про політику та економіку
    
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Петро Олійник – губернатор елоквент. Пряма мова від людини з ополонки президента.

Цими днями виповнюється річниця перебування на посаді голови Львівської облдержадміністрації керівника Львівської обласної організації НСНУ Петра Михайловича Олійника. 4 лютого у програмі «Від першої особи» на 12 каналі Петро Олійник розповів про свою діяльність на посаді губернатора. Оскільки програма виходить у запису і не все з того, що наговорює наш обласний партійно-державний бос можна почути в телеефірі, пропонуємо Вашій увазі деякі фрагменти його вільнодумної промови.

1. Ерудицію не сховаєш...
«Коли людина має права, а не має відповідальності, вона стає патрицієм, а ви знаєте чим закінчила Римська імперія. Коли людина має відповідальність, а не має права – це є рабовласницький лад. А ви знаєте чим закінчила Греція.»

2. Культуру не сховаєш...
«...Я хочу Михайла Дмитровича (Сендака – ред.) просити одну річ. У нього є діти, у нього є внуки. Я прошу його піти посповідатися. Вибори закінчаться. Я йому раджу піти до церкви і посповідатися».

«Мені пан Степан Курпіль казав який він чесний і яка чесна «Батьківщина». Стьопа! Якщо ти чесний чоловік, подивися сьогоднішню газету «Батьківщина» і я тобі точно кажу, я тобі принесу аналогічні статті з аналогічним текстом за 2002 рік, де Медведчук на мене те саме писав. Хлопці, не використовуйте сценарій Медведчука по відношенню до «Нашої України».

3. Здобутків не сховаєш...
«Найбільше враження, що практично прорвали деякі речі. Наприклад, онкоцентр, кардіоцентр 14 років добудовували. Наприклад, сільські амбулаторії, школи. Закінчили практично комп’ютеризацію сільських шкіл. Такі реальні успіхи. Рамкова угода. Ті колосальні речі, які будувалися. Будувалися. Будувалося. Значно більше будувалося в цьому році, ніж у ’04, ’05 році. І Львівська залізниця нам не допомагала...»

Львів’яни знають, але для читачів з-поза меж Львівської області маємо пояснити, що і онкоцентр і кардіо центр на Львівщині були завершені, в основному, за попередника нинішнього губернатора.
Онкоцентр, наприклад, було здано 19 грудня 2003 року (такий подарунок до власного дня народження зробив жителям семи західноукраїнських областей тодішній губернатор О. Сендега). Див., наприклад, замітку «Подарунок Львівській медицині» опубліковану у «Поступі» за 18 грудня 2003 року.

А ось ще одна цитата з того самого числа «Поступу»: 

Мирон Янків, посол України в Латвії, екс-губернатор Львівської області  18 грудня 2003 року

За останні десять років з огляду на соціально-економічне життя у нашій області, це найважливіша подія. Бо це об'єкт, який дає людям можливість продовжити життя. Цей довгобуд нарешті добудовано, і тому це має надзвичайно важливе соціальне значення. Я вважаю, що треба низько вклонитися всім тим, хто спричинився до спорудження цього центру. Бо такого об'єкта сьогодні немає ніде в Україні: це стосовно оснащення, медапаратів і всіх можливостей діагностики та проведення операцій.

Мені приємно, що я також спричинився до спорудження львівського онкоцентру. Але хочу згадати пана Сендегу, оскільки свого часу він як мій заступник курував будівництво цього об'єкта. А також варто подякувати медичній громадськості, зокрема головному лікарю, а також керівникам "Карпатбуду", які спершу не вірили, що за такий короткий час можна закінчити це будівництво. Проте крайній термін був поставлений і вони впоралися з цим завданням. З особливою теплотою хочу згадати ті державні структури, які фінансово допомогли спорудженню онкоцентру. Це "Нафтогаз України", Львівська залізниця і міністр Георгій Кірпа, зокрема. І, звичайно, дуже важливо, що будівництво здійснювалося під патронатом президента, оскільки без цього не було б спонсорських коштів, не було б допомоги. Від самого початку, коли я вперше звернувся з цим питанням до президента, були його розуміння і підтримка. І так до останнього часу ми відчуваємо цей патронат над будівництвом онкоцентру.


А єдину школу, яка у 2005 році була здана в області, фінансував і будував «Нафтогаз» (нагадаємо, що попередня влада щорічно до свята Першого дзвоника здавала по декілька шкіл).

Чи потрібно додавати, що заява Олійника про те, що нова обласна влада «закінчила практично комп’ютеризацію сільських шкіл» - це також, м’яко кажучи, інформація, що не відповідає дійсності. Тобто безсовісна брехня.

Варто звернути увагу ще й на такий аспект проблеми. Сам Петро Олійник, визнає, що кучмівська влада не любила галичан і обділяла Львівщину. Попри те, його попередники щорічно будували школи, лікарні, збудували Сихівський міст тощо. Сьогодні, коли, за словами Петра Олійника, «президент дійсно повернувся очима, серцем до нас... гроші /в область - авт./ пішли...», ця влада не може похвалитися ніякими конкретними здобутками і приписує собі успіхи своїх попередників. Так де ж гроші? Куди вони пішли?

Повністю справжній нередагований виступ Олійника 3 лютого 2006 року на ЛТБ у програмі «Від першої особи» можна прочитати тут.
Вголос, 06.02.2006 15:48:56

Українська банерна мережа

Cтатті по темі:

Друзі покинули ополонку президента

Лист Олійника до Садового. Чи будемо цього року з ополонками?

Паніка у Львівській ОДА

Холодно…


ВАШІ ВІДЗИВИ


га, 2006-02-12 01:34:23
"читачу з Кіровограда"-- я не журналіст. Я платник податків, виборець.Нікого з нікого не роблять .В мене питання до людини яка приперлась керувати Львівщиною І не ТЯГНЕ.Я обирав цю владу і маю питання до неї.ЧОМУ людина яка представляе ПРЕЗИДЕНТА не займаеться своїми обовязками а тільки своїми особистими потребами ? Зрозуміло ? А нас тримае за ІДІОТІВ які нічого не бачать іне розуміють.
читач з Кіровограду, 2006-02-11 19:06:28
Цікавий журналісткий підхід. Це говорить про те, що журналісти мають величезні можливості. Якщо треба, то зроблять з політика цукерку, а якщо ні - то ...
НАДЯ, 2006-02-11 16:28:59
Чому люди судять про інших по собі? Я маю на увазі розумово.Олійник за такий короткий термін став суцільним негативом для всіх майже мешканців області.І рахуе по собі що ніхто його не "розкусив"Ви побачите собі оцінку після виборів.А ми голосували за свої ідеали якими скористався п.Ющенко.Зрада цим ідеалам була не нашою.Ми такіізалишаемось людьми ціеї моралі іпринципів.А ви побіжете далі до своїх ідеалів.
га, 2006-02-11 15:55:01
В мене наш губерн.складае враження спортсмена який прибіг-пробегая на сесію і спішить скоро нахрапом здати всі заліки.Іменно заліки бо на більше він не здатний,тому не мордуйте хлопа с него нечего взять.Думаю в нього краще виходить брать.Потрібні докази?
Єгор, 2006-02-11 09:47:01
Олійник у свій час лизав зад Ющенку як міг. Яка з сраколизів влада усі нарешті побачили. Красти - це не державу будувати, підвів слабак.
таки так, 2006-02-06 15:49:58
Ага, просто брехун, як і його кумпель садовий
точно, 2006-02-06 15:35:55
Та що там говорити: брехун Олійник і безсовісний тип.
ю, 2006-02-06 15:09:25
Щодо шкіл. Хотілось би нагадати, що у 2004 році Львівська область була лідером по здачі в експлуатацію шкіл. Хай журналісти згадають як їздили у глуш Турківського району - село Боберку і навіть там школу відкрили.
Ра, 2006-02-06 13:18:16
До автора про ополнку - просто, влучно і правильно сказано :) мої вітання. А от про те, що це справді була телепрограма на ЛТБ, а у "Львівській газеті" читачам це намагаються впарити як ексклюзив і інтервю - фу! некрасиво. Вголос, принаймні, вчинив порядніше - дав розшифровку. І за це молодці.
, 2006-02-06 11:31:23
Така наша влада. Важливо не те чи мають люди вміння і бажання праювати, а те чи вони демонструють особисту відданість. Будь ти останній бездар, як Олійник, а вскочив вчасно в ополонку, лизнув з розмаху - і ти вже свій. А на людей, на справу - владі начхати
, 2006-02-06 11:26:05
А хто може сказати, з якої ополонки учасниця програми Марушкіна? кажуть, що вона останнім часом любить купатися з Димінським?
Для коми, 2006-02-06 11:23:48
У "Львівській газеті" є розмова Олійника з Павлишиним і Марушкіною, що вказано великими літерами у першому абзаці. А про розшифорвку програми "Від першої особи" там немає ні слова, то не треба плутати...
, 2006-02-06 11:22:51
Ви про що? Хіба Курпіля звати Вовою?
ок, 2006-02-06 11:18:18
Олійник компютеризував сільські школи. Можу тільки поздоровити його. Як там у Булгакова, "Поздравляю Вас господин, соврамши"
, 2006-02-06 11:14:10
Хамські випади проти Курпіля і Сендака були. Підтверджую. Людина, що бачила запис програми.
, 2006-02-06 11:14:04
Чоловіче, не признавайся, що тобі Бог чогось не дав. То, може, й інші не помітять.
Угу, 2006-02-06 11:12:15
А що там чути з приводу онкоцентрів і кардіоцентрів, які набудувала команда Олійника?:)
ігор, 2006-02-06 11:07:11
Текст у "Львівгазі" причесаний, ідредагований і покорочений. Подивіться який він короткий, а програма, між іншим. триває півгодини. Так що нічого нарікати на Марушкіну, коли Бог озуму не дав.
, 2006-02-06 11:06:37
Цитата Марушкіної: "А єдину школу, яка цього року була здана в області, фінансував і будував «Нафтогаз» (нагадаємо, що попередня влада щорічно до свята Першого дзвоника здавала по декілька шкіл)". І реальні факти: "2005 року в області введені в дію 10 нових будівель загальноосвітніх навчальних закладів, а саме: у Пустомитівському, Турківському, Старосамбірському,Бузькому районах". .
читач, 2006-02-06 11:05:08
А цей хамський випад проти Курпіля "Стьопа, ти хуже есдека". Був він у програмі чи ні?
, 2006-02-06 10:54:52
Читайте сайт "Львівської газети". У розділі "Політика" там є розшифровка-інтерв"ю з програми "Від першої особи". І порівняйте з цими текстами.
, 2006-02-06 10:47:30
Вітаю п. Марушкіну з брудним "чорним піаром" проти губернатора. Усе що вона запитувала у Петра Олійника уже після завершення запису програми, тут подано як питання у контексті програми. Червонію від сорому за таку брехню. Людина, що бачила запис програми.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Луцький мер з сьомого разу прикрився рішенням міськради у земельному скандалі  »»  

Справжні сенсації від Вголосу

Ведуча одного із львівських телеканалів перервала вагітність, щоб повідомити про прес-конференнцію А. Садового! »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Холдинг «ТКС» прийняв рішення про інтенсивний розвиток компанії з бетонного виробництва   »»  
  Сеник задоволений результатами свого 5-денного візиту до Франції  »»  
  «Газ України» оцінює стан розрахунків ТКЕ Львівщини протягом опалювального сезону як «вкрай незадовільний»  »»  
  У Львові проведуть всеукраїнський фестиваль графіті присвячений Євро-2012  »»  
  Гудзяк мером Винник не буде – депутати Винниківської міськради  »»  
  Львівська облрада посприяє у створенні французького фільму про 5-у річницю Помаранчевої революції  »»  
  Гміна Лєско хоче налагодити співпрацю з Туркою в галузі охорони культурної спадщини  »»  
  Депутати Винниківської міськради від НСНУ, яких позбавили депутатства за імпічмент мера Гудзяка, відстоюватимуть свою позицію в суді  »»  
  Львівська облрада вербує людей за кордоном для пошуку важливих для області контактів  »»  
  Львівська ПОРА хоче повноцінного губернатора!   »»  
  На Львівському головному вокзалі встановлять пам’ятну таблицю до 146-ої річниці відправки першого потягу Львів-Відень   »»  
  Львівська «ПОРА» вимагає звіту заступника голови ОДА Тараса Батенка   »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Тимошенко доручила щомісяця піднімати ціни на газ для населення »»  
  Червоненко свариться з Тимошенко за аеропорти »»  
  Ющенко порадиться про корупцію і зустріне "колегу" »»  
  Тимошенко замінила комуністку на Удода »»  
  У КС узялися вивчати обмеження недоторканності »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  300 юлькіних спартанців »»  
  Мертві душі львівської облради »»  
  Аромотерапія імені Олійника і Кириленка + »»  
  К нам прієхал рєвізор (європоказушка-2012) »»  
  Замочені білборди для Юлі »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олег Немчінов
Джипи у "корках" на львівських вулицях
 
 

Остап Дроздов
Дозвольте кілька слів про хохму Львівської облради
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Пацики - не сваріться. автор і опонент давні "друзі" по Кривій Липі і виборах Кучми. Вас старики роз »»
Батенко ще за меч-щербець відповість! »»
Гуманітарна сфера на Львівщині у занедбаному стані - це факт! Пан Батенко вже думає про нову роботу, »»
Так же ж який красівий і промовистий цей псевдонім! Не знаходите? »»
а чому автор "Вголосу" ховається за псевдонімом? відважно ставити запитання Батенкові, а страшно наз »»
              Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .