ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ |УЖГОРОД
Андрій Шевченко заважає українцям відчувати себе людьми      Переляканий Янукович заявляє про цілеспрямований відстріл українських виборців      Янукович вирішив попіариться на ветеранах війни      Омельченко витратить на подарунки своїм жінкам 180 тисяч гривень      Садовому та Куйбіді сподобалось пиво Влада Якушева      Кандидатка на крісло франківсько мера ніколи не маніпулювала свої тілом      Починок спростовує заяву голови Львівської міської ТВК      Сайт Олійника про оману Сендака та штурмовиків Федоришина та Бубу      Львівські зелені познімали різнокольорові стрічки на проспекті Шевченка      Обкуреним януковичам не дали закрити Чорноморську ТРК      
 

Статті

Одинадцять меренят або Чернівчани мають з кого обирати

Одинадцять меренят або Чернівчани мають з кого обирати
Вибори депутатів, мерів завше хвилююче та цікаве дійство, досить схоже на спортивні видовищні ігри. Так, у Сильвестра Сталоне в його шоу «Претендент» є близько 20 кандидатур на отримання головного призу. У виборчому ж шоу «Вибори мера міста Чернівці» ситуація дещо інша: хоча й кількість кандидатур менша, однак якісний склад передбачає не розважальне шоу, а жорстку безкомпромісну боротьбу. Та воно й не диво: якщо переможець шоу «Претендент» отримує мільйон доларів, то призовий фонд шоу «Вибори» передбачає як мінімум чотири роки владарювання, за котрі можна «викрутити» не один мільйон.

Одинадцять претендентів – такий вирок територіальної виборчої комісії з виборів депутатів до Чернівецької міської ради та міського голови. І лишень двоє з них – висуванці від політичних партій та блоків, що за нинішньої виборчої системи та неодноразово акцентованої необхідності політичної (розуміємо партійної) відповідальності виглядає дещо дивним. Однак, дев’ятеро меренят пішли на вибори ніби самостійно. Чому ніби? А тому що будь-яка подія чи дія напередодні виборів відрізняться неймовірною відносністю. Та й не факт, що за тиждень –другий політичні сили почнуть заявляти про підтримку того чи іншого кандидата-самовисуванця. Все ж спробуємо розібратися в наших меренятах.

Отже, від Опозиційного блоку «Не Так!» висунуто неодноразово згадуваного вже президента ТК «ТВА», секретаря обкому СДПУ (о) В.Забродського. Не будемо повторюватися в характеристиці цієї кандидатури на посаду мера, а тому перейдемо до наступного претендента - висуванця від блоку Ю.Кармазіна В.Добровольського, котрий наразі є керівником виробничо-торговельної фірми «Техно». Шанси посісти мерське крісло, або навіть набрати більше 10 % голосів чернівчан надзвичайно малі, адже про свої амбіції публічно заявлено досить недавно, а тому більшість чернівчан мабуть й не дізнаються що собою представляє пан Добровольський та більшість його побратимів по виборчому «рингу».

Серед самовисуванців досить несподівано опинився й В.Чинуш – керівник регіональної приймальні Президента, голова міської організації НСНУ. На останньому політичному «зважуванні» обласне партійне керівництво (котре наразі неофіційно перебрав на свої, вже й так обтяжені керівництвом регіональним виборчим штабом НСНУ, (н)заступництвом голови ОДА, плечі Б.Баглей – так й грижу можна заробити) визнало В.Чинуша неспроможним нарівні вести виборчу боротьбу, а тому вирішило зачекати з висновками й поспостерігати зі сторони за передвиборчими баталіями, підсолодивши пілюлю кандидату. Аби пану Чинушу не було самотньо в цій боротьбі, до нього приєднався його побратим по партії, заступник голови обласної державної адміністрації М.Сеничак. Хоча й різні «вагові» категорії у претендентів, однак все не так самотньо буде пану Чинушу, та й пану Забродському знайшовся ще один об’єкт для побиття, а отже на нього (В.Чинуша) менше сил залишатиметься. Згодом, мабуть, згідно всіх правил ігрових шоу, між В.Чинушем та М.Сеничаком відбудеться супер-бій за звання єдиного кандидата на посаду мера від НСНУ. Той, хто програє змушений буде піти. Цікаво тільки, хто ж буде суддями? А може суддею?

ТВК також зареєструвала ще декількох кандидатів, прізвища декотрих з них будуть навряд чи відомими для більшості виборців міста. Вони стануть прикрасою виборчих списків та впевнять виборців в тому, що їм справді було з кого обирати ( так звана «ілюзія вибору»). Це й молодий підприємець В.Дорош (член Народно-демократичної ліги молоді), науковець Я.Кирпушко, адвокат І.Васійчук (керує громадською приймальнею О.Мороза), В.Дідух, підприємець В.Галан (йде під номером 19 в списку до Верховної Ради від Партії патріотичних сил України).

Справжня ж боротьба за крісло мера розгорнеться між такими політичними «важковаговиками» як М.Федорук ( самовисуванець, котрого вже підтримують БЮТ та у котрого вже 12 років стажу роботи на даній посаді), В.Забродський, В.Чинуш (якщо той набере потрібної «ваги») та надзвичайно амбітний боєць Т.Бауер (перший в списку до облради від Народного блоку В.Литвина, екс-посол України в Румунії, має 4 роки стажу роботи головою в ОДА). Перші передвиборчі «спаринги» розпочалися одразу ж по завершенню президентських виборів – Забродський-Чинуш, Чинуш-Федорук. Тепер же очікуватимемо не менш видовищних баталій Забродський-Сеничак. А допоки вони спарингуються, в тіні залишається Т.Бауер, котрий виглядає такою собі «темною конячкою» в цій четвірці й невідомо коли він витягне туза зі свого широкого рукава і чи буде цей туз козирним...

Ось вони – одинадцять претендентів виборчого шоу «Вибори мера м. Чернівці», одинадцять бійців, одинадцять меренят, серед яких чернівчани оберуть того, кому дістанеться найголовніший приз всіх віків та народів – ВЛАДА.

Надія Вірна, 17.02.2006 15:51:19
Print Version
 

Відзиви

Cergij, 20.02.2006 10:37:42

Переможе Чинуш а всі інші програють і це правда
 

Lesia, 17.02.2006 23:59:51

Здаеться Забродський не "технічний" кандидат Федорука, а його Трохимовича "ядерна" зброя, після сьогоднішнього ефіру.
 

Lesia, 17.02.2006 23:58:53

Здаеться Забродський не "технічний" кандидат Федорука, а його Трохимовича "ядерна" зброя, після сьогоднішнього ефіру.
 

Marysja, 17.02.2006 16:11:37

думаю, що Сеничак - для відводу очей та як червона тканина для Забродського який просто "обожнює" цього чиновника
 
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення
додати у вибране

Новина години

 
23.02.2006 17:21:17

Генпрокуратура не має претензій до діяльності "Нафтогазу" »

 

СПИСКИ КАНДИДАТІВ

 

НОВИНИ

 
23.02.2006 18:53:25

Андрій Шевченко заважає українцям відчувати себе людьми »

 
23.02.2006 18:47:49

Переляканий Янукович заявляє про цілеспрямований відстріл українських виборців »

 
23.02.2006 18:39:15

Янукович вирішив попіариться на ветеранах війни »

 
23.02.2006 18:19:19

Омельченко витратить на подарунки своїм жінкам 180 тисяч гривень »

 
23.02.2006 18:04:38

Садовому та Куйбіді сподобалось пиво Влада Якушева »

 
23.02.2006 17:38:20

Кандидатка на крісло франківсько мера ніколи не маніпулювала свої тілом »

 
23.02.2006 17:25:52

Починок спростовує заяву голови Львівської міської ТВК »

 
23.02.2006 17:08:57

Сайт Олійника про оману Сендака та штурмовиків Федоришина та Бубу »

 
23.02.2006 17:03:52

Львівські зелені познімали різнокольорові стрічки на проспекті Шевченка »

 
23.02.2006 16:51:08

Обкуреним януковичам не дали закрити Чорноморську ТРК »

 

Рейтинг статтей

 

Вийти заміж за віце-губернатора »

 

«Наша Україна» «кинула» Василя Куйбіду. Рух обурений. Наслідки - непередбачувані »

 

Караюча десниця Садового »

 

Людина з ополонки президента хоче призначати мера Львова »

 

Петро Олійник – губернатор елоквент. Пряма мова від людини з ополонки президента. »

 

Ваші відзиви

 

Один нюансик - Садовий під час пресухи не казав, що міліція має дослідити діяльність Степановича. ві... »

 

інфушка-пустишка... шановний пане Ковальчук. Звинувачення у "фальсифікації виборчого процесу" на адр... »

 

Це що виходить! Садовий сам висунув Садового а потім взяв його і назад засунув! Цікава піар акція , ... »

 

классссссссс... »

 

Садовий? Куйбіда? Одна біда. Голосуйте за Якушева!... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG
Стартова сторінка львів'ян
Lviv TOP

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ | УЖГОРОД
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: