40:19

Президент традиційно закликав до примирення ветеранів УПА й Радянської армії »

 
08.05.2006 12:35:14

У Литвина з'явилася нова робота »

 
06.05.2006 16:13:53

Голова донецької облради влаштував демарш політиці Януковича »

 
06.05.2006 16:02:50

Українські суди не дають Луценку повернути лаве "Еліта-Центр" »

 
06.05.2006 15:12:21

Київського губернатора госпіталізували »

 
06.05.2006 15:06:20

Тверезий Луценко проти легалізації марихуани та коноплі »

 
06.05.2006 14:07:16

Єхануров прогнозує ліквідацію певних губернаторів »

 
06.05.2006 14:02:37

Мороз отримав тимчасове посвідчення »

 
06.05.2006 13:23:23

Суд вимагає від учасника акції „Україна без Кучми" 12 штук гривень »

 

Рейтинг статтей

 

плодово-ягідне місто (інавгурація Садового) + фото »

 

Вибори на сторінках львівської преси: спроба суб’єктивного аналізу »

 

Бізнес у львівській міській раді »

 

Тут живуть львівські мери »

 

Все, що ви хотіли довідатися про львівські газети »

 

Ваші відзиви

 

Пам"ятники які ставлять поляки (див. 6 фотографій знизу): http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/zaby... »

 

Мне тоже пришло письмо о выиграше Олеля. Информацию эта Лит-Экспресс получила из Киевстарр - это точ... »

 

Пам"ятники які ставлять поляки (див. 6 фотографій знизу): http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/zaby... »

 

А Ковальчук таки існує...... »

 

Зате послухати кожного з народних такі патріоти, що далі нікуди! Де оці всі тягнибоки, кендзьори, шк... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG  
Стартова сторінка львів'ян
Lviv TOP

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: