ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ |УЖГОРОД
Андрій Шевченко заважає українцям відчувати себе людьми      Переляканий Янукович заявляє про цілеспрямований відстріл українських виборців      Янукович вирішив попіариться на ветеранах війни      Омельченко витратить на подарунки своїм жінкам 180 тисяч гривень      Садовому та Куйбіді сподобалось пиво Влада Якушева      Кандидатка на крісло франківсько мера ніколи не маніпулювала свої тілом      Починок спростовує заяву голови Львівської міської ТВК      Сайт Олійника про оману Сендака та штурмовиків Федоришина та Бубу      Львівські зелені познімали різнокольорові стрічки на проспекті Шевченка      Обкуреним януковичам не дали закрити Чорноморську ТРК      
 

Статті

У ніч на 14 лютого територіальна виборча комісія міста Івано-Франківська працювала до п'ятої години ранку

У ніч на 14 лютого територіальна виборча комісія міста Івано-Франківська працювала до п'ятої години ранку

У ніч на 14 лютого територіальна виборча комісія міста Івано-Франківська працювала до п'ятої години ранку, реєструючи, зокрема, нових кандидатів на посаду мера міста.

За ніч список кандидатів на цю посаду збільшився на 9 персон, до вже зареєстрованих Володимира Стасюка і Віктора Анушкевичуса додалися заступник діючого глави міста з економічних питань Олег Синютка, Олександр Перестюк (НДП), голова обкому СДПУ(о) Володимир Великочій (опозиційний блок "Не так"), а також самовисуванці Олександр Сич (колишній заступник мера з гуманітарних питань), Михайло Жураківський, Надія Бельмега, Остап Дармограй, Богдан Чорнописький та Василь Гуменюк.

В останній день подали заяви на реєстрацію та здали підписні листи Віктор Рахміль (виборчий блок Литвина), Романія Постолянюк (заступник голови облради), керуючий справами міськвиконкому Василь Волощук, журналіст Володимир Гарматюк, Ярослав Шевчук, Михайло Бойчук та Григорій Байдащук.

У наступних числах "Галицький кореспондент" детальніше ознайомить читачів з кожним претендентом. Цього разу коротко зупинимося на найбільш знакових для обласного центру персонах, усвідомлюючи відносність обраного критерію.

Отже, вже сьогодні можна з високою певністю прогнозувати, що інтригу виборчих перегонів визначатимуть Олег Синютка, Віктор Анушкевичус, Олександр Сич та Романія Постолянюк. Сюрпризів можна сподіватися від колишнього керівника обласної ДПА, нинішнього керівника ВАТ "Івано-Франківськгаз" Віктора Рахміля, якого вже охрестили "темною конячкою" в кампанії. Він зберіг авторитет серед податківців і встиг здобути повагу газовиків.

ОЛЕГ СИНЮТКА — заступник діючого міського голови, керівник міської організації "Народного союзу Наша Україна". Жорсткий — до авторитаризму — управлінець, втім, здатний дослухатися до аргументованих зауважень. Олег Михайлович цілеспрямовано вибудовує імідж ефективного професіонала, здатного закликати до Франківська "золотий дощ" іноземних інвестицій, словом, імідж людини, яка може вирішувати питання. У виборчій кампанії пропонуватиме над-ідею Франківська як нової столиці Галичини (замість Львова) і продуману до деталей програму розв'язання соціально-економічних проблем міста. Недоліки: недостатня публічність, несхильність до імпровізації, впертість і прагнення до тотального контролю над ситуацією. Переваги: здатність перетворювати власні недоліки на плюси, кваліфікована команда, значний фінансовий ресурс.

ВІКТОР АНУШКЕВИЧУС — депутат Івано-Франківської міської ради (група "Не словом, а ділом"), підприємець, голова обласної організації Української народної партії. Останню посаду зумів відстояти в боротьбі з впливовим народним депутатом Ігорем Насаликом. Віктор Андрюсович фактично першим розпочав кампанію за крісло мера. Амбіційний, кар'єрний політик, позиціонується як противага до діючої міської влади. Вибудовує імідж "свого хлопця", порядного і послідовного, що вміє грати за правилами. Недоліки: слабкий фінансовий і кадровий ресурс. Переваги: реноме гнаного правдоборця, вправність промовця і приємна зовнішність.

ОЛЕКСАНДР СИЧ — громадський діяч, голова "Пласту" України, науковець. Свого часу працював на посаді віце-мера з гуманітарних питань. Останнім часом мешкав переважно в Києві, звідки повернувся позмагатися за посаду міського голови. Балотується як самовисуванець, заручився підтримкою місцевого виборчого блоку "Національний вибір" (КУН, УРП "Собор"), а також ГП "Пора". Позиціонування — "чесний і порядний патріот" і водночас "міцний горішок", який поступово переймає в Анушкевичуса пріоритетне право на критику діючої міської влади та її спадкоємців. Амбітний. Недоліки: брак управлінського досвіду в міській господарці, знань економічних механізмів, обмежений кадровий ресурс, О. Сич часто по-мітинговому багатослівний і неконкретний. Переваги: наполегливий, контактний, досвідчений у проведенні виборчих кампаній.

РОМАНІЯ ПОСТОЛЯНЮК — єдина жінка серед безперечних фаворитів кампанії. Вже в цьому її велика перевага, оскільки мужчини 15 років покерували містом — з усіма відомими наслідками. Має органічну, без свідомих зусиль вибудувану, харизму "залізної леді", ба навіть франківської помаранчевої "Жанни д'Арк". Жорсткий управлінець з багатолітнім досвідом роботи в керівництві області, користується глибоким авторитетом серед депутатів незалежно від партійної приналежності. Послідовний рухівець. Недоліки: довгий час не переймалася власним піаром, схильна ігнорувати цю вимогу сучасної політичної кон'юнктури. Переваги: принциповість і вміння аргументовано відстоювати власну позицію навіть усупереч волі керівництва, переконливий оратор, згуртувала навколо себе кваліфіковану і авторитетну команду однодумців.

Попри те, що перебіг кампанії визначатиме ця четвірка фаворитів, значення технічних кандидатів не варто недооцінювати. Така кількість бажаючих оселитися в кабінеті мера обіцяє конкурентну боротьбу і несподіванки: цілком можливі взаємопереходи між пулом "реальних" і "технічних" кандидатів.

Андрій Сова, ГК, ПІАР

Остаточний список бажаючих стати мером Івано-Франківська

Заявами до територіальної комісії своє бажання брати участь у виборах міського голови підтвердили 18 кандидатів – інформує кореспондент ПІАРу. Це:

1. Віктор Анушкевичус – голова обласної організації УНП
2. Олег Синютка – заступник міського голови, голова міської НСНУ
3. Олександр Сич – доцент ІФНТУНГ, голова Пласту
4. Романія Постолянюк – заступник голови обласної ради
5. Віктор Рахіль – голова правління ВАТ “Івано-Франківськгаз”, блок Литвина
6. Остап Дармограй – керівник фірми КГД
7. Володимир Великочий – директор Інституту менеджменту і туризму, Не так!
8. Володимир Стасюк – директор медичного коледжу, БЮТ
9. Михайло Жураківський – інженер ВАТ “Добробут”
10. Надія Бельмега – працівник перинатального центру
11. Олександр Перестюк – працівник “Водоекотехпром”
12. Богдан Чорнописький – керівник птахокомбінату
13. Василь Гуменюк – президент ТПП
14. Ярослав Шевчук – спеціаліст архітектури
15. Михайло Бойчук – завідувач кафедри вільного університету
16. Григорій Байдащук – заступник директора філії №6 “Альфанафта”
17. Василь Волощук – керуючий справами виконкому
18. Володимир Гарматюк – шеф-редактор новин ТРК “3 студія”ПІАР
ПІАР, 16.02.2006 12:51:03
Print Version
 

Відзиви

Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення
додати у вибране

Новина години

 
23.02.2006 17:21:17

Генпрокуратура не має претензій до діяльності "Нафтогазу" »

 

СПИСКИ КАНДИДАТІВ

 

НОВИНИ

 
23.02.2006 18:53:25

Андрій Шевченко заважає українцям відчувати себе людьми »

 
23.02.2006 18:47:49

Переляканий Янукович заявляє про цілеспрямований відстріл українських виборців »

 
23.02.2006 18:39:15

Янукович вирішив попіариться на ветеранах війни »

 
23.02.2006 18:19:19

Омельченко витратить на подарунки своїм жінкам 180 тисяч гривень »

 
23.02.2006 18:04:38

Садовому та Куйбіді сподобалось пиво Влада Якушева »

 
23.02.2006 17:38:20

Кандидатка на крісло франківсько мера ніколи не маніпулювала свої тілом »

 
23.02.2006 17:25:52

Починок спростовує заяву голови Львівської міської ТВК »

 
23.02.2006 17:08:57

Сайт Олійника про оману Сендака та штурмовиків Федоришина та Бубу »

 
23.02.2006 17:03:52

Львівські зелені познімали різнокольорові стрічки на проспекті Шевченка »

 
23.02.2006 16:51:08

Обкуреним януковичам не дали закрити Чорноморську ТРК »

 

Рейтинг статтей

 

Вийти заміж за віце-губернатора »

 

«Наша Україна» «кинула» Василя Куйбіду. Рух обурений. Наслідки - непередбачувані »

 

Караюча десниця Садового »

 

Людина з ополонки президента хоче призначати мера Львова »

 

Петро Олійник – губернатор елоквент. Пряма мова від людини з ополонки президента. »

 

Ваші відзиви

 

Один нюансик - Садовий під час пресухи не казав, що міліція має дослідити діяльність Степановича. ві... »

 

інфушка-пустишка... шановний пане Ковальчук. Звинувачення у "фальсифікації виборчого процесу" на адр... »

 

Це що виходить! Садовий сам висунув Садового а потім взяв його і назад засунув! Цікава піар акція , ... »

 

классссссссс... »

 

Садовий? Куйбіда? Одна біда. Голосуйте за Якушева!... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG
Стартова сторінка львів'ян
Lviv TOP

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ | УЖГОРОД
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: