ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ
Уряд намагатиметься допомогти народу пережити підвищення цін на енергоресурси      Президент традиційно закликав до примирення ветеранів УПА й Радянської армії      У Литвина з'явилася нова робота      Голова донецької облради влаштував демарш політиці Януковича      Українські суди не дають Луценку повернути лаве "Еліта-Центр"      Київського губернатора госпіталізували      Тверезий Луценко проти легалізації марихуани та коноплі      Єхануров прогнозує ліквідацію певних губернаторів      Мороз отримав тимчасове посвідчення      Суд вимагає від учасника акції „Україна без Кучми" 12 штук гривень      
 Новина години

Сесія починається бадьоро: Депутатам БЮТ у Львівській облраді пропонували по 10 тис. дол. хабаря

Сесія починається бадьоро: Депутатам БЮТ у Львівській облраді пропонували по 10 тис. дол. хабаря

Депутат облради Михайло Сендак заявив, що членам фракції БЮТ у Львівській облраді пропонувалося по 10 тис. дол.. за те, щоб вони не підтримали його кандидатуру на виборах голови облради.

«Вибори голови облради показали , що БЮТ не готовий до конструктивної боротьби. Депутатам пропонували по 5 тис. доларів за те, щоб «мочити» Сендака, і ще 5 тис. після голосування», - заявив сьогодні він у виступі на зборах депутатів БЮТ рад всіх рівнів Львівщини.
Сендак пообіцяв назвати прізвища депутатів від БЮТ, які зірвали голосування по його кандидатурі на політраді БЮТ.


«Я на політраді назву прізвища тих БЮТівців, хто роздавав гроші і хто погодився їх взяти і тоді, якщо політбюро прийме міри, то ми таких горе-патріотів виключимо з партії. Президента друзі продали і так саме наші «любі друзі» продають заради свого особистого і свого бізнесу», - пообіцяв Сендак.

Як повідомлялося раніше, 28 березня головою облради було обрано представника «Нашої України» Мирослава Сеника. «За» кандидатуру Михайла Сендака проголосував 31 депутат облради. Фракція БЮТ в облраді нараховує 41 депутата. Всього в облраді 120 депутатів.

Прес тайм, 01.05.2006 11:39:29
Print Version
 

Відзиви

, 02.05.2006 19:55:45

ЩОдо "Про БЮТ" - Подляшецька не у БЮТ, а в НУ. А рівняти її з Держком, смішно. До observateur: якщо ти голосував за БЮТ, то хто тобі тепер лікар. До Сендака: придурку, не порівнюй себе з президентом ("Президента друзі продали і так саме наші «любі друзі» продають заради свого особистого і свого бізнесу»). І взагалі ти в БЮТі ніхто, тобі ніхто нічого не винен і тому в принципі тебе зрадити не можуть. Брали бютівці гроші чи ні, але вони дійсно патріоти і нормальні люди, бо, щоб за такого рагуля як Сендак голосувати, треба себе не поважати.
 

, 02.05.2006 14:39:02

У 1995 мій батько, разом з побратиммами-фронтовиками, на противагу правій Турчинівській "Громаді" створив лівий "Союз миролюбних сил"Батьківщина", який з приходом Юлі у 1999 став партією "Батьківщина". Я був членом Батьківщини з самого початку її існування у Львові. Та коли після перемоги Майдану в партію полізли перевертні, а старих партійців, активістів Майдану, стали виключати з партії ( Першою виключеною, до речі, була секс-символ ГО Батьківщини Міля Подляшецька), то порадився з батьком і повстав проти цих перевертнів.Тепер і Юля стала їх заручником. Адже вона їх влаштовує лише на посаді прем'єра, яка дає змогу направляти грошові потоки в їх кишені. Не стане - Батьківщина розпадеться. Батьківщина, отримавши в 1995 владу, стала партією зради. Тільки нема чого валити дло купи Мілю, яку виперли з партії за вірність принципам і Держка та інших плазунів, яким не важно з ким - лише б при владі.Я пишаюсь тим, що опублікував в нашій 2000 та російських і американських виданнях статті на захист Мілі. Те, що вона зараз працює у тих, з ким поряд стояла на Майдані, не зрада, а вірність ідеям Майдану.Мені тільки жаль, що Юля з української Жанни Д'Арк все більше і більше перетворюється в нашого земляка Лейбу Троцького! Володимир Сиротенко-Вербицький, син засновника "Батьківщини"
 

observateur, 02.05.2006 14:03:48

БЮТ знаньбився по повній...уже жалію, що проголосував за БЮТ до облради...Денькович занадто слабий, щоб утримати дисципліну...
 

Про БЮТ, 02.05.2006 12:59:45

Та в БЮТі більшістть - зрадники. Аони просто виконали звичну для себе функцію. Подляшецька, Держко, Курпіль, Сендак, колишеі есдеки - всі вони тільки й чекають на свої тридцять срібняків. А тут раптом аж по 5 тисяч гривень. А ті, що не зрадили, просто побоялись. Олесь С.
 

, 01.05.2006 16:03:11

Бізнесменам треба стабільність. Яку стабільність може гарантувати Сендак, якій прославився лише скандалами? Навішо брезати, що б'ютівці проголосували проти нього за якихось 10000 доларів. Та у фракції БЮТ такі, для котрих ця сума - кишенькові гроші!
 
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення
додати у вибране

Новина години

 
05.05.2006 10:24:03

Накрився вихід газети "За вільну Україну" »

 

СПИСКИ ДЕПУТАТІВ new!!!

 

НОВИНИ

 
08.05.2006 12:41:57

Уряд намагатиметься допомогти народу пережити підвищення цін на енергоресурси »

 
08.05.2006 12:40:19

Президент традиційно закликав до примирення ветеранів УПА й Радянської армії »

 
08.05.2006 12:35:14

У Литвина з'явилася нова робота »

 
06.05.2006 16:13:53

Голова донецької облради влаштував демарш політиці Януковича »

 
06.05.2006 16:02:50

Українські суди не дають Луценку повернути лаве "Еліта-Центр" »

 
06.05.2006 15:12:21

Київського губернатора госпіталізували »

 
06.05.2006 15:06:20

Тверезий Луценко проти легалізації марихуани та коноплі »

 
06.05.2006 14:07:16

Єхануров прогнозує ліквідацію певних губернаторів »

 
06.05.2006 14:02:37

Мороз отримав тимчасове посвідчення »

 
06.05.2006 13:23:23

Суд вимагає від учасника акції „Україна без Кучми" 12 штук гривень »

 

Рейтинг статтей

 

плодово-ягідне місто (інавгурація Садового) + фото »

 

Вибори на сторінках львівської преси: спроба суб’єктивного аналізу »

 

Бізнес у львівській міській раді »

 

Тут живуть львівські мери »

 

Все, що ви хотіли довідатися про львівські газети »

 

Ваші відзиви

 

Пам"ятники які ставлять поляки (див. 6 фотографій знизу): http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/zaby... »

 

Мне тоже пришло письмо о выиграше Олеля. Информацию эта Лит-Экспресс получила из Киевстарр - это точ... »

 

Пам"ятники які ставлять поляки (див. 6 фотографій знизу): http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/zaby... »

 

А Ковальчук таки існує...... »

 

Зате послухати кожного з народних такі патріоти, що далі нікуди! Де оці всі тягнибоки, кендзьори, шк... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG  
Стартова сторінка львів'ян
Lviv TOP

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: