ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ
БЮТ відкриє громадські приймальні у кожному районі Львова      БЮТ за всіма депутатами Львівщини закріпить території відповідальності      Волков: "Плани БЮТ у Київраді накрилися "жіночим статевим органом"      Рівненську облраду очолив екс-заступник міністра оборони      Депутати БЮТ до рад всіх рівнів Львівщини підтримують кандидатуру Тимошенко на прем"єр-міністра, а Мороза - на голову ВРУ      Збори депутатів БЮТ всіх рівнів Львівщини просять президента зупинити наступ російської мови в Україні      Партія Тягнибока зажадала ліквідувати кримську автономію      Депутати БЮТ рад усіх рівнів Львівщини об"єдналися у спілку      У Запоріжжі побили депутата Януковича      Луценко відмовився від мандату депутата Рівненської облради      
 

Статті

Вибори на сторінках львівської преси: спроба суб’єктивного аналізу

Вибори на сторінках львівської преси: спроба суб’єктивного аналізу

Пересічний мешканець Львова не надто прагне задовільняти свій інформаційний голод за допомогою друкованих ЗМІ. Подивитись телебачення і простіше, і дешевше. Більш просунуті інформуються через Інтернет.

Які газети користуються найбільшою популярністю серед львів’ян? Очевидно, що це „Поступ”, „Високий Замок”, „Львівська газета”. Мають свого постійного читача „Експрес”, „Аргумент-Влада”, „Суботня пошта”, „ЗВУ”, „Україна і час”, „Молода Галичина”. Мають свого специфічного читача „ЗВУ+” та „Аргумент-газета”. Хтось змушений читати „Ратушу”.

Незадовго до виборів ринок Львівських друкованих ЗМІ поповнився декількома новими виданнями, як от „Крок”, „Істина”, „Нова доба” та „Газета по-українськи” з додатком „Газета по-львівськи”. Хто їх читає, невідомо. Нічого нового й цікавого.

Висвітлення виборчого процесу в усіх вищезазначених газетах це підтверджує. Переважають інформаційно-подієві і PR-публікації. Різні газети друкують одні і ті ж замовні матеріали, часом тільки за підписом іншого автора і під трохи зміненим заголовком.

Чи то через новий закон про вибори народних депутатів чи через небажання (невміння) аналізувати, матеріали саме такого характеру переважали на сторінках наших часописів. Від загальної тенденції відхилився „Високий Замок”, який з усієї сили намагався переконати виборців, що „Юля ― прем’єр”...

Щодо публікацій про хід виборів до місцевих рад, то тут переважали матеріали про те, хто з ким блокується, хто в який список увійшов та хто з якого списку і куди проходить. Найактивніше дану тему висвітлювали „Львівська газета” і „Поступ”. Дещо від них відставали „Аргумент-Влада” і „Високий Замок”.

Найбільш інформаційно насиченою (кількісно) була виборча кампанія кандидатів на посаду міського голови Львова. На відміну від висвітлення виборчих кампаній до ВРУ та місцевих рад, тут був присутній „чорний піар”. А білого було аж занадто...

Найактивніше вибори мера інформаційно підтримували знову ж таки „Львівська газета”, „Високий Замок” і „Поступ”,. Дещо від них відставали „Аргумент-газета” і „Експрес”. Порівняно активними були „Аргумент-Влада” „Суботня пошта” і „ЗВУ”. Низьку активність проявили „Україна і Час” та „Ратуша”. Щодо „МГ”, „ЗВУ+”, „Газети по-українськи”, „Кроку” і „Нової доби”, то можна сказати, що про вибори мера вони згадували, коли вже зовсім не було про що писати. Очевидно, все залежить від менеджменту.

З 21 претендента на посаду міського голови, в газетних матеріалах найчастіше зустрічались прізвища 5 найрейтинговіших кандидатів: Гудими, Куйбіди, Садового, Писарчука та Федоришина. Про таких кандидатів як Куспись, Порайко, Горний, Якушев, Лозинський, Янів, Локатир, їхні мотиви балотуватися на мера і наміри щось робити на цій посаді, виборець міг довідатися не надто багато. Щодо інших кандидатів, то їхні прізвища просто згадувалися як учасників мерських перегонів.

Особливо потужно піарились Андрій Садовий та Василь Куйбіда. Дещо відставав від них Олекса Гудима, який попіарився на газовій проблемі та на смітті. Однак чим ближче до виборів, і чим активнішою ставала боротьба між Садовим і Куйбідою, тим рідше прізвище Гудими з’являлося в газетах. Перед самими виборами Гудима закликав Садового знятися з виборів, пояснивши це тим, що Садовий, якого крім НСНУ підтримала ще й СДПУ(О), дискредитує президента.

Практично відразу лідерами мерських перегонів було визнано двох підшефних НУ: Куйбіду та Садового. Відповідно, найбільше матеріалів у газетах було присвячено саме цим особам і саме між ними відбувалася PR-війна.

„Поступ” під час виборів працював дуже цілеспрямовано, повідомляючи про кожну, найдрібнішу PR-акцію Садового, друкуючи його коментарі на кожну більш-менш суспільно значиму подію.

Садовий був приречений на перемогу. Заповнивши інформаційний простір Львова своїм щасливо-перекошеним обличчям, він не забув систематично зустрічатись з виборцями і наполегливо твердити, що в єдності сила. На сторінках „Поступу Садовий переконував львів’ян, що "Самопоміч" вчить людей, як виходити зі складних ситуацій”(Поступ №11 від 21січня).

Такі публікації як "Самопоміч" допомогла погорільцям” (Поступ №8 від 18 січня), „Садовий і "Самопоміч" звітувалися перед громадою (Експрес №6 від 19 січня), "Самопоміч" рятувала ряснянців” (Поступ №9 від19 січня), через які лідер „Самопомочі” сприймався пересічними виборцями як спаситель, підвищували його рейтинг.

На відміну від Куйбіди, який запорукою успіху вважав консолідацію навколо своєї програми різних політичних сили, Садовий не втомлювався повторювати, що міського голову вибирає громада міста.

Коли єдиним кандидатом на посаду міського голови від блоку „Наша Україна” було названо Василя Куйбіду, Садовий заявив, що це просто заколот чиновників, які бояться його приходу до влади.

Садовий не обурювався гнівно у відповідь на всі закиди щодо його участі в афері з „Галицькими інвестиціями” і не вимагав спростувань. Мало того, редакція „Поступу”, згідно чинного законодавства, надала штабу Куйбіди площу в газеті для розміщення спростування на публікацію „Штаб Куйбіди напав на студентів” Ірини Сиривко (Поступ №62 від 24 березня)

Невідомо на кого були розраховані PR-матеріали, заголовки яких повідомляли, що професор такий-то підтримує Куйбіду. Яке діло виборцю, хто підтримує Куйбіду. Виборець підтримає того, хто підтримує його, а не того, кого підтримує хтось.
Замовні статті та інтерв’ю, в яких підносились національно-культурні теми, додали Куйбіді не так вже й багато голосів виборців. Шкрябаючи віршики у Києві, Василь Куйбіда не помітив, наскільки Львів зрагулів. Нездатні до самоорганізації мешканці спальних районів міста з радістю прийняли „Самопоміч” Садового, який їх надихнув на „розборки” з ЖЕКами.

Садовий пообіцяв виборцям у випадку обрання його міським головою навести порядок в житлово-комунальній сфері міста. А це для пересічного мешканця набагато важливіше, ніж думка заїжджих київських політиків. (Василь Куйбіда - той, хто гуртує громаду Так вважають відомі українські політики Анатолій Кінах і Володимир Стретович (Львівська газета від 3 березня)

Вже під кінець виборчої кампанії Садовий вирішив, що доброго багато не буває, і в газетах з’явилося обличчя Лідера в оточенні тих, хто його підтримує. Про всяк випадок... Щоб Куйбіда знав.

Чим могли привернути до себе увагу пересічного мешканця публікації, що стосувалися інших кандидатів на посаду міського голови?

Петро Писарчук позиціонував себе як добрий християнин, який іде у владу для того, щоб помагати львів’янам. („Щоденні зустрічі з Львів’янами не замінять жодні біг-борди”, ― переконаний кандидат у мери Львова Петро Писарчук”, Суботня пошта №9 від 2 квітня) Публікації на тему несплати податків, захоплення землі та можливе банкрутство ринку „Південний” мали за мету „очорнити” Писарчука в очах виборців (Південний відпрацьовує "парасольку" Високий Замок №25 від 11 квітня)

Нічим особливим не відрізнялася виборча кампанія Богдана Федоришина, який вкотре брав участь у виборах міського голови Львова. Федоришин піарився як успішний бізнесмен з 15-річним досвідом („Богдан Федоришин: „Я знаю, що потрібно, аби перемогти”, Експрес №24 від 2 квітня). А після раптової смерті Федоришина від серцевого нападу, ім’я свого лідера спробував використати для самопіару блок Богдана Федоришина „За Львів!” (Інфаркт чи вбивство? Істина №29 від 20 березня).

Кандидат на мера Миколи Порайко свою передвиборчу кампанію присвятив викриттю іншого кандидата ― Андрія Садового ― як нечесного засновника „Галицьких інвестицій” (Микола Порайко: „Садовий використав чужу власність у власних потребах” Експрес №24 від 2 березня). Він не так намагався сподобатися виборцеві, як „чорно” попіарити Садового. Закінчилося все тим, що з’явився „чорний” піар на самого Порайка (Міліція затримала Порайка за п’яний дебош, Львівська газета №50 від 20 березня).

Ніщо не заважало самопіаритися через „Аргумент-Газету” журналісту цього видання Владу Якушеву, який сам собі придумував різні піар-акції, останньою з яких було очищення 25 березня міста від агіток. (Можна припустити, що завдяки Якушеву коло читачів „Аргумент-газети” дещо розширилося).

Адвокат Світлана Куспись зі своєю передвиборчою кампанією запам’яталась як перша жінка в історії Львова, яка вирішила балотуватися на посаду міського голови і як кандидат з найменшим річним доходом та підтримкою Львівської обласної колегії адвокатів.

Виборча кампанія президента МПП ВКФ "Гелікон" Михайла Горного привертала до себе увагу лозунгом „Львів’янам ― левову частку!” (Львівська газета №39 від 2 березня) та „Горний стане горою за львів’ян” ( Крок №11 від 16 березня).

Екс-заступник Любомира Буняка Василь Лозинський заявив, що „йде у мери, щоб зламати хребет земельній мафії”. (Василь Лозинський: „Йду у мери, щоб зламати хребет земельній мафії” Експрес №24 від 2 березня).

Про решту кандидатів і згадати нічого...

Результати виборів знову наштовхують на думку, що головне не якість, а кількість. І не зашкодить навіть „чорний піар”, якщо себе, білого і пухнастого, згадувати завжди і всюди. Хоча Гудима, Федоришин та Писарчук досить часто згадувалися на сторінках львівських газет, кількість публікацій, що стосувалася Куйбіди та Садового, явно переважала. І тут Садовому отримати перемогу в інформаційному просторі допомогла наявність власного медіа-ресурсу.

Леся Коваль, АН „Прес-Тайм”, 12.04.2006 10:45:13
Print Version
 

Відзиви

ля, 25.04.2006 19:05:59

А що за "Республіка"? Це що нове "Місто"? А хто туди йде?
 

До Р.Р., 25.04.2006 18:43:49

Подивована вашій поінформованості. Онисько дійсно вже з "Львівської" пішов, Білоус йде 1 травня (не виключено - секретарем міськради), а Нагорну кличе до себе п.Друль в газету "Республіка". А ви, часом, не пан Починок?
 

До Р.Р., 25.04.2006 13:10:23

Відколи це Балинський - А.?
 

Пліткарка, 25.04.2006 09:39:41

Запитайте, хто з ким спить — обов'язково розкажемо.
 

Znaju, 22.04.2006 22:21:20

Dyminskomu vystatyt swoih groszej dla kupiwli takyh potuznyh gazet!
 

Сто процентів, 22.04.2006 15:54:56

В Експресі дехт має 1 тис дол. Це -- правда! Але давайте не будемо заздрити. Хоча дуже важко...
 

Левко, 20.04.2006 19:36:38

Переглянув сьогоднішню львівську пресу - майже все про писанки, паски (ніби редакції чистять призамулені джерела духовності) ...Хіба що з насолодою посміявся, читаючи Влада в =Аргументі=.
 

До "для всім, все падає", 20.04.2006 14:52:18

А звідки така конфіденційна інформація? Про всіх і вся? Впритул до внутрішніх аспектів діяльності. Не вистачає лишень сказати хто і з ким спить із журналістів :)
 

ковальчук, 20.04.2006 14:33:03

Кому я ще подобаюся???
 

"Для ВСІМ". ВСе падає..., 20.04.2006 13:42:25

Падає не тільки в "Експресі": величезне падіння тиражу, насамперед, у "Високому Замку" (у межах 80-110 тисяч), "Львівської газети" (реальний тижневий - в межах 20 тисяч), "Поступ" (реальний тижневий - в межах 20-23 тисяч), "Експресу" (реального тиражу не знає ніхто, але як стверджує джерело з "Мандарина", падіння тиражу порядку 60 тисяч.). Хто хоче - може зрівняти з реальними тиражами, що декларують самі газети. Тепер по зарплаті:у "Експресі" в декого вона впала на 100 -160 доларів, але якщо зважати, що дехто там і мав 600-700 баків, то "експресівцям" можна тільки заздрити. На 100 -200 гривень зросла зарплата у "Високому Замку", але якщо зважати на ті муки на які приречений трудовий колектив від захцянок першої леді "ВЗ" "нашої Наташі", то ці гроші нічого не варті. На 400 примірників зріс тираж "Суботньої пошти", та це повна дурниця, бо Курбанов і так завше видруковував на 1-2 тисячі більше(а раптом буде тре?). Зріс на 200 примірників і тираж "Ратуші" (за рахунок передплати), але на неї усі дивляться, як на онкохворого - якщо "метастаз - Садовий" не зїсть, то видання видужає. Про зарплату "ратушанців" - не інформований. "Аргумент - газета": проблеми з регулярними виплатами зарплати і післявиборче падіння реалізації. Зріє внутрішній творчий конфлікт. "Львівська хвиля" і "ЗІК" стали власністю Димінського (попередньо він придбав собі "ЗВУ"). Купив він їх для "Індустріального союзу Донбасу" і, очевидно, за їх гроші. З ЗІКу пішов п. А.Балинський. Димінський веде переговори про купівлю "Аргумент газети" - за ті ж гроші. З "Львівської газети" мають намір йти, а можливо вже і пішли Олег Онисько, Тетяна Нагорна, Андрій Білоус. Дуже поінформований Р.Р.
 

babboon, 20.04.2006 13:42:21

Я про те й кажу
 

2 babboon, 20.04.2006 13:35:08

Мені здається,Ю що першою етичні норми порушила саме автор статті. Одночасно перейшовши за межі здорового глузду.
 

babboon, 20.04.2006 13:19:23

Як на мене товариші, в кожному середовищі повинна існувати корпоративна етика, в тому числі в середовищі журналістів. А багато завзятих відвідувачів Вголосу і подібних стічних ям (кажу виключно про форум) чомусь так не вважають. На жаль...
 

Всім, 20.04.2006 11:52:15

А ще кажуть, шо Починок ще одну газету буде створювати. Що, в "Експресі" падає все: заробітки, наклад, надходження з реклами?
 

ковальчук, 19.04.2006 23:46:02

А мені подобається Ковальчук. Дуже!
 

а я за!, 19.04.2006 23:33:12

Чого ви хочете від дитини Коваль? Наївна дівчинка. Але подає нібито надії. Сам напиши так, як вона. Маєш свою думку -- пиши. Свобода слова!!!!!
 

babbonu, 19.04.2006 20:25:48

Мішаня! Залиши ти ту недоумкувату в спокої! Вона не вартує твого гніву, о найгрубший з наймудріших!!!
 

, 19.04.2006 17:10:40

Сподіваюся, що ти ніколи не будеш роботодавцем.
 

babboon, 19.04.2006 16:00:49

Особисто я вважаю, що треба дати тягла тій Лесі Коваль, чесно кажучи, не знаю хто то така. Аби робити якісний аналіз преси, треба читати ту пресу. "„Газета по-українськи” з додатком „Газета по-львівськи”." - якщо ти бачила де-небуть "Газету по-львівськи", то ти як мінімум сумашедша! Ти на кого намагалася наїхати своїм душевно-хворим опусом, га? Особисто я ношу при собі чорний блокнотик, де вписую прізвища чи псевдоніми гівнюків, які роблять найтупориліші матеріали у львівському інформаційному просторі. Обіцяю, що Лесю Коваль я не візьму на роботу за жодної умови.
 

Півню, 19.04.2006 15:34:22

А чого ти п... смердюча весь час чіпаєш "Україну і час"?! Що ми винні, що маємо одного власника, а ти - іншого? Подивимось, що ти будеш робити, коли опинишся без роботи, півню!!!
 

Не чіпайте Бука!, 19.04.2006 15:26:45

Не чіпайте Бука!
 

Левко, 19.04.2006 12:39:33

Найсмішніше, що =експресівці= кілька літ тому вирішили піти звичним шляхом адаптації галицького заробітчанства до найпоширенішої мови в столиці держави і деякий час випускали свій бруковий часопис для золотоверхого граду на общепонятном.Та кієвлянє чогось їх не пойняли, і від тієї затії довелось відмовитись. До речі, може, хтось пояснить мені, чому в сталіце четверговий =Експрес= коштує тілько 30-50 коп., а не 1.10, як у нас (ціна 50 коп. надрукована побіч заголовка)? Ще мені цікаво, чого колись здох =ЄВРОПЕЄЦЬ=, що подавав незлі надії?
 

, 19.04.2006 10:37:33

А що, "Україна і час" ще виходить? Кажуть, що Антощак вже підготував проект нового видання. Жаль, що Букові там місця не знайшлося. Ото взяв собі колєгу на роботу...
 

З України і час, 19.04.2006 10:18:20

А хіба в нашій газеті погані журналісти?
 

З Ратуші, 19.04.2006 09:59:40

Якби Писарчук став мером, то всі журналісти його газети, напевно робили б "Ратушу"
 

ковальчук, 19.04.2006 09:58:08

Мені теж подобається Ковальчук.
 

, 18.04.2006 20:33:43

Наші регіональні газети зійшли на ніщо. Колись я від корки до корки читав "Тиждень","Високий замок","Експрес"."Поступ".Навіть "Ратуша" яку звали "міською пліткаркою" завдяки львівській Мата Харі Ганні Стецьків читалас, як детектив. Зараз читаю лише центральні, а з місцевих насолоджуюсь Сашком Ковальчуком. Щоб газету читали, треба їй відповідати запитам читача, а не господаря!
 

"Поступ", 18.04.2006 16:52:58

Поступ може читати нині лише людина, які ліньки пройтись по Інтернету. Абсолютно пусте і безпроблемне видання
 

Левкові, 18.04.2006 16:15:31

ГПУ не читають, в ГПУ - ходять
 

Bad Guy, 18.04.2006 16:06:41

Дякую едіторам за повернення коментів. Мене ше дивує слово "аналіз" у заголовку. Початок - абсолютно необгрунтована оцінка популярності видань, а далі суцільний огляд піар-фішок кандидатів у мери. Аналіз де?
 

Левко, 18.04.2006 15:25:13

Як читач з-поза львівського регіону, який тим не менше читає пресу королівського міста, вважаю, що =Високий Замок= та =Львівська газета= деякий час тому ( десь рік-півтора)помітно здали. Тому читаю залюбки =Поступ=, =Владу= і =ГПУ=, а =Експрес= тільки переглядаю...
 

Bad Guy, 18.04.2006 13:04:48

Це шо, хакєри попрацювали, чи едітори коменти стерли? Прикро, шо таку брєдятіну надрукувлаи, в якій непорозуміння на непорозумінні?
 

Все, 18.04.2006 11:55:17

"Молоду Галичину" можна вже до уваги не брати. Там вже майже тримісячна затримка зарплати, і колектив припиняє її випуск вже з цього номера.
 

Про "ВЗ", 17.04.2006 12:35:51

"ВЗ": падіння з 240 тисяч (з додатками) мінус 113 чи 116 (дані уточню). У "Експреса" теж вже давно нема 500 тисяч. На жааль,невпинно падає в тираж і реалізація "поступу".
 

Про "ВЗ", 17.04.2006 12:24:14

З усіми додатками у "ВЗ" було 240 тисяч. Тепер мінус 113 тисяч. І ТОГО??? А продаж "Поступу" падає щодня. Повернення цієї газети 60-65 відсотків.
 

тарас, 16.04.2006 13:34:15

Відколи "Україна і час" стала популярною? ну. хіба на "Південому" і ще, може, по районах, звідки Писарчук балотувався, і по тих містах і селах, звідки журналісти цієї з дозволу сказати газети.
 

Журналіст, 12.04.2006 15:43:13

У ВЗ не могло бути падіння на 120 тис. У них всього було продажу 120 тис. А Експрес упав тисяч на 30, але по всій Україні з понад 350-ти тисяч продажу. На Львівщині продається або передплачується близько 110 тис. Експресу. Аргумент - Газета десь 20 тис., Влада - майже сім. От і порівнюйте.
 

Про тиражі, 12.04.2006 15:32:20

ЛГ - щоденний - 3 тис., Поступ - щоденний - 3 тисячі, Високий Замок - останні півроку падіння тиражу на 120 тисяч, Експрес - падіння на 30-40 тисяч. Поступ тижневий (!!!) - 11,5 тисяч. Ото популярність, нє?
 

Журналіст, 12.04.2006 15:09:53

Колего, я кажу не про тиражі, а про реальний ПРОДАЖ. Обєктивнішого показника просто не існує.
 

Журналіст, 12.04.2006 15:08:49

Олю, в пані Лесі сказано чітко: ПОПУЛЯРНІ. там не сказано "якісні".
 

журналіст, 12.04.2006 15:08:29

колеги, мені здається ви плутаєте популярність газети з її тиражем. Більшість газет, у тому числі "Аргумент", серйозно завищують свої тиражі і роблять тим самим псевдопопудярність. Що стосується газет і того як вони продаються, то постійте біля кіоску в четвер і подивіться які газети більше купують. Останнмі декілька років "Експрес" і "Високий Замок" у Львові майже не купують. Ті, хто купує скоріш за все заради програми телепередач...
 

Preved, 12.04.2006 15:04:13

Чуєш, Лесюню, а покажи-но мені номер "Високого Замку" №25 за 11 квітня? ТАКОГО НОМЕРА НЕМАЄ ВЗАГАЛІ!!! А у номері за 11 квітня статті "Південний відпрацьовує "парасольку" ТЕЖ НЕМАЄ!!! Так шо не 3.14зди, дорогая!
 

ІРА, 12.04.2006 14:58:54

ЩЕ МОЖНА СКАЗАТИ, ЩО НА КОЛІР І СМАК -- ТОВАРИШ НЕ ВСЯК. МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ "АРГУМЕНТ". АВТОР МАЛА БУДУВАТИ СВОІЙ ТЕКСТ НА ОСНГОВІ ЯКИХОСЬ СОЦДОСЛІДЖЕННЯ АБО ЗВІДКИСЬ ВЗЯТОЇ ІНФОРМАЦІЇ
 

оля, 12.04.2006 14:56:16

Не тільки тираж є показником якості газети.
 

Журналіст, 12.04.2006 14:40:21

На жаль, ні. Але є речі обєктивні. Мені Експрес не подобається, але він є найпопулярнішою газетою на Львівщині, і в місті Львові зокрема. Високий замок не дотягує до Експресу, але теж багатотиражка. Більше багатотиражок у Львові нема. Аргумент має вдвічі більше читачів, ніж Поступ і Львівська разщом взяті, але до Експресу і ВЗ шо "Аргумент-владі", шо в "Аргумент-газеті" дуже далеко. Про всякі ЗВУ, ЗВУ+, МГ і т. д. взагалі смішно згадувати. Це все кажуть розподіл ринку, реальні цифри продажів. А автор статті, схоже, вирішила, які газети популярні, на основі того, шо читають десяток її знайомих.
 

Світлана, 12.04.2006 14:35:38

Справді, нехай Журналіст нам, невігласам, розкаже. який ото ринок преси у Львові. І чому це Експрес -- не популярна? Та ви подивіться на його тираж, вам таке і не снилося. А "Львіввській" і "Україні і час" за кілька років вдалося те, що багато газет просто отримали у спадок з СРСР
 

До журналіста, 12.04.2006 14:26:45

А , цікаво, яка газета найпопулярніша? Напевне та, де ти працюєш...
 

Журналіст, 12.04.2006 11:35:55

Шо з марення? Відколи це Львівська і Поступ стали найпопулярнішими виданнями Львова, а Експрес чи Аргумент - просто "має свого читача"? Здається, людина просто нічого не знає про ринок преси у Львові.
 
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення
додати у вибране

Новина години

 
28.04.2006 18:13:59

Сендак вважає, що під час голосування за голову Львівської облради чинився тиск на депутатів »

 

СПИСКИ ДЕПУТАТІВ new!!!

 

НОВИНИ

 
29.04.2006 17:34:51

БЮТ відкриє громадські приймальні у кожному районі Львова »

 
29.04.2006 17:28:53

БЮТ за всіма депутатами Львівщини закріпить території відповідальності »

 
29.04.2006 17:25:08

Волков: "Плани БЮТ у Київраді накрилися "жіночим статевим органом" »

 
29.04.2006 17:20:18

Рівненську облраду очолив екс-заступник міністра оборони »

 
29.04.2006 17:18:40

Депутати БЮТ до рад всіх рівнів Львівщини підтримують кандидатуру Тимошенко на прем"єр-міністра, а Мороза - на голову ВРУ »

 
29.04.2006 17:17:53

Збори депутатів БЮТ всіх рівнів Львівщини просять президента зупинити наступ російської мови в Україні »

 
29.04.2006 16:53:20

Партія Тягнибока зажадала ліквідувати кримську автономію »

 
29.04.2006 16:46:33

Депутати БЮТ рад усіх рівнів Львівщини об"єдналися у спілку »

 
29.04.2006 16:42:02

У Запоріжжі побили депутата Януковича »

 
29.04.2006 16:40:19

Луценко відмовився від мандату депутата Рівненської облради »

 

Рейтинг статтей

 

Вибори на сторінках львівської преси: спроба суб’єктивного аналізу »

 

Бізнес у львівській владі »

 

плодово-ягідне місто (інавгурація Садового) + фото »

 

Помаранчеві колобки у партизанських ластах »

 

Перерахунок голосів у Львові. Хто і кому дописав голоси? »

 

Ваші відзиви

 

Хліб наш насущний Антін Бандера 26.04.2006 Що може бути приємнішим для українця, ніж ха... »

 

то шкарпетки деньковича... »

 

Класно :)... »

 

аааа, класний фоторепортаж! а в кого то такі білі шкарпетки на 9 фото?:)... »

 

блін, але ви продажні сволочі, це я про цей сайт. пофіг шо сеник рагуль, а ви сендак, сендак... ше в... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG  
Стартова сторінка львів'ян
Lviv TOP

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: